Tikriausiai kiekvienas esame susidūrę su tuo nuviliančiu jausmu gavus niekam tikusią dovaną... Dovanų rinkinys – tai naujovė, kuri leis apie tai pamiršti ir patiems išvengti ilgų ir bereikalingų dovanos paieškų. 

 Tik įsivaizduokite, kaip būtų puiku vienu kartu padovanoti galimybę rinktis net ir keliolikos ar kelių dešimčių variantų, kai jie visi nuostabūs. Galimybę dovanoti pramogas, nuotykius, keliones... Visa tai suteikia dovanų rinkiniai, tad kviečiame daugiau apie juos sužinoti.

Kas yra dovanų rinkinys?

Iš esmės dovanų rinkinys yra tarsi dovanų čekis, tačiau jį gavę turėsite daugybę pasirinkimų. Tokiu būdu dovana nekainuoja pernelyg brangiai, o jos adresatas visada bus patenkintas, nes iš daugybės puikių pasiūlymų pasirinks tai, ką iš tikrųjų mėgsta.

Toks dovanų kuponas gali būti skirtas įvairioms paslaugoms: grožio, viešbučių paslaugoms, aktyvioms pramogoms, įspūdžių dovanoms ir kt. Nuo pasirinkimų priklauso ir dovanų rinkinio kaina, kuri gali svyruoti nuo poros dešimčių iki keliasdešimties eurų. Geriausia yra tai, kad nereikės patiems sukti galvos ir ieškoti idėjų, nes savo srities profesionalai visą darbą jau atliko už jus ir geriausius pasiūlymus sudėjo į vieną nuostabų rinkinį, kuris tobulai tiks norint nustebinti.

Puiki dovanos idėja

Nesvarbu, kokia proga ar kokiam adresatui tokią dovaną skirsite – kiekvienas bus maloniai nustebęs ir elektroninis dovanų kuponas neliks nepanaudotas. Vis dėlto rekomenduojame šiek tiek pagalvoti apie pomėgiu ir lūkesčius renkantis dovaną. Pavyzdžiui, tobulas dovanų rinkinys vyrams bus aktyvios pramogos – juk jie taip mėgsta riziką, adrenaliną, nuotykius ir naujas veiklas. Gali būti nebent sunku pasirinkti: norėsis ir kartingu pasivažinėti, ir savo taiklumą šaudant išmėginti ar pavairuoti greitą sportinį automobilį.

Geriausias dovanų rinkinys draugei – tai apsilankymas SPA. Iš tikrųjų toks dovanų kuponas dviems taip pat tinka, tad gavusi tokią dovaną draugė galės pati nuspręsti, ką pasiimti į kompaniją ir kokias paslaugas rinktis. Geriausia yra tai, kad didesni SPA centrai siūlo platų asortimentą paslaugų, tad su tokiu kuponu atsivers visos SPA centro durys.

Valentino dienos, metinių ar kita romantiška proga, puikia dovana taps dovanų rinkinys moteriai. Tai gali būti SPA malonumai, grožio paslaugos ar asmenybės tobulėjimui skirtos veiklos. Kiekvieną moterį nudžiugins galimybė pasigražinti, pagerinti savijautą ir tiesiog pabėgti pailsėti nuo dienos darbų. Šeima, namai, darbas – moterys kasdien susiduria su daugybe streso ir bėga tiesiog nesustodamos, tad maloniomis dovanomis jas palepinti tiesiog būtina.

O jei ieškote ko nors universalaus ar norite palepinti save, jūsų dėmesį turėtų atkreipti gurmaniški dovanų rinkiniai. Jie suteikia neįtikėtiną galimybę mėgautis skonių įvairove ir leistis į naujus atradimus degustuojant gardžiausius patiekalus. Daugybė skirtingo stiliaus virtuvių, interjerų ir vietų – tai proga rinktis iš pačių geriausiu. Tokia dovana nustebins ir puikiai tiks kiekvienam: degustaciniai dovanų rinkiniai tėčiui ar mamai suteiks nepamirštamų įspūdžių, o draugams leis išmėginti naujas vietas. Dovanų kuponas gali būti pateikiamas internetu, tad tai puiki dovana ir kitame mieste ar šalyje gyvenantiems draugams.

Dovanų rinkiniai iš Beta.lt

Geriausių dovanų rinkinių ieškokite Beta.lt svetainėje, nes tik čia:

  •          Dovanų čekis internetu pristatomas per kelias akimirkas;
  •          Pateikiama daug pasiūlymų su nuolaida, tad už aukštos kokybės paslaugas mokėsite pigiau;
  •          Norimą dovanų rinkinį galėsite įsigyti internetu, tad nereikės kelti kojos iš namų ir niekada nepavėluosite su dovana;
  •         Visada galėsite mėgautis puikiu kainos ir kokybės santykiu.

 

Kaip išrinkti įsimintiną dovaną artimam žmogui?add

Kai galvojate apie įsimintiną dovaną savo artimam žmogui, pradėkite nuo progos. Gal tai artėjantis gimtadienis, jubiliejus, o gal tiesiog asmeninė šventė? Tada prisiminkite artimo žmogaus pomėgius ir svajones. Visa tai padės greičiau apsispręsti dėl pačios dovanos. Gal tai bus kokios nors slaptos jūsų artimo žmogaus svajonės išpildymas, gal nupirktas daiktas, kokio jis pats galbūt dėl menkų pajamų negali leisti nusipirkti, gal tai gali būti kokia nors kultūrinė ar pažintinė išvyka, arba smaližiams skirtas vakarėlis. Jeigu neturite kokių nors konkrečių pageidavimų ar jūsų vaizduotė išseko berenkant pačią tinkamiausią dovaną, tada rinkitės pačią patogiausią tokiu atveju išeitį – suminį dovanų kuponą, kuris galioja ištisus metus. Be to, jums dar suteikiama galimybė dovaną užsakyti su asmenine žinute ant svetainės puslapyje pasirinktos atvirutės.

Kiek laiko galioja dovanų kuponas?add

Įsigydami dovanų kuponą pirmiausiai pagalvojame apie jo galiojimo terminą. Besibaiminančius, kad jis gali būti per trumpas, galima nuraminti, nes dovanų kuponas, suminis dovanų kuponas, dovanų rinkinys ar kortelė galioja ištisus 12 mėnesių. Prireikus jie gali būti pratęsiami pagal nurodytas sąlygas. Be to, labai patogu yra tai, kad Jums taip pat yra sudaryta galimybė dovanų kuponą, rinkinį ar kortelę keisti į kitą tos pačios vertės paslaugą arba pramogą, pristatomą svetainėje. Dovanų kuponas, rinkinys ar kortelė klientui dažniausiai sudaro galimybę pasinaudoti konkrečia paslauga arba pramoga, o suminis dovanų kuponas leidžia pasinaudoti bet kuria svetainėje įvardijama paslauga arba pramoga, kurios kaina atitinka sumą, nurodytą suminiame dovanų kupone. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
SAVAITĖS TOP
POILSIS