Kokybiškas poilsis yra energijos, produktyvumo ir geros nuotaikos užtaisas visai ateinančiai savaitei ar net mėnesiui. Turbūt daugelis sutiks, kad romantiškas laikas tik dviese, derinamas su SPA ir sveikatingumo procedūromis, yra tobula poilsinės išvykos kombinacija. Nesvarbu, Valentino diena, gimtadienis ar eilinis penktadienis – romantiškas savaitgalis dviems yra vienas nerealiausių dalykų, kokį tik galite padovanoti savo antrai pusei. O taip pat ir sau pačiam. 

 

Atsitraukti nuo kompiuterių ir darbų. El. laiškų ir telefonų. Įtempto grafiko diktuojamame šiuolaikinio žmogaus gyvenime vietos kokybiškam poilsiui atsiranda, deja, ne taip ir dažnai. Atsiradus fiziniam, emociniam ir dvasiniam disbalansui, vienas pirminių ,,perdegimo’’ požymių yra gerokai sumažėjęs darbingumas: užduotį, kurią anksčiau atlikdavome per valandą, dabar gali užtrukti užbaigti kone visą dieną. Kitas ne mažiau svarbus aspektas yra pablogėję santykiai su artimaisiais ir mylimuoju/-ąja. Dėl šių priežasčių romantiškas poilsis dviem viename Lietuvos kurortų ar miestų šiandien yra tiek jaunimo, tiek vyresnių ir garbaus amžiaus žmonių itin vertinama dovana. Dieną, dvi, o gal savaitę laiko visą dėmesį skirti savo antrai pusei, ir kartu pasinerti į ramybės, pilnatvės būseną yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Įgrisus būti tarp keturių namų sienų, romantiška naktis dviems kitokioje, išskirtinėje SPA viešbučio aplinkoje jūsų santykiuose gali iš naujo įžiebti karštų jausmų kibirkštėlę. O gal ir visą ugnį!

 

POILSIS LIETUVOJE – KĄ PASIRINKTI?

Kuo Lietuva tikrai gali pasigirti prieš kitas Šiaurės ir Rytų Europos valstybes, tai modernių, itin aukštos kokybės paslaugas teikiančių sveikatingumo centrų gausa. Į pastaruosius (romantiško) poilsio, sveikatinimo ir reabilitacijos tikslais vyksta daugybė užsienio poilsiautojų. Didelei daliai žmonių kokybiškas poilsis Lietuvoje neįsivaizduojamas be Birštono. Svečius kaip bites prie medaus viliojančiam kurortui jau seniai pavyko subalansuoti kurortinį gydymą, SPA paslaugas, aktyvaus laisvalaikio galimybes ir dideles auditorijas pritraukiančius renginius. Savaitgalis Birštone asocijuojasi su moderniais sveikatingumo kompleksais bei sanatorijomis, šiuolaikiško dizaino vandens ir pirčių erdvėmis, įrengtomis taip, kad darniai susilietų su kompleksus juosiančia natūralios gamtos oaze. Beta.lt asortimente – tik poilsiautojų labiausiai pamėgtų SPA viešbučių pasiūlymai. Tarp jų – legendinės ,,Tulpės’’, ,,Versmės’’ ir ,,Eglės’’ sanatorijos, puikiu kainos ir kokybės santykiu garsėjantis ,,Vytautas Mineral SPA’’, drąsaus dizaino, TIK SUAUGUSIEMS skirtas ,,Vytautas EGO SPA’’, aibę vidaus pramogų siūlantis ,,Royal SPA Residence’’. Romantiška nakvynė dviems viename šių ar kitų Beta.lt asortimente esančių SPA viešbučių į jūsų ir jūsų antros pusės santykius įpūs romantiškų romantiškų vėjų, ir garantuos, kad į namus grįžtumėte su šypsena, pilni jėgų, idėjų ir drugelių pilve!

 

Seniausias šalies kurortas Druskininkai karaliauja populiarių šalies poilsinių krypčių viršūnėje. Didžiausias kurorto turtas yra natūralūs sveikatos gerinimo šaltiniai, savo gydomosiomis savybėmis bei ilgalaikiu poveikiu pranokstantys didelę dalį cheminių medikamentų. Kurorte išgaunamas mineralinis vanduo specialistų vadinamas priešnuodžiu virškinamojo trakto ir sutrikusios medžiagų apykaitos susirgimams. Daugelyje Druskininkuose esančių sanatorijų geriamajam vandeniui, baseinuose ir įvairioms procedūroms naudojamas būtent vidutinės ir aukštos mineralizacijos vanduo. Kartą išbandę šį natūralų sveikatos šaltinį, į kurortą daugelis sugrįžta jau reguliariai. Atpalaiduojančioms  bei gydomosioms procedūroms taip pat naudojamas durpinės kilmės gydomasis purvas. Jo gydomosios savybės įrodytos moksliškai. Purvas naudojamas įvyniojimų, mineralinių vonių ir panašių procedūrų metu. Pirmą kartą  į Druskininkus atvykę žmonės stebisi, kodėl čia kelioms akimirkoms sukasi galva. Atsakymas paprastas – Druskininkų oras yra vienas tyriausių visoje Lietuvoje. Įpratusiems prie nemažo oro užterštumo miestiečiams vakaras kurorto lauke prilygsta haloterapijos seansui – praeina diena kita, kol organizmas įpranta įsisavinti gerokai kokybiškesnįį orą nei didmiestyje.

 

Į svečius kviečia moderniausi Druskininkų sveikatingumo centrai: kurortinio gydymo autentiką geriausiai išlaikęs ,,Europa Royale Druskininkai’’, vienintelis Šiaurės Europoje miego SPA ,,Amberton Green SPA Druskininkai’’, unikalaus dizaino ,,Grand SPA Lietuva’’, moderniausia Baltijos šalyse sanatorija ,,UPA Medical SPA’’, keliskart geriausiu Rytų Europoje pripažintas ,,SPA Vilnius Druskininkai’’, platų paslaugų asortimentą siūlanti ,,Belorus’’ sanatorija, ir daugybė kitų poilsiautojų pamėgtų vietų.

 

Kaip jau turbūt supratote, Druskininkuose rasite tiek tikrąją kurorto dvasią atspindinčių, kurortinį gydymo tradicijas puoselėjančių SPA viešbučių, tiek ir vienų inovatyviausių Šiaurės ir Rytų Europoje poilsio kompleksų. Žodis ,,sanatorija’’ kai kuriem žmonėm klaidingai asocijuojasi su senos kartos gydyklomis, senoviniais kambariais ir šaltais koridoriais. Šiuo metu kaip grybai po lietaus dygstančios sanatorijos šiuolaikiškumu bei atpalaiduojančių procedūrų gausa niekuo nenusileidžia SPA centrams – romantiškas ir komfortiškas poilsis čia tampa vienu pagrindinių Lietuvos sanatorijų tikslų.

 

Savo ruožtu jūros mylėtojams išbandyti siūlome tai, ką pajūris turi geriausia: Palangos poilsiautojai jaukiam poilsiui dviese dažnai renkasi sanatorijas ,,Energetikas’’, ,,Gradiali’’ bei SPA centrus ,,Amberton Green Apartments’’, ,,Vanagupę’’ ir ,,Prie parko’’.

 

Gydanti, rami atmosfera tvyro ne tik sveikatingumo kompleksų viduje, bet ir visame Druskininkų kurorte: žmonės čia vyksta pasivaikščioti žaliuojančiais pušų parkais, pasivažinėti dviračiais ir netrukdomiems miesto triukšmo mėgautis vienas kito draugija. Du bene populiariausi turistiniai objektai kurorte yra Druskininkų vandens parkas ,,Aqua’’ bei žiemos pramogų centras ,,Snow Arena’’. Kadangi šios vietos randasi skirtingose Nemuno pusėse, labai rekomenduojame  pasinaudoti Lynų keltuvo teikiamomis susisiekimo paslaugomis, ir  pakilus į 45 m aukštį pasižvalgyti po fantastišką Druskininkų panoramą. Toks keltas – vienintelis Lietuvoje! Prieš ar po atpalaiduojančių SPA procedūrų taip pat siūlome aplankyti apverstą namą, pasiplaukioti elektrinėmis valtelėmis ir skirti laiko vienas kitam vaikščiojant po Saulės taką.

 

Beta.lt asortimente kiekvienas ras sau idealiai tinkantį, aistra pulsuojančių mini atostogų variantą!

 

ROMANTIŠKAS SPA VAKARAS – UŽ PIGIAU

Nesvarbu, ar domina romantiškas Valentino dienos vakaras stilingame restorane, ar nakvynė dviems 5* viešbutyje, ar bet kokia aktyvi pramoga – Beta.lt tikslas yra savo klientams pasiūlyti kuo geresnę kiekvienos paslaugos ir pramogos kainą, tad žodį ,,akcija’’ mūsų puslapyje sutiksite tikrai dažnai. Dirbame tam, kad dovanų pirkimas ir idėjų įvairioms progoms gaudymas būtų kuo malonesnis, patogesnis ir greitesnis procesas. Juk kam gaišti laiką parduovių eilėse, kai įsigyti dovaną galite neišeidami iš namų? Mylimam žmogui įteiktas dovanų kuponas, kelialapis dažniausiai turi ilgą galiojimo laiką, o vardinis Beta.lt ar bet kurio mūsų partnerio čekis tam tikrai sumai padengti paprastai galioja net 12 mėnesių. Tad jei bijote prašauti su dovana, padovanokite žmogui galimybę pačiam pasirinkti, kaip ir kada jis norėtų jūsų staigmeną išnaudoti.

 

Jūsų karališkam poilsiui –

 

Dovanų pasirinkimas yra toks procesas, kurį kiekvienas vertina skirtingai. Vieniems tai smagus laiko leidimas, galvojant apie artimus ir svarstant, kuo juos nudžiuginti, kitiems tai daug laiko reikalaujanti veikla, dar kitiems – tikras galvos skausmas, kurio mielai išvengtų. Jei priklausote pastarajai kategorijai, tai dovanų kuponai Jums bus tobulas pasirinkimas. Beta.lt yra vieta, kurioje lengvai ir greitai atrasite šauniausią dovaną! Įteikite dovanų kuponą konkrečiai pramogai, kuri suteiks neišdildomų įspūdžių ir dovanos geriausių prisiminimų.

Pateikiame kelis vertingus patarimus ir idėjas, padėsiančias apsispręsti lengviau.

Dovanų kuponai moterims

Pagalvojus apie tai, ką mėgsta veikti moterys, nejučia kyla asociacijos su atsipalaidavimų, grožiu, kokybišku poilsiu, tad nedvejokite – kiekviena moteris nudžiugs gavusi dovanų kuponą SPA paslaugoms, masažui, grožio procedūroms. Tačiau SPA centras ar grožio salonas tikrai ne vienintelės vietos, kur mėgsta lankytis moterys. Galbūt moteris, kuriai dovaną įteiksite, yra drąsi ir dievinanti adrenaliną? Tokiu atveju ją neabejotinai nudžiugins ir šuolis parašiutu, skrydis parasparniu ar ekstremalus vairavimas! Svarbiausia – įvertinkite pomėgius, propaguojamas laisvalaikio veiklas ar net svajones (o jų moterys tikrai turi!). Tiesa, moterims patinka ir parduotuvių dovanų čekiai: kosmetikos, interjero detalių, knygų ir, žinoma, prekybos centrų.

Dovanų kuponai vyrams

Vyrai – stiprioji lytis, dažnas jų negali atsispirti automobiliams, motociklams, keturračiams, ekstremaliam sportui, todėl dovanų kuponai, suteiksiantys progą išbandyti tokias veiklas, tikrai daugeliui paliks įspūdį. Tačiau ne tik tai žavi vyrus – priklausomai nuo dovanos gavėjo pomėgių, šaunus pasirinkimas gali būti bilietai į pabėgimų ar virtualios realybės kambarį, pasiplaukiojimas jachta ir pan. Galbūt manote, jog vyrai netrokšta taip pat atsipalaiduoti ir pasilepinti? Juk kokybiškas poilsis naudingas visiems, todėl vyrui taip pat patiks poilsis SPA centre, procedūros sanatorijoje.

Dovanų kuponai porai

Jei ieškote vestuvių metinių, Kalėdoms ar kitai progai skirtos dovanos dviem, pasirinkimą turėsite labai platų. Tiesa, prioritetą teikite toms veikloms, kurios patinka abiem partneriams. Tobulu pasirinkimu bus pasyvesnės, romantiškos pramogos, leisiančios daugiau laiko skirti vienas kitam, mėgautis harmonija. Tad dovanų čekiai vakarienei restorane, skrydžiui oro balionu, poilsiui Palangoje, Birštone ar Druskininkuose, SPA su nakvyne ar masažais dviem bus labai taiklūs sprendimai.

Dovanų kuponai vaikams

Mažieji bene labiausiai trokšta pramogauti! Sutikite, daugelis vaikų žaislų namuose turi per akis ir tėveliai tikrai nudžiugs, jei gimtadienio proga naujų labai daug neprisidės. Todėl pramoga bus geriausia dovana vaikui. Pavyzdžiui, Druskininkų vandens parkas su galybe šaunių atrakcionų tiesiog dievinamas vaikų, taip pat mažuosius visada nudžiugina dovanų kuponai į kiną, kartingus, batutų parkus ar kitas vietas, kur laukia begalė smagių veiklų.

Ką reikia žinoti, renkantis dovanų kuponą?

  • Įvertinkite dovanos gavėjo pomėgius, būdą – juk ramiam, ekstremalių veiklų nemėgstančiam bičiuliui nenorėsite įteikti skrydžio parasparniu ar panašios pramogos.
  • Kam bus skirta dovana? Jei dovanojate vienam asmeniui, jau minėjome, kad geriausia vertinti asmenybę ir pomėgius, o jei dovanojate šeimai, tuomet tikslinga atsižvelgti į vaikų skaičių, amžių, kokios galimybės nuvykti iki paslaugos teikimo vietos ir pan.
  • Kur vyks pramogos? Beta.lt asortimente rasite labai platų spektrą dovanų kuponų pramogoms Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje, Birštone, Druskininkuose, Palangoje, Klaipėdoje, o galbūt domina dovanų kuponai Rokiškyje, Anykščiuose ar dar kitame mieste? Verta renkantis įvertinti, ar dovanos gavėjui bus patogu nuvykti iki pramogos teikimo vietos.
  • Galiojimo laikas – svarbus kriterijus. Kuo jis ilgesnis, tuo daugiau pasirinkimo galimybių turės dovanos gavėjas planuodamas savo laiką.

Kodėl verta pirkti čia?

Beta.lt – šimtai dovanų idėjų ir nerealios, nuolat besikeičiančios akcijos vienoje vietoje! Jūsų laukia dovanų kuponai labai gera kaina, yra proga mokėti netgi pigiau, nei perkant tiesiogiai iš tiekėjų! Negana to, pirkti internetu labai patogu, saugu ir greita – įsigykite ir gaukite puikias dovanas nė neišeidami iš namų.

Rytinis kavos puodelis puikiame viešbutyje, dienos meto saulės malonumai prie jūros, vakarai – jaukiems pasivaikščiojimams dviese… Kad tokia romantiškų atostogų idilė iš vizijos konvertuotųsi į realybę, galbūt pats laikas susiplanuoti savaitgalio, savaitės ar dar ilgesnę kelionę dviems svajonių kryptimi? Antrai pusei ant stalo palikti lėktuvo bilietai gali tapti netikėta dovana, siūlančia leistis į romantišką avantiūrą, ir pajusti kitų kultūrų pažinimo džiaugsmą. Kai kelionės kuponas atsiranda pašte, malonus kelionės laukimas praskaidrina kiekvieną dieną!

 

POILSINĖ, PAŽINTINĖ, O GAL VIDURIUKAS?

Romantiškos atostogos dviems ne veltui siejasi su poilsinėmis kelionėmis į saulės nubučiuotas valstybes. ,,Viskas įskaičiuota’’ paketas tokiu atveju leidžia užmiršti visus su maistu susijusius rūpesčius, tad rūpintis belieka tik vienas kito gerbūviu. Romantiškos kelionės dviems smagios tuo, kad ,,atleidžia’’ nuo spaudimo kelionės metu būtinai aplankyti daug vietų ir, kaip kartais sakoma, būtinai turiningai praleisti laiką. Kartais viskas, ko norisi, yra netrukdomas poilsis viešbutyje ant Viduržemio jūros kranto, skanus maistas ir kasdienė mylimojo/-osios kompanija. Savaitės trukmės atostogos gali užpildyti gerų emocijų bagažą visiems ateinantiems metams, tad investuoti į gerą laiką kartu apsimoka visuomet.

 

Tačiau jeigu esate aktyvesni žmonės, ir gulinėjimas prie jūros ar baseino atsibosta jau po poros dienų, rinkitės kultūra bei istorija turtingus miestus ir kurortus. Kai kuriem žmonėm nieko nėra romantiškesnio, nei slidinėjimo kelionės į kalnų miestelius. Tie, kas dievina tingų kurortinį poilsį, bet kartu nori pamatyti kažką naujo, drąsiai gali rinktis Egiptą ir Turkiją. Ne visi žino, kad Egipto lobiai šiandien slypi po vandeniu: Raudonojoje jūroje nusidriekęs vienas įspūdingiausių, spalvingiausių koralinių rifų visame pasaulyje, o povandeninis gyvenimas čia itin judrus. Muziejus po atviru dangumi – Luksoras, Gizo piramidės, reto grožio Abu Simbelio šventykla… Net jei nesate įgudęs vairuotojas, Turkijoje ir Egipte nepraleiskite progos išbandyti dykumų safarį keturračiais. Greitis čia nėra itin didelis ir važiuojama saugiai, tad jauduliukas praeis beveik iškart. O štai Turkijos pasididžiavimas yra Žaliasis kanjonas, Pamukalės šaltiniai, šv. Sofijos soboras bei žinoma, unikalus miestas tarp dviejų žemynų – Stambulas.

 

NEREALI DOVANA – ATOSTOGOS DVIEMS

Atsitraukti nuo visų telefonų. Darbų. Laiškų. Kai norisi nuo visko pabėgti, ar Venecija, ar Hurgada, ar Peterburgas, jau tampa nebe taip svarbu. Tad kad ir poros dienų pabėgimas gali tapti pačia romantiškiausia dovana, kokią tik galima įsivaizduoti. Kai kurie sako, kad dovanoti kelionę yra per daug rizikinga. Taip, jeigu nepasidomėsite antros pusės planais, ir kelionės bilietus nupirksite jau ateinančiam savaitgaliui. Tačiau lėktuvo bilietai, įsigyti tolimesnei datai, turėtų netgi labai maloniai nustebinti!

 

Kelionių organizatoriaus ,,Beta Travel’’ asortimente – šimtai romantiškų kelionių į užsienį pasiūlymų, tarp kurių, neabejojame, rasite sau labiausiai patinkantį variantą. Beta.lt svetainėje tam tikroms kelionėms kaskart taikomi karšti kaip Egipto saulė pasiūlymai, o ,,paskutinės minutės’’ akcija leidžia už kokybišką kelionę mokėti dar mažiau! O gal norite padaryti staigmeną ir padovanoti išvyką, bet bijote prašauti? Tuomet įteiktas ,,Beta Travel’’ dovanų čekis apsaugos nuo ,,nesėkmių’’, ir metų bėgyje paskatins kartu išvykti svajonių kryptimi.

 

 

 

 

 

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Poilsis