Užuodžiate? Kvepia Kalėdomis! Pačios gražiausios, puošniausios, nuotaikingiausios ir visų vaikų ypač laukiamos metų šventės – stebuklingosios Kalėdos – artėja vis spartesniu žingsniu. Tad slaptieji Kalėdų seneliai – mamytės, tėveliai, vyresni broliai ir seserys, krikšto tėvai bei seneliai – neturėtų laukti paskutinės minutės. O kad pasiruošimas šventėms nevirstų iš proto varančiu chaosu, paskutinėmis dienomis sukant galvą, ką dovanoti vaikams, ir lakstant po sausakimšus prekybos centrus, kalėdinių dovanų vaikams paiešką internetu pradėkite jau dabar – bus ir greičiau, ir pigiau!

POPULIARIAUSIOS KALĖDINĖS DOVANOS VAIKAMS

Ne paslaptis, kad vaikai labiau nei bet kas kitas laukia stebuklingo Kalėdų rytmečio, kuomet vos pabudę strimgalviais lekia prie papuoštos eglutės ir stengiasi kuo greičiau išpakuoti Kalėdų Senelio jiems paliktas dovanėles. Džiaugsmas ir smalsumas tomis akimirkomis tiesiog trykšta per kraštus, o kad mažieji šeimos nariai nenusiviltų, reikia atidžiai perskaityti Kalėdų Seneliui adresuotus vaikų laiškus ir šiek tiek pasistengti. Ieškodami kalėdinių dovanų vaikams, būtinai atsižvelkite į jų amžių, pomėgius ir, žinoma, svajones – tik tada surasite geriausias, mažiesiems tikrai patiksiančias dovanas. 

Šiemet Kalėdų Seneliams rekomenduojame būti išradingiems – tikimės, paieškas palengvins Beta.lt vaikiškų dovanų idėjos ir patarimai.

 • Patiems mažiausiems – 3–8 metų – vaikams dovanojami žaislai turi būti ne tik gražūs ar tiesiog madingi, esantys „ant bangos". Svarbu ir tai, kad jie būtų įdomūs, lavinantys vaizduotę, dėmesio koncentraciją, smulkiosios motorikos įgūdžius, net fizinę ištvermę. Juk būtent tokio amžiaus vaikai  yra labai aktyvūs, energingi, smalsūs ir žingeidūs, noriai mokosi naujų dalykų, vis labiau ryškėja jų pomėgiai. 

Taigi, Kalėdų proga berniukams drąsiai dovanokite įvairius konstruktorius, žaislines transporto priemones ir jų modeliukus, radijo bangomis valdomus automobilius, interaktyvius robotus, dėliones, eksperimentų rinkinius, meistro įrankius, priemones aktyviam laisvalaikiui (kamuolį, paspirtuką, riedlentę ar išsvajotą naują dviratį). Tikrai pasiteisins dovanos, primenančios berniukų mėgiamą supermeną, Žmogų Vorą, dinozaurus, „Šunyčius Patrulius", Peliuką Mikį ir pan.

Tuo tarpu ir 3 metų, ir 8 metų mergaitės apsidžiaugs gavę paprastą gražią arba interaktyvią lėlę, didelį lėlių namelį, vaikišką virtuvėlę su indais, papuošalų gamybos, piešimo ar spalvoto modelino rinkinį, aksesuarų, vaikiškų kvepaliukų, puošnių rūbų naujam garderobui, rožinį paspirtuką, naują dviratuką. Taip pat nudžiugins dovanos, primenančios tokio amžiaus mergaičių dievinamus herojus ir išgalvotus knygų, animacinių filmų ar kitokių meno kūrinių veikėjus, tarp kurių: L.O.L. lėlytės, „Šunyčiai Patruliai", Elza ir Ana iš „Ledo Šalies", vienaragiai, Pelytė Minė ir kt.

 • Ūgtelėjusiems – 10–12 metų – vaikams rinkti dovanas kiek sudėtingiau, nei patiems mažiausiems. Paprastai tokie vaikai – be 5 minučių paaugliai – jau turi tvirtą savo nuomonę ir konkrečiai žino, ko laukia Kalėdų proga. Be to, daugelis jau būna išsiaiškinę, kas gi tas paslaptingas Kalėdų Senelis, tylią naktį uoliai besidarbuojantis po žibančia kalėdine eglute... Taigi, galite nespėlioti ir tiesiog paklausti, apie kokią dovaną jie svajoja. Juk ūgtelėjusių vaikų nenustebinsite nei paprastu žaislu, nei drabužiais, nei skanėstais... Tokio amžiaus vaikams labai svarbus įspūdis, tad dovanos turi būti išties apgalvotos, originalios, įdomios, įtraukiančios ir, aišku, kad mokykloje nebūtų gėda jomis pasipuikuoti, – įsimintinas akimirkas bei naujas patirtis žadančios įspūdžio dovanos tam puikiai tiks!

Žinoma, 10–12 metų vaikus nudžiugins ir apčiuopiama praktiška dovana, ypač jei apie ją buvo svajota ištisus metus. Svajonių dovanų sąraše dažniausiai atsiduria nauji išmanieji telefonai ir jiems skirti įvairūs priedai, išmanios ausinės, planšetiniai ir žaidimams skirti kompiuteriai, elektriniai paspirtukai bei kita moderni išmanioji technika. Tokio amžiaus mergaitėms išmanieji prietaisai taip pat svarbūs – dažniausiai jos svajoja apie naują telefoną, bet ne ką mažiau joms svarbu ir gražiai atrodyti. Todėl kai mažosioms princesėms norisi puoštis ir nuo vyresnių mergaičių ar mylimų žvaigždučių kopijuoti stilių bei kurti savąjį, tikrai reikia ir kokybiškų jaunai odai tinkamų kosmetikos priemonių, kvepaliukų, papuošalų bei madingų drabužių. Tokių dovanų kaina – tikrai nemaža, tačiau ko gi nepadarysi dėl vaiko svajonės per Kalėdas, tiesa? 

Taigi, 10 metų, 11 metų ar 12 metų vaikai – ne iš paprasčiausių amžiaus grupių, todėl renkant jiems skirtas dovanas būtina atsižvelgti į jų poreikius bei paisyti šiuolaikinių tendencijų ir tarp bendraamžių vyraujančių madų. Išklausę vaikų nuomonę ir norus, užsidėsite keletą pliusų ir sau – neprašausite pro šalį rinkdami dovanas, be to, užsitarnausite didesnį vaiko atvirumą ir sustiprinsite pasitikėjimą jumis. Vaikams labai svarbu būti išgirstiems!

UNIVERSALIOS DOVANOS – IR MERGAITĖMS, IR BERNIUKAMS

Universalios dovanos tinka visiems vaikams – ir mergaitėms, ir berniukams, tačiau reikia nepamiršti atsižvelgti į amžiaus grupę. Paprastai tiek fizinėse, tiek elektroninėse parduotuvėse prekės būna suskirstytos pagal amžių, siekiant palengvinti reikalingų prekių paiešką. Dovanų universalumas – privalumas renkant dovanas darželinukams, juk ir pas juos į grupes per kalėdines šventes atkeliauja dosnieji Kalėdų seneliai, nešini pilnais dovanų maišais. Dažniausiai juose slepiasi vienodos dovanos, kad tiktų ir patiktų tiek berniukams, tiek mergaitėms. Be to, auklėtojoms ar tėveliams parūpinti vienodas dovanas darželinukams paprasčiau.

Keletas universalių kalėdinių dovanų vaikams idėjų: 

 • įvairaus sudėtingumo dėlionės, kurias dėlioti smagu ne tik pačiam vaikui, bet ir su draugais ar šeimos nariais ilgais žiemos vakarais;
 • muzikiniai instrumentai muzikaliems, groti ir dainuoti mėgstantiems vaikams – nuo žaislinio pianino su mikrofonu iki tikros gitaros ar būgnų;
 • ryškiaspalviai kinetinio smėlio, modelino ar piešimo rinkiniai – vaikų kūrybiškumui ir smulkiajai motorikai lavinti, jie ilgam sudomina ir į veiklą įtraukia menininko gyslelę turinčius vaikus;
 • vaizduotę bei smulkiąją motoriką lavinantys lengvesni ir sudėtingesni konstruktoriai – vieni mėgstamiausių vaikų žaislų, be to, jų įvairovė didžiulė, todėl padovanoti tokį pat beveik neįmanoma;
 • strateginį mąstymą, atmintį ir budrumą lavinantys stalo žaidimai pagal amžių – viena iš pigiausių ir smagiausių pramogų su draugais ir šeima namuose;
 • fizinę ištvermę lavinančios transporto priemonės: balansinis dviratukas, sportinis dviratis, riedlentė, paspirtukas, riedučiai, rogutės ar net slidės, – puikiai tiks jauniesiems aktyvaus laisvalaikio entuziastams; 
 • vienos naudingiausių dovanų mėgstantiems skaityti vaikams – knygos, nes jos tarsi nebylios mokytojos padeda lavinti kalbą ir žodyną, lavina mąstymą, žadina vaizduotę, suteikia daug žinių, ugdo emocijas ir gebėjimą sutelkti dėmesį;
 • saldžios dovanėlės – saldainiai, šokoladai, guminukai, sausainiai, kalėdiniai meduoliai ir kitokie saldėsiai – vaikų laaabai mėgstami ir žaibo greičiu suvartojami puikūs priedai prie didesnių dovanų. Kaip gi be jų!

DOVANOKITE NETIKĖTUS ĮSPŪDŽIUS IR NAUJAS PATIRTIS

Daugelis vaikų, ypač didesnių, dažnai jau turi visko, ko tik gali prireikti nerūpestingai vaikystei, todėl sunkiai besugalvoja, ką parašyti Kalėdų Seneliui adresuotame laiške. Tokiu atveju nustebinti tikrai sunku. Jei taip nutiktų ir Jums, dovanokite pastaruoju metu vis labiau populiarėjančias įspūdžio dovanas. Jos garantuoja neįkainojamas geras emocijas, ilgam išliekančius įspūdžius ir įdomias patirtis, be to, pildo svajones!

Neprašausite pro šalį padovanoję mylimam vaikui nepamirštamą skrydį oro balionu, žaismingą dienos pramogą su gražuoliais haskiais, jojimo arba laipiojimo uolomis pamokas, nerūpestingą vasarą primenančias pramogas vandens parke, pasivažinėjimą kartingais, bilietą į ekstremalių pojūčių 5D kino teatrą, pramogas virtualios realybės erdvėje, o gal net išsvajotą kelionę svetur... Daugelis pramogų suteiks progą praleisti daugiau laiko su draugais ir šeima. Visa tai ir dar daugiau rasite Beta.lt portale!

PASTABA KALĖDŲ SENELIUI – KO GERIAU NEDOVANOTI

Prieš pirkdami kalėdines dovanas vaikams gerai pagalvokite, ar jos vaikui tikrai reikalingos, ar bus naudojamos pagal paskirtį ir nebus paliktos dulkėti lentynoje, ar suteiks džiaugsmo, ar nustebins, ar prilygs svajonės išsipildymui... Yra be galo daug įvairių praktiškų dovanų, kurios vaiko kasdienybėje užima svarbią vietą, tačiau per Kalėdas tikrai nedžiugina. Taigi, būkite supratingi ir iš vaikiškų kalėdinių dovanų sąrašo išbraukite higienos priemones, rankšluosčius, patalynės komplektus, indus, baldus, taip pat pernelyg smulkių detalių turinčius žaislus, venkite ir aštrių, smurtą skatinančių bei neretai pavojų keliančių žaislų (kardų, peilių, šautuvų, strėlių su lanku, iečių ir pan.). Dovanų kuponas vaikui irgi nebus geras pasirinkimas.

Tikrai nereikia persistengti ir verčiau atsisakyti labai brangių dovanų, juk 3–12 metų vaikams dovanų vertė dar sunkiai suvokiama. Vaikams svarbiausia tai, kad Kalėdų Senelis atidžiai perskaitė su dideliu susikaupimu rašytą laišką, atsižvelgė į ten išvardintus norus, Kalėdų naktį patyliukais užsuko į svečius, pasivaišino po eglute paliktais sausainiais ir paliko dovanų. Visai nesvarbu, laukia nedidelė ar po egle vos telpanti dovana – Kalėdų rytą pamatysite nuostabą vaikų akyse ir džiaugsmą po nakties miego dar rausvame veide. Vien dėl tokios akimirkos verta šiek tiek labiau pasistengti, ilgiau pagalvoti ir pasisemti originalių dovanų idėjų – kas žino, galbūt šiemet kalėdinės dovanos vaikams pranoks visus jų lūkesčius!

Mielieji, Kalėdos jau ne už kalnų, tad laukdami stebuklingų švenčių dovanokite vaikams savo meilę, laiką ir dėmesį, o Kalėdų proga sukurkite stebuklą – palikite po egle išsvajotas, originalias ir daug džiaugsmo suteiksiančias dovanas, kurių kaina perkant internetu gali būti gerokai mažesnė nei kitur!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Valentino dienos dovanos Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Trakuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Rąžė Bistrampolio Dvaras Ibis Kaunas Centre Radisson Blu Hotel Lietuva ŽILVINAS HOTEL PALANGA GRAND SPA LIETUVA Vanagupė Grand Baltic Dunes Versmė sanatorija Atostogų Parkas Oro Dubingiai Dainava De Lita Goda Hotel Jurmala SPA Baltic Beach Hotel & SPA Victoria hotel Kaunas Pušynė Amberton Green Apartments Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Park Inn By Radisson Vilnius Airport Panorama Hotel Karpynė Neringa Hotel Galia Margis Amberton Green SPA Druskininkai Ramios Bitės Eglės sanatorija Energetikas Gradiali UPA Medical SPA Best Baltic Central Druskininkai Draugystės sanatorija TULPĖS SANATORIJA Harmony Park SPA Vilnius Druskininkai Vytautas Mineral SPA POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Graikiją Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Izraelį Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Cirkas Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Slidinėjimas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: