Vaikams laukiamiausias kiekvienos šventės akcentas yra ne kas kita, kaip dovanos! Ir nors atrodo, kad šiandieninei pasiūlai suteikiant neribotas galimybes dovanas išrinkti yra vieni juokai, realybė kiek kitokia – dovanų paieška atima begalę laiko ir kantrybės. Todėl nenuostabu, jog daugelis išbandę dovanos pirkimą internetu daugiau nebenori leistis į ilgas ir varginančias keliones po parduotuves. O Beta.lt siūlo vaikus nustebinti nerealiomis dovanomis – aktyviomis, smagiomis, dovanojančiomis daugybę geriausių emocijų, juoko ir įsimintinų patirčių. Dovanų kuponai vaikams – tai galimybė įteikti nepamirštamą dovaną – pramogą.

Dovanos vaikams ir paaugliams: pagal ką rinktis?

Vaikams ir paaugliams skirtų dovanų spektras maloniai stebina įvairove. Siekdami palengvinti pasirinkimo procesą, pažeriame vertingų idėjų.

Amžius koreguoja alternatyvų lauką

Svarbus pasirinkimo kriterijus yra tai, kiek vaikui metų, mat tinkančių dovanų spektras stipriai varijuoja pagal amžių.

  • Mažiesiems. Patiems mažiausiems šauni dovana bus apsilankymas zoologijos sode, pramogų parke po atviru dangumi ar uždaroje erdvėje, čekis šeimos pramogoms edukaciniame centre ar kitoje pramogų zonoje.
  • Ūgtelėjusiems vaikams (7 metų, 8 metų, taip pat 9, 10, 11 metų). Nuo 7 metų ir vyresniems vaikams įspūdį paliks galimybė namuose sulaukti... robotų! Mūsų svetainėje rasite kuponų robotų nuomai žaidimams su pristatymu į namus arba tiesiai į vaiko gimtadienio šventę. Taip pat šio amžiaus vaikams skirtų dovanų idėjos galėtų būti jodinėjimas žirgais, apsilankymas edukaciniame pramogų centre, pasivažinėjimas elektriniais kartingais, dažasvydis ir kitos aktyvios veiklos.
  • Paaugliams (nuo 12 metų). Šio amžiaus vaikus nepaprastai žavi naujausios technologijos, virtuali realybė, todėl žaidimai su virtualios realybės akiniais, tikrai bus įvertinti. Vyresni paaugliai mėgsta su draugais apsilankyti baseinų erdvėse, todėl kuponas apsilankymui baseine ar vandens pramogų parke bus šauni dovana. Tiktų ir skrydis parasparniu su pilotu, laipiojimas uolomis, lazeriai, apsilankymas pabėgimų ar iliuzijų kambariuose ir pan. Vaikinams patiks vienkartinis apsilankymas sporto klube ar mėnesinis abonementas, o merginoms puikiai tiktų abonementas šokių, keramikos, tapybos ar gitaros pamokoms.

Ką dovanoti vaikams ir paaugliams, priklausomai nuo progos?

Jei dovanos ieškote gimtadienio proga, žinoma, geriausia vadovautis jau minėtu amžiaus kriterijumi, galima atsižvelgti į tai, ar dovana skirta mergaitei, ar berniukui. Tikslinga įvertinti ir vaiko pomėgius. Tiesa, beveik visi mėgsta aktyvias veiklas, todėl smagios, linksmos, aktyvios pramogos sužavės kone kiekvieną. Mažiau aktyviems vaikams puikiai tiks pasyvesnės veiklos, pavyzdžiui, jodinėjimas žirgais, golfo pamokos, edukaciniai užsiėmimai.

Nors Kalėdų proga mažesni vaikai tikisi žaislų bei žaidimų, tačiau geros emocijos bus itin šauni dovana. Ką pasakytumėte apie žiemiškus nuotykius su haskiais ar Kalėdų Senelio vaizdo sveikinimą? Tad per Kalėdas prie materialių dovanų nepamirškite ir jaukių bei šventiškų įspūdžių, kurie atmintyje išliks ilgiau nei bet koks tą sezoną madingas žaislas.

Ieškote velykinės, naujametinės dovanos? Tiks daugelis pramogų, pasirinktų pagal vaiko / paauglio amžių, pomėgius bei sezoniškumą. Tai gali būti atviri žaidimų ir vandens batutų parkai, uždari vandens parkai ir kitos žaidimų erdvės.

Kokios geriausio dovanos išleistuvių proga? Priklauso nuo to, ar išleistuvės darželyje, ar pradinėje mokykloje, o gal baigus mokyklą. Pirmaisiais dviem atvejais puikios idėjos bus pramogų parkai, edukacinės erdvės, apsilankymas zoologijos sode ir pan. Tai veiklos, kurias galima įteikti ir visai darželio grupei ar klasei. Baigus mokyklą dovanos paaugliams gali būti pačios įvairiausios: nuo skrydžio parasparniu, šėlionių su kartingais, apsilankymo pabėgimo kambaryje iki poilsio su SPA, savaitgalio kelionės, kuponų šokių, piešimo, kulinarijos ar kitoms pamokoms ir kt.

Daugeliu progų vaikams bei paaugliams patiks originalios laisvalaikio dovanų idėjos, dovanosiančios naujas patirtis, neatrastus pojūčius ir pluoštą geriausių emocijų. Tai gali būti skrydis parasparniu, oro balionu, pramogos su robotais, virtualios realybės teikiami įspūdžiai, įvairiausi pabėgimo kambariai ir pan.

O galbūt domina dovana tėveliams vaiko gimimo proga? Tai vienas geriausių pasirinkimų būtų atpalaiduojantys masažai, poilsis su SPA, romantiška vakarienė restorane dviem. Įvertinkite kupono galiojimo laiką ir prioritetą teikite kuo ilgiau galiojantiems. Susilaukę mažylio tėveliai stokoja laiko sau, todėl kuponai judviejų laikui drauge bus idealus variantas.

Šauni dovana – nepamirštama gimtadienio šventė

Labai dažnai tėvų dovana su gimtadieniu vaikui, ypač mažesniam, būna įspūdingos šventės surengimas. Sutikime, tokia dovana reikalauja investicijų: ir piniginių, ir laiko. O gal norite kažko originalaus ir pigiau? Tuomet Beta.lt kuponų gausoje ieškokite idėjos gimtadienio šventei – o jų pasirinkimas didelis! Mažiesiems labai patiks gimtadienis žaidimų kambaryje, daug įvairių atrakcionų ir veiklų talpinančiose erdvėse. Vyresnėms mergaitėms ir merginoms patiks švęsti gimtadienį grožio studijoje, kurioje pasisems makiažo ir tinkamos odos priežiūros paslapčių. Berniukų abejingų nepaliktų gimtadienio šventė kartodrome, sporto ar laipiojimo uolomis klube. Ir mergaitėms, ir berniukams daug įspūdžių paliks gimtadienis smalsuoliams skirtoje laboratorijoje, 5D kino teatre, pabėgimo kambariuose, nuotykių parkuose, lazerių arenose ir pan.

Geriausios dovanų idėjos su Beta.lt – nuo šiol dovanų paieška nebevargins!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Tasos Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Skrydis sklandytuvu Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivažinėjimas bagiais Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Nagų priauginimas Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: