Tėvams tikrai gali būti sunku rasti laiko vaikščioti po parduotuves, tad jei kyla klausimų, ką padovanoti gimtadienio ar kita proga dar vos mokyklinio amžiaus sulaukusiems vaikams, Beta.lt Jums turi atsakymų. Pas mus įsigyti dovanas bus be galo paprasta, nes viską, ko reikia, galėsite užsakyti tiesiog internetu ir gausite pigiau, tad nereikės gaišti nei daug brangaus savo laiko nei išleisti begales pinigų. Su akcija kaina bus dar geresnė, tad sekite mūsų naujienlaiškyje! Siūlome net puikų raudoną voką, į kurį kokybiškai atspausdintą galėtume įdėti Beta.lt dovanų kuponą arba čekį su Jūsų pasirinktu dizainu ir atsiųsti tokį paketą į namus – taip sukurtumėte prabangos bei kokybės įvaizdį. Tačiau, žinoma, jeigu reikia dovanos 7 metų vaikams, jiems turbūt ne įpakavimas, o pati dovana yra svarbiausia – tad paskaitykite mūsų pasiūlymus žemiau.

 

PRAMOGINĖS DOVANOS 7 METŲ VAIKAMS LIETUVOJE

Kol vaikai darželyje, jiems dažnai pakanka tiesiog žaislų ar knygos su paveikslėliais. Jau mokyklinio amžiaus vaikučiams paprastai reikia kažko įdomesnio, kažko labiau praktiško. Tikrai gera dovana tokiu atveju – pramoga, kurios metu vaikas gaus pirmų kokybiškų įspūdžių savo gyvenime. O įspūdžių Beta.lt mes tikrai galime pasiūlyti. Visiems vaikams tikrai patiks vandens pramogos – pavyzdžiui, vandens batutai arba visais sezonais veikiantys vandens parkai, kuriuse atžalos kelias valandas galės bandyti čiuožyklą po čiuožyklos, pliuškentis vandenyje ir dūkti tiek su broliais ar sesėm, tiek su draugais. Jeigu Jūsų vaikai dar nemoka plaukti, tai gali būti puiki proga Jums kokybiškai praleisti laiką su savo vaiku jį mokinant. Juk naujai gimęs savarankiškumo, pasididžiavimo savimi jausmas ir būtų ta didžiausia Jūsų skiriama dovana vaikui, o ne pati pramoga!

 

Dar visiems vaikams patiks apsilankymai laipynių parkuose, dar vadinamais „nuotykių parkais". Šiuo atveju, kadangi trasas galima rinktis ir be galo lengvas, ir tikrai sudėtingas, Jūs su pramoga dovanojate vaikui ir galimybę ugdyti savo charakterį: vaikas mokosi nepasiduoti, kai viskas atrodo sudėtinga, ryžto, kai reikia čia ir dabar nuspręsti, ar eisi toliau, gebėjimo susitvarkyti su baimėmis, kai, atrodo, jos net smaugia. Būtent todėl sveikinimai tikrai pasiektų adresatą, o tokia dovana turėtų daug daugiau vertės, nei bet koks daiktas – anksti išmokti įgūdžiai lieka visam gyvenimui, kol daiktai labai greitai tampa nebereikalingais...

 

Daug dalykų priklauso ir nuo vaiko lyties. Tačiau, žinoma, nereikėtų apie dovaną spręsti vien iš šio fakto – juk Jūs patys įsivaizduojate, kas Jūsų vaikui patiks labiausiai; tačiau mes galime tik pasiūlyti tendencijas, kurios dažniau išskiria lytis. Pavyzdžiui, greičiausiai geros dovanos 7 metų berniukui būtų tokios, kurios būtų susijusios su automobiliais ar technika. Tokiu atveju tikrai siūlome jam duoti progą išmėginti kartingus – jie dabar populiarūs (jeigu ne dar populiaresni) ir tarp suaugusių, tačiau, žinoma, daugiausiai įspūdžių suteiks vaikui, kuris dar tik svajoja kažkada vairuoti automobilį, tokį kaip mama ar tėtis. Kartingai yra puikus pasirinkimas vaikams, nes tokia pramoga suteikia nemažą adrenalino pliūpsnį, tačiau yra gerokai saugesnė, nei, pavyzdžiui, šuolis parašiutu. Vaikui tai – pirmos galimybės pajausti šį jaudinantį pojūtį, taip pripildantį mūsų gyvenimus!

 

Na, o jeigu visgi reikia dovanos 7 metų mergaitei, tuomet siūlome pasvarstyti apie įvairias kūrybines užduotis. Pavyzdžiui, paprastai mergaitei mama yra pavyzdys, tad greičiausiai mergaitė irgi ne kartą norėjo pasidažyti taip pat, kaip tai daro mama. Duokite jai progą išmėginti tai su saugiomis priemonėmis, prižiūrint specialistams – makiažo pamoka visai mergaitės draugių grupei tokiu atveju bus tobulas pasirinkimas gimtadienio šventei.

 

Kaip taisyklė, dažnai būtent berniukai nenurimsta vietoje ir mieliau užsiima aktyviomis pramogomis – tačiau mergaitės tikrai jiems nenusileidžia vikrumu ir judrumu, jeigu kalbame apie konkurenciją. 7 metų vaikai dažnai tikrai būna linkę gerokai pakonkuruoti – bet juk tai yra puiki varomoji jėga! Ugdyti gebėjimą būti atspariam, nukritus atsistoti ant kojų ir bandyti iš naujo, gali padėti žirgai. Jodinėjimas yra be galo naudinga pramoga jau vien dėl to, kad jos metu dirba daug raumenų, ko rezultate gerinama kūno laikysena, sėdėsena – tai sumažina vaikams ateityje turėti problemų su nugara. Tuo tarpu psichologinis aspektas taip pat be galo svarbus – žirgai yra tikrai protingi gyvūnai, su kuriais bendravimas, įrodyta – yra labai naudingas netgi psichines negalias ar sutrikimus, pavyzdžiui, autizmą turintiems vaikams. Tai vadinama hipoterapija – žirgų terapija. Taigi, naudos tokia pramoga duos su kaupu, o vaikams, net neabejojame, bus smagu!