Nė nereikia sakyti, jog ta Didžioji diena yra viena ypatingiausių gyvenime, kuriai atsakingai ruošiasi ne tik patys jaunavedžiai, bet ir reikšmingą vaidmenį atliekantys liudininkai, piršliai bei visi šventės dalyviai. Dovanos vestuvėms paprastai pradedamos rinkti likus gerokai laiko iki šventės ir renkamos labai atsakingai, apgalvotai, ieškoma šio to ypatingo, turinčio išliekamąją vertę, prasmę, suteiksiančio jaunavedžiams kuo daugiau šiltų emocijų ir padėsiančio kurti gražius prisiminimus.

Jei artėja giminaičių ar bičiulių tuoktuvės, pasižvalgykite po Beta.lt dovanų idėjų spektrą – šioje įvairovėje tikrai atrasite tai, kas atitiks Jūsų, kaip dovanotojo, poreikius bei tikrai maloniai nustebins jaunavedžius.

Romantiškos dovanos jaunavedžiams

Kokios gi jei ne romantiškos dovanos vestuvių proga tinka labiausiai? Juk tai meile spinduliuojanti šventė, todėl išrinkę romantika alsuojančią dovaną tikrai neprašausite pro šalį. Romantiškos, jaukios, mielos, elegantiškos dovanos tiks nuo liudininkų, nuo tėvų ar nuo krikšto tėvų, pamergių ir pabrolių.

Ieškantys romantiškos dovanos jauniesiems gali rinktis kuponą prabangiai vakarienei viename geriausiai vertinamų restoranų Lietuvoje, taip pat čekį masažui dviem, porai skirtiems SPA ritualams, poilsį su nakvyne prabangiame viešbutyje su SPA procedūromis, taip pat idealus variantas būtų ir čekis skrydžiui oro balionu, jaukiam pasiplaukiojimui jachta.

Prabangios dovanos jauniesiems

Nuo tėvų, piršlių ar liudininkų paprastai įteikiamos prabangios, solidžios dovanos. Tai gali būti savaitgalio poilsis Lietuvos ar kaimyninės šalies pajūryje, prabanga alsuojančiame viešbutyje su įskaičiuotu pilnu maitinimu bei SPA procedūrų paketu. Puikus variantas būtų ir kelių dienų ar net savaitės poilsis sanatorijoje, suteikiantis progą jaunavedžiams kokybiškai praleisti laiką, atsiriboti nuo kasdienybės ir mėgautis profesionaliais masažais bei kitais SPA ritualais. Vestuvių proga ieškantys prabangios dovanos gali rinktis ir kelionę į užsienį – neabejotinai maloni staigmena bus galimybė aplankyti unikaliąją Japoniją, romantika alsuojančią Italiją, egzotiškąją Malaiziją, turistų dievinamą Balio salą ar kitą vietovę.

Linksmos dovanos jaunavedžiams

Dažnai renkant dovaną tikslinga atsižvelgti ir į tai, kokio tipo vestuvės, kur jos vyksta. Jei ceremonija bei pati šventė organizuojama prabangioje, oficialioje aplinkoje, pavyzdžiui, dvare, viešbutyje, ištaigingoje viloje, tuomet labiau tinka solidžios, rafinuotos, prabangios dovanos. Tačiau jei šventė vyksta neįpareigojančioje aplinkoje, yra subtili, laisvesnio stiliaus, jei jaunavedžiai nestokoja humoro ir dievina gerą laiką, tuomet nuo draugų puikiai tinka ne tik rimtos, bet ir linksmos, originalios dovanos, leisiančios naujai šeimai patirti smagių akimirkų, išbandyti naujų pramogų ar pasimėgauti tomis, kurias abu dievina.

Ieškantys šmaikščios dovanos jauniesiems gali rinktis aktyvias pramogas, pavyzdžiui, šėliones vandens parke, irklentes, puikių akimirkų dovanojantį vandens motociklo vairavimą, šaunų pasivažinėjimą keturračiais ir pan. Konkretus smagios ar net juokingos vestuvinės dovanos pasirinkimas priklauso nuo jaunavedžių pomėgių. Tiesa, svarbu atsižvelgti į tai, kokį laisvalaikį propaguoja ir ką mėgsta veikti tiek nuotaka, tiek ir jaunikis.

Praktiškos dovanos vestuvių proga

Norite vestuvių proga jaunavedžiams įteikti šį tą praktiško? Tuomet Jums reikėtų dovanos idėjos ieškoti kursų bei mokymų kuponų kategorijoje. Galbūt jaunavedžiai norėtų išmokti anglų kalbą ar patobulinti jau turimas žinias?

Mėgstantiems išmokti kažką naujo puikus pasirinkimas būtų ir čekis golfo, šokių, keramikos, jodinėjimo ar kitoms pamokoms. Itin praktiškas pasirinkimas – kulinarijos kursai! Jie idealiai tinka porai – drauge jaunavedžiai galės mokytis kulinarijos paslapčių, išbandyti žinias praktiškai namuos, eksperimentuoti savo virtuvėje. Tokia dovana leis mėgautis laiku drauge ne tik pamokų metu, bet ir namuose, realizuojant įgytas žinias.

Ką dovanoti jauniesiems vietoj gėlių?

Pastaruoju metu vis dažniau jaunavedžiai prašo nedovanoti jiems gėlių. Neretai tokio sprendimo paaiškinimas būna tai, jog labai dažna pora po vestuvių iškart išvyksta į povestuvinę kelionę, todėl iškyla papildomas rūpestis, kur dėti tokį kiekį gėlių, mat palikti vysti namuose tikrai gaila. Todėl jei jaunavedžiai kvietime nurodo gėlių nedovanoti, versta į prašymą įsiklausyti.

Kuo gėles pakeisti? Dažnai alternatyva tampa loterijos bilietai ar paveikslai, kiti meno kūriniai. O mes siūlome vietoj gėlių įteikti šį tą stilingo ir personalizuoto. Kas tai galėtų būti? Pavyzdžiui, drobė su jaunavedžių nuotrauka ir su molbertu atrodytų itin stilingai bei solidžiai. Jei neturite jaunavedžių nuotraukos, įteikite kuponą – drobę užsisakys patys su norima fotografija. Taip pat vietoj gėlių tinka kuponai kokybiškai fotoknygai. Originali gėlių alternatyva – žemėlapis ant drobės su dailiais smeigtukais – puikus variantas mėgstantiems keliauti jaunavedžiams, nes galės žymėti, kokias pasaulio šalis aplankys kaip šeima.

Kodėl verta rinktis iš Beta.lt?

Jei pinigai vokelyje ar vienas iš daugelio indų komplektų jūsų, kaip dovana vestuvėms, netenkina, tuomet paieškokite jaunavedžiams šio to ypatingo, kas suteiks nepamirštamą laiką ir emocijas, o juk būtent tai ir yra vertingiausia!

Beta.lt – šimtai dovanų idėjų: prabangios ir simbolinės, praktiškos, originalios, šmaikščios ir nepamirštamos. Pirkti internetu mūsų svetainėje bus patogu, saugu ir labai paprasta. Mėgaukitės ne tik pavydėtina dovanų idėjų įvairove, bet ir itin gera jų kaina. Įsitikinkite, kad pirkti pas mus daugeliu atvejų yra pigiau, nei tiesiogiai iš paslaugos teikėjų!

Geriausios dovanos jauniesiems slepiasi būtent čia!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Tasos Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Skrydis sklandytuvu Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivažinėjimas bagiais Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Nagų priauginimas Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: