Kokybiškas poilsis yra energijos, produktyvumo ir geros nuotaikos užtaisas visai ateinančiai savaitei ar net mėnesiui. Turbūt daugelis sutiks, kad romantiškas laikas tik dviese, derinamas su SPA ir sveikatingumo procedūromis, yra tobula poilsinės išvykos kombinacija. Nesvarbu, Valentino diena, gimtadienis ar eilinis penktadienis – romantiškas savaitgalis dviems yra vienas nerealiausių dalykų, kokį tik galite padovanoti savo antrai pusei. O taip pat ir sau pačiam. 

 

Atsitraukti nuo kompiuterių ir darbų. El. laiškų ir telefonų. Įtempto grafiko diktuojamame šiuolaikinio žmogaus gyvenime vietos kokybiškam poilsiui atsiranda, deja, ne taip ir dažnai. Atsiradus fiziniam, emociniam ir dvasiniam disbalansui, vienas pirminių ,,perdegimo’’ požymių yra gerokai sumažėjęs darbingumas: užduotį, kurią anksčiau atlikdavome per valandą, dabar gali užtrukti užbaigti kone visą dieną. Kitas ne mažiau svarbus aspektas yra pablogėję santykiai su artimaisiais ir mylimuoju/-ąja. Dėl šių priežasčių romantiškas poilsis dviem viename Lietuvos kurortų ar miestų šiandien yra tiek jaunimo, tiek vyresnių ir garbaus amžiaus žmonių itin vertinama dovana. Dieną, dvi, o gal savaitę laiko visą dėmesį skirti savo antrai pusei, ir kartu pasinerti į ramybės, pilnatvės būseną yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Įgrisus būti tarp keturių namų sienų, romantiška naktis dviems kitokioje, išskirtinėje SPA viešbučio aplinkoje jūsų santykiuose gali iš naujo įžiebti karštų jausmų kibirkštėlę. O gal ir visą ugnį!

 

POILSIS LIETUVOJE – KĄ PASIRINKTI?

Kuo Lietuva tikrai gali pasigirti prieš kitas Šiaurės ir Rytų Europos valstybes, tai modernių, itin aukštos kokybės paslaugas teikiančių sveikatingumo centrų gausa. Į pastaruosius (romantiško) poilsio, sveikatinimo ir reabilitacijos tikslais vyksta daugybė užsienio poilsiautojų. Didelei daliai žmonių kokybiškas poilsis Lietuvoje neįsivaizduojamas be Birštono. Svečius kaip bites prie medaus viliojančiam kurortui jau seniai pavyko subalansuoti kurortinį gydymą, SPA paslaugas, aktyvaus laisvalaikio galimybes ir dideles auditorijas pritraukiančius renginius. Savaitgalis Birštone asocijuojasi su moderniais sveikatingumo kompleksais bei sanatorijomis, šiuolaikiško dizaino vandens ir pirčių erdvėmis, įrengtomis taip, kad darniai susilietų su kompleksus juosiančia natūralios gamtos oaze. Beta.lt asortimente – tik poilsiautojų labiausiai pamėgtų SPA viešbučių pasiūlymai. Tarp jų – legendinės ,,Tulpės’’, ,,Versmės’’ ir ,,Eglės’’ sanatorijos, puikiu kainos ir kokybės santykiu garsėjantis ,,Vytautas Mineral SPA’’, drąsaus dizaino, TIK SUAUGUSIEMS skirtas ,,Vytautas EGO SPA’’, aibę vidaus pramogų siūlantis ,,Royal SPA Residence’’. Romantiška nakvynė dviems viename šių ar kitų Beta.lt asortimente esančių SPA viešbučių į jūsų ir jūsų antros pusės santykius įpūs romantiškų romantiškų vėjų, ir garantuos, kad į namus grįžtumėte su šypsena, pilni jėgų, idėjų ir drugelių pilve!

 

Seniausias šalies kurortas Druskininkai karaliauja populiarių šalies poilsinių krypčių viršūnėje. Didžiausias kurorto turtas yra natūralūs sveikatos gerinimo šaltiniai, savo gydomosiomis savybėmis bei ilgalaikiu poveikiu pranokstantys didelę dalį cheminių medikamentų. Kurorte išgaunamas mineralinis vanduo specialistų vadinamas priešnuodžiu virškinamojo trakto ir sutrikusios medžiagų apykaitos susirgimams. Daugelyje Druskininkuose esančių sanatorijų geriamajam vandeniui, baseinuose ir įvairioms procedūroms naudojamas būtent vidutinės ir aukštos mineralizacijos vanduo. Kartą išbandę šį natūralų sveikatos šaltinį, į kurortą daugelis sugrįžta jau reguliariai. Atpalaiduojančioms  bei gydomosioms procedūroms taip pat naudojamas durpinės kilmės gydomasis purvas. Jo gydomosios savybės įrodytos moksliškai. Purvas naudojamas įvyniojimų, mineralinių vonių ir panašių procedūrų metu. Pirmą kartą  į Druskininkus atvykę žmonės stebisi, kodėl čia kelioms akimirkoms sukasi galva. Atsakymas paprastas – Druskininkų oras yra vienas tyriausių visoje Lietuvoje. Įpratusiems prie nemažo oro užterštumo miestiečiams vakaras kurorto lauke prilygsta haloterapijos seansui – praeina diena kita, kol organizmas įpranta įsisavinti gerokai kokybiškesnįį orą nei didmiestyje.

 

Į svečius kviečia moderniausi Druskininkų sveikatingumo centrai: kurortinio gydymo autentiką geriausiai išlaikęs ,,Europa Royale Druskininkai’’, vienintelis Šiaurės Europoje miego SPA ,,Amberton Green SPA Druskininkai’’, unikalaus dizaino ,,Grand SPA Lietuva’’, moderniausia Baltijos šalyse sanatorija ,,UPA Medical SPA’’, keliskart geriausiu Rytų Europoje pripažintas ,,SPA Vilnius Druskininkai’’, platų paslaugų asortimentą siūlanti ,,Belorus’’ sanatorija, ir daugybė kitų poilsiautojų pamėgtų vietų.

 

Kaip jau turbūt supratote, Druskininkuose rasite tiek tikrąją kurorto dvasią atspindinčių, kurortinį gydymo tradicijas puoselėjančių SPA viešbučių, tiek ir vienų inovatyviausių Šiaurės ir Rytų Europoje poilsio kompleksų. Žodis ,,sanatorija’’ kai kuriem žmonėm klaidingai asocijuojasi su senos kartos gydyklomis, senoviniais kambariais ir šaltais koridoriais. Šiuo metu kaip grybai po lietaus dygstančios sanatorijos šiuolaikiškumu bei atpalaiduojančių procedūrų gausa niekuo nenusileidžia SPA centrams – romantiškas ir komfortiškas poilsis čia tampa vienu pagrindinių Lietuvos sanatorijų tikslų.

 

Savo ruožtu jūros mylėtojams išbandyti siūlome tai, ką pajūris turi geriausia: Palangos poilsiautojai jaukiam poilsiui dviese dažnai renkasi sanatorijas ,,Energetikas’’, ,,Gradiali’’ bei SPA centrus ,,Amberton Green Apartments’’, ,,Vanagupę’’ ir ,,Prie parko’’.

 

Gydanti, rami atmosfera tvyro ne tik sveikatingumo kompleksų viduje, bet ir visame Druskininkų kurorte: žmonės čia vyksta pasivaikščioti žaliuojančiais pušų parkais, pasivažinėti dviračiais ir netrukdomiems miesto triukšmo mėgautis vienas kito draugija. Du bene populiariausi turistiniai objektai kurorte yra Druskininkų vandens parkas ,,Aqua’’ bei žiemos pramogų centras ,,Snow Arena’’. Kadangi šios vietos randasi skirtingose Nemuno pusėse, labai rekomenduojame  pasinaudoti Lynų keltuvo teikiamomis susisiekimo paslaugomis, ir  pakilus į 45 m aukštį pasižvalgyti po fantastišką Druskininkų panoramą. Toks keltas – vienintelis Lietuvoje! Prieš ar po atpalaiduojančių SPA procedūrų taip pat siūlome aplankyti apverstą namą, pasiplaukioti elektrinėmis valtelėmis ir skirti laiko vienas kitam vaikščiojant po Saulės taką.

 

Beta.lt asortimente kiekvienas ras sau idealiai tinkantį, aistra pulsuojančių mini atostogų variantą!

 

ROMANTIŠKAS SPA VAKARAS – UŽ PIGIAU

Nesvarbu, ar domina romantiškas Valentino dienos vakaras stilingame restorane, ar nakvynė dviems 5* viešbutyje, ar bet kokia aktyvi pramoga – Beta.lt tikslas yra savo klientams pasiūlyti kuo geresnę kiekvienos paslaugos ir pramogos kainą, tad žodį ,,akcija’’ mūsų puslapyje sutiksite tikrai dažnai. Dirbame tam, kad dovanų pirkimas ir idėjų įvairioms progoms gaudymas būtų kuo malonesnis, patogesnis ir greitesnis procesas. Juk kam gaišti laiką parduovių eilėse, kai įsigyti dovaną galite neišeidami iš namų? Mylimam žmogui įteiktas dovanų kuponas, kelialapis dažniausiai turi ilgą galiojimo laiką, o vardinis Beta.lt ar bet kurio mūsų partnerio čekis tam tikrai sumai padengti paprastai galioja net 12 mėnesių. Tad jei bijote prašauti su dovana, padovanokite žmogui galimybę pačiam pasirinkti, kaip ir kada jis norėtų jūsų staigmeną išnaudoti.

 

Jūsų karališkam poilsiui –

 

Dovanų pasirinkimas yra toks procesas, kurį kiekvienas vertina skirtingai. Vieniems tai smagus laiko leidimas, galvojant apie artimus ir svarstant, kuo juos nudžiuginti, kitiem