Vaikams laukiamiausias kiekvienos šventės akcentas yra ne kas kita, kaip dovanos! Ir nors atrodo, kad šiandieninei pasiūlai suteikiant neribotas galimybes dovanas išrinkti yra vieni juokai, realybė kiek kitokia – dovanų paieška atima begalę laiko ir kantrybės. Todėl nenuostabu, jog daugelis išbandę dovanos pirkimą internetu daugiau nebenori leistis į ilgas ir varginančias keliones po parduotuves. O Beta.lt siūlo vaikus nustebinti nerealiomis dovanomis – aktyviomis, smagiomis, dovanojančiomis daugybę geriausių emocijų, juoko ir įsimintinų patirčių. Dovanų kuponai vaikams – tai galimybė įteikti nepamirštamą dovaną – pramogą.

Dovanos vaikams ir paaugliams: pagal ką rinktis?

Vaikams ir paaugliams skirtų dovanų spektras maloniai stebina įvairove. Siekdami palengvinti pasirinkimo procesą, pažeriame vertingų idėjų.

Amžius koreguoja alternatyvų lauką

Svarbus pasirinkimo kriterijus yra tai, kiek vaikui metų, mat tinkančių dovanų spektras stipriai varijuoja pagal amžių.

  • Mažiesiems. Patiems mažiausiems šauni dovana bus apsilankymas zoologijos sode, pramogų parke po atviru dangumi ar uždaroje erdvėje, čekis šeimos pramogoms edukaciniame centre ar kitoje pramogų zonoje.
  • Ūgtelėjusiems vaikams (7 metų, 8 metų, taip pat 9, 10, 11 metų). Nuo 7 metų ir vyresniems vaikams įspūdį paliks galimybė namuose sulaukti... robotų! Mūsų svetainėje rasite kuponų robotų nuomai žaidimams su pristatymu į namus arba tiesiai į vaiko gimtadienio šventę. Taip pat šio amžiaus vaikams skirtų dovanų idėjos galėtų būti jodinėjimas žirgais, apsilankymas edukaciniame pramogų centre, pasivažinėjimas elektriniais kartingais, dažasvydis ir kitos aktyvios veiklos.
  • Paaugliams (nuo 12 metų). Šio amžiaus vaikus nepaprastai žavi naujausios technologijos, virtuali realybė, todėl žaidimai su virtualios realybės akiniais, tikrai bus įvertinti. Vyresni paaugliai mėgsta su draugais apsilankyti baseinų erdvėse, todėl kuponas apsilankymui baseine ar vandens pramogų parke bus šauni dovana. Tiktų ir skrydis parasparniu su pilotu, laipiojimas uolomis, lazeriai, apsilankymas pabėgimų ar iliuzijų kambariuose ir pan. Vaikinams patiks vienkartinis apsilankymas sporto klube ar mėnesinis abonementas, o merginoms puikiai tiktų abonementas šokių, keramikos, tapybos ar gitaros pamokoms.

Ką dovanoti vaikams ir paaugliams, priklausomai nuo progos?

Jei dovanos ieškote gimtadienio proga, žinoma, geriausia vadovautis jau minėtu amžiaus kriterijumi, galima atsižvelgti į tai, ar dovana skirta mergaitei, ar berniukui. Tikslinga įvertinti ir vaiko pomėgius. Tiesa, beveik visi mėgsta aktyvias veiklas, todėl smagios, linksmos, aktyvios pramogos sužavės kone kiekvieną. Mažiau aktyviems vaikams puikiai tiks pasyvesnės veiklos, pavyzdžiui, jodinėjimas žirgais, golfo pamokos, edukaciniai užsiėmimai.

Nors Kalėdų proga mažesni vaikai tikisi žaislų bei žaidimų, tačiau geros emocijos bus itin šauni dovana. Ką pasakytumėte apie žiemiškus nuotykius su haskiais ar Kalėdų Senelio vaizdo sveikinimą? Tad per Kalėdas prie materialių dovanų nepamirškite ir jaukių bei šventiškų įspūdžių, kurie atmintyje išliks ilgiau nei bet koks tą sezoną madingas žaislas.

Ieškote velykinės, naujametinės dovanos? Tiks daugelis pramogų, pasirinktų pagal vaiko / paauglio amžių, pomėgius bei sezoniškumą. Tai gali būti atviri žaidimų ir vandens batutų parkai, uždari vandens parkai ir kitos žaidimų erdvės.

Kokios geriausio dovanos išleistuvių proga? Priklauso nuo to, ar išleistuvės darželyje, ar pradinėje mokykloje, o gal baigus mokyklą. Pirmaisiais dviem atvejais puikios idėjos bus pramogų parkai, edukacinės erdvės, apsilankymas zoologijos sode ir pan. Tai veiklos, kurias galima įteikti ir visai darželio grupei ar klasei. Baigus mokyklą dovanos paaugliams gali būti pačios įvairiausios: nuo skrydžio parasparniu, šėlionių su kartingais, apsilankymo pabėgimo kambaryje iki poilsio su SPA, savaitgalio kelionės, kuponų šokių, piešimo, kulinarijos ar kitoms pamokoms ir kt.

Daugeliu progų vaikams bei paaugliams patiks originalios laisvalaikio dovanų idėjos, dovanosiančios naujas patirtis, neatrastus pojūčius ir pluoštą geriausių emocijų. Tai gali būti skrydis parasparniu, oro balionu, pramogos su robotais, virtualios realybės teikiami įspūdžiai, įvairiausi pabėgimo kambariai ir pan.

O galbūt domina dovana tėveliams vaiko gimimo proga? Tai vienas geriausių pasirinkimų būtų atpalaiduojantys masažai, poilsis su SPA, romantiška vakarienė restorane dviem. Įvertinkite kupono galiojimo laiką ir prioritetą teikite kuo ilgiau galiojantiems. Susilaukę mažylio tėveliai stokoja laiko sau, todėl kuponai judviejų laikui drauge bus idealus variantas.

Šauni dovana – nepamirštama gimtadienio šventė

Labai dažnai tėvų dovana su gimtadieniu vaikui, ypač mažesniam, būna įspūdingos šventės surengimas. Sutikime, tokia dovana reikalauja investicijų: ir piniginių, ir laiko. O gal norite kažko originalaus ir pigiau? Tuomet Beta.lt kuponų gausoje ieškokite idėjos gimtadienio šventei – o jų pasirinkimas didelis! Mažiesiems labai patiks gimtadienis žaidimų kambaryje, daug įvairių atrakcionų ir veiklų talpinančiose erdvėse. Vyresnėms mergaitėms ir merginoms patiks švęsti gimtadienį grožio studijoje, kurioje pasisems makiažo ir tinkamos odos priežiūros paslapčių. Berniukų abejingų nepaliktų gimtadienio šventė kartodrome, sporto ar laipiojimo uolomis klube. Ir mergaitėms, ir berniukams daug įspūdžių paliks gimtadienis smalsuoliams skirtoje laboratorijoje, 5D kino teatre, pabėgimo kambariuose, nuotykių parkuose, lazerių arenose ir pan.

Geriausios dovanų idėjos su Beta.lt – nuo šiol dovanų paieška nebevargins!


 

Kaip išrinkti tinkamiausią dovaną vaikui?add

Rinkdami dovaną vaikui, pirmiausia pagalvokite apie progą: ar tai vaiko gimtadienis, mokslo metų pradžios šventė ar paprasčiausia paskata. Pagalvokite, ar tai bus asmeninė pramoga ar šventė su draugais. Numatykite dovanos ar šventės biudžetą. Internetiniame puslapyje esantys filtrai padės greitai ir patogiai pasirinkti norimą dovaną. Išsirinkite miestą, kuriame norite, kad vaiko šventė vyktų. Pažymėkite dovanos tipą: ar tai bus aktyvios pramogos, pabėgimo kambariai, ar kita pramoga iš daugybės pasiūlymų. Jeigu dovanojate kitam vaikui, siūlome rinktis suminį dovanų kuponą. Šis pasirinkimas suteiks galimybę pasinaudoti bet kuria publikuojama pramoga už nurodytą sumą.

Kiek laiko galioja dovanų kuponas?add

Įsigydami dovanų kuponą pirmiausiai pagalvojame apie jo galiojimo terminą. Besibaiminančius, kad jis gali būti per trumpas, galima nuraminti, nes dovanų kuponas, suminis dovanų kuponas, dovanų rinkinys ar kortelė galioja ištisus 12 mėnesių. Prireikus jie gali būti pratęsiami pagal nurodytas sąlygas. Be to, labai patogu yra tai, kad Jums taip pat yra sudaryta galimybė dovanų kuponą, rinkinį ar kortelę keisti į kitą tos pačios vertės paslaugą arba pramogą, pristatomą svetainėje. Dovanų kuponas, rinkinys ar kortelė klientui dažniausiai sudaro galimybę pasinaudoti konkrečia paslauga arba pramoga, o suminis dovanų kuponas leidžia pasinaudoti bet kuria svetainėje įvardijama paslauga arba pramoga, kurios kaina atitinka sumą, nurodytą suminiame dovanų kupone. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
PREMJERA
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos mamai Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos