Dovana žmonai – labai svarbus ir daug vyro dėmesio reikalaujantis pirkinys. Žinome, kiek streso, klausimų ir nežinomybės jis gali sukelti stipriosios lyties atstovams, todėl viliamės, jog mūsų patarimai ir naudinga informacija padės lengviau atrasti tą ypatingą ir maloniai nustebinsiančią dovaną mylimai žmonai.

Dovanos žmonai idėjos pagal progą

Viena svarbiausių progų, žinoma, yra žmonos gimtadienis. Jau kelias savaites iki jo vyras suka galvą ir ieško idėjų, norėdamas įteikti kažką originalaus, romantiško, praktiško ar prabangaus. Gimtadienio proga žmonai įteikite kuponą masažui: viso kūno, veido, atpalaiduojančiam, limfodrenažiniam ar kitokiam. Jei žmona neabejinga adrenalinui, jai patiktų ir originalios, ekstremalios auto, moto pramogos, skrydis parasparniu ar net šuolis parašiutu, o gal viena iš daugybės mūsų el. parduotuvėje siūlomų smagių vandens pramogų: laikas Wake parke, vandens motociklo vairavimas, vandens batutai ar pan.

30 gimtadienio proga, 35, 40 ar bet kurio kito jubiliejaus ieškote šio to ypatingo. Puikiai tiktų savaitgalis sanatorijoje ar prabangiame viešbutyje su SPA paslaugų paketu, taip pat kelionė Lietuvoje, į kaimynines šalis ar net toliau. Solidaus 50 ar 60 jubiliejaus proga įteikite atostogas dviem pajūryje ar su sveikatos puoselėjimu susijusią dovaną: maisto netoleravimo testą, gydomųjų masažų kursą, specialisto konsultaciją su gydymo plano sudarymu, tyrimų programą ir pan.

Kalėdų proga žmonai dovanokite šį tą mielo, elegantiško, jaukaus. Puikus pasirinkimas būtų atpalaiduojantis ar aromaterapinis masažas, nuostabūs SPA ritualai, vakarienė viename prabangiausių restoranų Lietuvoje arba dar įdomiau – vakarienė visiškoje tamsoje, maisto ar gėrimų degustacija ar kt. Ieškantys naujametinės dovanos gali rinktis kursus, pavyzdžiui, kalbų, tapybos, keramikos, golfo ar kitus – juk Naujieji metai dažnai tampa atskaitos tašku norintiems imtis kažko naujo, siekti iškeltų tikslų.

Jei trokštate žmonai įteikti kažką įsimintino vestuvių proga, labai tiktų kuponai pramogoms dviem: poros masažams ar SPA ritualams, poilsiui viešbutyje su maitinimu ir SPA paslaugomis. Taip pat šia proga galite dovanoti poros fotosesiją ar kuponą drobei su judviejų nuotrauka.

O gal svarstote, ką dovanoti žmonai vestuvių metinių proga? Puikiai tiktų čekis Jūsų bendrai, abiejų mėgiamai laisvalaikio veiklai – tai gali būti irklentės, jodinėjimas, golfas, slidinėjimas, šaudymas, nardymas ar kt. Šaunus pasirinkimas būtų ir romantiškas skrydis oro balionu ar pasiplaukiojimas jachta.

Ieškantys dovanos žmonai vaiko gimimo proga gali žvalgyti moterims mielų dovanų kuponų kategorijoje. Tiktų kuponai masažams, veido, SPA procedūroms, kūno procedūroms ir pan. – visa, kas leistų moteriai atsipalaiduoti, kokybiškai pailsėti ir skirti laiko sau, kurio gimus vaikeliui tikrai stokojama. Taip pat vaikučio gimimo proga miela dovana būtų šeimos fotosesija.

Valentino dienos proga labiausiai tiks romantiškos dovanos, pavyzdžiui, prabangi vakarienė ar vakarienė tamsoje, masažas porai, skrydis oro balionu, SPA ritualai dviem ir pan.

Beta.lt – geriausias pasirinkimas, jei svarstote, ką padovanoti žmonai! Čia itin gera kaina rasite dovaną Kalėdų proga, gimtadienio, vestuvių ar vestuvių metinių proga, Valentino dienos ar bet kuria kita. Taip pat ir nėščiai žmonai! Nustebsite, nes čia mokėsite net pigiau, nei pirkdami iš paslaugų teikėjų tiesiogiai! Pirkti internetu iš Beta.lt labai patogu, operatyvu ir svarbiausia – saugu.

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: