Įprasta dovanoti dovanas vienam asmeniui, neretai prireikia ir dovanos poroms, o dar viena gana populiari kategorija yra dovanos šeimoms. Galbūt ir Jūs šiuo metu kaip tik dairotės puikios dovanos artimųjų ar bičiulių šeimai? Tuomet pamirškite banalias, pabodusias dovanas, kurios neretai lieka dulkėti spintose nė nepanaudotos. Įteikite dovanos gavėjų šeimai daug juoko, gerų emocijų, šypsenų bei įstabaus laiko, kuris padės sukurti žavingus, įsimintinus prisiminimus.

Dovanų idėjos šeimai: į ką atsižvelgti?

Renkant gerą dovaną šeimai rekomenduojame atsižvelgti į kelis kertinius aspektus:

  • šeimos narių skaičius; 
  • vaikų skaičius šeimoje;
  • vaikų amžius;
  • bendri visų šeimos narių pomėgiai.

 

Kalbėdami apie šeimą dažnai įsivaizduojame šeimą su vaikais. Tačiau du asmenys taip pat yra šeima. Tad jei renkate dovaną vyrui ir žmonai įvertinkite jų pomėgius: gal jie dievina vandens pramogas, o gal auto ir moto, galbūt tai pora nepataisomų romantikų, o gal, atvirkščiai, adrenalino gerbėjų? Jaunai šeimai labai patiktų ir kuponai SPA procedūroms, kokybiškas poilsis prabangiuose viešbučiuose arba romantiška vakarienė įspūdingame restorane.


Jei ieškote dovanos šeimai su vaikais, atsižvelkite į tai, kiek šeimoje vaikų ir koks jų amžius. Pastarasis kriterijus labai svarbus, nes ne visos pramogos tinka mažiausiems pramogautojams. Neprašausite pro šalį įteikdami šeimai apsilankymą vandens pramogų parke – smagumai vandenyje patinka ir vaikams, ir tėvams. Šeimoms tiks ir čekis pasivažinėjimui kartingais, apsilankymas COSMOS Paukščių take, lazerių žaidimai, oro pramogos, slidinėjimas, nereikia nė abejoti, jog šaunus laikas laukia ir po atviru dangumi veikiančiuose pramogų parkuose! Daug įspūdžių paliks nuotykiai su haskiais ar jodinėjimas – sutikime, vaikai neabejingi keturkojams! Galbūt ieškote šio to jaukaus ir ramaus? Tuomet lūkesčius patenkins pasiplaukiojimas jachta. Tai būtų įstabus šeimos laikas, mėgaujantis plaukimu ir pasakiška gamta. Ieškote dovanos šeimai, neabejingai iššūkiams? Jie tikrai šauniai praleis laiką pabėgimo kambaryje! Tai tik dalis idėjų šauniam šeimos laikui. Beta.lt svetainėje neabejotinai išsirinkite idealiai poreikius atitinkančius pasiūlymus!


Dar privalu paminėti ir keliones. Kas gi jų nemėgsta? Kelionės – įstabi patirtis, suteikianti nepamirštamą pažinimo džiaugsmą, leidžianti daug ką patirti, atrasti, pamatyti, sužinoti, papildyti savo žinių bagažą. Keliones labai mėgsta šeimos su vaikais, tad jei norite, kad dovana būtų tikrai įvertinta, kelionė Lietuvoje ar net už jos ribų bus labai taiklus variantas.


Tiesa, rinkdami dovaną galite įvertinti ir progą. Dovanos šeimai tiks kone bet kuriai progai, nes tai drauge suteiks ne tik emocijas, bet ir kokybišką laiką kartu. Tad ieškokite tinkamiausio kupono gimtadienio proga ar tada, kai ieškote kalėdinės, vestuvių metinių ar kitos dovanos.

Kas dar svarbu?

Ieškantiems dovanos šeimai tikslinga atsižvelgti į tai, kur paslauga būtų teikiama, kadangi ne visi gali turėti galimybę nuvykti į kitą miestą. Mūsų asortimente rasite daug pramogų šeimoms Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Birštone, Trakuose, Šiauliuose, Panevėžyje ar kituose miestuose.


Taip pat svarbus kupono galiojimo laikas – kuo jis ilgesnis, tuo mažiau varžomas dovanos gavėjų laiko planavimas.


Dovanos visai šeimai internetu iš Beta.lt – patogu, saugu, patikima. Čia Jūsų laukia itin plati idėjų įvairovė.


 


 

Kaip išrinkti įsimintiną dovaną artimam žmogui?add

Kai galvojate apie įsimintiną dovaną savo artimam žmogui, pradėkite nuo progos. Gal tai artėjantis gimtadienis, jubiliejus, o gal tiesiog asmeninė šventė? Tada prisiminkite artimo žmogaus pomėgius ir svajones. Visa tai padės greičiau apsispręsti dėl pačios dovanos. Gal tai bus kokios nors slaptos jūsų artimo žmogaus svajonės išpildymas, gal nupirktas daiktas, kokio jis pats galbūt dėl menkų pajamų negali leisti nusipirkti, gal tai gali būti kokia nors kultūrinė ar pažintinė išvyka, arba smaližiams skirtas vakarėlis. Jeigu neturite kokių nors konkrečių pageidavimų ar jūsų vaizduotė išseko berenkant pačią tinkamiausią dovaną, tada rinkitės pačią patogiausią tokiu atveju išeitį – suminį dovanų kuponą, kuris galioja ištisus metus. Be to, jums dar suteikiama galimybė dovaną užsakyti su asmenine žinute ant svetainės puslapyje pasirinktos atvirutės.

Į ką verta atkreipti dėmesį prieš perkant dovanų kuponą?add

Prieš pirkdami dovanų kuponą iki galo įsitikinkite, kad jame siūlomos pramogos tikrai yra Jums, Jūsų artimam asmeniui, draugui arba šeimos nariui tinkamos. Be to, įsidėmėkite, kad Jūsų įsigytą dovaną visada bus galima pakeisti į kitą paslaugą arba pramogą. Todėl neskubėkite rinkdamiesi dovaną ir atidžiai susipažinkite su dovanų kupone esančiomis taisyklėmis. Ir jokiu būdu nepamirškite, kad dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo kupono įsigijimo datos ir prireikus visada gali būti pratęstas kupone nurodytomis sąlygomis. Į visus Jums rūpimus klausimus atsakys Beta.lt klientų aptarnavimo komanda, kai su ja susisieksite telefonu: 8 5 207 3000 arba el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos