Išrinkti dovaną porai daugeliu atvejų yra kur kas sudėtingiau, nei tinkamos dovanos ieškant vienam asmeniui. Juk dovanojant porai reikia vertinti nebe vieno, o dviejų žmonių pomėgius, atsižvelgti į platesnį dovanos gavėjų savybių spektrą. Štai kodėl patarimai, pagal ką rinkti dovaną porai, bus labai vertingi. Jais naudodamiesi net tarp galybės Beta.lt dovanų kuponų operatyviai išsirinksite tą, kuris atitiks daugelį jūsų išsikeltų kriterijų.

Dovanų idėjos porai: pomėgiai gali padiktuoti tobulą sprendimą

Pramogos yra ta dovana, kuri leis mėgautis kokybišku ir smagiu laiku, suteiks begalę geriausių emocijų ir paliks gausybę malonių prisiminimų. O tam, kad dovanos porai pasirinkimas būtų sėkmingas, įvertinkite dovanos gavėjų pomėgius. Būtent jie yra vienas geriausių kriterijų, leisiančių išsirinkti geriausią dovaną.

Labai populiarios dovanos poroms yra tos, kurios suteikia progą atsipalaiduoti, pailsėti ir romantiškai praleisti laiką drauge. Jei norite įteikti būtent tokią patirtį, verta pasižvalgyti kupono poilsiui su nakvyne SPA arba sanatorijoje, taip pat viešnagei prabangiame viešbutyje, kuri leis atitrūkti nuo namų rutinos ir pasimėgauti romantišku laiku tik dviese, idealiai tiks ir čekis SPA ritualams, įvairioms porai skirtoms grožio procedūroms, pasiplaukiojimui jachta, jodinėjimui žirgais, skrydžiui oro balionu ir pan.

Jei dovanos gavėjai yra neabejingi geram maistui, tai vakarienė prabangiame ir išskirtiniame restorane jų mieste bus vienas geriausių pasirinkimų. Šauni atrakcija – vakarienė visiškoje tamsoje arba kažkur aukštai Vilniaus televizijos bokšte! Taip pat porai labai tiks degustacijos, pavyzdžiui, vyno, desertų, gurmaniškų patiekalų.

Galbūt pora, kuriai renkate dovaną, yra tikri adrenalino fanatikai, dievina aktyvų laisvalaikį? Tuomet ideali dovana slepiasi tarp daugybės aktyvių, ekstremalių pramogų kuponų. Tokiai porai tikrai patiks pramogos nuotykių parkuose, driftas, kartingai, ekstremalus vairavimas, šuolis parašiutu ir pan. Aktyvaus laisvalaikio gerbėjus paprastai žavi ir vandens pramogos, pavyzdžiui, laikas pirčių ir baseinų erdvėje ar vandens batutų parke, nardymas, čiuožimas vandenlente, nepamirštamas laikas Wake parke, atrakcija su vandenlente ir daug kitų patirčių, dovanosiančių nepamirštamą laiką.

Jei dovanos gavėjų pora mėgsta atradimus, išmokti šį tą naujo, tobulėti, tai kuponai kursams bus itin taiklus variantas. Galite rinktis šokio pamokas, jodinėjimo, laipiojimo uolomis, golfo ar kitas. Šiame kontekste tikslinga atsižvelgti į tai, kokius užsiėmimus mėgsta pora arba ką norėtų išbandyti, išmokti – juk bendraujant tikrai buvo prasitariama apie slaptus norus ar ateities planus.

Porai galite įteikti ir kelionę! Kas gi jų nemėgsta? Net ir trumpa poros dienų ar savaitės išvyka yra tobulas būdas pabėgti nuo rutinos ir kasdienybės bei kokybiškai praleisti laiką tik dviese. Sutikime, šiuolaikiniams žmonėms laisvas laikas, kurį gali skirti vienas kitam, neretai yra tikra prabanga, todėl padovanokite tokią ypatingą dovaną savo tėvams, krikšto tėvams, draugų ar kitai Jums brangių žmonių porai.

Kokiai progai dovana skirta?

Pomėgiai bei būdo savybės – ne vieninteliai kriterijai, padėsiantys išrinkti porai puikiai tinkančią dovaną. Neretai pasirinkimą gali padiktuoti ir konkreti proga. Juk daugelis švenčių kelia aliuzijas su tam tikrais jausmais, potyriais, aplinka. Pavyzdžiui, Kalėdos daugeliui siejasi su šiluma, jaukumu, Valentino diena – su meile, romantika, vestuvės ar vestuvių metinės – su tvirta draugyste, šiltais jausmais, šeima, gimtadienis asocijuojasi su pačiais įvairiausiais dalykais: tiek linksmais, tiek solidžiais, žaismingais, juokingais ir pan. (priklauso nuo paties jubiliato).

Tad jei ieškote kalėdinės dovanos porai, labai tiktų prabangi vakarienė puikiai vertinamame restorane, masažai dviem ar kitos SPA procedūros porai, aromaterapijos ritualai, šventinė fotosesija, savaitgalio kelionė ir pan.

Vestuvių proga porai ieškokite ypatingos dovanos. Tiktų egzotinė kelionė, poilsis sanatorijoje, prabangiame viešbutyje ar privačioje viloje, SPA ritualų kompleksas. Galite padovanoti ir įvairių dovanų kuponų rinkinuką, kurį sudarytų aktyvios, romantiškos, atpalaiduojančios, gardžios pramogos. Tokios dovanos tiktų ir vestuvių metinių proga.

Jei abiejų poros narių gimtadienius skiria neilgas laikotarpis, dažnai rengiama bendra šventė. Tokiu atveju kai kurie svečiai taip pat dovanoja ne atskiras dovanas kiekvienam sukaktuvininkui, bet vieną didesnę bendrą. Priklausomai nuo dovanos gavėjų būdo, humoro jausmo, pomėgių, galite rinktis iš labai plataus spektro: nuo aktyvių, ekstremalių pramogų iki pasyvių, romantiškų, atpalaiduojančių. Gimtadienio proga puikiai tiks dovanų kuponas savaitgaliui sanatorijoje, viešnagė prabangiame viešbutyje su SPA ritualais, maisto ar gėrimų degustacija, vandens pramogos, auto ir moto pramogos, įvairios veido, kūno procedūros dviem, šokio, kulinarijos ar kitos pamokos, sveikatinimo programos ir daugybė kitų šaunių variantų.

Jei domina gera dovana porai, svetainėje Beta.lt atrasite tą ypatingą itin patrauklia kaina! Pirkti internetu bus labai patogu, nes Jums nereikės nė iš namų išeiti. Negana to, kas gi atsisakytų mokėti dar pigiau nei perkant tiesiogiai iš paslaugos teikėjų!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: