Ieškant dovanos merginai vyrams neretai tenka gerokai pasukti galvą. O ką pasakytumėte, jei pasiūlytume šimtus dovanų idėjų, o Jums beliktų išsirinkti geriausią? Sakysite, jog sudėtinga rinktis, kai pasiūla tokia gausi ir įvairi? Sutinkame! Tačiau drauge pateikiame Jums vertingų patarimų ir idėjų, padėsiančių rasti tobulą dovaną Jai.

Dovanos merginai paieškos: į ką atsižvelgti?

Sutinkame, išsirinkti, kai pasiūloje daugiau kaip tūkstantis dovanų idėjų – sudėtingas uždavinys. Juo labiau vyrams, kuriems pats pirkimo ir tos tobulos dovanos rinkimo procesas nėra mėgstamiausias užsiėmimas. Siūlome atsižvelgti į porą esminių kriterijų, padėsiančių reikšmingai sumažinti alternatyvų lauką ir nuspręsti, kokia staigmena merginai bus mieliausia ir įsimintiniausia.

Ką mergina mėgsta?

Dovanų kuponai merginai – tai dovanojamos emocijos, jausmai, dėmesys ir proga kurti gražiausius potyrius bei prisiminimus. Rinkdami kuponą esminiu pasirinkimo kriterijumi laikykite merginos pomėgius, laisvalaikio ypatumus, jos būdą.

Jei dovanos gavėja yra romantiškos sielos, geriausia dovana jai bus laikas dviese, todėl dovanų idėjos ieškokite tarp kuponų masažui Jam ir Jai, SPA poilsio pasiūlymų, taip pat tiks pasiplaukiojimas jachta, skrydis oro balionu, vyno, austrių degustacija, romantiška vakarienė prabangiame restorane ar jodinėjimas žirgais.

Galbūt ieškote dovanos geriausiai draugei ar merginai, kuri nuolat paskendusi darbų sūkuryje, turi milžinišką darbo krūvį ir stokoja laiko sau? Jai idealiai tiks kuponai atpalaiduojančiam ar aromaterapiniam masažui, savaitgalis prabangiame SPA, pasilepinimas profesionaliomis grožio procedūromis ir pan.

Jei dovanos gavėja itin preciziškai rūpinasi savo išvaizda ir dievina grožio procedūras, kodėl gi jai neįteikus kupono kūno šveitimo, veido valymo, nagų, plaukų ar odos priežiūros procedūroms, limfodrenažiniam masažui, anticeliulitiniam įvyniojimui ar ilgalaikiam makiažui?

Daugeliui merginų tikrai patiks asmeninė ar poros fotosesija – toks kuponas ne tik dovanos išskirtinį laiką sau, įsimintinas akimirkas, tačiau ir realius prisiminimus – nuotraukas.

O gal domina dovanos merginoms, kurios dievina aktyvų laisvalaikį, adrenaliną, greitį ir nestokoja drąsos? Tokiai moteriai tobulai tiks čekis šuoliui parašiutu, skrydžiui parasparniu, ekstremaliam vairavimui, bagio vairavimui ar kitoms auto ir moto pramogoms, nevenkite ir vandens pramogų, pavyzdžiui, čiuožimo vandenlente, vandens batutų ar galimybės išbandyti vandens motociklo greitį.

Kokiai progai dovanos merginai ieškote?

  • Jei svarstote, ką padovanoti merginai per gimtadienį, pirmiausia įvertinkite, kaip jau minėjome, jos mėgiamas laisvalaikio veiklas, išsiaiškinkite svajones. Gimtadienio dovanos merginai svarbiausios, todėl nepamirškite jos pasveikinti 18 gimtadienio proga ir 20 gimtadienio proga. Šiuo atveju labai tiks kažkas, kas įsimins, paliks daug įspūdžių. Tai gali būti asmeninė fotosesija, šuolis parašiutu, skrydis oro balionu, romantiška savaitgalio kelionė ir pan.
  • Kalėdų proga ieškokite jaukios, mielos, o gal linksmos dovanos, kuri sustiprins kalėdinės nuotaikos stebuklą. Padovanokite romantišką kelionę dviem, kurios bus labai gera laukti net ir praėjus Kalėdoms.
  • Vasario mėnesį kone kiekvienas vaikinas suka galvą, ką dovanoti merginai Valentino dienos proga. Šią dieną joms labiausiai patinka romantika, tuo neabejokite, tad Valentino dienos proga idealiai tiks romantiškos, tik judviem skirtos dovanos, pavyzdžiui, vakarienė restorane, vyno ar austrių degustacija, poros fotosesija, skrydis oro balionu, masažas dviem ar pan.
  • Draugystės metinių proga geriausias pasirinkimas taip pat bus romantika alsuojančios dovanos. Tačiau jei judu dievinate aktyvų laisvalaikį, tikrai nusipelnėte šaunaus laiko drauge. Todėl draugystės proga savo porai galite įteikti kuponą smagioms vandens ar auto, moto pramogoms dviem ar kažką sentimentalaus – fotoknygą su mieliausiomis jūsų gyvenimo akimirkomis.

Siūlome daugybę dovanų idėjų! Jums nereikės ilgai sukti galvos, kokios romantiškos, originalios ar mielos dovanos draugei gimtadienio proga, per Kalėdas ar kitą šventę bus geriausios. Pirkti internetu iš Beta.lt – saugu, paprasta, o neretai net pigiau nei tiesiogiai iš paslaugos tiekėjų!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: