Neleiskite, kad gražiausios metų šventės prabėgtų vaikams žiūrint į televizoriaus ir kompiuterio ekranus! Galbūt šimtąjį kartą po Kalėdų eglute dedamas ,,Lego’’ kaladėles, konstruktorius ir miniatiūrines mašinytes metas paįvairinti naujais įspūdžiais už namų durų? Kad kalėdinės dovanos berniukams paieškos nekeltų streso, apginkluosime jus dovanų idėjomis, kurios vaikus skatina pažinti, domėtis ir įsitraukti į kūrybinį veiksmą.

 

Ką Kalėdų proga dovanoti berniukui, kuris turi visą kalną žaislų? Tėvams gerai žinomas siužetas – vaikai dauguma žaislų kurį laiką pasidžiaugia, o paskui, susidomėję kitu daiktu, anksčiau ar vėliau senuosius numeta į šalį. Ir taip – po po kiekvienos šventės, o tėveliams tik spėti tvarkytis. Klausimas dėl kalėdinės dovanos berniukams iškyla ir tetoms su dėdėmis, kitoms giminėms ir draugams, kurie sunkiai įsivaizduoja, ko paaugusiam berniukui gali trūkti. Vienas variantas, žinoma, yra paklausti tėvų. Visgi, jei berniukui dovaną norite išrinkti pats, labai universali ir naudinga, kitus šeimos narius įtraukianti dovana yra dovanų kuponas įdomioms pramogoms vaikams ir visai šeimai! Beje, originalios dovanos atsieis pigiau, jei pasiūlymų ieškosite puslapyje Beta.lt. Sudominusias pramogas patrauklia kaina galima įsigyti ne tik prieš Kalėdas – akcijos ir karšti pasiūlymai čia tęsiasi ištisus metus! 

 

KALĖDINĖS DOVANOS BERNIUKAMS IDĖJOS

Po eglute Kalėdų rytą pakaks simbolinės dovanos, o visus smagumas lauks labirintų arba vandens parke, kino teatro, iliuzijų, žaidimų, o gal net virtualios realybės kambaryje!

 

  • Tegu berniukas žengia į kitą, dar neregėtą pasaulį! Nepakartojamus įspūdžius garantuojanti dovana bus berniuko apsilankymas vienoje iš skirtinguose Lietuvos miestuose įsikūrusių virtualios realybės erdvių. Joje berniukas bei jo šeima ar bičiuliai žais įvairiausius žaidimus dėvėdami specialius akinius. Jie stebėtinai tikroviškai simuliuoja realybę, todėl labai patinka vaikams, ir ypač berniukams. Ant tokios nerealios pramogos ,,užsikabina’’ net ir suaugę! Virtualios erdvės kambariuose galima žaisti komandinius žaidimus, nebijantiems aukščio ir vyresniems berniukams – pilotuoti, o jauniesiems autosporto gerbėjams turbūt labiausiai patiks lenktynių simuliatorius. Tokia pramoga nereali tuo, kad vaikas simuliatoriaus pagalba gali pabūti ten, kur visuomet norėjo pabuvoti, ir padaryti tai, ko šiaip neišdrįstų. Tai ne paprastas kompiuterinio žaidimo herojaus valdymas – berniukas pats tampa herojumi.
  • Vietoje nenustygstantiems berniukams leisite ,,išsikrauti’’ padovanoję pasivažinėjimą kartingais vidaus kartodrome arba laipiojimą uolomis. Abejais atvejais instruktoriai saugumo ir žinių sumetimais praveda pradžiamokslį. Vaikams ir pradedantiesiems paprastai yra skirta speciali laipiojimo siena. Tokias vidaus pramogas pirkti apsimoka, nes berniukai su šeima ar draugais ją gali išnaudoti kad ir viduržiemį, nereikia laukti šiltojo sezono.
  • Vaikų pramogų centrai yra savotiški mažųjų rojaus miesteliai, kur visko tiek daug, ir viską tiek mergaitėms, tiek berniukams be galo įdomu išbandyti. Dažniausiai edukaciniuose laisvalaikio centruose, skirtuose vaikams iki maždaug 13 metų, įrengtos atskiros teminės erdvės. Ką pasirinks berniukas – skrydį erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo mestą iššūkį, o gal bandys išnarplioti detektyvą? 

 

Lai kalėdinės dovanos berniukams skatina pažinti, patirti, pajausti, žaisti!

 

 

 

 

 

 

Kaip išrinkti tinkamiausią dovaną vaikui?add

Rinkdami dovaną vaikui, pirmiausia pagalvokite apie progą: ar tai vaiko gimtadienis, mokslo metų pradžios šventė ar paprasčiausia paskata. Pagalvokite, ar tai bus asmeninė pramoga ar šventė su draugais. Numatykite dovanos ar šventės biudžetą. Internetiniame puslapyje esantys filtrai padės greitai ir patogiai pasirinkti norimą dovaną. Išsirinkite miestą, kuriame norite, kad vaiko šventė vyktų. Pažymėkite dovanos tipą: ar tai bus aktyvios pramogos, pabėgimo kambariai, ar kita pramoga iš daugybės pasiūlymų. Jeigu dovanojate kitam vaikui, siūlome rinktis suminį dovanų kuponą. Šis pasirinkimas suteiks galimybę pasinaudoti bet kuria publikuojama pramoga už nurodytą sumą.

Kiek laiko galioja dovanų kuponas?add

Įsigydami dovanų kuponą pirmiausiai pagalvojame apie jo galiojimo terminą. Besibaiminančius, kad jis gali būti per trumpas, galima nuraminti, nes dovanų kuponas, suminis dovanų kuponas, dovanų rinkinys ar kortelė galioja ištisus 12 mėnesių. Prireikus jie gali būti pratęsiami pagal nurodytas sąlygas. Be to, labai patogu yra tai, kad Jums taip pat yra sudaryta galimybė dovanų kuponą, rinkinį ar kortelę keisti į kitą tos pačios vertės paslaugą arba pramogą, pristatomą svetainėje. Dovanų kuponas, rinkinys ar kortelė klientui dažniausiai sudaro galimybę pasinaudoti konkrečia paslauga arba pramoga, o suminis dovanų kuponas leidžia pasinaudoti bet kuria svetainėje įvardijama paslauga arba pramoga, kurios kaina atitinka sumą, nurodytą suminiame dovanų kupone. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt I-V: 9.00 – 19.30 val.