Frazė „moterys pačios nežino, ko nori" tikrai nereiškia, kad joms galima dovanoti bet ką! Klausimas, kaip Kalėdų proga nustebinti mylimą moterį, draugę ar mamą, artėjant šventėms vis labiau okupuoja mūsų mintis. Kad išvengtumėte kalėdinės prekybcentrių karštinės siaubo, verta iš anksto pasigaudyti idėjų internetu. Puikiai suprantame, kad kai pasiūla tokia didelė, išrinkti gerą dovaną moteriai yra nemenkas iššūkis. Jeigu pristigo minčių arba neturite laiko vakarais dairytis kalėdinės dovanos moteriai, štai keletas Betos idėjų bei patarimų, kaip rasti tą vienintelę, tobulą dovaną jūsų artimajai.

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ IEŠKANT DOVANOS JAI?

 • Pirmiausia pradėkite nuo savęs ir nusistatykite dovanos kainos rėžius. Jeigu sąrašas žmonių, kuriuos per šventes ketinate nudžiuginti, siekia žemę, gerai apgalvokite, kam ir kiek savo pinigėlių galite skirti. Tarp aukštesnės daikto/pramogos kainos ir didesnio gavėjo džiaugsmo tikrai nereikėtų dėti lygybės ženklo – pigiau kai kuriais atvejais gali reikšti geriau. Kas žino, galbūt jūsų antra pusė jau ilgą laiką audžia mintį apie daiktą, kuris neviršija 30 eurų, ir kurio ji vis neprisiruošia nusipirkti! Praktiškesnės dovanos moterims gali būti tokios pat mielos širdžiai, kaip ir originalios. Pagalvokite – galbūt mama, sesė ar draugė kažkada užsiminė apie daiktą ar laisvalaikio pramogą, kurią labai norėtų įsigyti.
 • Atsižvelkite į gavėjo amžių, pomėgius ir kalėdinės dovanos panaudojimo galimybes. Žmogui, neturinčiam automobilio, iš Švenčionių vykti į uostamiestį vien dėl vyno degustacijos gali būti nepatogu. Taip gali niekad ir neprisiruošti, o pramogos pasiūlymo laikas – pasibaigti. Skrydis parasparniu aukščio prisibijančiai merginai nebūtinai sukels pačias teigiamiausias emocijas (na, galbūt ironišką šypseną...), o štai pasiplaukiojimas katamaranu draugų kompanijoje jau tikriausiai būtų visai kitas reikalas! Kitas dalykas – kosmetikos rinkiniai ir aksesuarai tikrai nėra vienintelės dovanų moterims kategorijos, kaip kad dalis žmonių yra linkę galvoti. Idealiausia dovana yra ta, kuri atitinka moters charakterį ir laisvalaikio pomėgius, tad kalėdinės dovanos moterims gali būti visiškai „netipinės."
 • Jeigu ieškote įdomios, nekasdienės dovanos už pigiau, pasidairykite po internetinius paslaugų pardavimo portalus. Juose rasite visą puokštę įvairiausių paslaugų bei pramogų, kurias siūlo visoje Lietuvoje žinomos įstaigos, teikiančios maitinimo, turizmo, poilsio, sveikatos priežiūros ir kitas paslaugas. Vienas tokių portalų yra šiuo metu jūsų skaitoma Beta. Gali būti, kad didžiausiame Lietuvoje paslaugų pardavimo portale rasite tai, kas Kalėdų rytą nuoširdžiai nudžiugins mylimą moterį. Paslaugos ar prekės kaina čia beveik visada yra mažesnė nei perkant tiesiai iš paslaugos tiekėjo, perkant Betos puslapyje užtikrinama tik pati aukščiausia paslaugų kokybė. Patikėkite, nebrangios kalėdinės dovanos moterims – misija įmanoma.

KALĖDINIŲ DOVANŲ MOTERIMS GIDAS

Kad prieškalėdinis laikotarpis neįvarytų streso, pateikiame keletą kalėdinių dovanų idėjų, kurios, labai tikėtina, privers jūsų mamos, draugės ir/ar kaimynės veiduose nušvisti plačiai šypsenai.Patikimos žinios keičia, ir tik į gera. Būtent todėl sunkiai prašausite dovanodami specifinės sferos, kuria moteris domisi, mokymus. Tikrai nereikia būti šeimininkute, kad norėtųsi patobulinti gaminimo įgūdžius. Kas žino, galbūt jūsų padovanotas kulinarijos kursų kuponas po pirmosios pamokos įkvėps meilės maistui. Kulinarijos kursai paprastai vyksta grupėse arba po du, tad laikas gaminant niekuomet neprailgsta.

 • Gebėti pasidaryti subtilų, privalumus išryškinantį bei amžių atitinkantį makiažą norėtųsi daugumai moterų. Jeigu draugei vizažas įdomiau nei aktyvios pramogos, neprašausite ją pakvietę smagiai ir tuo pačiu turiningai praleisti laiką makiažo sau kursuose. Individualios pamokos bei kursai naudingi tuo, kad profesionalus vizažistas apie makiažą bei odos priežiūrą kalba ne bendrai, o žinias pritaiko būtent jūsų atvejui. Todėl kursų metu sužinoma, kas tinka, ir ko veikiau reikėtų vengti.
 • Matote, kad sesei, antrai pusei ar kitai jūsų gyvenime svarbiai moteriai sunku atrasti savo profesinį kelią? Padovanokite karjeros konsultaciją. Reikalingą kompetenciją turintis profesionalas (dažnai vadinamas koučeriu) yra savotiškas tiltas tarp kliento esamos ir trokštamos profesinės situacijos. Išklausęs nuogąstavimus ir klientui uždavęs tam tikrus klausimus, sertifikuotas specialistas padeda žmogui pasukti ten, kur šis galėtų maksimaliai išnaudoti savo potencialą. Kvalifikuoti karjeros konsultantai turi žmogiškųjų išteklių valdymo, psichologijos ir/ar kitų sričių išsilavinimą, tad geba įvertinti stipriausias bei silpnesnes žmogaus puses, tiek iš profesinės, tiek iš psichologinės pusių. Kartais užtenka paskatinamojo žodžio, kad moteris (kaip ir vyras) išdrįstų žengti pirmuosius žingsnius svajonių karjeros link.
 • Išties puikios yra ir grožio dovanos. Paįvairinkite JOS kasdienybę pakviesdamas/-a valandos, dviejų, o gal visos dienos trukmės grožį bei sveikatą puoselėjančioms procedūroms. Tarp populiariausių: atpalaiduojantys masažai, kelių žingsnių SPA ritualai, kūno šveitimas ir įvyniojimas su individualiai pasirinkta kauke, kūną stangrinantys LPG masažai, Velashape procedūra ir Cello gelio aplikacija. Veido odą atjaunina, jos būklę visapusiškai gerina ir raukšleles be chirurginės intervencijos lygina Hydrafacial bei Hifu procedūros. Olaplex plaukų terapija pasauliniu mastu pripažinta kaip pati efektyviausia pažeistų plaukų atstatymo priemonė. Tokio tipo kalėdinės dovanos yra aukso viduriukas mamoms, kurios rūpinasi kitais taip, kad net dažnai užmiršta pačios save.
 • Tikrai neprašausite dovanodami savaitgalio SPA poilsį Lietuvoje. Birštonas, Druskininkai ir Palanga yra jaukios gamtos apsuptyje skendintys kurortai, kuriuose įsikūrę geriausi Lietuvoje poilsio centrai. Jeigu įtemptas moters gyvenimo ritmas diktuoja griežtas sąlygas, pakvieskite ją savaitgalio atgaivai kad ir mieste – viename puikių Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos viešbučių. Net toks paprastas dalykas kaip aplinkos pakeitimas gali įkvėpti naujų idėjų, o visų svarbiausia – leisti pagaliau normaliai pailsėti.
 • Nebrangios, tačiau mielos kalėdinės dovanoms moterims kartais patinka labiau, nei prabangios, bet dovanotos ne „iš širdies." Įspūdingos kompozicijos gėlių puokštė tiesiai į namus, moters glėbį – kas gali būti maloniau? Antrai pusei skirtos pikantiškos, seksualios dovanos vienoms gali sukelti šypseną, kitoms – sufleruoti apie pasigestus vakarus būnant vienu du...

Nors rūpestį reikia rodyti ištisus metus, Kalėdos yra pats geriausias metas priminti savo gyvenimo moterims, kaip stipriai jas mylime. Garantuojame - pasinaudojus Betos dovanų pasiūlymais tai padaryti bus dar greičiau ir patogiau!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Valentino dienos dovanos Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Trakuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Rąžė Bistrampolio Dvaras Ibis Kaunas Centre Radisson Blu Hotel Lietuva ŽILVINAS HOTEL PALANGA GRAND SPA LIETUVA Vanagupė Grand Baltic Dunes Versmė sanatorija Atostogų Parkas Oro Dubingiai Dainava De Lita Goda Hotel Jurmala SPA Baltic Beach Hotel & SPA Victoria hotel Kaunas Pušynė Amberton Green Apartments Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Park Inn By Radisson Vilnius Airport Panorama Hotel Karpynė Neringa Hotel Galia Margis Amberton Green SPA Druskininkai Ramios Bitės Eglės sanatorija Energetikas Gradiali UPA Medical SPA Best Baltic Central Druskininkai Draugystės sanatorija TULPĖS SANATORIJA Harmony Park SPA Vilnius Druskininkai Vytautas Mineral SPA POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Graikiją Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Izraelį Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Cirkas Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Slidinėjimas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: