Rinkdami dovaną bet kuriam brangiam žmogui dažnai atsižvelgiame į jo pomėgius, laisvalaikio ypatumus, prisimename bendrus pokalbius ir bandome iš jų „išpešti" informacijos, kas dovanos gavėjui patiktų, ko jis trokšta, ką svajoja išbandyti. Tačiau neretai pasitaiko, jog tos mėgstamos veiklos tiesiog tampa gyvenimo būdu. Tad jei ieškote dovanos žmogui, kurio gyvenime reikšmingą vietą užima aktyvus laisvalaikis, drąsios veiklos, adrenalinas, greitis ir iššūkiai, tuomet ekstremali dovana neabejotinai bus pats geriausias pasirinkimas.

Jums pasisekė – Beta.lt dovanų idėjų įvairovėje ekstremalių pramogų spektras neįtikėtinai platus, todėl čia tikrai rasite geriausią dovaną adrenalino gerbėjui.

Kam tinka ekstremalios dovanos?

Ekstremalios pramogos neabejotinai tiks visiems, kurie neabejingi tokioms veikloms. Todėl šiuo atveju rinkdami dovaną antrame plane palikite dovanos gavėjo amžių, lytį ir prioritetą teikite pomėgių analizei. Ekstremalios dovanos bus šaunus variantas mamai, tėčiui, vaikui, sesei, broliui, vaikinui, merginai, bosui, kolegai, bičiuliui ar bet kam kitam, kas tiesiog negalėtų gyventi be ekstrymo!

Ekstremalių dovanų idėjos: ką rinktis?

Pagalvojus apie ekstremalias pramogas daugeliui tai asocijuojasi su sparčiai pro akis prašvilpiančiu automobiliu, galingu variklio gausmu ir pan. Neabejotinai vienos šauniausių adrenaliną dovanojančių pramogų priklauso auto ir moto pramogų kategorijai, todėl jei ieškote būtent tokios dovanos greičiui ir adrenalinui neabejingam dovanos gavėjui, ekstremalus vairavimas bus itin taiklus pasirinkimas. O gal norite kažko originalaus, įdomesnio? Čekis pasivažinėjimui šarvuočiu bus tobulas variantas. Tiesa, ši pramoga idealiai tiktų bičiulių kompanijai – tai būtų puiki idėja vaikinų gimtadieniui, bernvakariui. Kalbant apie auto pramogas neįmanoma nepaminėti drifto, neabejotinai patiksiančio ekstremalių pramogų gerbėjams. Galime pasiūlyti ir kartingus – jie dažnai pasirenkami, kai ieškoma kažko ekstremalesnio vaikams, paaugliams.

Ekstremalios dovanos verta pasižvalgyti vandens pramogų kategorijoje. Smagų laiką ir adrenaliną užtikrins pasiplaukiojimas vandens motociklu, taip pat šaunus laikas mėgaujantis vandens batutais ir jų teikiamais malonumais, Wake parkų paslaugomis. Ekstremalios vandens pramogos labai patinka ir vyrams, ir moterims, taip pat daugeliui jų neabejingi vyresni vaikai bei paaugliai.

Jei dovanos gavėjas yra užkietėjęs adrenalino „fanatikas", tuomet tikrai reikia šio to įspūdingo, nepamirštamo ir dovanosiančio gerą dozę jaudulio. Šiame kontekste neprilygstamas bus šuolis parašiutu! Jei baiminatės dėl saugumo, tai patikiname – viskas suplanuota profesionaliai ir smulkmeniškai nuo atvykimo į paslaugos teikimo vietą iki nuostabių emocijų po šuolio. Prieš šuolį parašiutu kiekvienam šuolininkui pravedamas instruktažas, o po šuolio įteikiamas pažymėjimas. Tiesa, jei nuspręsite rinktis šią dovanos idėją, turėtumėte žinoti, jog gali būti taikomi amžiaus ir svorio apribojimai – pasitikslinkite prieš įsigydami dovanos kuponą. Beta.lt svetainėje yra ir kuponai šuoliui parašiutu su filmavimu! Neabejokite, tai bus vienas įspūdingiausių dovanos gavėjo vaizdo įrašų.

Puiki alternatyva šuoliui parašiutu gali būti skrydis parasparniu. Tai unikali pramoga, leidžianti sklandyti, mėgautis reginiu ir įsitikinti, kokia įstabi gamta yra Lietuvoje! Nusprendę įsigyti šį dovanų kuponą taip pat atkreipkite dėmesį į svorio ribojimus, trukmę, taip pat papildomas naudas, pavyzdžiui, filmavimą skrydžio metu, galimybę išbandyti akrobatikos elementus ir pan.

Dar ieškantiems ekstremalios dovanos gali tikti smagus ir šiek tiek adrenalinu apdovanojantis pasivažinėjimas kalnų riedlente drauge su jėgos aitvaru pajūryje; šaudymas koviniais ginklais; adrenalino, netikėtumo, įtampos ir gero laiko dovanojantis dažasvydis; laipiojimas uolomis ir kt.

Kodėl Beta.lt – puikus pasirinkimas?

Jei ieškote ekstremalios dovanos vyrui, moteriai, vaikui, paaugliui labai patrauklia kaina, tai mūsų asortimentas maloniai nustebins – auto ir moto, oro, vandens pramogų pasirinkimas patenkins net išrankiausiųjų poreikius. Pirkti internetu iš Beta.lt – patogu, saugu, paprasta ir pigiau!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: