Krikšto tėveliai dažnam yra vieni svarbiausių asmenų, kurie įsipareigoja rūpintis ir būti šalia gražiausiais ir sudėtingiausiais jūsų vaiko gyvenimo etapais. Tad dovanos krikštatėviams renkamos atsakingai, apgalvotai, trokštant nustebinti, pradžiuginti ir suteikti pačių geriausių emocijų. O štai pastarųjų daugiausia suteiks tam tikra pramoga – turiningas ir smagus laikas dviese. Tik kaip pasirinkti, kai pasiūlymų Beta.lt svetainėje tiek daug?

Dovanos krikštatėviams idėjos: kas gali padėti išsirinkti?

Renkant dovaną krikšto tėveliams rekomenduojame atsižvelgti į jų gyvenimo būdą, mėgiamas laisvalaikio veiklas ir planus, kuriais su Jumis pasidalija. Tiesa, kartais krikšto tėvai nėra pora gyvenime – tokiu atveju krikšto mamai ir krikšto tėčiui rinkite dovanas atsižvelgdami į kiekvieno iš jų poreikius. O jei jiedu yra pora ir gyvenime, tuomet tikslinga rinktis tai, kas patinka jiems abiem.

Ieškote romantiškos dovanos? Puikiai tiks prabangi vakarienė restorane ar vakarienė aklinoje tamsoje, jei krikšto tėveliai nesibodi iššūkių ir nekasdieniškų atrakcijų. Kalėdoms labai geras pasirinkimas būtų maisto ar gėrimų degustacija, trumpa išvyka į SPA, masažai dviem. Krikšto tėvams jaukiam, romantiškam laikui dviese idealiai tiktų ir kuponas jodinėti, pakilti oro balionu į dangų, jaukiai pasiplaukioti jachta ir pan.

Galbūt krikštatėviai mėgsta gaminti, o jų namuose niekuomet neblėsta kepinių ir įvairiausių gardžių patiekalų kvapai? Užkietėjusiem kulinaram labai patiks dovanų čekis kulinarijos kursams, kuriuose pasisems naujų žinių ir įgūdžių.

O gal aktualios dovanos krikšto tėvams, kurie yra neabejingi adrenalinui? Tokiu atveju Jums tiks kuponai skrydžiui parasparniu, šuoliui parašiutu, ekstremaliam pasivažinėjimui, pramogoms su vandens motociklu ir daug kitų iš Beta.lt pramogų spektro.

Ką dovanoti krikštatėviams per krikštynas?

Krikštatėviai yra vieni svarbiausių asmenų krikštynų šventėje, todėl ne tik jie įteikia dovaną krikštijamam vaikui, bet ir patys nusipelno būti nustebinti malonia staigmena. Jau kuris laikas įprasta, jog krikštijant kūdikį ne tik vaikutis gauna dovaną nuo krikšto tėvų, tačiau ir nuo jo yra įteikiama dovanėlė krikšto tėveliams – kaip gražios šventės simbolis, padėka ir prisiminimas. Tokios krikštynų dovanos krikšto tėvams gali būti poros fotosesija, visos šeimos poilsis SPA centre, menų, šokio, jodinėjimo ar kitokios pamokos, prabangi vakarienė, skrydis oro balionu ir kt.

Dovanos krikšto tėvams per vestuves

Jei ieškote išskirtinės dovanos krikštatėviams jų vestuvių proga, siūlome pasižvalgyti po dovanų, susijusių su romantika ir poilsiu, spektrą. Idealiai tiktų kelionė Lietuvoje ar kelionė į užsienį, kelių dienų sanatorinis poilsis su pilnu SPA procedūrų paketu, dovanų kuponai kelioms prabangioms vakarienėms geriausiuose Lietuvos restoranuose, poros fotosesija, skrydis oro balionu, masažai dviem, aromaterapijos bei kitos atpalaiduojančios SPA procedūros ir pan.

Daugybę įvairių dovanų kuponų turinti Beta.lt – Jūsų išskirtinis pagalbininkas, jei reikia tobulos, praktiškos ir įsimintinos dovanos. Kuponus patogiai galite įsigyti tiesiog internetu, taip efektyviai taupydami brangų savo laiką. Dovanos kaina maloniai nustebins kiekvieną, nes pramogas įsigysite net pigiau, nei pirkdami tiesiogiai iš paslaugos teikėjų!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: