Jei šiuo metu sprendžiate tikrą galvosūkį, ką padovanoti tėčiui, tai Beta.lt bus Jūsų išsigelbėjimas – gerokai daugiau nei tūkstantis dovanų alternatyvų! Rinkitės šaunią staigmeną gimtadienio proga, Kalėdoms, Tėvo dienos proga ar kitai „vyriškai" šventei. Tiesa, ne tik siūlome labai platų dovanų idėjų pasirinkimą, bet ir padėsime apsispręsti, kokia dovana Jūsų tėčiui būtų tinkamiausia.

Dovanų idėjos tėčiui: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Patiems brangiausiems ieškome geriausios dovanos, ją renkame labai dėmesingai ir skrupulingai, todėl pasirinkimo procesas dažniausiai tampa gana sudėtingas. Juo labiau kai dovanų variantų tiek daug! Tad visuomet siūlome įvertinti tėčio pomėgius, laisvalaikį, svajones, galite atsižvelgti į konkrečią progą ir pasirinkti bus kur kas lengviau.

Pomėgiai – sėkmingo pasirinkimo garantas

Galbūt Jūsų tėtis, kaip ir daugelis stipriosios lyties atstovų, yra neabejingas automobiliams, motociklams? Ar gatvėje žvilgsniu nulydi galingai riaumojančius sportinius automobilius? O gal visada svajojo ekstremaliomis sąlygomis pavairuoti visureigį ar bagį, o gal net tikrų tikriausią tanką? Jei tai – apie Jūsų tėtį, tuomet jį nudžiugins pasivažinėjimas šarvuočiu, elektriniu kartingu, keturračiu, prabangiu sportiniu automobiliu, elektriniu motociklu ir pan.

Jei tėtis be didelių įkalbinėjimų ryžtasi drąsiems iššūkiams, reikia originalios dovanos. Galbūt jis dar nešoko su parašiutu ar su guma? Ar nesklandė sklandytuvu?

O gal dovanos gavėjas dievina vandens pramogas? Tokiu atveju Jūs turite nepaprastai platų pasirinkimą – tiks kuponai plaukimui jachta, nardymui, čiuožimui vandenlente ir pan. Jei tėtis užkietėjęs žvejys, tai čekis žvejybai Baltijos jūroje ar Kuršių mariose bus labai taikli dovana.

Jei dovanos gavėjas neabejingas geram maistui, tai vakarienė prabangiame restorane ar maisto bei gėrimų degustacijos dovanų kuponai bus tikrai įvertinti.

Jei Jūsų tėtis mėgsta tobulėti ir nuolat išmokti kažką naujo? Jam labai patiks užsiėmimai: jodinėjimo, tapybos, golfo, kulinarijos, ekstremalaus vairavimo ar kt. Tėčiui įdomų užsiėmimą bus labai lengva parinkti pagal jo pomėgius. O gal tėtis turi svajonę „įvaldyti" kažkurią užsienio kalbą? Nustebinkite jį ir padovanokite kalbos kursus, apie kuriuos jis tikriausiai jau seniai svajojo.

Pasirinkimas labai platus ir įvairiapusis. Dar geriau tai, kad dovanos čekį galite išsirinkti ir įsigyti tiesiog internetu, taip efektyviai taupydami brangų savo laiką.

Kokiai progai dovana renkama?

Dovanos tėčiui pasirinkimą palengvinti gali ir konkreti šventė. Kalėdų proga tinka smagios ir mielos dovanos, bet taip pat tiks ir tos, kurios leis tėčiui atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir skirti laiko sau. Tai gali būti žvejyba, poilsis SPA vienam ar su antra puse.

Dovana tėčiui Tėvo dienos proga nuo vaiko gali būti puiki proga praleisti laiko drauge. Padovanokite judviejų išvyką savaitgaliui ar smagią dienos pramogą, priklausomai nuo tėčio pomėgių.

Gimtadienio dovanos tėčiui idėjos patenka į labai platų pasirinkimų spektrą: smagios, originalios, išskirtinės, dovanojančios galybę įspūdžių. Rinkitės pagal tai, ar dovana skirta jaunam, ar vyresnio amžiaus tėčiui, kokie jo pomėgiai.

Jubiliejaus proga labai tiktų kursai, pamokos, nes tokia dovana turės išliekamąją vertę. Galbūt tėtis seniai troško išmokti žaisti golfą, jodinėti, nardyti, išbandyti kartingus, driftą, bagį ar kt. Tokios dovanos dar tiks ir 50-mečio proga, ir 55 metų proga. O štai 60-mečio proga, taip pat ir 70-mečio proga aktyvios dovanos gali ir nebūti tokios aktualios – bet tobulėjimo ir mokymosi puikiai tiks, taip pat geras pasirinkimas bus kelialapis poilsiui į sanatoriją ar gydomieji masažai, individualaus mitybos plano sudarymas, čekis poilsiui pajūryje.

O gal ieškote taiklios dovanos idėjos ne savo, bet būsimam tėčiui: artimam bičiuliui, broliui, kolegai? Artėjant atžalos gimimui įteikite netrukus tėčiu tapsiančiam vyrui smagią pramogą, leisiančią atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką su savo draugų kompanija, arba kuponą romantiškai pramogai dviem, kad su antrąja puse dar pasimėgautų kokybišku ir atpalaiduojančiu laiku tik dviese.

Su Beta.lt dovanų pasirinkimas paprastas, o emocijos tik pačios geriausios. Čia rinkitės iš milžiniškos dovanų įvairovės pigiau!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: