Dovanos mokytojams

Rūšiuoti pagal:

Spalio 5-toji – Mokytojų diena. Diena, kai kiekvienas mokytojas nusipelno ypatingos padėkos: gražaus žodžio, nuoširdaus sveikinimo ir įsimintinos dovanos – už savo atsidavimą mokant ne vieną kartą.

Norite nustebinti brangią mokytoją ir Jūs? Dovanokite ne tik prasmingus žodžius, bet ir dovanas, kurios pradžiugins kiekvieną. Daugybę dovanų ir pasveikinimo idėjų Mokytojų dienos proga rasite Beta.lt portale. Čia visuomet puikios kainos, didelės nuolaidos bei akcijos paslaugoms ir pramogoms, kurias išsirinks kiekvienas.

Nežinote, ką padovanoti mokytojai? Galbūt jai patiktų atpalaiduojamasis masažas, poilsis viešbutyje su pramogomis ar dovanų kuponas sąskaitai jos pamėgtame restorane? O galbūt ją galėtų sudominti praktiška dovanaanglų kalbos kursai, sveikatos ištyrimo programa modernioje laboratorijoje arba asmeninės dovanos su gražiausiomis mokytojos akimirkomis arba sveikinimo žodžiais ir palinkėjimais?

Beta.lt portale dovanų mokytojams pasirinkimas labai platus, o kainos tikrai nenuvils – ką įsigyti čia ras ir tie, kurie ieško simbolinės, ir tie, kurie ieško didesnės dovanos vienai ar net kelioms mokytojoms. Prie padėkos žodžio mokytojoms pridėkite ir įsimintiną dovaną – juk mokytojos to nusipelnė!

Error: there is no such OpenX banner: "mid_page_banner_9"
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: