Vaiko gimimo diena – ne šiaip sau proga, o ypatinga ir labai laukiama šventė ne tik mažiesiems jubiliatams, bet ir jų tėveliams. Ne paslaptis, kad artėjant vaiko gimtadieniui, tėvams tenka nemažai užduočių: jiems reikia pasirūpinti ne tik smagios šventės organizavimu, žaismingų idėjų generavimu, vaikui patinkančios temos išpildymu nuo A iki Z bei tinkamos švęsti vietos paieška, bet ir tuo, ką dovanoti. Juk gimtadienio dovanos vaikams be galo svarbios ir labai laukiamos. Tad taip norisi nustebinti, tiesa?!

GIMIMO DIENA PAGAL AMŽIŲ – IR BERNIUKUI, IR MERGAITEI

1 metų gimtadienis – pirmoji mažo žmogaus šventė, kurią būtina paminėti su dideliu tortu ir viena žvakute priešaky! Dovanos ir šventės vieta vos metukų sulaukusiam vaikui dar mažai rūpi, todėl geriau rinktis nedideles šventes šeimos rate namuose arba restorane ir simbolines, praktiškas dovanėles, už kurių tikslingą panaudojimą kai kuriais atvejais bus atsakingi tėvai, pavyzdžiui: šeimos savaitgalis kurorte, šeimos fotosesija, taip pat lavinamieji žaislai, vaiko priežiūros ir higienos priemonės, nauja maitinimo kėdutė, supynės, smėlio dėžė, taupyklė su pirmaisiais pinigėliais, o gal 1 metų gimtadienyje dalyvaujančių svečių rašyti laiškeliai su nuotaikingais palinkėjimais, kuriuos mažasis jubiliatas galės perskaityti jau būdamas suaugęs. 
2 metų gimtadienį švenčiantis vaikutis jau ūgtelėjęs, labai smalsus, judrus ir energingas – rodos, visur jo pilna. Todėl idealu tokiam vaikui padovanoti gimtadienį žaidimų kambaryje, ypač šaltuoju metų laiku, kai lauke švęsti nėra galimybių. Žaidimų kambariuose mažojo jubiliato ir svečių laukia smagios atrakcijos, spalvotų kamuoliukų baseinai, įvairios čiuožyklos, sūpynės, laipynės, kliūčių ruožai, mašinytės, virtuvėlės ir kiti įvairūs žaidimai. Nuobodžiauti nebus kada! 
3–5 metų sulaukusiam vaikui ir šešiamečiui vis dar smagu švęsti žaidimų kambaryje, tačiau rinktis jau reikėtų kiek vyresniems vaikams tinkamas erdves, nes vaikai jau didesni, tad ir pramogos turėtų būti rimtesnės, nei skirtos kūdikiams. Vis dėlto, visada pasiteisins žaidimų kambariai ar pramogų erdvės su didesniais kliūčių ruožais, laipynėmis, batutais, įvairiomis paprastomis, bet įdomiomis pamokėlėmis (picų kepimo, šokolado, muilo burbulų gaminimo, piešimo ir kt.). Tokio amžiaus vaikus labai nustebins ir mėgiamo personažo apsilankymas bei linksmybės kartu – staigmena garantuota! 
7 metų, 8 metų, 9 metų, 10 metų, 11 metų gimtadieniai iš patiems mažiausiems skirtų žaidimų kambarių paprastai persikelia į kiek kitokias žaismingas pramogų erdves, kur pramogauti vaikus vilioja virtuali realybė, lazeriai, nuotykių parkai lauke, vandens pramogos baseinuose, boulingas, įvairios teminės šventės su edukacinėmis veiklomis, pavyzdžiui, picų kepimo, šokolado ar muilo gaminimo, papuošalų kūrimo pamokėlėmis, mokslinių eksperimentų, laboratoriniais užsiėmimais. 
12 metų ir vyresniems vaikams neabejotinai patiks įtraukiantys virtualūs žaidimai, virtualios realybės pramogos, interaktyvūs užsiėmimai, taip pat vyresnėliai NE nesako vandens pramogoms, boulingui, kartingams, batutų, laipynių, labirintų ir kitokiems nuotykių parkams tiek po atviru dangumi, tiek uždarose erdvėse ar pan. Taigi, drąsiai galima organizuoti gimtadienį net kino teatre, kavinėje, picerijoje, menų studijoje ar kitoje erdvėje, kur bus pasirūpinta amžių atitinkančia įdomia veikla vaikams. Be to, dičkiams jau aktualios ir apčiuopiamos išmaniosios dovanos, kurios tarp bendraamžių ant bangos: telefonai, ausinės, kompiuteriai, žaidimų konsolės, tad kuo daugiau vaikui metų – tuo brangesnis gimtadienis, tad sutaupykite bent pramogoms pirkdami iš Beta.lt pigiau.


Žinoma, nei vienas – nei 1-asis, nei 12-asis – gimtadienis neįsivaizduojamas be balionų, spalvingų dekoracijų, skanėstų, gardžių gėrimų, įspūdingo torto, žvakučių, linksmybių ir, žinoma, draugų. Tad pasirūpinkite, kad gimtadienis būtų nereali staigmena vaikui nuo pradžios iki galo ir nieko netrūktų!

BETA.LT DOVANOS TURININGAM VAIKŲ LAISVALAIKIUI PIGIAU

Jeigu turimi žaislai namuose nebegauna pakankamai vaikų dėmesio ir yra kiek primiršti, verta pagalvoti apie aktyvesnes pramogas, progas pakeisti aplinką ir pasidžiaugti smagiu laisvalaikiu ne namuose. Beta.lt vaikų laisvalaikiui siūlo rinktis iš tokių kategorijų: vandens parkai ir baseinai, nuotykių, batutų ir laipynių parkai, pabėgimo kambariai, virtualios realybės pramogos, galvosūkių kambariai ir erdvės vaikų gimtadieniams. Rinktis tikrai yra iš ko. Be to, rinkdamiesi Beta.lt siūlomas paslaugas internetu mokėsite mažiau nei pirkdami tiesiogiai iš paslaugų teikėjų, tad ne tik vaikus prablaškysite, bet ir sutaupysite.  


Itin populiarios ir bene geriausios Beta.lt idėjos turiningam vaikų laisvalaikiui – vos nuo 9 €:

 • pašėlusios pramogos vandens batutų parke;
 • įvadinė laipiojimo pamoka su instruktoriumi;
 • kartingų pradžiamokslis su pirmuoju važiavimu;
 • linksma gimtadienio šventė boulinge;
 • žaisminga dienos pramoga su kinkomaisiais šunimis – haskiais;
 • pasivažinėjimas kartingais lenktynių trasą primenančiame kartodrome;
 • mokomasis jodinėjimas žirgu pajūryje;
 • metinis abonementas apsilankymams vandens parke;
 • intriguojantys apsilankymai labirintuose, pabėgimo ir galvosūkių kambariuose;
 • vaikui skirtas skrydis oro balionu – nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

GERIAUSIOS IDĖJOS GIMTADIENIUI NE NAMUOSE

Pastaruoju metu labai populiaru vaikų gimtadienio šventes rengti ne namuose, o žaidimų kambariuose ir kitose žaismingose pramogų erdvėse – jų pasiūla nemaža kone kiekviename mieste. Tad pasirūpinkite, kad vaiko gimimo diena būtų kaip niekada smagi, susirinktų visi geriausi draugai, vyrautų žaisminga atmosfera, būtų daug juoko, netrūktų linksmų atrakcijų bei gerų įspūdžių ir švenčiančiam gimtadienį, ir svečiams. 


Keletą idėjų šventei ne namuose siūlo ir Beta.lt – tiek mergaitei, tiek berniukui patiks:

 • linksmas gimtadienis su pica ir limonadu boulingo klube Klaipėdoje arba Šiauliuose;
 • neribotas apsilankymas interaktyvioje nuotykių ir pramogų parodoje FUTURE LIVE Vilniuje;
 • laipiojimas medžiuose įrengtomis trasomis nuotykių parke Palangoje;
 • apsilankymas ir pramogos didžiausiame Lietuvoje kukurūzų labirinte Anykščiuose;
 • gimtadienis virtualioje realybėje su draugų kompanija Vilniuje;
 • užburianti gimtadienio šventė multisensoriniuose kambariuose Klaipėdoje.
Galima prigalvoti daugybę ir kitokių šventinių veiklų jubiliatui bei svečiams – šiuolaikiniams vaikams subalansuotų pramogų pasiūla dabar tokia didelė, kad bus sunku suspėti jas visas išbandyti. Be to, vaikų gimtadienio šventės ne namuose dažnai pasiteisina dar ir dėl to, kad tėvams kyla mažiau rūpesčių visus priimti, nereikia gaminti daug vaišių (paprasčiau užsisakyti), be to, grįžus į namus pasitinka tokia tvarka, kokia buvo palikta... Taigi, atkrenta generalinio tvarkymosi darbai šventei pasibaigus, dėl tvarkos nekyla jokių ginčų (kas būtų neišvengiama švenčiant namuose) ir lieka daugiau laiko poilsiui bei džiaugsmingam gimtadienio dovanų išpakavimui. 


Šventinės pramogos bei gimtadienio dovanos vaikams labai svarbios ir tikrai ne paskutinėje vietoje, tad rinkite, pirkite ir užsakykite jas internetu – taip bus saugiau, greičiau, originaliau ir gerokai pigiau. Beta.lt garantuoja, kad vaikams skirtų paslaugų kaina bus geresnė nei kitur!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Valentino dienos dovanos Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Trakuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Rąžė Bistrampolio Dvaras Ibis Kaunas Centre Radisson Blu Hotel Lietuva ŽILVINAS HOTEL PALANGA GRAND SPA LIETUVA Vanagupė Grand Baltic Dunes Versmė sanatorija Atostogų Parkas Oro Dubingiai Dainava De Lita Goda Hotel Jurmala SPA Baltic Beach Hotel & SPA Victoria hotel Kaunas Pušynė Amberton Green Apartments Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Park Inn By Radisson Vilnius Airport Panorama Hotel Karpynė Neringa Hotel Galia Margis Amberton Green SPA Druskininkai Ramios Bitės Eglės sanatorija Energetikas Gradiali UPA Medical SPA Best Baltic Central Druskininkai Draugystės sanatorija TULPĖS SANATORIJA Harmony Park SPA Vilnius Druskininkai Vytautas Mineral SPA POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Graikiją Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Izraelį Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Cirkas Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Slidinėjimas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: