Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Gavėjas keyboard_arrow_down
 • Proga keyboard_arrow_down
 • Dovanos mamai

  Jei artėja mamos gimtadienis, Motinos diena, Kalėdos ar kita šventė, kurios metu ketinate sveikinti mamą, tai greičiausiai jau kuris laikas jums ramiai miegoti neduoda vienas klausimas: ką padovanoti mamai?
  Plačiau...
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Dienos SPA ritualas - KARALIŠKA ATGAIVA
  Galiojimas 12 mėnesių
  1 asmuo 1 asmuo
  1 val. 45 min. 1 val. 45 min.
  12 mėnesių 12 mėnesių
  + nugaros masažas + nugaros masažas
  36
  Dienos SPA su masažu ir pietumis DVIEM
  Galiojimas 12 mėnesių
  2 asmenys 2 asmenys
  Neribotas apsilankymas Neribotas apsilankymas
  12 mėnesių 12 mėnesių
  Pietūs Pietūs
  69
  Apsilankymas DVIEM restorane SOMM
  2 asmenys 2 asmenys
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  TOP 30 restoranai TOP 30 restoranai
  Nuo 50
  Sveikatinamasis poilsis prie jūros KURORTO KLASIKA
  Galiojimas 12 mėnesių
  VEIKIA ŠIUO METU
  2 asmenys 2 asmenys
  2,3 arba 5 nakvynės 2,3 arba 5 nakvynės
  12 mėn. 12 mėn.
  Pilnas maitinimas Pilnas maitinimas
  Nuo 189
  SPA poilsis naujoje erdvėje VILNIUS GRAND RESORT
  1 asmuo 1 asmuo
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  Procedūros Procedūros
  Vandens pramogos Vandens pramogos
  34
  2 nakvynių poilsis Palangoje su vandens pramogomis DVIEM
  -36%
  Nuo 89
  140 €
  Savaitgalis ant Baltijos jūros kranto viešbutyje ŽUVĖDRA Palangoj
  99
  132 €
  Eglės sanatorijos dovanų kuponas
  Galiojimas 12 mėnesių
  12 mėnesių 12 mėnesių
  Nuo 100 iki 500 € Nuo 100 iki 500 €
  Visoms paslaugoms Visoms paslaugoms
  Nuo 100
  Eglės sanatorijos dovanų kuponas
  Galiojimas 12 mėnesių
  12 mėnesių 12 mėnesių
  Nuo 200 iki 1000 € Nuo 200 iki 1000 €
  Visoms paslaugoms Visoms paslaugoms
  Nuo 200
  3 n. programa ATGAIVA: maitinimas + 9 procedūros Birštone
  GALIOJA VASARĄ
  1-2 asmenys 1-2 asmenys
  3 nakvynės 3 nakvynės
  iki 2021 12 30 iki 2021 12 30
  Pilnas maitinimas Pilnas maitinimas
  Nuo 201
  2 n. programa ATGAIVA: maitinimas + 6 procedūros Birštone
  GALIOJA VASARĄ
  1-2 asmenys 1-2 asmenys
  2 nakvynės 2 nakvynės
  iki 2021 12 30 iki 2021 12 30
  Pilnas maitinimas Pilnas maitinimas
  Nuo 134

  Jums į pagalbą ateina Beta.lt su šūsnimi pačių įvairiausių dovanų, ir pigiau nei bet kur! Negana to, patariame, į ką galite atkreipti dėmesį rinkdami dovaną mamai.

  Dovanos mamai idėjos: kas gali padėti išsirinkti?

  Alternatyvų laukas beribis: nuo kvepalų, papuošalų, knygų, indų, buities rakandų iki kelionių ar pačių geriausių emocijų. Štai pastarąsias mes ir siūlome dovanoti – čekis pramogoms bus tobula dovana, leisianti atsipalaiduoti, pasisemti įspūdžių, tiesiog mėgautis geru laiku ir kurti geriausius prisiminimus. Pritariate, kad kuponai yra gera dovana, kuri praturtins Jūsų laisvalaikį? Tuomet mes padėsime išsirinkti.

  Kokia Jūsų mama? Tai – raktas į pasirinkimą

  Kuponai pramogauti yra neapčiuopiamos, bet jaučiamos, patiriamos dovanos, kurios tikrai ilgai išlieka atmintyje. Juo labiau kad dviem asmenims skirtas čekis gali būti mamai dviguba dovana, jei pramoga naudositės drauge. Rinkdami konkrečią dovaną atsižvelkite į mamos pomėgius – tai bus bene geriausias kriterijus, padėsiantis pasirinkti labai taikliai. Ar mama jaunatviška, nenustygstanti vietoje, drąsiai priimanti naujus iššūkius ir dievinanti adrenaliną? Tuomet jai tikrai patiks originalios, aktyvios pramogos. Jūsų mama nepataisoma romantikė? Tokiu atveju vakarienė restorane, jodinėjimas žirgu, pasiplaukiojimas jachta ją maloniai nustebins. Mama nuolat paskendusi darbų sūkuryje? Ji neabejotinai nusipelnė poilsio, todėl gera dovana gali tapti Jūsų rūpestis ir dėmesys, kurį papildys čekis į SPA, kuponai masažams ar poilsis su nakvyne, maitinimu ir procedūromis sanatorijoje. Jei turite meniškos sielos mamą, neabejingą kultūrai, jai labai patiks dovanų gauti bilietus į teatrą, operą ar mėgiamos grupės koncertą, parodą, o galbūt įteikite kursus tapybos pamokoms? Kuri gi moteris nemėgsta grožio procedūrų? Palepinkite mamą – tam labai tiks SPA ritualai, veido masažai ir profesionalios odos puoselėjimo procedūros, ilgalaikis makiažas, kūno šveitimas, procedūros nagams, plaukams, makiažo pamokos ir pan. Savo mamą pažįstate, tad išrinkti tinkamą dovaną nebus sunku. Praktiškos ir emocijas sukeliančios dovanos mamai tinka Kalėdų, gimtadienio proga, taip pat vardadienio, Mamos dienos ir net jubiliejaus proga. Na, o čekis dviem tiks ir vestuvių proga. Kuponą galite pirkti internetu – tai maksimaliai patogu ir greita. Įsigytus kuponus, skirtus dovanai, galime pristatyti Jums ar Jūsų mamai tiesiai į namus, supakuotus į puošnų dovanų voką, perrištą prabangia atlasine juostele.

  Dovana pagal progą

  Ieškote dovanos Mamos dienai, su gimtadieniu, jubiliejaus proga, o gal kalėdinės? Būtent pati šventė gali padiktuoti idėją. Kaip? Kalėdų proga paprastai dovanojame šį tą jaukaus, mielo, romantiško, įsimintino. Tiktų masažai, SPA ritualai, vakarienė prabangiame restorane, viename iš 30 geriausių Lietuvos restoranų sąrašo. Gimimo dienos proga dovanų spektras labai platus, tad siūlytume atsižvelgti į jau aukščiau minėtus mamos pomėgius, laisvalaikio leidimo ypatumus, asmenines savybes. Jei artėja mamos jubiliejus, tuomet reikėtų atidžiau pasižvalgyti išskirtinės gimtadienio dovanos mamai – jubiliejui tiks prabangi, ypatinga dovana. Pavyzdžiui, 40 gimtadienio proga, taip pat ir 50 gimtadienio proga galite įteikti poilsį su nakvyne, išvyką į pajūrį su visa šeima, kelionę už Lietuvos ribų, puikiai tiks ir kuponų rinkinys kelioms mamos mėgiamoms veikloms ar grožio procedūroms. 60 gimtadienio proga ar 70 metų proga minėtų dovanų sąrašą gali papildyti su sveikata susijusios dovanos, pavyzdžiui, kelialapis sveikatinimo programai į sanatoriją, plati sveikatos ištyrimo programa ir pan. Geriausios dovanos Mamos dienos proga nuo vaiko bus drauge praleistas laikas, todėl nusiveskite mamą prabangios vakarienės į restoraną, išvykite drauge į trumpą savaitgalio kelionę, suorganizuokite judviejų fotosesiją ar užsiimkite Jūsų abiejų mėgiama laisvalaikio veikla: įsigykite kuponą į keramikos kursus, nuvykite pajodinėti žirgais ar pasivažinėti keturračiais.. O gal ieškote ne savo mamai dovanos, o jaunai būsimai mamai? Besilaukiančiai moteriai puikiai tiks grožio dovanos, galimybė atsipalaiduoti, pasilepinti ir skirti laiko tik sau, nes gimus vaikučiui jo, tikėtina, turės labai ribotai, todėl iškart sakys - noriu noriu noriu. Padovanokite masažo nėštukei dovanų kuponą ar menišką fotosesiją būsimai mamai.   Dovanų kuponai mamai internetu iš Beta.lt – stulbinančios kainos, platus pasirinkimas ir labai patogus ir greitas apsipirkimo procesas!

   

  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: