Artėja JO gimimo diena ir galvoje jau sukasi tūkstančiai minčių, ką dovanoti ir kokios gimtadienio dovanos vyrams pasiteisintų 100 proc.? Jei tradicinės apčiuopiamos dovanos pabodo ir nieko nebestebina, naujų idėjų pasisemti užsukite į Beta.lt. Čia gausu gimtadienio dovanų idėjų visiems vyrams, tad tikrai rasite puikią dovaną savo draugui, vaikinui, sužadėtiniui, sutuoktiniui, broliui, tėčiui, seneliui, krikšto tėčiui, dėdei ar kolegai. Taigi, tiek gimtadienio, tiek solidesnio jubiliejaus proga nepamirškite sušukti tris kartus VALIO ir dovanokite vyrams ne daiktus, kurie dažniausiai dulka pamiršti lentynose, bet džiaugsmingai ir noriai naudojamas dovanas, žadančias geras emocijas, naujas patirtis, nepamirštamus įspūdžius, – tai, ką sunku įvertinti kaina. 

PATARIMAI RENKANT DOVANAS GIMTADIENIO PROGA – JAM

Gimtadienis – ypatinga diena kiekvienam jubiliatui, kai tarsi iš gausybės rago liejasi sveikinimai ir linkėjimai, džiugina malonus dėmesys, ore sklando pakili nuotaika, ant torto dega žvakutės, kurias užpūtus pildosi slapčiausi norai... Tad pasistenkite ir pasveikinkite mažų mažiausiai simboliškai arba padarykite nepakartojamą staigmeną ir išpildykite svajonę. Užsukus į Beta.lt nereikės ilgai galvoti, ką dovanoti, be to, pirkdami internetu už dovanas mokėsite mažiau. O progų smagiai švęsti netrūksta ištisus metus... Kartais gimtadienis veja gimtadienį, todėl ir dovanų idėjų reikia daug bei dažnai. 

Gimtadienio dovanos vyrams netaps galvos skausmu, jei atsižvelgsite į kelis kriterijus: 

 • amžius – tai, kas tinka 18, 20, 30 gimtadienio, 35 gimtadienio, 33 gimtadienio proga (pasivažinėjimai automobiliais, motociklais ir kartingais, šuoliai parašiutu, apsilankymai vandenlenčių parkuose, aktyvios sportinės vandens pramogos ir pan.), nebūtinai tiks solidaus 50 gimtadienio proga (pastaruoju atveju patrauklesnė viešnagė sanatorijoje, poilsis pajūryje ar kaimyninėje šalyje, skrydis odo balionu, sveikatos tyrimų programa, gražias akimirkas sauganti fotoknyga, bilietai į renginius, maisto bei gėrimų degustacijos ir pan.);
 • santykis – nuoširdi dovana tėčiui arba broliui skirsis nuo tos, kuri dovanojama mylimam vaikinui ar sužadėtiniui;
 • būdas/charakteris – tai, kas tinka ir patinka aktyvaus laisvalaikio entuziastams, galbūt ne itin džiugins pasyvesnius;
 • pomėgiai – adrenalino mėgėjai džiaugsis dovanų gavę šuolį parašiutu, pasivažinėjimą keturračiu, lėktuvo pilotavimo pamoką, skrydį parasparniu ir pan.; praktiškiems vyrams patiks lengvai ir greitai panaudojamos dovanos, tokios kaip sveikatos tyrimų programa, automobilio priežiūrai skirtos paslaugos ar reikalingi daiktai (išmanieji prietaisai, kvepalai, laikrodis ir kiti aksesuarai); gurmanus pradžiugins rafinuota vyno degustacija, gardi vakarienė viename iš geriausių Lietuvos restoranų; neprašausite pro šalį romantikams padovanoję vakarienę restorane, nakvynę prabangiame viešbutyje, pasiplaukiojimą jachta, jodinėjimą ir pan.; negalintiems gyventi be vandens pramogų dovanokite galimybę panardyti, išmokti čiuožti vandenlente, pašėlti vandens batutų parke, sėsti už vandens motociklo vairo, pažaboti vėją kaituojant ir t. t.; modernių technologijų gerbėjų laisvalaikį paįvairinkite virtualios realybės pramogomis, apsilankymais galvosūkių ir pabėgimų kambariuose;
 • poreikiai ir svajonės – jei tiesiai šviesiai paklausėte ar tiesiog žinote, ko gimtadienį švenčiančiam vyrui reikia ir apie ką jis svajoja (gal tik apie masažą, o gal apie tolimą kelionę svetur?!), dovanų paieška nebekels jokių rūpesčių;
 • galimybės – būtina pasverti galimybes ir dovaną pirkti pagal savo kišenę, nesistengiant įtikti. Ne brangi, o nuoširdžiai rinkta ir su meile įteikta dovana bus geriausia!

UNIVERSALIOS GIMTADIENIO DOVANOS VYRAMS – IDĖJOS

Beta.lt asortimentas braška nuo patrauklių ir dovanoms idealiai tinkančių pasiūlymų, tad bus paprasta ir greita sugalvoti, ką dovanoti vyrams. Tik nepamirškite, kad dovanos turi atitikti jas gausiančio žmogaus amžių, poreikius ir charakterį – tuomet laimės bus kelis kartus daugiau. Taigi, tiesiai per aplinkui išsiaiškinkite slaptus norus ir svajones, atsižvelkite į Beta.lt patarimus ir nustebinkite netikėta dovana/staigmena gimimo dienos proga.  

 • Smagios, aktyvios ir įsimintinos pramogos vyrų laisvalaikiui. Patrauklių dovanų idėjų Beta.lt asortimente nestinga ekstremalams, adrenalino fanatikams, technikos mėgėjams ir aktyviai leidžiantiems laisvalaikį. Jiems patiks pasivažinėjimai kartingais, keturračiais ir bagiais, apsilankymai vandenlenčių parke, aitvaravimas (kaitavimas), pasiplaukiojimas greitaeigiu kateriu ar vandens motociklu, dažasvydis, nardymas, slidinėjimas, skraidymas parasparniu arčiau dangaus, šuolis parašiutu. Ramesnio būdo vyrams dovanokite svajingą skrydį oro balionu, pasiplaukiojimą irklentėmis, baidarėmis ar jachta, žvejybą su garantuotu laimikiu, galimybę pajodinėti, pažaisti boulingą arba aristokratų ir džentelmenų mėgiamą golfą. Mėgstantys skaniai pavalgyti ir besidomintys gastronomija (dažniau solidesnio amžiaus) vyrai nudžiugs gavę progą pasimėgauti išskirtine vakariene tamsoje ar kitoje ypatingoje aplinkoje, sudalyvauti maisto ar gėrimų degustacijoje bei gaminimo kursuose.
 • Subalansuota vyriškam grožiui ir gerai vyrų savijautai. Kiekvienas savimi besirūpinantis vyras privalo skirti dėmesio savo išvaizdai, sveikatai ir gerai savijautai. Tad gimtadienis – gera proga paraginti tai daryti. Beta.lt siūlo daug vyrams skirtų SPA procedūrų ir nemažai jiems tinkamų masažų – nuo gydomojo nugarai iki klasikinio, sportinio ar egzotiškesnio atpalaiduojamojo kūnui. O jei vyras vis pasvajoja apie dailesnius dantis ir bent keliais tonais baltesnę šypseną, tuomet gimtadienio proga ją ir padovanokite. 
 • Kokybiškas poilsis vyrams (ir ne tik) ne namuose. Nieko nėra geriau už trumputį atotrūkį nuo kasdienybės, kokybišką poilsį ir progą „atsijungti" nuo darbų. Tad tikrai nudžiuginsite padovanoję jaukią nakvynę ar net kelias pasirinktame Lietuvos kurorte ar kaimyninėje šalyje – svarbu, kad artimas žmogus būtų šalia. Nereali staigmena būtų kelionė ten, kur šilta, gera ir galvos nekvaršina jokie rūpesčiai. Beta.lt kelionių asortimentas išties platus: pažintinės ir poilsinės kelionės į Turkiją, Egiptą, Gruziją, Olandiją, Italiją, Portugaliją, Izraelį, Balio salą, Japoniją, Maldyvus, Šri Lanką, Malaiziją, Meksiką, Dominikos Respubliką, Laplandiją, JAV ir daug kur kitur.
 • Dovanų kuponas arba dovanų rinkinys vyrams – ne tik per per gimimo dieną, bet ir bernvakario ar vyrų dienos proga įteiktas ilgai galiojantis dovanų kuponas suteiks daug džiaugsmo ir didesnę pasirinkimo laisvę pagal poreikį. Be to, jį įsigiję internetu pigiau (mokėsite mažiau, nei pirkdami tiesiogiai iš tiekėjų), vos per kelias akimirkas gausite į savo el. paštą arba galėsite atsiimti gražiai supakuotą. Taip pat vyrams dovanoti tinka Beta.lt paruošti rinkiniai: DIENOS SPA, SPA MALONUMAI, PASAULIO SKONIAI, GURMANIŠKI ATRADIMAI, NEPAKARTOJAMI ĮSPŪDŽIAI, PRAMOGOS DVIEM.
Gimtadienis – bene svarbiausia diena žmogaus gyvenime, tad švęskite šią dieną patys ir džiugiai sveikinkite kitus prieš tai dovanas išrinkę internetu pigiau: sveikindami šiltai apkabinkite, išsakykite gražiausiaus linkėjimus ir tada jau įteikite kruopščiai rinktas dovanas, kurios neabejotinai pakels nuotaiką kiekvienam švenčiančiam gimimo dieną. Geriausias atsakas į tai – plati jubiliato šypsena, nuoširdi padėka bei geros emocijos visą likusią dieną ir ilgiau!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Valentino dienos dovanos Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Trakuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Rąžė Bistrampolio Dvaras Ibis Kaunas Centre Radisson Blu Hotel Lietuva ŽILVINAS HOTEL PALANGA GRAND SPA LIETUVA Vanagupė Grand Baltic Dunes Versmė sanatorija Atostogų Parkas Oro Dubingiai Dainava De Lita Goda Hotel Jurmala SPA Baltic Beach Hotel & SPA Victoria hotel Kaunas Pušynė Amberton Green Apartments Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Park Inn By Radisson Vilnius Airport Panorama Hotel Karpynė Neringa Hotel Galia Margis Amberton Green SPA Druskininkai Ramios Bitės Eglės sanatorija Energetikas Gradiali UPA Medical SPA Best Baltic Central Druskininkai Draugystės sanatorija TULPĖS SANATORIJA Harmony Park SPA Vilnius Druskininkai Vytautas Mineral SPA POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Graikiją Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Izraelį Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Cirkas Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Slidinėjimas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: