Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Gavėjas keyboard_arrow_down
 • Proga keyboard_arrow_down
 • Dovanos krikštynoms

  Krikštynos neabejotinai yra viena sakraliausių ir gražiausių šeimos švenčių, turinčių gilią religinę prasmę. O juk kiekviena džiugi šventė yra neatsiejama nuo dovanų. Tad jei Jums teko garbė tapti krikšto tėvais ar esate tiesiog pakviesti į krikštynas kaip svečias, greičiausiai sukate galvą, ką padovanoti krikštynų proga.
  Plačiau...
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Maisto gaminimo pamoka su vakariene kulinarinėje studijoje GASTRO SIENA
  Galiojimas 12 mėnesių
  1-2 asmenys 1-2 asmenys
  3 valandos 3 valandos
  12 mėnesių 12 mėnesių
  Vakarienė Vakarienė
  Nuo 46
  Apsilankymas DVIEM restorane SOMM
  2 asmenys 2 asmenys
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  TOP 30 restoranai TOP 30 restoranai
  Nuo 50
  Kokios dovanos tinka?
  Tarsi nerašyta taisyklė sklando pozicija krikštijamam vaikui įteikti šį tą simboliško, religinio, prasmingo. Tačiau jei kiekvienas svečias įteiks po kryželį, angeliuką, maldaknygę, ar nebus tų simbolių šiek tiek per daug? Tad Jūs galite pasirinkti kitokio formato dovaną – dovanų kuponą vaiko ar visos šeimos laisvalaikiui, pramogai, puikioms emocijoms ir įsimintinam laikui bei prisiminimų kūrimui. Jei dabar klausiate, kam kūdikiui reikalinga pramoga, tai skubame patikinti, jog esti platus pasirinkimas idėjų, orientuotų į šeimos laiką bei akimirkų įamžinimą. Kita vertus, neretai krikštijami ir jau ūgtelėję vaikučiai, kurie pramogas itin vertina. Tad galite būti tikri, krikštynų proga įteikta gražiausia emocija bus įvertinta ir leis susikurti daug gražių prisiminimų.
  Gera dovana krikštynoms, idėjos

  Bene daugiausia įtakos dovanos pasirinkimo procesui turi krikštijamo vaiko amžius.

  Jei krikštijamas kūdikis...

  Kokia krikštynų dovana tiktų kūdikiui? Norintys simbolinės ir drauge originalios dovanos gali rinktis foto spaudos kategorijai priklausančias dovanų idėjas. O čia pasirinkimas bus labai platus! Šaunus variantas būtų Beta.lt kuponas nuosavai fotoknygai sukurti. Tėveliai galės padaryti vaikučio pirmųjų gyvenimo mėnesių ar krikštynų šventės fotoknygą. Aukštos kokybės nuotraukų knygos atrodo labai reprezentatyviai, o jas vartyti ir prisiminti įamžintas akimirkas yra kur kas maloniau ir patogiau nei įprastą nuotraukų albumą.

  Dar vienas variantas – dovanų kuponas fotopaveikslams ant drobės. Taip įamžinta kūdikio ar šeimos nuotrauka papuoš namų interjerą – tai išliekamąją vertę turinti stilinga dovana krikštynoms. Labai dailiai atrodo ir nedidukė drobė su molbertu – puikus, stilingas ir mielas suvenyras, tad jei į krikštynas esate pakviestas kaip svečias, tokia dovanos idėja bus labai šauni.

  Krikštynų proga įteikite kūdikio ar šeimos fotosesiją. Tokie dovanų kuponai visada pasiteisina, tad šeimai bus puiki proga įamžinti gražias šeimos akimirkas su profesionaliu fotografu kur nors žaliuojančiame parke arba foto studijoje.

   

  Jei krikštijamas paaugęs vaikas...

  Ką dovanoti krikštynoms ūgtelėjusiam krikštasūniui ar krikšto dukrai? Tiek berniukui, tiek mergaitei smagių emocijų suteiksiančios dovanos taps šaunios pramogos: geras laikas nuotykių parke, nuotykiai su žaviaisiais nanuoramom haskiais, apsilankymas edukaciniame pramogų centre, berniukams itin patiks pramogos su robotais, ir berniukus, ir mergaites sužavės žaidimų kambariai ir pan. Šios dovanų idėjos aktualios ne tik būsimiems krikštatėviams, bet ir svečių statusą turintiems šventės dalyviams.

  O štai senelių dovanos krikštynų proga gali būti labiau simbolinės ar susijusios su jau minėtais gražiais prisiminimais, pavyzdžiui, krikštynų proga puikiai tiktų kuponai fotosesijai ar stilingai fotoknygai, nuostabiai fotodrobei, kuri ras vieną namų svetainėje ar kitoje garbingoje ir matomoje vietoje.

  Ką dovanoti krikštynų svečiams?

  Pastaruoju metu mūsų šalyje sparčiai išpopuliarėjo tradicija dovanas teikti ne tik šventės „kaltininkui", bet ir svečiams. Tokia tendencija įsitvirtino vestuvėse, o netruko ją perimti ir krikštynas organizuojantys tėveliai, kurie nori nuo vaikučio svečiams įteikti šį tą gražaus ir įsimintino. Jei kaip tik dabar svarstote, kas tai galėtų būti, Jums puikiai tiktų dovanų čekis magnetukų su pasirinktomis nuotraukomis rinkiniui – pagaminkite po magnetuką su smagia savo mažylio nuotrauka ir įteikite kiekvienam svečiui. Taip pat labai stilingos dovanėlės būtų ir mini drobės su vaiko nuotrauka bei mažyčiais molbertais.

  Kodėl verta dovanos ieškoti Beta.lt?

  Nepriklausomai nuo to, ar aktualios dovanos krikštynoms nuo krikštatėvių, nuo senelių ar tiesiog nuo svečių, Beta.lt svetainėje rasite galybę šaunių idėjų, kurios gali tapti gera dovana. Pirkti internetu čia yra saugu, operatyvu ir labai paprasta. Dovanų kuponų gausą galite filtruoti pagal aktualius kriterijus ir taip paiešką padaryti tikslingą bei kur kas greitesnę. Negana to, būtina paminėti ir tai, jog čia kiekvieno laukia patraukli patikusios dovanos kaina, kuri akimirksniu padės ištarti žodžius - noriu noriu noriu! Ar žinote, jog mūsų svetainėje internetu galite daugelį pramogų ir paslaugų įsigyti net pigiau, nei pirkdami iš tiekėjų tiesiogiai? Ir tai dar ne viskas – pirkdami internetu esate visiškai nepriklausomi nuo vietos – visos dovanos krikštynoms Šiauliuose, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose prieinamos kiekvienam!

  Beta.lt – Jūsų partneris, kai reikalingos šaunios, nepamirštamos ir įspūdingos dovanos krikštynoms.         

  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: