Bernvakaris asocijuojasi su linksmybėmis, geriausių bičiulių būriu, išbandymais, pramogomis. Neretai būsimam jaunikiui draugai parengia tikrą išbandymų maratoną.

 

Tad jei ieškote smagios dovanos bernvakariui, mūsų pasiūlymų gausoje tikrai atrasite tai, kas Jūsų šventės tematikai tiks labiausiai. Tiesa, dovanų kuponas gali būti panaudotas bernvakario metu kaip viena iš pramogų arba įteiktas būsimam jaunikiui su galimybe paslaugas išbandyti vėliau.

 

Galimybė išmokti šio to naujo

Bernvakario metu vaikinai būsimam jaunikiui bando parodyti nepagražintą santuokinį gyvenimą, neva stengdamiesi jį atkalbėti nuo tokio žingsnio. Dažnai akcentuojama, jog po santuokos jaunikis taps priklausomas nuo žmonos, jam teks tvarkyti namus, rūpintis buitimi, gaminti valgyt ir pan. Visa tai pateikiama juoko formoje, todėl viena iš užduočių gali būti maisto gaminimo kursai būsimam jaunikiui arba viena maisto gaminimo pamoka, kurią jis išbandys jau bernvakario metu, stebint ir vertinant savo bičiuliams.

 

O gal žinote, jog draugas seniai nori išmokti kokios nors kalbos, tačiau vis neranda tam laiko ar kitų galimybių? Tuomet kalbos kursai irgi bus šauni dovana.

 

Maksimalius relaxas bernvakario metu

Tikriausiai daugelis sutiks, jog geriausias poilsis laukia SPA paslaugų kompleksuose, viešbučiuose, sanatorijose. Todėl pasilepinimą tokiomis procedūromis galite įtraukti į bernvakario programą arba įteikti jaunikiui dovanų kuponą, kuriuo jis pasinaudos jam patogiausiu metu. Tiesa, lepinimąsi SPA paslaugomis į pačią šventės programą dažniau įtraukia mergvakarį švenčiančios merginos, o vyrai daugiau linkę į aktyvias, ekstremalias veiklas.

 

Nors pietūs ar vakarienė restorane, besimėgaujant įspūdingais virtuvės šefų patiekalais, bus tobula solidaus bernvakario dalis.

 

Jei būsimas jaunikis neabejingas žvejybai, tai pramoginė žvejyba bus labai taikli dovana bernvakario proga. Ja gali pasimėgauti visi šventės dalyviai ir įtraukti tai į bernvakario programą. O kitas variantas – dovanų čekis įteikiamas būsimam jaunikiui, akcentuojant, kad tai bus jo tobulas pabėgimas poilsiui nuo buities.

 

Bernvakario programai idealiai tiktų ir alaus arba vyno degustacija!

Vienos dovanos bernvakariui yra skirtos tik vienam asmeniui, tačiau galima pirkti ir kuponą dviem. Jaunikis juo galės pasinaudoti kokybiškam poilsiui prieš vestuvių šventę su būsima nuotaka arba pasilepinti laiku drauge iškart po vestuvių. Porai puikiai tiks nakvynė prabangiame viešbutyje, savaitgalis sanatorijoje, SPA procedūros, masažai ir pan.

 

Kažkas ekstremalaus? Taip!

Kuris gi vyras abejingas adrenalinui? Jei ir Jūsų bičiulis negali atsispirti galingo variklio gausmui, greičiui, ekstremaliam laisvalaikiui, tuomet abejonių nekyla – bernvakario dovanos ieškokite tarp aktyvių pramogų. Kaip vienas iš šios šventės išbandymų gali būti šuolis parašiutu, skrydis parasparniu, šuolis su guma, orlaivio pilotavimas, keturračio vairavimas bekele, kartingai, sportinio automobilio vairavimas ir pan.

 

Labai populiarus pasirinkimas bernvakariui – skrydis motorizuotu parasparniu ir vaizdo įrašas danguje. Tokia pramoga palieka ne tik įsimintinas akimirkas, šaunų prisiminimą, tačiau drauge turėsite ir įrašą, kurį pažiūrėję visada galėsite dar kartą išgyventi tą jaudulį ir prisiminti bernvakario šventę.

 

Šuoliai su parašiutu – pelnytai galime vadinti vienu iš populiariausių pasirinkimų bernvakariui. Šią dovaną paprastai šventės „kaltininkas" gauna kaip staigmeną bernvakario metu ir tai jam tampa nepamirštamu nuotykiu.

 

Plačios pasirinkimo galimybės

Mūsų dovanos bernavkariui (jaunajam) idėjos apima platų spektrą: nuo gardžių dovanų, savęs tobulinimo iki adrenalino pliūpsnį dovanojančių veiklų!

 

Jei norite įteikti dovaną bernvakario proga, tačiau neapsisprendžiate, ką konkrečiai rinktis, išeitis – dovanų čekis. Pavyzdžiui, labai populiarūs SPA centrų čekiai už atitinkamą pinigų sumą – toks dovanų kuponas vyrui suteiks šansą pačiam pasirinkti konkrečias paslaugas, kurios jam aktualios ir kurių norėtų.

 

Elektroninis dovanų kuponas iš Beta.lt internetu – rinkitės patogumą!

Aktualus dovanų kuponas vyrui, švenčiančiam bernvakarį? Siūlome pirkti labai patogiai ir greitai! Pirkinys Jus pasiek vos po kelių akimirkų, tad tai gali būti tikrų tikriausias išsigelbėjimas, jei nepasirūpinote dovana iš anksto. Juk pasitaiko, kad kažkas lieka paskutinei minutei, tiesa? O geriausia tai, kad dovanų kuponas internetu neabejotinai stipriai nepaplonins piniginės – siūlome labai geras kainas ir progą pirkti pigiau kiekvienam! Pavyzdžiui, šuolio parašiutu kaina siekia vos daugiau kaip šimtą eurų!

 

Nustebinkite bičiulį, suteikite jam daug emocijų ir išskirtinės patirties. Su mūsų kuponais tai padarysite pigiai ir gera kaina. Dovanos bernavkariui - tai ko jums reikia.

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: