Apie savaitgalio atgaivą Druskininkuose, idiliškoje Nemuno ir pušų apsuptyje svajoja daugelis. Į šį kurortą kasmet suguža ne tik jaukios poilsio akimirkos trokštančios poros, bet ir užsienio poilsiautojai, vertinantys natūralių sveikatos šaltinių – itin švaraus Druskininkų oro, mineralinio vandens – naudą, bei aukštą sveikatingumo centrų teikiamų paslaugų kokybę. Nesvarbu, Valentino diena, atostogos ar eilinis sekmadienis – rūpesčius ir miesto šurmulį palikti už durų, bei pasimėgauti individualiu dėmesiu vienas kitam kviečia geriausiai vertinami sveikatingumo kompleksai!

 

Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose – nerealiam laikui su antrąja puse ir unikalioms SPA patirtims. Dalis Druskininkų sveikatingumo ir medicinos centrų patenka į geriausių Šiaurės Europoje sąrašą. Dalis Druskininkų viešbučių skirti TIK SUAUGUSIEMS. 4* ir 5* SPA viešbučiuose laukia išskirtinis personalo dėmesys visos viešnagės metu, subtiliai prabangaus dizaino kambariai su visais patogumais, gerai dienai nuteikiantys pusryčiai, o vakarais – putojančio vyno burbuliukai ir atviri pašnekesiai. Tokiuose SPA viešbučiuose rasite vandens ir pirčių erdves, o kvalifikuoti specialistai pasirūpins, kad įtempto gyvenimo ritmo išsekintą veidą papuoštų šypsena, ir kartu su antra puse namo grįžtumėt pilni ne tik drugelių pilve, bet ir emocinių bei fizinių jėgų.

 

DRUSKININKAI – NE TIK SPA CENTRŲ SOSTINĖ

Druskininkai ne veltui pagarsėję SPA centrais ir sanatorijomis. Šiuolaikiškos, skandinaviško dizaino sanatorijų erdvės jau seniai neprimena to, ką anksčiau vadinome gydyklomis. Šiandien pailsėti bei pasimėgauti SPA procedūromis į sanatorijas vyksta tiek jaunos poros, tiek šeimos su vaikais, tiek vyresnio amžiaus žmonės, nes kuponas išvykai į tokią įstaigą dažniausiai užtikriną pilną (3 kartų) maitinimą bei daugybę kitų paslaugų. Beta.lt asortimente rasite tik pagal kokybės rodiklius ir aukštus klientų įvertinimus atrinktas sanatorijas, teikiačias saugias SPA bei sveikatos paslaugas.

 

Gydanti, rami atmosfera tvyro ne tik sveikatingumo kompleksų viduje, bet ir visame Druskininkų kurorte: žmonės čia vyksta pasivaikščioti žaliuojančiais pušų parkais, pasivažinėti dviračiais ir netrukdomiems miesto triukšmo mėgautis vienas kito draugija. Du bene populiariausi turistiniai objektai kurorte yra Druskininkų vandens parkas ,,Aqua’’ bei žiemos pramogų centras ,,Snow Arena’’. Kadangi šios vietos randasi skirtingose Nemuno pusėse, labai rekomenduojame  pasinaudoti Lynų keltuvo teikiamomis susisiekimo paslaugomis, ir  pakilus į 45 m aukštį pasižvalgyti po fantastišką Druskininkų panoramą. Toks keltas – vienintelis Lietuvoje! Prieš ar po atpalaiduojančių SPA procedūrų taip pat siūlome aplankyti apverstą namą, pasiplaukioti elektrinėmis valtelėmis ir skirti laiko vienas kitam vaikščiojant po Saulės taką.

 

Jausti balansą tarp fizinės, emocinės ir dvasinės sveikatos šiandien jau yra tapę prabanga. Todėl įteiktas dovanų čekis arba kuponas su pilna SPA programa yra ta dovana, su kuria praktiškai niekuomet neprašausite.

 

Seniausias Lietuvos kurortas kokybiško poilsio trokštančioms poroms tikrai turi ką pasiūlyti – čia kiekvienas ras savo biudžetui tinkamą variantą. O kad jį surastų būtų dar lengviau ir pigiau, kviečiame naudotis Beta.lt paieška bei filtrais. Įsigyti patinkantį kelialapį jums užtruks minutę, o pasinaudojus karšta akcija bei mūsų lojalumo programos teikiamais privalumais, mokėsite gerokai mažiau nei perkant tiesiai iš paslaugos teikėjo. Prisijungus prie savo Beta.lt paskyros, kaskart apsipirkinėjant į jūsų ,,Beta’’ sąskaitą sugrįš nuo 5% išleistos sumos. Kai kurie pasiūlymai specialiai subalansuoti romantiškam poilsiui dviese – nepraleiskite progos po juos pasižvalgyti, ir galbūt nustebinti mylimą žmogų!

 

Tad nieko nelauk, čiupk savo antrą pusę ir skubėkit romantiškam pasimatymui nuostabiausiame šalies kurorte – Druskininkuose!