Vaikams laukiamiausias kiekvienos šventės akcentas yra ne kas kita, kaip dovanos! Ir nors atrodo, kad šiandieninei pasiūlai suteikiant neribotas galimybes dovanas išrinkti yra vieni juokai, realybė kiek kitokia – dovanų paieška atima begalę laiko ir kantrybės. Todėl nenuostabu, jog daugelis išbandę dovanos pirkimą internetu daugiau nebenori leistis į ilgas ir varginančias keliones po parduotuves. O Beta.lt siūlo vaikus nustebinti nerealiomis dovanomis – aktyviomis, smagiomis, dovanojančiomis daugybę geriausių emocijų, juoko ir įsimintinų patirčių. Dovanų kuponai vaikams – tai galimybė įteikti nepamirštamą dovaną – pramogą.

Dovanos vaikams ir paaugliams: pagal ką rinktis?

Vaikams ir paaugliams skirtų dovanų spektras maloniai stebina įvairove. Siekdami palengvinti pasirinkimo procesą, pažeriame vertingų idėjų.

Amžius koreguoja alternatyvų lauką

Svarbus pasirinkimo kriterijus yra tai, kiek vaikui metų, mat tinkančių dovanų spektras stipriai varijuoja pagal amžių.

  • Mažiesiems. Patiems mažiausiems šauni dovana bus apsilankymas zoologijos sode, pramogų parke po atviru dangumi ar uždaroje erdvėje, čekis šeimos pramogoms edukaciniame centre ar kitoje pramogų zonoje.
  • Ūgtelėjusiems vaikams (7 metų, 8 metų, taip pat 9, 10, 11 metų). Nuo 7 metų ir vyresniems vaikams įspūdį paliks galimybė namuose sulaukti... robotų! Mūsų svetainėje rasite kuponų robotų nuomai žaidimams su pristatymu į namus arba tiesiai į vaiko gimtadienio šventę. Taip pat šio amžiaus vaikams skirtų dovanų idėjos galėtų būti jodinėjimas žirgais, apsilankymas edukaciniame pramogų centre, pasivažinėjimas elektriniais kartingais, dažasvydis ir kitos aktyvios veiklos.
  • Paaugliams (nuo 12 metų). Šio amžiaus vaikus nepaprastai žavi naujausios technologijos, virtuali realybė, todėl žaidimai su virtualios realybės akiniais, tikrai bus įvertinti. Vyresni paaugliai mėgsta su draugais apsilankyti baseinų erdvėse, todėl kuponas apsilankymui baseine ar vandens pramogų parke bus šauni dovana. Tiktų ir skrydis parasparniu su pilotu, laipiojimas uolomis, lazeriai, apsilankymas pabėgimų ar iliuzijų kambariuose ir pan. Vaikinams patiks vienkartinis apsilankymas sporto klube ar mėnesinis abonementas, o merginoms puikiai tiktų abonementas šokių, keramikos, tapybos ar gitaros pamokoms.

Ką dovanoti vaikams ir paaugliams, priklausomai nuo progos?

Jei dovanos ieškote gimtadienio proga, žinoma, geriausia vadovautis jau minėtu amžiaus kriterijumi, galima atsižvelgti į tai, ar dovana skirta mergaitei, ar berniukui. Tikslinga įvertinti ir vaiko pomėgius. Tiesa, beveik visi mėgsta aktyvias veiklas, todėl smagios, linksmos, aktyvios pramogos sužavės kone kiekvieną. Mažiau aktyviems vaikams puikiai tiks pasyvesnės veiklos, pavyzdžiui, jodinėjimas žirgais, golfo pamokos, edukaciniai užsiėmimai.

Nors Kalėdų proga mažesni vaikai tikisi žaislų bei žaidimų, tačiau geros emocijos bus itin šauni dovana. Ką pasakytumėte apie žiemiškus nuotykius su haskiais ar Kalėdų Senelio vaizdo sveikinimą? Tad per Kalėdas prie materialių dovanų nepamirškite ir jaukių bei šventiškų įspūdžių, kurie atmintyje išliks ilgiau nei bet koks tą sezoną madingas žaislas.

Ieškote velykinės, naujametinės dovanos? Tiks daugelis pramogų, pasirinktų pagal vaiko / paauglio amžių, pomėgius bei sezoniškumą. Tai gali būti atviri žaidimų ir vandens batutų parkai, uždari vandens parkai ir kitos žaidimų erdvės.

Kokios geriausio dovanos išleistuvių proga? Priklauso nuo to, ar išleistuvės darželyje, ar pradinėje mokykloje, o gal baigus mokyklą. Pirmaisiais dviem atvejais puikios idėjos bus pramogų parkai, edukacinės erdvės, apsilankymas zoologijos sode ir pan. Tai veiklos, kurias galima įteikti ir visai darželio grupei ar klasei. Baigus mokyklą dovanos paaugliams gali būti pačios įvairiausios: nuo skrydžio parasparniu, šėlionių su kartingais, apsilankymo pabėgimo kambaryje iki poilsio su SPA, savaitgalio kelionės, kuponų šokių, piešimo, kulinarijos ar kitoms pamokoms ir kt.

Daugeliu progų vaikams bei paaugliams patiks originalios laisvalaikio dovanų idėjos, dovanosiančios naujas patirtis, neatrastus pojūčius ir pluoštą geriausių emocijų. Tai gali būti skrydis parasparniu, oro balionu, pramogos su robotais, virtualios realybės teikiami įspūdžiai, įvairiausi pabėgimo kambariai ir pan.

O galbūt domina dovana tėveliams vaiko gimimo proga? Tai vienas geriausių pasirinkimų būtų atpalaiduojantys masažai, poilsis su SPA, romantiška vakarienė restorane dviem. Įvertinkite kupono galiojimo laiką ir prioritetą teikite kuo ilgiau galiojantiems. Susilaukę mažylio tėveliai stokoja laiko sau, todėl kuponai judviejų laikui drauge bus idealus variantas.

Šauni dovana – nepamirštama gimtadienio šventė

Labai dažnai tėvų dovana su gimtadieniu vaikui, ypač mažesniam, būna įspūdingos šventės surengimas. Sutikime, tokia dovana reikalauja investicijų: ir piniginių, ir laiko. O gal norite kažko originalaus ir pigiau? Tuomet Beta.lt kuponų gausoje ieškokite idėjos gimtadienio šventei – o jų pasirinkimas didelis! Mažiesiems labai patiks gimtadienis žaidimų kambaryje, daug įvairių atrakcionų ir veiklų talpinančiose erdvėse. Vyresnėms mergaitėms ir merginoms patiks švęsti gimtadienį grožio studijoje, kurioje pasisems makiažo ir tinkamos odos priežiūros paslapčių. Berniukų abejingų nepaliktų gimtadienio šventė kartodrome, sporto ar laipiojimo uolomis klube. Ir mergaitėms, ir berniukams daug įspūdžių paliks gimtadienis smalsuoliams skirtoje laboratorijoje, 5D kino teatre, pabėgimo kambariuose, nuotykių parkuose, lazerių arenose ir pan.

Geriausios dovanų idėjos su Beta.lt – nuo šiol dovanų paieška nebevargins!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: