Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Gavėjas keyboard_arrow_down
 • Proga keyboard_arrow_down
 • Dovanos šeimai

  Įprasta dovanoti dovanas vienam asmeniui, neretai prireikia ir dovanos poroms, o dar viena gana populiari kategorija yra dovanos šeimoms. Galbūt ir Jūs šiuo metu kaip tik dairotės puikios dovanos artimųjų ar bičiulių šeimai? Tuomet pamirškite banalias, pabodusias dovanas, kurios neretai lieka dulkėti spintose nė nepanaudotos. Įteikite dovanos gavėjų šeimai daug juoko, gerų emocijų, šypsenų bei įstabaus laiko, kuris padės sukurti žavingus, įsimintinus prisiminimus.
  Plačiau...
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Dienos SPA LĖTU RITMU ir pietūs ar vakarienė ROYAL SPA RESIDENCE
  Nuo 49
  Eglės sanatorijos dovanų kuponas
  Galiojimas 12 mėnesių
  12 mėnesių 12 mėnesių
  Nuo 100 iki 500 € Nuo 100 iki 500 €
  Visoms paslaugoms Visoms paslaugoms
  Nuo 100
  Eglės sanatorijos dovanų kuponas
  Galiojimas 12 mėnesių
  12 mėnesių 12 mėnesių
  Nuo 200 iki 1000 € Nuo 200 iki 1000 €
  Visoms paslaugoms Visoms paslaugoms
  Nuo 200

  Dovanų idėjos šeimai: į ką atsižvelgti?

  Renkant gerą dovaną šeimai rekomenduojame atsižvelgti į kelis kertinius aspektus:
  • šeimos narių skaičius; 
  • vaikų skaičius šeimoje;
  • vaikų amžius;
  • bendri visų šeimos narių pomėgiai.
  Kalbėdami apie šeimą dažnai įsivaizduojame šeimą su vaikais. Tačiau du asmenys taip pat yra šeima. Tad jei renkate dovaną vyrui ir žmonai įvertinkite jų pomėgius: gal jie dievina vandens pramogas, o gal auto ir moto, galbūt tai pora nepataisomų romantikų, o gal, atvirkščiai, adrenalino gerbėjų? Jaunai šeimai labai patiktų ir kuponai SPA procedūroms, kokybiškas poilsis prabangiuose viešbučiuose arba romantiška vakarienė įspūdingame restorane.

  Jei ieškote dovanos šeimai su vaikais, atsižvelkite į tai, kiek šeimoje vaikų ir koks jų amžius. Pastarasis kriterijus labai svarbus, nes ne visos pramogos tinka mažiausiems pramogautojams. Neprašausite pro šalį įteikdami šeimai apsilankymą vandens pramogų parke – smagumai vandenyje patinka ir vaikams, ir tėvams. Šeimoms tiks ir čekis pasivažinėjimui kartingais, apsilankymas COSMOS Paukščių take, lazerių žaidimai, oro pramogos, slidinėjimas, nereikia nė abejoti, jog šaunus laikas laukia ir po atviru dangumi veikiančiuose pramogų parkuose! Daug įspūdžių paliks nuotykiai su haskiais ar jodinėjimas – sutikime, vaikai neabejingi keturkojams! Galbūt ieškote šio to jaukaus ir ramaus? Tuomet lūkesčius patenkins pasiplaukiojimas jachta. Tai būtų įstabus šeimos laikas, mėgaujantis plaukimu ir pasakiška gamta. Ieškote dovanos šeimai, neabejingai iššūkiams? Jie tikrai šauniai praleis laiką pabėgimo kambaryje! Tai tik dalis idėjų šauniam šeimos laikui. Beta.lt svetainėje neabejotinai išsirinkite idealiai poreikius atitinkančius pasiūlymus!

  Dar privalu paminėti ir keliones. Kas gi jų nemėgsta? Kelionės – įstabi patirtis, suteikianti nepamirštamą pažinimo džiaugsmą, leidžianti daug ką patirti, atrasti, pamatyti, sužinoti, papildyti savo žinių bagažą. Keliones labai mėgsta šeimos su vaikais, tad jei norite, kad dovana būtų tikrai įvertinta, kelionė Lietuvoje ar net už jos ribų bus labai taiklus variantas.

  Tiesa, rinkdami dovaną galite įvertinti ir progą. Dovanos šeimai tiks kone bet kuriai progai, nes tai drauge suteiks ne tik emocijas, bet ir kokybišką laiką kartu. Tad ieškokite tinkamiausio kupono gimtadienio proga ar tada, kai ieškote kalėdinės, vestuvių metinių ar kitos dovanos.

  Kas dar svarbu?

  Ieškantiems dovanos šeimai tikslinga atsižvelgti į tai, kur paslauga būtų teikiama, kadangi ne visi gali turėti galimybę nuvykti į kitą miestą. Mūsų asortimente rasite daug pramogų šeimoms Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Birštone, Trakuose, Šiauliuose, Panevėžyje ar kituose miestuose.

  Taip pat svarbus kupono galiojimo laikas – kuo jis ilgesnis, tuo mažiau varžomas dovanos gavėjų laiko planavimas.

  Dovanos visai šeimai internetu iš Beta.lt – patogu, saugu, patikima. Čia Jūsų laukia itin plati idėjų įvairovė.  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: