Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Gavėjas keyboard_arrow_down
 • Proga keyboard_arrow_down
 • Dovanos vyrams

  Išrinkti dovaną vyrui lengva? Su šiuo teiginiu tikrai nesutiks tos moterys, kurioms ši užduotis – ne naujiena. Gal prieš kurį laiką tai ir galėjo būti tiesa, nes vyrams skirtų dovanų pasirinkimas buvo kuklesnis, tačiau šiandieninė įvairovė maloniai stebina ir paneigia bet kokius stereotipus, jog moteriškų dovanų spektras nepaprastai platus, o štai ieškant dovanos vyrams nėra iš ko rinktis.
  Plačiau...
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  SPA procedūrų rinkinys GERA SAVIJAUTA
  -31%
  Nuo 42
  61 €
  Dienos SPA LĖTU RITMU ir pietūs ar vakarienė ROYAL SPA RESIDENCE
  Nuo 49
  Karališka dovana moterims SULTAN SPA ritualas
  TOP pasiūlymas
  TIK PAS MUS
  Nuo 74
  99 €
  Rytietiškų pojūčių SPA ritualas
  Nuo 59
  75 €
  Dienos SPA ritualas - KARALIŠKA ATGAIVA
  Galiojimas 12 mėnesių
  1 asmuo 1 asmuo
  1 val. 45 min. 1 val. 45 min.
  12 mėnesių 12 mėnesių
  + nugaros masažas + nugaros masažas
  36
  ERA ESTHETIC dovanų kuponas
  Galiojimas 12 mėnesių
  1 asmuo 1 asmuo
  12 mėnesių 12 mėnesių
  50 €, 100 €, 200 € 50 €, 100 €, 200 €
  Nuo 50
  Romantiškas SPA ritualas DVIEM
  2 asmenys 2 asmenys
  90 minučių 90 minučių
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  108
  SPA ritualas INDIJOS MAGIJA
  TOP pasiūlymas
  -34%
  Nuo 45
  68 €
  Prabangus gintarinis SPA kompleksas
  -32%
  1 asm. 1 asm.
  100 minučių 100 minučių
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  65
  96 €
  Harmonizuojantis masažų rinkinys
  30
  39 €
  VISO KŪNO masažas su karštais akmenimis
  -50%
  Nuo 30
  60 €
  Prabangus ajurvedinis SHANTI ROYAL SPA ritualas
  TIK PAS MUS
  Nuo 82
  99 €
  VĖSINANTIS SPA ritualas – RYTŲ JŪROS GAIVA
  -31%
  45
  65 €
  Ajurvedinis ABJANGA ritualas kūnui
  1 asm. 1 asm.
  60–90 minučių 60–90 minučių
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  Nuo 39
  55 €
  Medaus hamamo ritualas DVIEM
  Galiojimas 12 mėnesių
  2 asmenys 2 asmenys
  45 minutės 45 minutės
  18 mėnesių 18 mėnesių
  65
  70 €
  Viso kūno ajurvedinis SHANTI masažas
  TOP pasiūlymas
  TIK PAS MUS
  1–2 asmenys 1–2 asmenys
  55 minutės 55 minutės
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  Nuo 55
  67 €
  Apsilankymas DVIEM restorane SOMM
  2 asmenys 2 asmenys
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  TOP 30 restoranai TOP 30 restoranai
  Nuo 50
  SPA poilsis naujoje erdvėje VILNIUS GRAND RESORT
  1 asmuo 1 asmuo
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  Procedūros Procedūros
  Vandens pramogos Vandens pramogos
  34
  2 nakvynių poilsis Palangoje su vandens pramogomis DVIEM
  -36%
  Nuo 89
  140 €
  Eglės sanatorijos dovanų kuponas
  Galiojimas 12 mėnesių
  12 mėnesių 12 mėnesių
  Nuo 100 iki 500 € Nuo 100 iki 500 €
  Visoms paslaugoms Visoms paslaugoms
  Nuo 100
  Beta.lt – puikus įrodymas, kad dovanos vyrams gali būti pačios įvairiausios ir netikėčiausios, o jų pasirinkimo įvairovė leis atrasti tą idealiai tinkančią dovaną net pačiam išrankiausiam džentelmenui.
  Dovanų idėjos vyrams: į ką atsižvelgti renkantis?

  Kaip išrinkti dovaną vyrui, kai įvairovė tokia didelė? Gera žinia – ši misija tikrai įmanoma. Dar geresnė žinia – patarsime, į ką tikslinga atsižvelgti, todėl rinktis bus kur kas lengviau.

  Pomėgiai – svarus kriterijus

  Žmogaus gyvenimo būdas, mėgiamos veiklos, laisvalaikio leidimo ypatumai yra puikus rodiklis, padėsiantis reikšmingai susiaurinti pasirinkimų lauką.

  Vyras tiesiog negali atsispirti aktyviam laisvalaikiui, ekstremalioms, adrenalino užtaisą dovanojančioms pramogoms? Jūsų dėmesį neabejotinai turėtų patraukti ekstremalios dovanos: šuolis parašiutu, ekstremalus akrobatinis skrydis, keturračio vairavimas, lėktuvo pilotavimas, skrydis parasparniu ir pan.

  Jei vyras yra praktiškas žmogus, jam tikrai patiks naudingos, praktiškai pritaikomos dovanos, kurios tikrai nedūlės tolimiausiame spintos kamputyje. Tokiu atveju geras pasirinkimas gali būti sveikatos ištyrimo programa ar automobilio priežiūrai skirtos paslaugos (autoplovyklos abonementas, cheminis salono valymas, ratų keitimas ir pan.).

  Dovanos gavėjas neabejingas madai? Ilgai nesvarstykite – jį maloniai nudžiugins stilingos, rafinuotos dovanos, pavyzdžiui, vyno degustacija, gurmaniška vakarienė viename iš geriausių Lietuvos restoranų.

  Jei dovanos gavėjas yra romantikas, turite labai platų pasirinkimą – idealiai tiks pasiūlymai romantiškai vakarienei, nakvynei prabangiame viešbutyje, pasiplaukiojimas jachta, baidare po naktinį miestą, jodinėjimas ir daug kitų ramių laisvalaikio praleidimo variantų.

  Vandens pramogų gerbėją „nokautuos" dovanų kuponas nardymui, čiuožimui vandenlente, pramogoms vandens batutų parke, o kur dar irklentės, vandens motociklai, kaitavimas ir nardymas su „Yamaha" jūriniais motoroleriais.

  Vyras nepataisomas smaližius? Jį tikrai maloniai nustebins saldėsių degustacijos ar vėlyvi pusryčiai „Sugamour" restorane, po kurio apsilankymo vis kartos - noriu noriu noriu dar! O jei dovanos gavėjas neabejingas geram maistui, tai šventinė vakarienė prabangiame restorane tikrai neliks neįvertinta.

  Šiuolaikinių technologijų gerbėjui neabejotinai patiks virtualios realybės pramogos, galvosiūkių ir pabėgimų kambariai.

  Proga gali padiktuoti idėją

  Tai, kokia proga dovana bus įteikta, taip pat gali būti reikšmingas kriterijus. Šiame kontekste  atskirai galima paminėti vestuvių metines, kai rinktis dovaną galima atsižvelgiant į sukakties metus, pavyzdžiui:

  • Pirmosios – popierinės metinės. Popierinių vestuvių proga dovanoti galite smagiausių jūsų atsiminimų ar kelionių fotoknygą, meilės laišką, dar pirmųjų vestuvių metinių proga tobulai tiks ir dovanų čekis pasiplaukiojimui jachta ar skrydžiui oro balionu.

  • Penktosios – medinės vestuvių metinės. Pažvelkite kūrybiškiau – medinių vestuvių proga dovanai puikiai tiks romantiškas naktinis pasiplaukiojimas baidare, jodinėjimas žirgais ar golfo pamoka dviem.

  • Dešimtosios – rožinės arba alavinės vestuvės. 10 vestuvių metinių proga galite rinktis papuošalą, suvenyrą arba pasitelkti fantaziją – rausvame voke įkurdinkite kuponą kokiai tik norite pramogai, juk emocija ir naujas potyris yra geriausia dovana.

  • Dvidešimtosios – porcelianinės vestuvės. Gera dovana gali būti porcelianiniai indai, suvenyrai arba romantiškas laikas drauge prabangiame viešbutyje gurkšnojant arbatą iš porcelianinių puodelių.

  • Trisdešimtosios – perlinės vestuvės. Vyrui tiktų dovanoti sąsagas su perliukais. Tačiau šiame kontekste vėlgi galima pasitelkti kūrybiškumą ir perlinių vestuvių proga įteikti romantišką išvyką į pajūrį dviem ar vakarienę jūros gėrybes tiekiančiame restorane.

  • Keturiasdešimtosios – rubininės vestuvės. Šių sukaktuvių proga vyrui labai tiktų dovanoti rubino (raudonos) spalvos aksesuarus, rubinais dekoruotas sąsagas. O gal geriau „šokti" į raudonus drabužius ir vykti į SPA centrą ar ekspromtu leisti į kelionę.

  • Penkiasdešimtosios – auksinės vestuvės. Šių metinių proga tinka bet kokios prabangios, ypatingos dovanos, pavyzdžiui, antikvariniai dirbiniai,  kelionės, kelių dienų išvykos į SPA, turiningos sveikatinimo programos dviem ir pan.

  Mūsų pasiūlymų gausoje puikuojasi įdomios, linksmos, juokingos, ypatingos, smagios vyriškos dovanos ir kitoms progoms, pavyzdžiui, Kalėdoms, Valentino dienai, boso dienai, vyrų dienai, Tėvo dienai ir t.t.

  Gera dovana
  vyrams gimtadienio proga

  Ką dovanoti vyrams gimtadienio proga – klausimas, aktualus daugeliui damų bent kartą per metus. Kaip jau minėjome, atsižvelkite į dovanos gavėjo pomėgius, amžių, galbūt slaptas svajones. Dovanos pasirinkimas priklauso ir nuo to, ar tai jubiliejus, ar įprastas gimtadienis. Štai būtent jubiliejai kainuoja bene daugiausia galvos skausmo renkant dovaną. Pateikiame kelias idėjas:

  • 25 metų proga jaunam vyrui tikrai patiks kuponas pramogoms: auto ir moto, šuolis parašiutu, skrydis parasparniu, Wake parkai, pramogos su vandens motociklais ir pan.

  • 30 metų proga ar 35 gimtadienio proga irgi nevenkite jaunatviškų, smagių dovanų – vyrą nudžiugins galimybė smagiai praleisti laiką kartu su antrąja puse ar draugais. Atsižvelgiant į vyro pomėgius ir laisvalaikio leidimo ypatumus, puikia dovana gali būti vandens pramogos, oro pramogos, aktyvus sportas, taip pat ir savaitgalio poilsis, kursai, maisto bei gėrimų degustacijos.

  • 40 gimtadienį švenčiančiam vyrui dovanų pasirinkimo spektras labai platus – daugelis šio amžiaus vyrų tikrai apsidžiaugs sulaukę originalios, linksmos dovanos, taip pat nemaža dalis įvertins ir solidesnes. Tarp dovanų idėjų gimimo dienos proga gali būti SPA paslaugos, golfas, driftas, aktyvus laisvalaikis, ekskursijos, bilietai į kultūrinius renginius – įvairovė didelė.

  • 50 proga paprastai ieškoma šio to ypatingo, prabangaus, išskirti