Kalėdos – pati jaukiausia, šeimyniškiausia ir gražiausia metų šventė. Bent jau taip apie jas paprastai kalbama, rašoma, jos taip pozicionuojamos. Tačiau ar visi pritartų šiam teiginiui? Neabejotinai yra ir tokių, kuriems Kalėdos, o ypač laikotarpis prieš jas, daugiau asocijuojasi su nuolatiniu skubėjimu, chaosu, lengvu „pamišimu" ieškant dovanų.

Nenuostabu, jog kai kurie pasimetę dovanų paieškose laikotarpį sieja su Kalėdas pavogusiu Grinču, mat po varginančių dovanų paieškų tos šventės praranda savo žavesį, stresasir nuovargis nuslopina tą pakilų jausmą, kurio ir turėtų būti lydimas visas Kalėdų laukimo laikotarpis. Todėl Beta.lt siūlo tobulą išeitį – į šių metų kalėdinių dovanų dėžutes lai sugula kuponai pramogoms ir naujoms patirtims. Ar žinote, kodėl tai puikus pasirinkimas?

 1. Pirmiausia, Jūs švenčių lauksite ramiai ir nesiblaškydami po prekybos centrus, nes visas ar dalį Kalėdinių dovanų įsigysite tiesiog internetu. O poreikiui esant šventinius dovanų vokus gausite gražiai supakuotus tiesiai į namus.
 2. Antra, Beta.lt įsigytas dovanas labai lengva paslėpti! Dovanų vokas neužima daug vietos, todėl jį paslėpti nuo artimųjų galima beveik bet kur. Iš pirmos žvilgsnio dovana – tarsi nedidelis vokelis, tačiau jame telpa net ir grandioziškiausios dovanų idėjos!
 3. Trečia, išvengsite rizikos įteikti nereikalingą dovaną (dovanos gavėjas visuomet turės galimybę pasikeisti dovanų kuponą į kitą paslaugą ar pramogą, parduodamą Beta.lt puslapyje) ir būsite tikri, kad dovanojate tik geras emocijas, naujus įspūdžius ar net svajonių išsipildymą.
 4. Ketvirta, Beta.lt dovanų kuponus dovanokite drąsiai, nes visi kuponai turi NEMOKAMĄ keitimo ir pratęsimo garantiją!

Tiesa, rinktis Jums teks iš šimtų alternatyvų! Bet problemų dėl to nekils, nes pasidaliname su Jumis daugybe vertingų patarimų ir praktiškų idėjų, kaip išrinkti dovanos gavėjo simpatijas pelnysiančią tobulą Kalėdų dovaną.

Dovanos gavėjas – kas jis?

Ieškote šaunios kalėdinės dovanos mamai, sesei, vyrui, vaikui ar kam kitam? Tai, kam dovana bus skirta, leis gerokai susiaurinti paieškos lauką.

Kalėdinės dovanos moterims

Jei dovanos Kalėdų proga ieškote dailiosios lyties atstovei, Jūsų akiratyje pirmiausia turėtų atsidurti dovanos, susijusios su grožiu, poilsiu ir romantika – tai trijulė, patinkanti visoms moterims. Žinoma, tikslinga atsižvelgti į dovanos gavėjos pomėgius, asmenybę, tačiau bene kiekvieną moterį nudžiugins kuponai grožio paslaugoms, čekis viešnagei SPA centre, asmeninė fotosesija, romantiška vakarienė ar kita pramoga, kurios metu dama galės lepintis ir mėgautis laiku, skirtu tik Jai.

Kalėdų dovana mamai galėtų būti ir kelialapis į sanatoriją, sveikatos ištyrimo programa, atpalaiduojanti grožio procedūra ar rytietiškas masažas. O gal turite pašėlusią mamą, kuri dievina adrenaliną? Tuomet dovanos žvalgytis galite ir ekstremalių pramogų kategorijoje!

Žmonai, merginai, sužadėtinei neabejotinai patiks ir porai skirta dovana, kurią galėsite išbandyti dviese ir taip skirti laiko vienas kitam. Pasinerkite į dar neatrastų skonių jūrą ir apsilankykite viename iš geriausių Lietuvos restoranų arba pasimėgaukite indišku „East Island" masažu dviem.

Draugei, sesei puikiai tiks linksmos pramogos: Wake parkai, baidarės, dažasvydis, virtualios realybės pramogos, desertų ar vyno degustacija, sušių gaminimo pamoka ir pan.

Kalėdinės dovanos vyrams

Svarstote, kokios Kalėdų dovanos vyrui patiktų? Dažnu atveju neprašausite pro šalį, jei geriausios dovanos ieškosite aktyvių, ekstremalių pramogų skiltyje – šaunus pasirinkimas bus auto ir moto pramogos, bei oro, vandens pramogos. Juk daugelis vyrų negali atsispirti galingo automobilio variklio gausmui, greičiui, užplūstančiam adrenalinui, drąsiems ir nekasdieniams iššūkiams. Tad dovanų voke galėtų atsidurti čekis šuoliui parašiutu, ekstremaliam vairavimui, pasivažinėjimui bagiu, galimybė išbandyti vandens motociklą.

Kalėdų dovana tėčiui galėtų būti golfo pamokos, apžvalginis skrydis lėktuvu, šaudymo pamokos, baidarės ir pan. O galbūt tėtis be galo jaunatviškas? Tuomet neabejotinai įdomios patirties turės vandens batutų parke, taip pat vairuodamas keturratį ar skriedamas vandens motociklu!

Vyrui, vaikinui galite ieškoti ir romantiškos dovanos, tiktų skirta dviem asmenims ar šeimai. Tai galėtų būti slidinėjimas, jodinėjimas ar atpalaiduojantis poilsis SPA kažkur arti Jūsų miesto arba viename iš Lietuvos kurortų.

Broliui, draugui puikus variantas bus smagios, originalios pramogos: vandens batutų parkai, irklentės, šaudymas koviniais ginklais, virtualios pramogos, lazeriai ir pan.

Kalėdinės dovanos vaikams

 

Būtent vaikai kalėdinių dovanų laukia labiausiai. Jei dovanos ieškote vaikui, atsižvelkite į jo pomėgius. Kone visiems vaikams patinka smagios, aktyvios pramogos, pavyzdžiui, žaidimų kambariai, jodinėjimas, vaikiški kartingai, rogučių trasa Anykščiuose arba Liepkalnyje, laipiojimas uolomis, vandens pramogų parkai ir pan. Šiuolaikiniai vaikai neabejingi ir naujausioms technologijoms, tad ūgtelėjusiems tobulai tiks pramogos su virtualios realybės akiniais ar mįslingi pabėgimų kambariai.

Renkant dovaną vaikui tikslinga atsižvelgti į jo amžių ir būdą.

Paauglys

Šiuolaikiniai paaugliai gerąja to žodžio prasme pamišę dėl naujausių technologijų ir jų teikiamų galimybių, todėl beveik visi nudžiugs, jeigu jų dovanų voke puikuosis čekis virtualioms pramogoms. Taip pat pastaruoju metu tarp jaunimo populiarūs pabėgimo kambariai, siūlantys įspūdingą laiką ir nepamirštamus nuotykius. Paaugliams tiks ir sporto klubų abonementai ar kuponai vienkartiniam apsilankymui. Priklausomai nuo pomėgių, gali tikti ir ramesnės, pasyvios veiklos. O galbūt dovanos gavėjas mėgsta tobulėti? Tuomet labai geras pasirinkimas bus kursai, pamokos, atsižvelgiant į mėgiamas veiklas bei norus.

Seneliai

Dovaną seneliams galite rinkti bendrai arba atskirai. Jei nuspręsite vieną dovaną abiem, puikiai tiktų poilsis su nakvyne prabangiame viešbutyje ar sanatorijoje su gydomosiomis paslaugomis. Pripažinkime, senjorai ne visada gali sau leisti pailsėti karališkai, todėl tai būtų tobula dovana tik jiems dviem. Taip pat tiktų ir bilietai į teatrą, operą, gardi vakarienė restorane.

Jei dovanos bus atskiros močiutei ir seneliui, atsižvelkite į tai, kas kiekvienam aktualu: galbūt sveikatos ištyrimo programa, galbūt mitybos plano sudarymas, gydomieji masažai ar įvairūs užsiėmimai baseine. O gal tam tikros pamokos? Juk niekada nevėlu išmokti ar atrasti šį tą naujo.

Šeima

Kalėdoms populiarus sprendimas ieškoti ne atskirų dovanų visiems šeimos nariams, bet dovanoti vieną bendrą visai šeimai. Tad jei svarstote, ką įteikti brolio, sesės, artimų bičiulių ar kaimynų šeimai, kai kurios idėjos tiks visiems: bilietai į kiną, galimybė išbandyti bagius, pramogos pramogų centruose ir vandens parkuose, apsilankymas įspūdingame COSMOS paukščių take, jodinėjimas, lazerių žaidimai, slidinėjimas, galimybė suvienyti jėgas galvosūkių kambariuose, pasivažinėjimas kartingais ir daugybė kitų variantų.

Rinkdami dovaną šeimai atsižvelkite į vaikų amžių.

Tėvai

Kalėdų dovanos tėvams turėtų būti apgalvotos, atsižvelgiant į bendrus jų pomėgius ir siekiant dovanoti daugiau laiko, kurį skirtų vienas kitam. Todėl kaip dovanos Kalėdoms puikiai tiks prabangi vakarienė restorane, savaitgalio kelionė, atostogos pajūryje, poilsis sanatorijoje, masažai Jam ir Jai, šokių pamokos, skrydis oro balionu ir daug kitų. Svarbu pasirinkti tai, kas patiktų tiek mamai, tiek tėčiui. Šauni dovana tėvams būtų ir laikas su savo vaikais, todėl maloniai nustebintų bendra šeimos išvyka ar fotosesija.

Darbuotojai

Norite gražių žiemos švenčių proga nustebinti savo darbuotojus? Dovanos Kalėdų proga bus labai maloni staigmena. Tiktų viso kolektyvo išvyka papramogauti – tokia dovana drauge leis stiprinti tarpusavio santykius tarp kolegų ir vadovų.

Jei norite įteikti šį tą kiekvienam atskirai, geriausia rinktis vienodas dovanas, taip išvengiant nusivylimų ir dovanų lyginimo. Darbuotojams tinka tiek linksmos, tiek praktiškos, originalios dovanos, priklausomai nuo darbuotojų amžiaus, tarpusavio santykių, mikroklimato organizacijoje. Įteikite dovanų kuponą neeilinei pramogai ar atpalaiduojantį vizitą SPA centre. Paprasta ir praktiška dovana – tačiau tikrai ne prasta!

Kalėdų dovanų idėjos: kokią emociją norite dovanoti?

Kiekviena dovana suteikia savitą patirtį, emocijas, įspūdžius. Nors pramoga yra neapčiuopiama, bet tokios dovanos Kalėdoms tobulai tinka, nes dovanoja tai, kas kur kas brangiau: jausmus, gerą nuotaiką, šypsenas, ilgam išliksiančius prisiminimus.

Jei norite dovanoti juoką ir šaunią nuotaiką, ieškokite smagios dovanos tarp pasiūlymų vandens pramogoms, laiko atrakcionų parkuose. Dažasvydis, lazeriai, nuotykių parkai taip pat yra vietos, kuriose šypsena vargu, ar dings nuo veido.

Domina geros emocijos adrenalino gerbėjui? Daugelis oro, auto ir moto pramogų bus tobuli variantai, pavyzdžiui: skrydis parasparniu, šuolis parašiutu, ekstremalus vairavimas, keturračio, bagio vairavimas.

Norite skanios, gurmaniškos dovanos? Jūsų akiratyje turėtų atsidurti pasiūlymai romantiškoms vakarienėms restoranuose, maisto ir gėrimų degustacijos ar kulinarijos pamokos.

Jei norite artimam žmogui padovanoti nepriekaištingą poilsį, atsipalaidavimą ir trumpą pabėgimą nuo rutinos, poilsis sanatorijoje, viešbutyje su SPA bus tobulas sprendimas. Tiek vienos dienos, tiek savaitgalio ar kiek ilgesnė išvyka leis atsiriboti nuo kasdienybės ir pasimėgauti kokybišku poilsiu.

Kartu su dovana trokštate įteikti krislą romantikos? Pirmyn rinktis romantika alsuojančių dovanų pasiūloje – tiks vakarienė restorane, pasiplaukiojimas jachta, jodinėjimas, poros fotosesija, aistringojo tango pamokos, savaitgalio kelionė į pajūrį.

Norite dovanoti tobulėjimo ir atradimų galimybes? Tuomet kalėdinės dovanos dėžutėje turėtų įsikurti čekis apsilankymui parodoje, muziejuje, teatre, operoje, kuponai įvairiems kursams ir pamokoms: užsienio kalbos, jodinėjimo, golfo žaidimo, įvairių sporto šakų, šokio, tapybos ir kt.

Sunku nusakyti, kiek daug žmogui suteikia kelionės. Dovanokite pažinimo džiaugsmą! Mūsų pasiūlymų gausoje Jus gali sudominti išskirtinė kelionė į Japoniją, atšiauriąją Laplandiją, egzotika alsuojančią ir lietuvių keliautojų taip pamėgtą Balio salą, romantikos nestokojančią Italiją, smalsuolius masinančią Indiją ir kitas tolimas šalis. Taip pat galite rinktis viešnages pas kaimynes: Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje.

Įteikite tobulą laiką sau! Moterims tai gali būti asmeninė fotosesija, makiažo sau pamoka, masažai, o vyrui – nardymas, žvejyba, tenisas, golfas ir pan.

Kodėl Beta.lt – geriausias pasirinkimas ieškantiems dovanos Kalėdoms?

 • Daugiau kaip tūkstantis dovanų idėjų vienoje vietoje! Ar gali būti įspūdingiau?
 • Populiariausios dovanos Kalėdoms visiems: moterims, vyrams, vaikams ir paaugliams, seneliams, bosams, darbuotojams, bičiuliams, šeimai ir kt.
 • Pigios, nebrangios, daugiau kainuojančios ir prabangios dovanos – kiekvienas išsirinksite pagal savo galimybes tobulai tinkantį pasiūlymą.
 • Jūsų laukia e-dovanos internetu itin patrauklia kaina! Ar žinote, jog pirkdami iš Beta.lt dažnu atveju mokėsite net pigiau, nei pirkdami iš paslaugos tiekėjų tiesiogiai? Sakysite, neįmanoma? O mes sakome – išbandykite, nustebkite ir mėgaukitės Beta.lt teikiamais privalumais!
 • Rinkitės kalėdines dovanas naudodamiesi labai patogia mūsų plataus asortimento filtravimo sistema – efektyvus Jūsų laiko taupymas ir tiksli, Jūsų poreikius atitinkanti paieška.
 • Dovanų kuponai paprastai galioja ilgą laiką, todėl dovanos gavėjas galės pasinaudoti pramoga tada, kada jam bus patogu. O nespėjęs išnaudoti kupono visada galės jį prasitęsti nemokamai arba pasikeisti į kitą tokios pačios vertės dovanų kuponą.
 • Mūsų pasiūlymų gausoje laukia ne tik įspūdingos dovanos, puikios sąlygos, bet ir nerealios akcijos, leidžiančios mokėti dar mažiau!

Kalėdinės dovanos su Beta.lt – be streso, be skubėjimo, operatyviai ir lengvai. Sukurkite sau prieškalėdinį laikotarpį ramų ir šventišką.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Trakuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams PALANGOS LINAS RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA PALANGOS ŽUVĖDRA Rąžė Bistrampolio Dvaras Ibis Kaunas Centre Radisson Blu Hotel Lietuva ŽILVINAS HOTEL PALANGA GRAND SPA LIETUVA Vytautas Mineral SPA Vanagupė PRIE PARKO VYTAUTAS EGO SPA Grand Baltic Dunes Versmė sanatorija Atostogų Parkas Oro Dubingiai Pušynas Dainava De Lita Goda Hotel Jurmala SPA Baltic Beach Hotel & SPA Victoria hotel Kaunas Pušynė Radisson Hotel Kaunas Amberton Green Apartments Ibis Styles Klaipėda Aurora Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Park Inn By Radisson Vilnius Airport Panorama Hotel Royal SPA Residence Karpynė Neringa Hotel Galia Margis Amberton Green SPA Druskininkai Ramios Bitės Eglės sanatorija Europa Royale Druskininkai Energetikas GABIJA Gradiali UPA Medical SPA SPA Vilnius Druskininkai Best Baltic Central Druskininkai Draugystės sanatorija TULPĖS SANATORIJA Harmony Park Vilnius Grand Resort Belorus Sanatorija POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Tasos Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Skrydis sklandytuvu Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivažinėjimas bagiais Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Nagų priauginimas Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN MIRROR BEAUTY ROOM GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: