Nė nereikia sakyti, jog ta Didžioji diena yra viena ypatingiausių gyvenime, kuriai atsakingai ruošiasi ne tik patys jaunavedžiai, bet ir reikšmingą vaidmenį atliekantys liudininkai, piršliai bei visi šventės dalyviai. Dovanos vestuvėms paprastai pradedamos rinkti likus gerokai laiko iki šventės ir renkamos labai atsakingai, apgalvotai, ieškoma šio to ypatingo, turinčio išliekamąją vertę, prasmę, suteiksiančio jaunavedžiams kuo daugiau šiltų emocijų ir padėsiančio kurti gražius prisiminimus.

Jei artėja giminaičių ar bičiulių tuoktuvės, pasižvalgykite po Beta.lt dovanų idėjų spektrą – šioje įvairovėje tikrai atrasite tai, kas atitiks Jūsų, kaip dovanotojo, poreikius bei tikrai maloniai nustebins jaunavedžius.

Romantiškos dovanos jaunavedžiams

Kokios gi jei ne romantiškos dovanos vestuvių proga tinka labiausiai? Juk tai meile spinduliuojanti šventė, todėl išrinkę romantika alsuojančią dovaną tikrai neprašausite pro šalį. Romantiškos, jaukios, mielos, elegantiškos dovanos tiks nuo liudininkų, nuo tėvų ar nuo krikšto tėvų, pamergių ir pabrolių.

Ieškantys romantiškos dovanos jauniesiems gali rinktis kuponą prabangiai vakarienei viename geriausiai vertinamų restoranų Lietuvoje, taip pat čekį masažui dviem, porai skirtiems SPA ritualams, poilsį su nakvyne prabangiame viešbutyje su SPA procedūromis, taip pat idealus variantas būtų ir čekis skrydžiui oro balionu, jaukiam pasiplaukiojimui jachta.

Prabangios dovanos jauniesiems

Nuo tėvų, piršlių ar liudininkų paprastai įteikiamos prabangios, solidžios dovanos. Tai gali būti savaitgalio poilsis Lietuvos ar kaimyninės šalies pajūryje, prabanga alsuojančiame viešbutyje su įskaičiuotu pilnu maitinimu bei SPA procedūrų paketu. Puikus variantas būtų ir kelių dienų ar net savaitės poilsis sanatorijoje, suteikiantis progą jaunavedžiams kokybiškai praleisti laiką, atsiriboti nuo kasdienybės ir mėgautis profesionaliais masažais bei kitais SPA ritualais. Vestuvių proga ieškantys prabangios dovanos gali rinktis ir kelionę į užsienį – neabejotinai maloni staigmena bus galimybė aplankyti unikaliąją Japoniją, romantika alsuojančią Italiją, egzotiškąją Malaiziją, turistų dievinamą Balio salą ar kitą vietovę.

Linksmos dovanos jaunavedžiams

Dažnai renkant dovaną tikslinga atsižvelgti ir į tai, kokio tipo vestuvės, kur jos vyksta. Jei ceremonija bei pati šventė organizuojama prabangioje, oficialioje aplinkoje, pavyzdžiui, dvare, viešbutyje, ištaigingoje viloje, tuomet labiau tinka solidžios, rafinuotos, prabangios dovanos. Tačiau jei šventė vyksta neįpareigojančioje aplinkoje, yra subtili, laisvesnio stiliaus, jei jaunavedžiai nestokoja humoro ir dievina gerą laiką, tuomet nuo draugų puikiai tinka ne tik rimtos, bet ir linksmos, originalios dovanos, leisiančios naujai šeimai patirti smagių akimirkų, išbandyti naujų pramogų ar pasimėgauti tomis, kurias abu dievina.

Ieškantys šmaikščios dovanos jauniesiems gali rinktis aktyvias pramogas, pavyzdžiui, šėliones vandens parke, irklentes, puikių akimirkų dovanojantį vandens motociklo vairavimą, šaunų pasivažinėjimą keturračiais ir pan. Konkretus smagios ar net juokingos vestuvinės dovanos pasirinkimas priklauso nuo jaunavedžių pomėgių. Tiesa, svarbu atsižvelgti į tai, kokį laisvalaikį propaguoja ir ką mėgsta veikti tiek nuotaka, tiek ir jaunikis.

Praktiškos dovanos vestuvių proga

Norite vestuvių proga jaunavedžiams įteikti šį tą praktiško? Tuomet Jums reikėtų dovanos idėjos ieškoti kursų bei mokymų kuponų kategorijoje. Galbūt jaunavedžiai norėtų išmokti anglų kalbą ar patobulinti jau turimas žinias?

Mėgstantiems išmokti kažką naujo puikus pasirinkimas būtų ir čekis golfo, šokių, keramikos, jodinėjimo ar kitoms pamokoms. Itin praktiškas pasirinkimas – kulinarijos kursai! Jie idealiai tinka porai – drauge jaunavedžiai galės mokytis kulinarijos paslapčių, išbandyti žinias praktiškai namuos, eksperimentuoti savo virtuvėje. Tokia dovana leis mėgautis laiku drauge ne tik pamokų metu, bet ir namuose, realizuojant įgytas žinias.

Ką dovanoti jauniesiems vietoj gėlių?

Pastaruoju metu vis dažniau jaunavedžiai prašo nedovanoti jiems gėlių. Neretai tokio sprendimo paaiškinimas būna tai, jog labai dažna pora po vestuvių iškart išvyksta į povestuvinę kelionę, todėl iškyla papildomas rūpestis, kur dėti tokį kiekį gėlių, mat palikti vysti namuose tikrai gaila. Todėl jei jaunavedžiai kvietime nurodo gėlių nedovanoti, versta į prašymą įsiklausyti.

Kuo gėles pakeisti? Dažnai alternatyva tampa loterijos bilietai ar paveikslai, kiti meno kūriniai. O mes siūlome vietoj gėlių įteikti šį tą stilingo ir personalizuoto. Kas tai galėtų būti? Pavyzdžiui, drobė su jaunavedžių nuotrauka ir su molbertu atrodytų itin stilingai bei solidžiai. Jei neturite jaunavedžių nuotraukos, įteikite kuponą – drobę užsisakys patys su norima fotografija. Taip pat vietoj gėlių tinka kuponai kokybiškai fotoknygai. Originali gėlių alternatyva – žemėlapis ant drobės su dailiais smeigtukais – puikus variantas mėgstantiems keliauti jaunavedžiams, nes galės žymėti, kokias pasaulio šalis aplankys kaip šeima.

Kodėl verta rinktis iš Beta.lt?

Jei pinigai vokelyje ar vienas iš daugelio indų komplektų jūsų, kaip dovana vestuvėms, netenkina, tuomet paieškokite jaunavedžiams šio to ypatingo, kas suteiks nepamirštamą laiką ir emocijas, o juk būtent tai ir yra vertingiausia!

Beta.lt – šimtai dovanų idėjų: prabangios ir simbolinės, praktiškos, originalios, šmaikščios ir nepamirštamos. Pirkti internetu mūsų svetainėje bus patogu, saugu ir labai paprasta. Mėgaukitės ne tik pavydėtina dovanų idėjų įvairove, bet ir itin gera jų kaina. Įsitikinkite, kad pirkti pas mus daugeliu atvejų yra pigiau, nei tiesiogiai iš paslaugos teikėjų!

Geriausios dovanos jauniesiems slepiasi būtent čia!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: