Sesuo yra vienas artimiausių žmonių, todėl svarstant, ką padovanoti sesei viena ar kita proga, į dovanos paieškas įsitraukiama itin atsakingai. Norėdami drauge su dovana įteikti ir žiupsnį teigiamų emocijų, dovanų voke talpinkite kuponą ne kam kitam, o pramogai! O kaip ją išsirinkti? Skaitykite mūsų patarimus žemiau ir priimti tinkamą sprendimą nebus sunku, o ir dovaną parinksite itin taikliai.

Dovanos sesei: kaip išsirinkti?

Pomėgiai

Sesers pomėgiai, laisvalaikio leidimo būdas yra bene geriausi veiksniai, padėsiantys renkant dovaną gimtadienio ar bet kuria kita proga.

Jei jūsų sesuo yra tikra svajotoja ir prioritetą teikia ramioms, atpalaiduojančioms, pasyvioms veikloms, nuostabi dovana bus iš SPA paslaugų spektro – rinkitės veido, nugaros ar viso kūno masažus, limfodrenažinį masažą, atpalaiduojančius SPA ritualus, poilsį sanatorijoje, prabangiame viešbutyje ar viloje ir pan.

O galbūt Jūsų sesuo daug dėmesio skiria išvaizdai ir kūno puoselėjimui? Tuomet neabejokite, jog veido valymas, makiažo pamoka, kūno šveitimas, kūno įvyniojimas, plaukų puoselėjimo ir panašios procedūros bus tiesiai į dešimtuką!

Sesuo neabejinga adrenalinui, greičiui, galingo variklio gausmui? Tuomet auto ir moto pramogos bus nepamirštama dovana. Įteikite dovanų kuponą ekstremaliam vairavimui, pramogoms kartodrome, pasivažinėjimui tanku, elektriniu motociklu, keturračiu ir pan. Dar adrenalino gerbėjai gali patikti ir aktyvios vandens ar oro pramogos, pavyzdžiui, vandens motociklo vairavimas, čiuožimas vandenlente, nardymas Baltijos jūroje su povandeniniais motoroleriais ar šuolis parašiutu, skrydis parasparniu.

Proga

Kokiai progai dovanos sesei ieškote? Gal kaip tik artėja jos gimtadienis? Tuomet turite labai platų dovanų pasirinkimą: linksmos, mielos, juokingos, prabangios, originalios ar įsimintinos – Beta.lt dovanų idėjos maloniai nustebins savo įvairove. Jubiliejaus proga įteikite šį tą įsimintino ir ypatingo. Pavyzdžiui, 20, 30 gimtadienio proga tiktų asmeninė fotosesija, SPA ritualai, anglų kalbos, golfo ar kitos pamokos, skrydis oro balionu, čekis prabangiai vakarienei viename geriausiai vertinamų restoranų Lietuvoje ir pan. 40, 50, 60 jubiliejaus proga taip pat galima rinktis aktyvesnes pramogas dovanai arba tas, kurios susijusios su sveikata, pavyzdžiui, asmeninio mitybos plano sudarymas, gydomųjų mankštų ciklas, sveikatos tyrimų programa, sveikatinamasis poilsis ramioje sanatorijoje ir pan.

Kalėdų proga sesei įteikite šį tą mielo, jaukaus, suteiksiančio itin šiltų emocijų. Tai gali būti atpalaiduojantis masažas, aromaterapijos procedūra, jodinėjimas žirgais, pasiplaukiojimas jachta šiltuoju metų laiku, savaitgalio poilsis, judviejų fotosesija, jauki sesių vakarienė restorane ir pan.

Sesei dovana gali būti renkama ir kitoms progoms, pavyzdžiui, mokslo baigimo, sužadėtuvių, vestuvių, vardadienio ar kt. Įvertinkite sesers pomėgius ir pasirinkti tai, kas jai labai patiks, nebus sunku.

Kodėl verta pirkti internetu iš Beta.lt?

Dovanų kuponai iš Beta.lt kiekvieną dovanos sesei pasirinkimą pavers lengvu ir sėkmingu. Čia rasite galybę įvairiausių dovanų idėjų ir progą nustebinti vieną brangiausių žmonių. Pirkti mūsų svetainėje yra saugu, patikima ir labai paprasta. Negana to, klientai maloniai nustemba, jog dovanų kuponai iš Beta.lt dažnai parduodami geresne kaina, nei perkant tą pačią pramogą ar paslaugą tiesiogiai iš paslaugos teikėjų. Tad kodėl gi nepasinaudojus patogumu ir labai patrauklia kaina? Na, o jei norite išvaizdžios dovanos, pirkdami Beta.lt dovanų kuponą į krepšelį įsidėkite ir prabangų dovanų voką! Gražiai supakuotą ir kaspinu perrištą voką išsiųsime jums nurodytu adresu arba pristatysime tiesiogiai jūsų sesei!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: