Kalėdos – pati jaukiausia, šeimyniškiausia ir gražiausia metų šventė. Bent jau taip apie jas paprastai kalbama, rašoma, jos taip pozicionuojamos. Tačiau ar visi pritartų šiam teiginiui? Neabejotinai yra ir tokių, kuriems Kalėdos, o ypač laikotarpis prieš jas, daugiau asocijuojasi su nuolatiniu skubėjimu, chaosu, lengvu „pamišimu" ieškant dovanų. Nenuostabu, jog kai kurie pasimetę dovanų paieškose laikotarpį sieja su Kalėdas pavogusiu Grinču, mat po varginančių dovanų paieškų tos šventės praranda savo žavesį, stresasir nuovargis nuslopina tą pakilų jausmą, kurio ir turėtų būti lydimas visas Kalėdų laukimo laikotarpis. Todėl Beta.lt siūlo tobulą išeitį – į šių metų kalėdinių dovanų dėžutes lai sugula kuponai pramogoms ir naujoms patirtims. Ar žinote, kodėl tai puikus pasirinkimas?

 1. Pirmiausia, Jūs švenčių lauksite ramiai ir nesiblaškydami po prekybos centrus, nes visas ar dalį Kalėdinių dovanų įsigysite tiesiog internetu. O poreikiui esant šventinius dovanų vokus gausite gražiai supakuotus tiesiai į namus.
 2. Antra, Beta.lt įsigytas dovanas labai lengva paslėpti! Dovanų vokas neužima daug vietos, todėl jį paslėpti nuo artimųjų galima beveik bet kur. Iš pirmos žvilgsnio dovana – tarsi nedidelis vokelis, tačiau jame telpa net ir grandioziškiausios dovanų idėjos!
 3. Trečia, išvengsite rizikos įteikti nereikalingą dovaną (dovanos gavėjas visuomet turės galimybę pasikeisti dovanų kuponą į kitą paslaugą ar pramogą, parduodamą Beta.lt puslapyje) ir būsite tikri, kad dovanojate tik geras emocijas, naujus įspūdžius ar net svajonių išsipildymą.
 4. Ketvirta, Beta.lt dovanų kuponus dovanokite drąsiai, nes visi kuponai turi NEMOKAMĄ keitimo ir pratęsimo garantiją!

Tiesa, rinktis Jums teks iš šimtų alternatyvų! Bet problemų dėl to nekils, nes pasidaliname su Jumis daugybe vertingų patarimų ir praktiškų idėjų, kaip išrinkti dovanos gavėjo simpatijas pelnysiančią tobulą Kalėdų dovaną.

Dovanos gavėjas – kas jis?

Ieškote šaunios kalėdinės dovanos mamai, sesei, vyrui, vaikui ar kam kitam? Tai, kam dovana bus skirta, leis gerokai susiaurinti paieškos lauką.

Moteris

Jei dovanos Kalėdų proga ieškote dailiosios lyties atstovei, Jūsų akiratyje pirmiausia turėtų atsidurti dovanos, susijusios su grožiu, poilsiu ir romantika – tai trijulė, patinkanti visoms moterims. Žinoma, tikslinga atsižvelgti į dovanos gavėjos pomėgius, asmenybę, tačiau bene kiekvieną moterį nudžiugins kuponai grožio paslaugoms, čekis viešnagei SPA centre, asmeninė fotosesija, romantiška vakarienė ar kita pramoga, kurios metu dama galės lepintis ir mėgautis laiku, skirtu tik Jai.

Kalėdų dovana mamai galėtų būti ir kelialapis į sanatoriją, sveikatos ištyrimo programa, atpalaiduojanti grožio procedūra ar rytietiškas masažas. O gal turite pašėlusią mamą, kuri dievina adrenaliną? Tuomet dovanos žvalgytis galite ir ekstremalių pramogų kategorijoje!

Žmonai, merginai, sužadėtinei neabejotinai patiks ir porai skirta dovana, kurią galėsite išbandyti dviese ir taip skirti laiko vienas kitam. Pasinerkite į dar neatrastų skonių jūrą ir apsilankykite viename iš geriausių Lietuvos restoranų arba pasimėgaukite indišku „East Island" masažu dviem.

Draugei, sesei puikiai tiks linksmos pramogos: Wake parkai, baidarės, dažasvydis, virtualios realybės pramogos, desertų ar vyno degustacija, sušių gaminimo pamoka ir pan.

Vyras

Svarstote, kokios Kalėdų dovanos vyrui patiktų? Dažnu atveju neprašausite pro šalį, jei geriausios dovanos ieškosite aktyvių, ekstremalių pramogų skiltyje – šaunus pasirinkimas bus auto ir moto pramogos, bei oro, vandens pramogos. Juk daugelis vyrų negali atsispirti galingo automobilio variklio gausmui, greičiui, užplūstančiam adrenalinui, drąsiems ir nekasdieniams iššūkiams. Tad dovanų voke galėtų atsidurti čekis šuoliui parašiutu, ekstremaliam vairavimui, pasivažinėjimui bagiu, galimybė išbandyti vandens motociklą.

Kalėdų dovana tėčiui galėtų būti golfo pamokos, apžvalginis skrydis lėktuvu, šaudymo pamokos, baidarės ir pan. O galbūt tėtis be galo jaunatviškas? Tuomet neabejotinai įdomios patirties turės vandens batutų parke, taip pat vairuodamas keturratį ar skriedamas vandens motociklu!

Vyrui, vaikinui galite ieškoti ir romantiškos dovanos, tiktų skirta dviem asmenims ar šeimai. Tai galėtų būti slidinėjimas, jodinėjimas ar atpalaiduojantis poilsis SPA kažkur arti Jūsų miesto arba viename iš Lietuvos kurortų.

Broliui, draugui puikus variantas bus smagios, originalios pramogos: vandens batutų parkai, irklentės, šaudymas koviniais ginklais, virtualios pramogos, lazeriai ir pan.

Vaikas

Būtent vaikai kalėdinių dovanų laukia labiausiai. Jei dovanos ieškote vaikui, atsižvelkite į jo pomėgius. Kone visiems vaikams patinka smagios, aktyvios pramogos, pavyzdžiui, žaidimų kambariai, jodinėjimas, vaikiški kartingai, rogučių trasa Anykščiuose arba Liepkalnyje, laipiojimas uolomis, vandens pramogų parkai ir pan. Šiuolaikiniai vaikai neabejingi ir naujausioms technologijoms, tad ūgtelėjusiems tobulai tiks pramogos su virtualios realybės akiniais ar mįslingi pabėgimų kambariai.

Renkant dovaną vaikui tikslinga atsižvelgti į jo amžių ir būdą.

Paauglys

Šiuolaikiniai paaugliai gerąja to žodžio prasme pamišę dėl naujausių technologijų ir jų teikiamų galimybių, todėl beveik visi nudžiugs, jeigu jų dovanų voke puikuosis čekis virtualioms pramogoms. Taip pat pastaruoju metu tarp jaunimo populiarūs pabėgimo kambariai, siūlantys įspūdingą laiką ir nepamirštamus nuotykius. Paaugliams tiks ir sporto klubų abonementai ar kuponai vienkartiniam apsilankymui. Priklausomai nuo pomėgių, gali tikti ir ramesnės, pasyvios veiklos. O galbūt dovanos gavėjas mėgsta tobulėti? Tuomet labai geras pasirinkimas bus kursai, pamokos, atsižvelgiant į mėgiamas veiklas bei norus.

Seneliai

Dovaną seneliams galite rinkti bendrai arba atskirai. Jei nuspręsite vieną dovaną abiem, puikiai tiktų poilsis su nakvyne prabangiame viešbutyje ar sanatorijoje su gydomosiomis paslaugomis. Pripažinkime, senjorai ne visada gali sau leisti pailsėti karališkai, todėl tai būtų tobula dovana tik jiems dviem. Taip pat tiktų ir bilietai į teatrą, operą, gardi vakarienė restorane.

Jei dovanos bus atskiros močiutei ir seneliui, atsižvelkite į tai, kas kiekvienam aktualu: galbūt sveikatos ištyrimo programa, galbūt mitybos plano sudarymas, gydomieji masažai ar įvairūs užsiėmimai baseine. O gal tam tikros pamokos? Juk niekada nevėlu išmokti ar atrasti šį tą naujo.

Šeima

Kalėdoms populiarus sprendimas ieškoti ne atskirų dovanų visiems šeimos nariams, bet dovanoti vieną bendrą visai šeimai. Tad jei svarstote, ką įteikti brolio, sesės, artimų bičiulių ar kaimynų šeimai, kai kurios idėjos tiks visiems: bilietai į kiną, galimybė išbandyti bagius, pramogos pramogų centruose ir vandens parkuose, apsilankymas įspūdingame COSMOS paukščių take, jodinėjimas, lazerių žaidimai, slidinėjimas, galimybė suvienyti jėgas galvosūkių kambariuose, pasivažinėjimas kartingais ir daugybė kitų variantų.

Rinkdami dovaną šeimai atsižvelkite į vaikų amžių.

Tėvai

Kalėdų dovanos tėvams turėtų būti apgalvotos, atsižvelgiant į bendrus jų pomėgius ir siekiant dovanoti daugiau laiko, kurį skirtų vienas kitam. Todėl kaip dovanos Kalėdoms puikiai tiks prabangi vakarienė restorane, savaitgalio kelionė, atostogos pajūryje, poilsis sanatorijoje, masažai Jam ir Jai, šokių pamokos, skrydis oro balionu ir daug kitų. Svarbu pasirinkti tai, kas patiktų tiek mamai, tiek tėčiui. Šauni dovana tėvams būtų ir laikas su savo vaikais, todėl maloniai nustebintų bendra šeimos išvyka ar fotosesija.

Darbuotojai

Norite gražių žiemos švenčių proga nustebinti savo darbuotojus? Dovanos Kalėdų proga bus labai maloni staigmena. Tiktų viso kolektyvo išvyka papramogauti – tokia dovana drauge leis stiprinti tarpusavio santykius tarp kolegų ir vadovų.

Jei norite įteikti šį tą kiekvienam atskirai, geriausia rinktis vienodas dovanas, taip išvengiant nusivylimų ir dovanų lyginimo. Darbuotojams tinka tiek linksmos, tiek praktiškos, originalios dovanos, priklausomai nuo darbuotojų amžiaus, tarpusavio santykių, mikroklimato organizacijoje. Įteikite dovanų kuponą neeilinei pramogai ar atpalaiduojantį vizitą SPA centre. Paprasta ir praktiška dovana – tačiau tikrai ne prasta!

Kalėdų dovanų idėjos: kokią emociją norite dovanoti?

Kiekviena dovana suteikia savitą patirtį, emocijas, įspūdžius. Nors pramoga yra neapčiuopiama, bet tokios dovanos Kalėdoms tobulai tinka, nes dovanoja tai, kas kur kas brangiau: jausmus, gerą nuotaiką, šypsenas, ilgam išliksiančius prisiminimus.

Jei norite dovanoti juoką ir šaunią nuotaiką, ieškokite smagios dovanos tarp pasiūlymų vandens pramogoms, laiko atrakcionų parkuose. Dažasvydis, lazeriai, nuotykių parkai taip pat yra vietos, kuriose šypsena vargu, ar dings nuo veido.

Domina geros emocijos adrenalino gerbėjui? Daugelis oro, auto ir moto pramogų bus tobuli variantai, pavyzdžiui: skrydis parasparniu, šuolis parašiutu, ekstremalus vairavimas, keturračio, bagio vairavimas.

Norite skanios, gurmaniškos dovanos? Jūsų akiratyje turėtų atsidurti pasiūlymai romantiškoms vakarienėms restoranuose, maisto ir gėrimų degustacijos ar kulinarijos pamokos.

Jei norite artimam žmogui padovanoti nepriekaištingą poilsį, atsipalaidavimą ir trumpą pabėgimą nuo rutinos, poilsis sanatorijoje, viešbutyje su SPA bus tobulas sprendimas. Tiek vienos dienos, tiek savaitgalio ar kiek ilgesnė išvyka leis atsiriboti nuo kasdienybės ir pasimėgauti kokybišku poilsiu.

Kartu su dovana trokštate įteikti krislą romantikos? Pirmyn rinktis romantika alsuojančių dovanų pasiūloje – tiks vakarienė restorane, pasiplaukiojimas jachta, jodinėjimas, poros fotosesija, aistringojo tango pamokos, savaitgalio kelionė į pajūrį.

Norite dovanoti tobulėjimo ir atradimų galimybes? Tuomet kalėdinės dovanos dėžutėje turėtų įsikurti čekis apsilankymui parodoje, muziejuje, teatre, operoje, kuponai įvairiems kursams ir pamokoms: užsienio kalbos, jodinėjimo, golfo žaidimo, įvairių sporto šakų, šokio, tapybos ir kt.

Sunku nusakyti, kiek daug žmogui suteikia kelionės. Dovanokite pažinimo džiaugsmą! Mūsų pasiūlymų gausoje Jus gali sudominti išskirtinė kelionė į Japoniją, atšiauriąją Laplandiją, egzotika alsuojančią ir lietuvių keliautojų taip pamėgtą Balio salą, romantikos nestokojančią Italiją, smalsuolius masinančią Indiją ir kitas tolimas šalis. Taip pat galite rinktis viešnages pas kaimynes: Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje.

Įteikite tobulą laiką sau! Moterims tai gali būti asmeninė fotosesija, makiažo sau pamoka, masažai, o vyrui – nardymas, žvejyba, tenisas, golfas ir pan.

Kodėl Beta.lt – geriausias pasirinkimas ieškantiems dovanos Kalėdoms?

 • Daugiau kaip tūkstantis dovanų idėjų vienoje vietoje! Ar gali būti įspūdingiau?
 • Populiariausios dovanos Kalėdoms visiems: moterims, vyrams, vaikams ir paaugliams, seneliams, bosams, darbuotojams, bičiuliams, šeimai ir kt.
 • Pigios, nebrangios, daugiau kainuojančios ir prabangios dovanos – kiekvienas išsirinksite pagal savo galimybes tobulai tinkantį pasiūlymą.
 • Jūsų laukia e-dovanos internetu itin patrauklia kaina! Ar žinote, jog pirkdami iš Beta.lt dažnu atveju mokėsite net pigiau, nei pirkdami iš paslaugos tiekėjų tiesiogiai? Sakysite, neįmanoma? O mes sakome – išbandykite, nustebkite ir mėgaukitės Beta.lt teikiamais privalumais!
 • Rinkitės kalėdines dovanas naudodamiesi labai patogia mūsų plataus asortimento filtravimo sistema – efektyvus Jūsų laiko taupymas ir tiksli, Jūsų poreikius atitinkanti paieška.
 • Dovanų kuponai paprastai galioja ilgą laiką, todėl dovanos gavėjas galės pasinaudoti pramoga tada, kada jam bus patogu. O nespėjęs išnaudoti kupono visada galės jį prasitęsti nemokamai arba pasikeisti į kitą tokios pačios vertės dovanų kuponą.
 • Mūsų pasiūlymų gausoje laukia ne tik įspūdingos dovanos, puikios sąlygos, bet ir nerealios akcijos, leidžiančios mokėti dar mažiau!

Dovanos Kalėdoms su Beta.lt – be streso, be skubėjimo, operatyviai ir lengvai. Sukurkite sau prieškalėdinį laikotarpį ramų ir šventišką.

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: