Vaiko gimimo diena – ne šiaip sau proga, o ypatinga ir labai laukiama šventė ne tik mažiesiems jubiliatams, bet ir jų tėveliams. Ne paslaptis, kad artėjant vaiko gimtadieniui, tėvams tenka nemažai užduočių: jiems reikia pasirūpinti ne tik smagios šventės organizavimu, žaismingų idėjų generavimu, vaikui patinkančios temos išpildymu nuo A iki Z bei tinkamos švęsti vietos paieška, bet ir tuo, ką dovanoti. Juk gimtadienio dovanos vaikams be galo svarbios ir labai laukiamos. Tad taip norisi nustebinti, tiesa?!

GIMIMO DIENA PAGAL AMŽIŲ – IR BERNIUKUI, IR MERGAITEI

1 metų gimtadienis – pirmoji mažo žmogaus šventė, kurią būtina paminėti su dideliu tortu ir viena žvakute priešaky! Dovanos ir šventės vieta vos metukų sulaukusiam vaikui dar mažai rūpi, todėl geriau rinktis nedideles šventes šeimos rate namuose arba restorane ir simbolines, praktiškas dovanėles, už kurių tikslingą panaudojimą kai kuriais atvejais bus atsakingi tėvai, pavyzdžiui: šeimos savaitgalis kurorte, šeimos fotosesija, taip pat lavinamieji žaislai, vaiko priežiūros ir higienos priemonės, nauja maitinimo kėdutė, supynės, smėlio dėžė, taupyklė su pirmaisiais pinigėliais, o gal 1 metų gimtadienyje dalyvaujančių svečių rašyti laiškeliai su nuotaikingais palinkėjimais, kuriuos mažasis jubiliatas galės perskaityti jau būdamas suaugęs. 
2 metų gimtadienį švenčiantis vaikutis jau ūgtelėjęs, labai smalsus, judrus ir energingas – rodos, visur jo pilna. Todėl idealu tokiam vaikui padovanoti gimtadienį žaidimų kambaryje, ypač šaltuoju metų laiku, kai lauke švęsti nėra galimybių. Žaidimų kambariuose mažojo jubiliato ir svečių laukia smagios atrakcijos, spalvotų kamuoliukų baseinai, įvairios čiuožyklos, sūpynės, laipynės, kliūčių ruožai, mašinytės, virtuvėlės ir kiti įvairūs žaidimai. Nuobodžiauti nebus kada! 
3–5 metų sulaukusiam vaikui ir šešiamečiui vis dar smagu švęsti žaidimų kambaryje, tačiau rinktis jau reikėtų kiek vyresniems vaikams tinkamas erdves, nes vaikai jau didesni, tad ir pramogos turėtų būti rimtesnės, nei skirtos kūdikiams. Vis dėlto, visada pasiteisins žaidimų kambariai ar pramogų erdvės su didesniais kliūčių ruožais, laipynėmis, batutais, įvairiomis paprastomis, bet įdomiomis pamokėlėmis (picų kepimo, šokolado, muilo burbulų gaminimo, piešimo ir kt.). Tokio amžiaus vaikus labai nustebins ir mėgiamo personažo apsilankymas bei linksmybės kartu – staigmena garantuota! 
7 metų, 8 metų, 9 metų, 10 metų, 11 metų gimtadieniai iš patiems mažiausiems skirtų žaidimų kambarių paprastai persikelia į kiek kitokias žaismingas pramogų erdves, kur pramogauti vaikus vilioja virtuali realybė, lazeriai, nuotykių parkai lauke, vandens pramogos baseinuose, boulingas, įvairios teminės šventės su edukacinėmis veiklomis, pavyzdžiui, picų kepimo, šokolado ar muilo gaminimo, papuošalų kūrimo pamokėlėmis, mokslinių eksperimentų, laboratoriniais užsiėmimais. 
12 metų ir vyresniems vaikams neabejotinai patiks įtraukiantys virtualūs žaidimai, virtualios realybės pramogos, interaktyvūs užsiėmimai, taip pat vyresnėliai NE nesako vandens pramogoms, boulingui, kartingams, batutų, laipynių, labirintų ir kitokiems nuotykių parkams tiek po atviru dangumi, tiek uždarose erdvėse ar pan. Taigi, drąsiai galima organizuoti gimtadienį net kino teatre, kavinėje, picerijoje, menų studijoje ar kitoje erdvėje, kur bus pasirūpinta amžių atitinkančia įdomia veikla vaikams. Be to, dičkiams jau aktualios ir apčiuopiamos išmaniosios dovanos, kurios tarp bendraamžių ant bangos: telefonai, ausinės, kompiuteriai, žaidimų konsolės, tad kuo daugiau vaikui metų – tuo brangesnis gimtadienis, tad sutaupykite bent pramogoms pirkdami iš Beta.lt pigiau.


Žinoma, nei vienas – nei 1-asis, nei 12-asis – gimtadienis neįsivaizduojamas be balionų, spalvingų dekoracijų, skanėstų, gardžių gėrimų, įspūdingo torto, žvakučių, linksmybių ir, žinoma, draugų. Tad pasirūpinkite, kad gimtadienis būtų nereali staigmena vaikui nuo pradžios iki galo ir nieko netrūktų!

BETA.LT DOVANOS TURININGAM VAIKŲ LAISVALAIKIUI PIGIAU

Jeigu turimi žaislai namuose nebegauna pakankamai vaikų dėmesio ir yra kiek primiršti, verta pagalvoti apie aktyvesnes pramogas, progas pakeisti aplinką ir pasidžiaugti smagiu laisvalaikiu ne namuose. Beta.lt vaikų laisvalaikiui siūlo rinktis iš tokių kategorijų: vandens parkai ir baseinai, nuotykių, batutų ir laipynių parkai, pabėgimo kambariai, virtualios realybės pramogos, galvosūkių kambariai ir erdvės vaikų gimtadieniams. Rinktis tikrai yra iš ko. Be to, rinkdamiesi Beta.lt siūlomas paslaugas internetu mokėsite mažiau nei pirkdami tiesiogiai iš paslaugų teikėjų, tad ne tik vaikus prablaškysite, bet ir sutaupysite.  


Itin populiarios ir bene geriausios Beta.lt idėjos turiningam vaikų laisvalaikiui – vos nuo 9 €:

 • pašėlusios pramogos vandens batutų parke;
 • įvadinė laipiojimo pamoka su instruktoriumi;
 • kartingų pradžiamokslis su pirmuoju važiavimu;
 • linksma gimtadienio šventė boulinge;
 • žaisminga dienos pramoga su kinkomaisiais šunimis – haskiais;
 • pasivažinėjimas kartingais lenktynių trasą primenančiame kartodrome;
 • mokomasis jodinėjimas žirgu pajūryje;
 • metinis abonementas apsilankymams vandens parke;
 • intriguojantys apsilankymai labirintuose, pabėgimo ir galvosūkių kambariuose;
 • vaikui skirtas skrydis oro balionu – nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

GERIAUSIOS IDĖJOS GIMTADIENIUI NE NAMUOSE

Pastaruoju metu labai populiaru vaikų gimtadienio šventes rengti ne namuose, o žaidimų kambariuose ir kitose žaismingose pramogų erdvėse – jų pasiūla nemaža kone kiekviename mieste. Tad pasirūpinkite, kad vaiko gimimo diena būtų kaip niekada smagi, susirinktų visi geriausi draugai, vyrautų žaisminga atmosfera, būtų daug juoko, netrūktų linksmų atrakcijų bei gerų įspūdžių ir švenčiančiam gimtadienį, ir svečiams. 


Keletą idėjų šventei ne namuose siūlo ir Beta.lt – tiek mergaitei, tiek berniukui patiks:

 • linksmas gimtadienis su pica ir limonadu boulingo klube Klaipėdoje arba Šiauliuose;
 • neribotas apsilankymas interaktyvioje nuotykių ir pramogų parodoje FUTURE LIVE Vilniuje;
 • laipiojimas medžiuose įrengtomis trasomis nuotykių parke Palangoje;
 • apsilankymas ir pramogos didžiausiame Lietuvoje kukurūzų labirinte Anykščiuose;
 • gimtadienis virtualioje realybėje su draugų kompanija Vilniuje;
 • užburianti gimtadienio šventė multisensoriniuose kambariuose Klaipėdoje.
Galima prigalvoti daugybę ir kitokių šventinių veiklų jubiliatui bei svečiams – šiuolaikiniams vaikams subalansuotų pramogų pasiūla dabar tokia didelė, kad bus sunku suspėti jas visas išbandyti. Be to, vaikų gimtadienio šventės ne namuose dažnai pasiteisina dar ir dėl to, kad tėvams kyla mažiau rūpesčių visus priimti, nereikia gaminti daug vaišių (paprasčiau užsisakyti), be to, grįžus į namus pasitinka tokia tvarka, kokia buvo palikta... Taigi, atkrenta generalinio tvarkymosi darbai šventei pasibaigus, dėl tvarkos nekyla jokių ginčų (kas būtų neišvengiama švenčiant namuose) ir lieka daugiau laiko poilsiui bei džiaugsmingam gimtadienio dovanų išpakavimui. 


Šventinės pramogos bei gimtadienio dovanos vaikams labai svarbios ir tikrai ne paskutinėje vietoje, tad rinkite, pirkite ir užsakykite jas internetu – taip bus saugiau, greičiau, originaliau ir g