Jausmingoji Valentino diena – puiki proga paviešėti ir pasimėgauti jaukiu poilsiu vaizdinguosiuose Trakuose. Senoji Lietuvos sostinė su didinga Trakų pilimi priešaky ir Galvės ežeru šalia – šalį puošiantis labai vaizdingas kraštas, į kurį ištisus metus būriais traukia ne tik įsimylėjėliai, bet ir šeimos su vaikais, draugų kompanijos bei svečiai iš užsienio. Visiems ten patinka pasivaikščioti, papramogauti ar pasisvečiuoti ilgiau ir tikrai norisi sugrįžti dar ne kartą – ne tik per Valentino dieną, kurios laukia visi romantikai.

 

VALENTINO DIENA TRAKUOSE

Artėjant vasario 14-ajai, daugelis mylinčių žmonių svarsto, į kokį pasimatymą pakviesti antrąją pusę, o poros suka galvas, ką gi įdomaus nuveikti ir kaip romantiškai praleisti laiką kartu – tik dviese. Trakai – visada gera idėja, norint atsipalaiduoti, atsipūsti, trumpam atitrūkti nuo kasdienybės, taip pat suplanuoti tobulą pasimatymą ar net romantiškas piršlybas. Juk per Valentino dieną neliksite nuobodžiauti namuose, tiesa?

 

Trakai vilioja savo išpuoselėta ir skrupulingai prižiūrima aplinka, aiškiai juntama kurortine dvasia, nemenka vandens pramogų pasiūla, šalia gausybės ežerų įsikūrusiais jaukiais viešbučiais, kavinėmis, prabangiais restoranais ir kibininėmis, į kurias užsukus privaloma paragauti tradicinių karaimų kibinų. Taigi, romantiškai pasivaikščiojus vaizdingu apžvalginiu maršrutu aplink Trakų pilį, takeliu palei ežerą, ir pasidžiaugus smagiomis pramogomis, būtina ypatinga Valentino dienos kulminacija – vakarienė ir saldus desertas restorane bei SPA malonumai ir/arba jaukus poilsis viešbutyje. Beje, būtinai aplankykite gražuolį Užutrakio dvarą ant Galvės ežero kranto – tai ideali vieta Jūsų meilės dienos fotosesijai, pirmam bučiniui ar net klausimui: „Ar tekėsi už manęs, mylimoji?".

 

PASIŪLYMAI IR POILSIUI, IR PRAMOGAI

Taigi, jei planuose – romantiškas poilsis dviems Trakuose, Beta.lt asortimente tikrai rasite idėjų, ką konkrečiai nuveikti. Galite pigiau nei kitur įsigyti kuponą pasirinktai paslaugai, pvz., siūlomas pasiplaukiojimas jachta Galvės ežere, SPA malonumai su masažais ir pietumis, svajingas skrydis oro balionu dviem, ypatinga vakarienė populiariame Trakų restorane, pažintinis nardymas ir povandeninė fotosesija, įsimintinas skrydis lėktuvu virš 12 ar 44 ežerų, jodinėjimas žirgais, smagi ir saldi šokolado gamyba bei ekskursija po šokolado muziejų, šokolado fondiu, apsilankymas senojoje kibininėje... Galimybių daug – reikia tik noro Valentino dieną praleisti smagiai. Tikrai neapsiriksite kartu su mylimu žmogumi trumpam pabėgę į Trakus.

 

Jei išsirinkti konkretų pasiūlymą sunku, Jūsų paslaugoms – stilingas Beta.lt dovanų kuponas nuo 30 iki net 1000 eurų. Toks čekis suteikia neribotą laisvę rinktis ir jau visai nesvarbu, ar su akcija, ar be. Įteikę porai Beta.lt dovanų kuponą, suteiksite galimybę rinktis iš poilsio Lietuvoje (ir Trakuose), kelionių į užsienį, lauko ir vidaus pramogų, restoranų, grožio, sveikatos ir kitų paslaugų pasiūlymų. Bet kokiu atveju bus pigiau ir kiekvienas ras tai, ko ieško.

 

Pakvietę savo porą į pasimatymą Trakuose, tikrai turėsite, ką ten nuveikti. O jei pasinaudosite vienu iš daugelio Beta.lt pasiūlymų, dar ir sutaupysite – juk pirkti internetu greičiau, saugiau ir pigiau!