Artėja jausmų ir aistrų kupina vasario 14-oji, tad pats laikas pradėti galvoti apie malonias staigmenas, kad Valentino diena būtų saldi kaip šokoladas ar dar saldesnė – kaip medus. Gausiame Beta.lt asortimente esančios saldžių dovanų idėjos tikrai patrauks Jūsų dėmesį ir puikiai tiks Valentino dienai. Be to, perkant dovanas internetu, dažnai būna pigiau – tai garantuoja dažna akcija bei patrauklūs ir įvairūs pasiūlymai. Būkite budrūs ir nepraleiskite pačių geriausių!

GARDŽIOS IR SALDŽIOS DOVANOS VALENTINO DIENAI

Ne paslaptis, kad Valentino diena neįsivaizduojama be saldumynų, ypač jei JIS ir JI – užkietėję smaližiai. Gražiai supakuoti įvairiausių skonių saldainiai, kokybiškas šokoladas, legendinė kramtomoji guma „Love is..", karštas šokoladas su įvairiausiais pagardais... Rinktis tikrai yra iš ko, nes po Naujųjų metų prekybos centruose prekės tarsi „nusidažo" raudona spalva – kalėdiniai žaisliukai savo vietą užleidžia su meilės diena susijusiai atributikai ir skanėstams. Visiems tampa aišku, kad sparčiu žingsniu artėja Valentino diena.

Beta.lt su džiaugsmu dalinasi įdomesnėmis saldžių dovanų idėjomis. Antrą pusę tikrai nudžiugintų ir maloniai nustebintų saldžius įspūdžius garantuojantis apsilankymas – įdomi ekskursija, šokolado gamyba ir degustacija – šokoladinėje, šokolado fondiu dviem restorane, smagi šokolado gamyba ir ekskursija po šokolado muziejų Trakuose, jauki popietė šokoladinėje ragaujant burnoje tirpstantį šokoladinį desertą, stebinantis tirpstančio šokoladinio rutulio desertas dviem, edukacinė programa „šokolado kelias", belgiškų vaflių degustacija ir pan. Trumpai tariant, meilės diena – tikras smaližių rojus!

ŠOKOLADINĖS DOVANOS KŪNUI

Beta.lt kuponas saldžiai gerą savijautą ir kūno grožį puoselėjančiai paslaugai – vienas geriausių pasirinkimų, norint maloniai nustebinti antrąją pusę. Tokias dovanas ypač mėgsta ir teigiamai vertina kone visos dailiosios lyties atstovės, tad, vyrai, negailėkite saldaus dėmesio savo damoms!

Taigi, saldžios dovanos gali būti nebūtinai valgomos... Įdomesni, originalesni ir tikrai labiau nustebinantys variantai galėtų būti kūno grožį ir gerą savijautą puoselėjantys šokoladiniai malonumai vienam arba dviem asmenims. Beta.lt siūlo: AZIA SPA šokoladinį SPA ritualą, prabangią SPA procedūrą ŠOKOLADINĖ SVAJONĖ, šokoladinį klasikinį viso kūno masažą, SPA ritualą APELSINAS ŠOKOLADE su kūno šveitimu ir masažu, SPA ritualą ŠOKOLADO TERAPIJA, šokoladinį SPA ritualą dviem su pirtimi, šveitimu ir masažu, kūno įvyniojimo šokoladu ir viso kūno masažo kompleksą, saldų SPA poilsį dviem su pirtimi bei šokoladiniu masažu ir t. t. Reikia tik išsirinkti ir su meile nustebinti šokoladui neabejingą mylimą žmogų.

DOVANŲ KUPONAS – VISADA GERAS PASIRINKIMAS

Vis dėlto, jei sugalvoti ir išsirinkti sunku, visada gelbėja dovanų čekis, kurį, kaip ir kitus patrauklius konkrečius pasiūlymus, Beta.lt portale galima įsigyti gerokai pigiau. Be to, pirkti internetu labai paprasta, saugu ir greita – niekur nereikia eiti, viskas „kaip ant delno" vienoje vietoje, čia ir dabar. Vos keli klaviatūros klavišų paspaudimai ir pasirinktas dovanų kuponas jau elektroninio pašto dėžutėje. Žinoma, yra galimybė pasirinkti ir gražiai supakuotą dovanų kuponą, kuris idealiai tinka dovanai bet kokia proga, ne tik per Valentino dieną.

Mielieji, jei ieškote išskirtinės dovanos Valentino dienos proga, Beta.lt asortimentą puošiančios saldžios dovanos puikiai tiks ir perkant internetu mažiau kainuos. Svarbiausia, tikrai bus, ką padovanoti mylimam žmogui sulaukus meilės dienos!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS