Daugeliui atrodo, jog merginoms dovanų paieška einasi kaip per sviestą. Galbūt, tačiau visai kas kita, jei reikia dovanos vaikinui. Kaip išrinkti tokią, kuri sužavės, nustebins ir paliks geriausią įspūdį? Ką pasakytumėte, jei vietoj eilinės apčiuopiamos, materialios dovanos vaikinui įteiktumėte patį geriausią laiką, įsimintinus įspūdžius ir puikią nuotaiką? Tokią progą nustebinti suteikia dovanų kuponai iš Beta.lt!

Dovanos vaikinui idėjos: į ką atsižvelgti renkantis?

Užtenka tik žvilgtelėti į įspūdingą mūsų asortimentą, ir netruksite suprasti – čia dovanų idėjų spektras neįtikėtinas. Tačiau nerimauti neverta – rinktis bus labai patogu, paprasta ir greita, nes pateikiame kelis praktiškus patarimus ir idėjų, kas gali būti geriausios dovanos vaikinams.

Vaikino būdas ir laisvalaikis – koks jis?

Įprasta, jog daugelis stipriosios lyties atstovų neabejingi greičiui, adrenalinui ir ekstremaliam laisvalaikiui. Jei Jūsų vaikinas būtent toks, ieškokite originalios, adrenaliną užtikrinančios dovanos – tiks driftas, keturračiai, šuolis parašiutu, skrydis parasparniu, ekstremalus pasivažinėjimas slidžia trasa ir pan.

Vaikinas dievina gerą maistą? Tinkamiausios dovanų idėjos Jūsų laukia tarp pasiūlymų maisto ir gėrimų degustacijoms, išskirtinėms vakarienėms. Renkant dovaną nepamirškite ir profesionalių kulinarijos kursų, organizuojamų ČIOP ČIOP studijoje. O jei vaikinas tikras smaližius, gardėsių degustacija jį pamalonins iki širdies gelmių.

Gal dovanos gavėjas užkietėjęs žvejys? Ilgai nedvejokite dėl dovanos – žvejyba, priemonės žvejybai bus tai, kas tiks geriausiai. O galbūt vaikinas apskritai dievina vandens pramogas? Tuomet turite labai platų pasirinkimų lauką: nardymas, čiuožimas vandenlente, pasiplaukiojimas jachta, vandens motociklo vairavimas, pramogos Wake parke ir daugybė kitų idėjų.

Puikios dovanos vaikinams bus ir iš virtualios realybės pramogų spektro, taip pat tiks atpalaiduojantys masažai, veido ir plaukų procedūros vyrams, abonementai į sporto klubą ir pan.

Kokiai progai dovanos vaikinui ieškote?

  • Ką padovanoti vaikinui gimtadienio, jubiliejaus proga? Renkant gimtadienio dovaną sunku bus prašauti pro šalį, jei tikslingai įvertinsite jau minėtus pomėgius. Jaunimui labai svarbi 18 gimtadienio proga, kuriai paprastai ieškoma originalios, ypatingos, įsimintinos dovanos. 20 gimtadienio proga, mini jubiliejaus, ar 25 gimtadienio proga padovanokite kažką praktiško ir įsimintino, pavyzdžiui, tiks prabangus poilsis su nakvyne, SPA procedūros, savaitgalio išvyka, abonementas į sporto klubą, kalbų ar kitokie kursai ar net egzotinė kelionė.
  • Ką padovanoti vaikinui Kalėdų proga? Kalėdinės dovanos paprastai alsuoja jaukumu, šiluma, meile. Kalėdom paieškokite mielos, romantiškos dovanos, pavyzdžiui, tiks atpalaiduojantis ar aromaterapinis masažas, SPA ritualai dviem, prabangios vakarienės, jaukios gardėsių degustacijos.
  • Ką padovanoti vaikinui Valentino dienos proga? Jiems irgi patinka romantika, rodomas dėmesys, todėl dovana vaikinui vasario 14 dieną turėtų turėti romantiškos ar net seksualios dovanos prieskonį, skirtą tik Jam. Puikiai tiks vakarienė, vyno ir austrių degustacija, masažas porai, pabėgimas į pajūrį ar sanatoriją ir pan.
  • Ką padovanoti vaikinui draugystės sukaktuvių proga? Merginos nevengia įteikti dovanos mylimam vaikinui draugystės metinių proga: metų, 2 metų draugystės proga, neretai renkama dovana vaikinui 5 metų draugystės proga arba vos pusės metų. Puiku – dovanoti smagu, juo labiau jei dovana antrai pusei išties patinka. Draugystės sukaktuvių proga taip pat tiks romantiškos, mielos dovanos čekis – geriausia, skirtos porai.
  • Kokia dovana vaikinui išleistuvių proga būtų tinkama? Išleistuvių proga tiks įvairią patirtį dovanojančios dovanos – tai gali būti tiek romantiškos, tiek aktyvios ar net ekstremalios.

Nuo gimtadienio, Kalėdų iki Valentino dovanos vaikinui – Beta.lt dovanų idėjų gausoje net išrankiausios moterys atras idealią dovaną mylimam vyrui ar vaikinui. Ar žinote, jog dovanų idėjų kuponai internetu iš mūsų asortimento dažnu atveju yra net pigiau nei tiesiogiai iš tiekėjų?

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: