Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Gavėjas keyboard_arrow_down
 • Proga keyboard_arrow_down
 • Dovanos tėvams

  Tėvai užima svarbiausių gyvenime žmonių vietą visais gyvenimo tarpsniais: nuo kūdikystės, daug iššūkių suteikiančios paauglystės iki suaugusio, savarankiškai savo gyvenimą kuriančio žmogaus. Tėvai yra didžiausia atrama, paguoda, mokytojai, užtarėjai, švelnumo, ramybės uostas ir, žinoma, begalinės meilės savo vaikams šaltinis. Tad kai reikia rinkti dovaną tėvams, daugelis vaikų deda dideles pastangas, siekdami kaskart juos nustebinti, įteikti šį tą įsimintino, mielo, brangaus.
  Plačiau...
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Apsilankymas DVIEM restorane SOMM
  2 asmenys 2 asmenys
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  TOP 30 restoranai TOP 30 restoranai
  Nuo 50
  Sveikatinamasis poilsis prie jūros KURORTO KLASIKA
  Galiojimas 12 mėnesių
  VEIKIA ŠIUO METU
  2 asmenys 2 asmenys
  2,3 arba 5 nakvynės 2,3 arba 5 nakvynės
  12 mėn. 12 mėn.
  Pilnas maitinimas Pilnas maitinimas
  Nuo 189
  SPA poilsis naujoje erdvėje VILNIUS GRAND RESORT
  1 asmuo 1 asmuo
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  Procedūros Procedūros
  Vandens pramogos Vandens pramogos
  Nuo 29
  2 n. programa ATGAIVA: maitinimas + 6 procedūros Birštone
  1-2 asmenys 1-2 asmenys
  2 nakvynės 2 nakvynės
  2021 01 01-06 01 2021 01 01-06 01
  Pilnas maitinimas Pilnas maitinimas
  Nuo 134
  3 n. programa ATGAIVA: maitinimas + 9 procedūros Birštone
  1-2 asmenys 1-2 asmenys
  3 nakvynės 3 nakvynės
  2021 01 01-06 01 2021 01 01-06 01
  Pilnas maitinimas Pilnas maitinimas
  Nuo 201
  Eglės sanatorijos dovanų kuponas
  Galiojimas 12 mėnesių
  12 mėnesių 12 mėnesių
  Nuo 100 iki 500 € Nuo 100 iki 500 €
  Visoms paslaugoms Visoms paslaugoms
  Nuo 100

  Dovanos tėvams idėjos: kas padės atrasti tinkamiausią?

  Rinkdami dovaną tėveliams įvertinkite jų gyvenimo būdą, mėgstamiausias laisvalaikio veiklas, taip pat troškimus, kuriuos norėtų įgyvendinti, tačiau vis nesiryžta ar neturi tam finansinių galimybių. Bene populiariausios dovanos tėvams yra romantiškos, drauge dovanojančios ne tik gerą patirtį, bet ir laiką drauge. Jei ieškote kaip tik tokios dovanos, puikus pasirinkimus bus prabangi vakarienė viename geriausių restoranų Lietuvoje, romantiškas skrydis oro balionu, jaukus pasiplaukiojimas jachta, gėrimų, desertų degustacija, masažai dviem, aromaterapijos procedūros bei kiti SPA ritualai, taip pat tiks ir kuponai jodinėjimui žirgais, poros fotosesijai. Tokios jaukios, elegantiškos, mielos dovanos labai tiks Kalėdų proga, taip pat vestuvių metinių. Jei tėvai mėgsta tobulėti, mokytis, nuolat ieško naujų patirčių, idealus variantas dovanai gali būti čekis kalbų kursams, tapybos, keramikos ar kitų meno užsiėmimų pamokoms. Jei artėja išskirtinė proga ir norite tėvams įteikti kažką prabangaus bei ypatingo, puikiai tiktų kelionė – Lietuvoje arba į užsienį, taip pat savaitgalis sanatorijoje su pilnu SPA procedūrų paketu, kuponų prabangioms vakarienėms geriausiuose šalies restoranuose rinkinys. Tokios dovanos bus puikus pasirinkimas vestuvių metinių proga, taip pat dovanoti tėvams savo vestuvių proga – gana gaji tradicija, kai vaikai per vestuves įteikia dovaną tėvams, kaip padėkos, pagarbos simbolį. Galbūt ieškote dovanos garbaus amžiaus tėvams? Tuomet pasiteisins dovanų idėjos, susijusios su sveikata bei sveikatinimo paslaugomis. Galite rinktis gydomuosius masažus, tyrimų programas, konkretaus gydytojo specialisto konsultacijas ir gydymo plano sudarymą, maisto netoleravimo testą, kas garbaus amžiaus asmenims ypač aktualu, dar itin geras variantas būtų kuponai apsilankymams druskų kambariuose, gydomųjų mankštų kuponai, atpalaiduojantys masažai ir pan. Ar turite iššūkius ir adrenaliną dievinančius tėvus, kurie su malonumu leidžiasi į įvairius nuotykius, atrakcijas ir niekada neatsisako išbandyti kažką smagaus, pašėlusio ir netradicinio? Tuomet dovanos tėvams dairykitės aktyvių pramogų asortimente. Idealiai tiktų pramogos vandens parkuose, slidinėjimas, vandens batutai, irklentės, smagus vandens motociklo vairavimas, skrydis parasparniu, šuolis parašiutu su guma, ekstremalus vairavimas, kartingai ir daugybė kitų auto ir moto, oro ar vandens pramogų, dovanosiančių smagų ir įsimintiną laiką.

  Kodėl verta rinktis Beta.lt?

  Jei aktualus klausimas, ką padovanoti tėvams, Beta.lt bus tobulas pagalbininkas. Čia išsirinkti nebus sudėtinga, jei naudositės mūsų patarimais. Jūsų laukia praktiškos, smagios, originalios, simbolinės ir prabangios dovanos. Kuponus patogiai ir saugiai įsigykite internetu. Tiesa, nepamirškime ir to, jog dovanos kaina Jus tikrai maloniai nustebins, mat kiekvienas turėsite progą dovanų kuponą pramogai čia įsigyti net pigiau, nei pirkdami tiesiogiai iš paslaugos teikėjų!

  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: