Prieš kurį laiką mergvakaris buvo daugiau siejamas su tradicijomis, simboliais, o šiandien ši šventė švenčiama kur kas linksmiau, trankiau ir tikrai įsimintiniau.

 

Dažna nuotaka šią progą įvardija kaip vieną smagiausių patirčių gyvenime. Prie to prisideda šaunios bičiulės, pasirūpinančios mergvakario planavimu. O vienu iš esminių elementų, prisidedančių prie bendros šventės atmosferos bei nuotaikos, yra dovanos mergvakariui. O ką Jūs įteiksite nuotakai?

 

Galimybė išmokti šio to naujo

Neretai mergvakario metu deklaruojama, kad nuotaka yra ruošiama šeimyniniam gyvenimui, todėl yra mokoma pažinti vyrą, rūpintis namais, vaikais, maisto ruoša ir pan. Todėl kaip dovana būsimai žmonai labai dažnai pasirenkamas dovanų kuponas kulinarijos kursams.

 

Maksimalius relaxas

Per mergvakarį tarsi įprasta stengtis nuotaką „atkalbėti" (žinoma, juoko formoje) nuo santuokos, gąsdinant vedybinio gyvenimo niuansais, trūkumais, sunkumais ir pan. Kaip vienas iš jų visada įvardijamas būsimas nuovargis nuo buities darbų. Todėl mergvakario metu bičiulės nuotakai suteikia šansą pailsėti ir atsipalaiduoti, kol dar yra netekėjusi, bei pamatyti, ką „praras". Tad puiki dovana nuotakai būtų dovanų čekis masažui, SPA procedūroms, kuponas pirtims ir baseinui ar pan. Visgi dažniausiai nuotaka palepinama masažu, mat tai neabejotinai viena iš tobuliausių priemonių maksimaliai atsipalaiduoti. O tai labai naudinga būsimai nuotakai ne dėl to, kad laukia varginantis, kasdienių buities rūpesčių kupinas vedybinis gyvenimas, tačiau dėl dabar patiriamo streso besiruošiant Didžiajai dienai! Todėl profesionalų atliekamas nugaros, galvos, pečių juostos ar viso kūno, veido masažas tikrai bus įvertintas.

 

Dovana, orientuota į poilsį bei atsipalaidavimą, gali būti skirta ir visoms mergvakario dalyvėms. Merginos neretai pasirenka į mergvakario programą įtraukti tokias veiklas kaip pasilepinimą baseinais ir pirtimis, alaus, vynų degustaciją, pasiplaukiojimą jachta, jodinėjimą žirgais, smagias fotosesijas ir pan.

 

Šis tas dviem

Dovanos mergvakario proga gali būti orientuotos ne tik į nuotaką, tačiau į porą, t. y. skirtos jai su išrinktuoju. Šia dovana jaunavedžiai galės pasimėgauti prieš pat vestuves ar jau po šventės. Tai gali būti romantiška vakarienė prabangiame restorane, SPA procedūros dviem, poilsis su nakvyne aukštos klasės viešbutyje ar sanatorijoje, fotosesija ir kt.

 

Kažkas ekstremalaus? Taip!

Mergvakarių tematikų yra labai įvairių, dalyvės nuotakai sugalvoja skirtingų užduočių, pasirenka skirtingas veiklas ir pan. Dažnas scenarijus – išbandymai šventės „kaltininkei". Kokios užduotys ir veiklos pasirenkamos, priklauso nuo jos būdo, mėgiamų laisvalaikio veiklų, o kartais ir baimių. Todėl vienoms tenka menkesni išbandymai, romantiškos, ramios užduotys, o štai kai kurioms uždedamas parašiutas ar vandens slidės! Pasirinkimų spektras labai platus, tad atsižvelkite į tai, ką būsima nuotaka mėgsta veikti. Gal mergvakariui tobulai tiks skrydis motorizuotu parasparniu, šuolis parašiutu su instruktoriumi, laisvo kritimo šuolis ar kt. Tiesa, kalbant apie veiklas, tikrai verta atsižvelgti į būsimos nuotakos pomėgius, kadangi netinkamai parinkta veikla gali kaip reikiant apkartinti šventės nuotaikas.

 

Dovaną mergvakariui padiktuoti gali ir metų laikas

Natūralu, jog šiltuoju metų laiku mergvakario šventė organizuojama po atviru dangumi, tad ir dovana mergvakariui renkama iš veiklų lauke. Tai gali būti kartingai, skrydis oro balionu, piknikas, vasarą labai populiarios vandens pramogos. Šaltuoju metų laiku dovanų pasirinkimo laukas kiek susiaurėja ir populiarumo laurus skina pramogos patalpose, tad dažnai čia laimi masažai ir kitos atpalaiduojančios SPA procedūros.

 

Plačios pasirinkimo galimybės

Jei nenusprendžiate, kokios dovanos jaunajai mergvakariui norėtumėte, geras variantas bus dovanų kuponas internetu – įsigysite patogiai, greitai, rinksitės iš plačios pasiūlos vienoje vietoje. Gavusi kuponą nuotaka galės pati pasirinkti, kokios konkrečios paslaugos jai labiausiai prie širdies. Tad įteikite kuponą SPA paslaugoms, romantiškai vakarienei su galimybe pasirinkti norimą maitinimo įstaigą. Tai gali būti ir dovanų kuponas dviems jaukiam, romantiškam laikui drauge.

 

Elektroninis dovanų kuponas iš Beta.lt internetu – rinkitės patogumą!
Jums niekur nereikės eiti ir gaišti daug laiko, jei domina dovanos mergvakariui. Išsirinkite mūsų asortimente, užsisakykite patogiai ir greitai, o dovanų čekis internetu atkeliaus visai netrukus.

 

Dažnas variantas – dovana nuotakai mergvakaris, kuris – ne paslaptis – pareikalauja nemažai išlaidų. Taigi organizatorės kartais dovanai nori ir pataupyti, ieško šio to kuklesnio, kainuojančio pigiau. Tad labai smagu, jog galime pasiūlyti platų kuponų labai patrauklia kaina pasirinkimą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kokios yra geriausios dovanų idėjos?add

Kaip gali atrodyti geriausia dovana? Tai gali būti egzotinė kelionė, skrydis oro balionu, šuolis parašiutu ar tanko vairavimas. Taip pat grožio paslaugos, SPA malonumai ar masažai, po kurių Jūs arba Jūsų artimas žmogus jausis geriau ir labiau savimi pasitikintis. Jeigu norimų įspūdžių, pramogų arba paslaugų nerandate, siūlome dovanoti suminį dovanų kuponą ar dovanų rinkinį, galiojantį 12 mėnesių su galimybe prasitęsti. Dovanų rinkinys leis pasinaudoti bet kuria rinkinyje nurodyta paslauga ar pramoga.

Kodėl verta rinktis Beta.lt ieškant dovanų?add

Gyvenime dažnai pasitaiko situacija, jog per darbų virtinę ar buities rutiną pamiršote apie dovaną Jums artimam žmogui, o iki šventės liko vos kelios dienos. Nenusiminkite, nes į pagalbą visada atskubės beta.lt, o čia pirkti dovanas yra greita, patogu ir saugu. Dovanų pasiūla didelė. Čia Jūs galite įsigyti poilsines ir pažintines keliones, aktyvias pramogas šeimai ir vaikams, gurmaniškas dovanas, degustacijas, sveikatinimo programas, masažų rinkinius, grožio chirurgijos procedūras bei daugybę kitų pasiūlymų. BETA.LT galite įsigyti tiek dovanų kuponus, tiek suminius dovanų kuponus, kurie galioja 12 mėnesių. Kuponai gali būti pratęsiami. Perkant Vartotojui, prisiregistravusiam prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos už įsigytus kuponus. Tad ar begali būti geriau? Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt I-V: 9.00 – 19.30 val.