Jeigu ieškote prabangios dovanos vyrams, moterims, berniukams ar mergaitėms, visada visų pirma reikia pasvarstyti apie tai, ar tikrai tam žmogui reikia kažkokio apčiuopiamo daikto – galbūt kur kas geriau pavyktų pataikyti su dovana ieškant kažko tikrai praktiško, t.y., perkant patirtis? Jeigu sutinkate, kad prisiminimai gali būti svarbiau, nei daiktai, leiskite Jums pagelbėti. Geriausias būdas dovanoti prasminimus – tai internetu įsigyti Beta.lt dovanų kuponą, kurį Jūsų mylimas žmogus galės panaudoti išbandant tam tikrą pramogą, paslaugą ar net kelionę. Kita vertus, peržvelgus platų mūsų asortimentą, gali pasirodyti sunku išsirinkti – tuomet pravers ir Beta.lt dovanų čekiai. Tiesiog skirkite norimą sumą ir leiskite žmogui geriausios dovanos sau ieškoti pačiam! Na, o mus verta rinktis ne tik todėl, kad norimą prabangą gausite pigiau ar su akcija. Mes į namus Jums galime atsiųsti unikalų kuponą, papuoštą Jūsų pasirinktais raštais, ir tai padaryti prabangiame, raudoname Beta.lt dovanų voke! Geriausių dovanų idėjų centras – pas mus, tad pasidairykite po mūsų pasiūlymus, o kartu su kuponu įsigykite progą nustebinti artimą žmogų. Linkime nuoširdžiausių šypsenų!

 

DOVANOKITE PATIRTIS VILNIUJE, KAUNE, KLAIPĖDOJE...

Beta.lt pasiūlymai yra išsimėtę po viską šalį. Juk Lietuvoje yra tiek daug puikių verslų, suteikiančių džiaugsmo, poilsio, prisiminimų! Netgi nesvarbu, ar dovanos ieškote žiemą, ar vasarą, ar kitais sezonais, nes pramogų ir poilsio vietų, į kurias galima dovanoti kuponus, yra pritaikytų visiems sezonams. Bet ne tik visiems sezonams, taip pat ir visokiems žmonėms!

 

Pavyzdžiui, iš tiesų prabangios dovanos vyrams bus tokios, kurios suteiks jam galimybę pabūti tiesiog savimi ir tikrai pasimėgauti akimirka. Ir kas gi tai galėtų būti? Iš tiesų, nėra vieno teisingo atsakymo. Vienam patinka automobiliai, kitam patinka švara, trečiam patinka ekstremalios pramogos... Žmonės tokie skirtingi, tad tai, kas vienam vyrui patiks, kitam gali visiškai netikti. Svarbu savo artimą žmogų gerai pažinoti, o toliau – mes Jums tikrai turime ką pasiūlyti! Žemiau galite paskaityti apie mėgstamiausias mūsų pramogas, kurias galėtume skaityti prabangia dovana vyrui.

 

PRABANGA SLYPI DETALĖSE

Kaip jau paminėjom, svarbiausia artimą žmogų pažinoti. Taigi, jeigu Jūsiškis vyras, kuriam ieškote gimtadienio, Kalėdų, ar kitokiai progai dovanos, mėgsta greitai lakstyti gatvėmis, jam turbūt nebus nieko geriau už galimybę prasilėkti lenktyniniu automobiliu. Tokios pramogos – ne tik ekstremalios, bet ir duoda progą pasimatuoti svajonę, jeigu Jūsų vyras taupo brangiai mašinai. Argi ne puiku tuomet jam būtų suteikti džiaugsmo ir padovanoti kuponą tokiai pramogai?

 

Kita vertus, galbūt Jūsų mylimas vyras kaip tik nelabai mėgsta ekstremalių dalykų ir mieliau laisvą laiką leidžia kur nors ramiai, gamtoje... Galbūt jis seniai turėjo progą atsipalaiduoti, nes paskutiniu metu buvo labai apsikrovęs darbais? Tuomet galite jam įteikti poilsį sodyboje su žvejyba – juk žvejoti yra savotiška meditacija, o galimybė atsiriboti nuo visko, kas šiuo metu verčia keliauti per gyvenimą greitu tempu, jam tikrai pravers.

 

Na, o jeigu ieškote tikrai originalios dovanos idėjos, o vyras, kuriam jos ieškote, mėgsta leisti laiką draugų tarpe – galbūt jam patiktų koks nors aktyvus komandinis žaidimas? Pavyzdžiui, įsijausti į kompiuterinių žaidimų specifiką realybėje galima per pabėgimo kambarius. Įteikite kuponą vyrui ir leiskite jam pačiam susirinkti kompaniją į išvyką smagiam bandymui išsilaisvinti!

 

Galiausiai, nesvarbu, ką nuspręsite padovanoti savo artimajam. Visada reikia suprasti, kad prabanga – tai ne auksinės grandinėlės, prabangios mašinos, ar egzotinės kelionės. Tai – nuoširdus rūpestis, pastangos suprasti kitą žmogų ir parodyti jam, kad jis Jums – rūpi. Taigi, jeigu tikrai norite prabangios dovanos vyrui, visų pirma stenkitės jį pažinti ir stebinti ne vien tuo, kas reikalauja daug pinigų, bet labiau – daug apgalvojimo. Ne veltui sakoma, ne ūgis – o smūgis, t.y., – ne pinigai, o gera idėja!

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai