Ką dovanoti mylimam žmogui, kuris teigia visko turintis? Tokiu atveju materialią staigmeną rekomenduojame iškeisti į gerą emociją, ir antrai pusei įteikti romantišką poilsį viename geriausiai vertinamų SPA viešbučių arba sanatorijų! Valentino diena, gimtadienis ar eilinis savaitgalis, visai nesvarbu – kiekvienam bent trumpam smagu atitrūkti nuo skambučių, darbų ir buities, o kai kompaniją palaiko mylimasis/-oji, viešnagė puikiame SPA centre įsimena dar ilgam. Šioje skiltyje pateikiami Beta.lt pasiūlymai specialiai subalansuoti poroms, vyrams ir žmonoms, bei jaukias akimirkas kartu ir sveikatinamųjų procedūrų kokybę vertinantiems senjorams. Romantiškas poilsis dviems su sūkurine vonia, baseinais ir pirtimis skamba kaip tobulas savaitgalio planas? Tuomet griebkit patikusį Beta.lt pasiūlymą, kol poilsį dar siūlome įsigyti už pigiau, ir pradžiuginkite savo antrą pusę keletu vakarų, praleistų vienu du.

 

KOKYBĖ = UŽSIENIS?

Drįstame nesutikti – didelė Lietuvos kurortuose esančių sveikatingumo centrų pripažinti kaip vieni geriausių Šiaurės ir Rytų Europoje. Druskininkus, Birštoną ir Palangą savo relaksacinių ir sveikatinimo atostogų kryptimis renkasi daugybė poilsiautojų net iš užsienio. Jeigu norite apsilankyti dar neatrastuose Lietuvos kampeliuose, mūsų asortimente rasite išskirtinių nakvynės vietų dviems mažesniuose, idiliškos gamtos juoiamuose miesteliuose – Raseiniuose, Prienuose ir netgi Panemunės pilyje! Savo skoniui ir biudžetui tinkantį variantą Beta.lt asortimente ras kiekvienas – vieni SPA viešbučiai puoselėja unikalią koncepciją (pavyzdžiui, sveikatingumo ir medicinos centras ,,Amberton Green SPA Druskininkai’’ yra vienintelis miego SPA Šiaurės Europoje), kiti laikosi kurortinio gydymo tradicijų ir yra išlaikę vietinę sveikatinimo kultūrą, treti siūlo itin modernų, skandinaviško dizaino interjerą, šiuolaikiškas SPA vandens erdves ir itin platų teikiamų paslaugų spektrą.

 

Jeigu jūs ir/arba dievinate apsilankymus baseinų ir pirčių erdvėse, o sūkurinėje vonioje galėtumėt praleisti valandų valandas, romantiškai viešnagei dviese nedvejodami rinkitės šiuolaikišką SPA viešbutį. Modernioje SPA erdvėje laikas praeina akimirksniu, o leidus sau pasimėgauti profesionalo rankomis atliekamomis SPA procedūromis (viso kūno masažu, turkišku hamamu), po tokios relaksacijos terapijos visuomet pajuntamas gerų emocijų ir jėgų antplūdis.

 

JAUKUS POILSIS SANATORIJOJE

Kai kam žodis ,,sanatorija’’ kelia neigiamas konotacijas, nes dalis žmonių  šias įstaigas vis dar prilygina anuomet veikusioms gydykloms, į kurias dažnai vykdavo vyresnio amžiaus žmonės. Šiandien kurortuose kaip grybai dygstančios sanatorijos yra tokios modernios, kad poilsio kokybe niekuo nenusileidžia SPA kompleksams. Šiandien į sanatorijas vykstama ne tik gydymo, bet ir rekreacijos tikslais. Daugiausia sanatorijų įsikūrusios Druskininkuose ir Birštone. Patrauklios jos ir tuo, kad į jų kelialapių paketus dažniausiai įeina daug įvairių procedūrų ir pilnas (trijų kartų) maitinimas! Skamba tikrai neblogai, tiesa?

 

NEPERMOKĖKITE

Kuponas poilsiui  kokybiškame (SPA) viešbutyje – investicija į gerą savo ir antros pusės fizinę, dvasinę bei emocinę savijautą. Jeigu neapsisprendžiate, kuris Beta.lt kelialapis labiausiai patiktų mylimajai/-ajam, įteiktas partnerio arba ,,Betos’’ dovanų čekis apsisprendimo būtinybę apsispręsti atidės vėlesniam laikotarpiui. Žodžius ,,akcija’’, ,,TOP pasiūlymai’’ mūsų puslapyje matysite dažnai – esminis Beta.lt tikslas yra dovanų pirkimą paversti kuo patogesniu, greitesniu ir pigesniu procesu. Jeigu norite maksimaliai išnaudoti mūsų klientams teikiamas naudas, prisijunkite prie prie ,,Betos’’ lojalumo programos: mūsų puslapyje susikūrę asmeninę paskyrą, kaskart apsipirkinėdami už bet kokią sumą į savo ,,Beta’’ sąskaitą susigrąžinsite nuo 5% dovanoms išleistų pinigų. Tokiu būdu sutaupyti galima visai solidžią pinigų sumą! Žiū, gal pinigėlių sukauptumėte brunch’ui su antra puse jaukiame desertų butike, o gal net ir unikaliai degustacinei vakarienei viename geriausių Lietuvos restoranų?

 

Reikia patarimo dėl kelionės, viešbučio ar pramogos? Kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo centrą, ir Beta.lt darbuotojai atsakys į visus jums rūpimus klausimus!