Prieš kurį laiką mergvakaris buvo daugiau siejamas su tradicijomis, simboliais, o šiandien ši šventė švenčiama kur kas linksmiau, trankiau ir tikrai įsimintiniau.


Dažna nuotaka šią progą įvardija kaip vieną smagiausių patirčių gyvenime. Prie to prisideda šaunios bičiulės, pasirūpinančios mergvakario planavimu. O vienu iš esminių elementų, prisidedančių prie bendros šventės atmosferos bei nuotaikos, yra dovanos mergvakariui. O ką Jūs įteiksite nuotakai?

Galimybė išmokti šio to naujo

Neretai mergvakario metu deklaruojama, kad nuotaka yra ruošiama šeimyniniam gyvenimui, todėl yra mokoma pažinti vyrą, rūpintis namais, vaikais, maisto ruoša ir pan. Todėl kaip dovana būsimai žmonai labai dažnai pasirenkamas dovanų kuponas kulinarijos kursams.


Maksimalius relaxas

Per mergvakarį tarsi įprasta stengtis nuotaką „atkalbėti" (žinoma, juoko formoje) nuo santuokos, gąsdinant vedybinio gyvenimo niuansais, trūkumais, sunkumais ir pan. Kaip vienas iš jų visada įvardijamas būsimas nuovargis nuo buities darbų. Todėl mergvakario metu bičiulės nuotakai suteikia šansą pailsėti ir atsipalaiduoti, kol dar yra netekėjusi, bei pamatyti, ką „praras". Tad puiki dovana nuotakai būtų dovanų čekis masažui, SPA procedūroms, kuponas pirtims ir baseinui ar pan. Visgi dažniausiai nuotaka palepinama masažu, mat tai neabejotinai viena iš tobuliausių priemonių maksimaliai atsipalaiduoti. O tai labai naudinga būsimai nuotakai ne dėl to, kad laukia varginantis, kasdienių buities rūpesčių kupinas vedybinis gyvenimas, tačiau dėl dabar patiriamo streso besiruošiant Didžiajai dienai! Todėl profesionalų atliekamas nugaros, galvos, pečių juostos ar viso kūno, veido masažas tikrai bus įvertintas.


Dovana, orientuota į poilsį bei atsipalaidavimą, gali būti skirta ir visoms mergvakario dalyvėms. Merginos neretai pasirenka į mergvakario programą įtraukti tokias veiklas kaip pasilepinimą baseinais ir pirtimis, alaus, vynų degustaciją, pasiplaukiojimą jachta, jodinėjimą žirgais, smagias fotosesijas ir pan.

Šis tas dviem

Dovanos mergvakario proga gali būti orientuotos ne tik į nuotaką, tačiau į porą, t. y. skirtos jai su išrinktuoju. Šia dovana jaunavedžiai galės pasimėgauti prieš pat vestuves ar jau po šventės. Tai gali būti romantiška vakarienė prabangiame restorane, SPA procedūros dviem, poilsis su nakvyne aukštos klasės viešbutyje ar sanatorijoje, fotosesija ir kt.

Kažkas ekstremalaus? Taip!

Mergvakarių tematikų yra labai įvairių, dalyvės nuotakai sugalvoja skirtingų užduočių, pasirenka skirtingas veiklas ir pan. Dažnas scenarijus – išbandymai šventės „kaltininkei". Kokios užduotys ir veiklos pasirenkamos, priklauso nuo jos būdo, mėgiamų laisvalaikio veiklų, o kartais ir baimių. Todėl vienoms tenka menkesni išbandymai, romantiškos, ramios užduotys, o štai kai kurioms uždedamas parašiutas ar vandens slidės! Pasirinkimų spektras labai platus, tad atsižvelkite į tai, ką būsima nuotaka mėgsta veikti. Gal mergvakariui tobulai tiks skrydis motorizuotu parasparniu, šuolis parašiutu su instruktoriumi, laisvo kritimo šuolis ar kt. Tiesa, kalbant apie veiklas, tikrai verta atsižvelgti į būsimos nuotakos pomėgius, kadangi netinkamai parinkta veikla gali kaip reikiant apkartinti šventės nuotaikas.

Dovaną mergvakariui padiktuoti gali ir metų laikas

Natūralu, jog šiltuoju metų laiku mergvakario šventė organizuojama po atviru dangumi, tad ir dovana mergvakariui renkama iš veiklų lauke. Tai gali būti kartingai, skrydis oro balionu, piknikas, vasarą labai populiarios vandens pramogos. Šaltuoju metų laiku dovanų pasirinkimo laukas kiek susiaurėja ir populiarumo laurus skina pramogos patalpose, tad dažnai čia laimi masažai ir kitos atpalaiduojančios SPA procedūros.

Plačios pasirinkimo galimybės

Jei nenusprendžiate, kokios dovanos jaunajai mergvakariui norėtumėte, geras variantas bus dovanų kuponas internetu – įsigysite patogiai, greitai, rinksitės iš plačios pasiūlos vienoje vietoje. Gavusi kuponą nuotaka galės pati pasirinkti, kokios konkrečios paslaugos jai labiausiai prie širdies. Tad įteikite kuponą SPA paslaugoms, romantiškai vakarienei su galimybe pasirinkti norimą maitinimo įstaigą. Tai gali būti ir dovanų kuponas dviems jaukiam, romantiškam laikui drauge.

Elektroninis dovanų kuponas iš Beta.lt internetu – rinkitės patogumą!
Jums niekur nereikės eiti ir gaišti daug laiko, jei domina dovanos mergvakariui. Išsirinkite mūsų asortimente, užsisakykite patogiai ir greitai, o dovanų čekis internetu atkeliaus visai netrukus.


Dažnas variantas – dovana nuotakai mergvakaris, kuris – ne paslaptis – pareikalauja nemažai išlaidų. Taigi organizatorės kartais dovanai nori ir pataupyti, ieško šio to kuklesnio, kainuojančio pigiau. Tad labai smagu, jog galime pasiūlyti platų kuponų labai patrauklia kaina pasirinkimą.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: