Jei artėja brangios bičiulės gimtadienis, greičiausiai jau žvalgotės išskirtinės, nustebinsiančios dovanos. Ką pasakytumėte apie galimybę įteikti daug smagaus laiko ir geriausių emocijų? Skamba viliojančiai? Tuomet rinkitės dovaną iš Beta.lt dovanų kuponų įvairovės ir nustebinkite savo draugę dovana, kuri tikrai nedulkės lentynoje.

Dovanos draugei: kaip išsirinkti?

Pomėgiai

Išrinkti geriausią dovaną bičiulei padės tai, kaip ją pažįstate – kokie pomėgiai, laisvalaikio veiklos, būdo savybės? Jei draugė prioritetą teikia pasyvioms veikloms, tiktų jodinėjimas žirgais, vakarienė įspūdingame restorane, prabangūs grožio ritualai. O štai aktyviai ir vietoje nenustygstančiai draugei dovanos ieškokite aktyvių pramogų kategorijoje – čia Jūsų dėmesio laukia nuotykių parkai, dažasvydis, lazeriai, auto ir moto pramogos, platus vandens pramogų spektras. Galbūt dovanos gavėja labai daug dirba ir skiria itin mažai laiko sau bei kokybiškam poilsiui? Štai Jums ir pasufleruota dovana – poilsis. Jam idealiai tiks kuponai viešnagei sanatorijoje ar viešbutyje su SPA paslaugomis, atpalaiduojantys masažai, aromaterapijos ritualai, grožio procedūros, limfodrenažinis masažas ir pan. O gal draugė, kuriai dovaną renkate, nuolat trokšta tobulėti, mokytis ar turi konkrečia svajonę, pavyzdžiui, išmokti anglų kalbos? Tad dovaną rinkite pamokų ir kursų kategorijoje. Galbūt tiks anglų kalbos kursai, šokio, gitaros, golfo ar kitos pamokos.

Taip pat daugelį moterų maloniai nustebins kuponas asmeninei fotosesijai. Todėl jei Jūsų draugė nevengia pozuoti ir labai mėgsta asmenukes, ši dovana bus kaip tik!

Proga

Tikra tiesa, jog dovanos idėją pakuždėti gali ne tik pomėgiai, tačiau ir artėjanti šventė. Pavyzdžiui, Kalėdų proga labai tiks mielos ir jaukios dovanos: masažas, veido procedūra, atpalaiduojantys SPA ritualai, jodinėjimas žirgais, pasiplaukiojimas jachta ir kitos nuotaikingos kalėdinės staigmenos.

Artėja bičiulės gimtadienis? Štai čia dovanų idėjų kiekis bus neįtikėtinai platus! Gimtadienio dovanos gerai draugei gali būti pačios įvairiausios, o kadangi savo bičiulę pažįstate, tai išrinkti tobulą variantą sudėtinga nebus. Gimtadienio proga, priklausomai nuo draugės būdo ir pomėgių, gali tikti juokingos, originalios, mielos dovanos. 16 gimtadienio proga tiks tiek smulkios, tiek brangesnės dovanos – pagal galimybes. Jaunai merginai yra svarbu jaustis gražiai, todėl pagalvokite apie naudingą ir praktišką dovaną – makiažo kursus arba vizitą į grožio saloną. Ten patys grožio meistrai profesionalai patars, kas jaunajai panelei tinka geriausiai, bei pagelbės nepasiklysti savo stiliaus paieškose. 18 gimtadienio proga įteikite šį tą prisiminimui, pavyzdžiui, asmeninę fotosesiją. Per gimtadienį geriausiai draugei galite dovanoti įvairias grožio procedūras, SPA ritualus, tobulai tiks čekis jos mėgiamai laisvalaikio veiklai: gal tai dažasvydis, gal vandens motociklai, galvosūkių kambariai, virtualios realybės patirtys, soliariumas, degustacijos ir pan.

O ką dovanoti draugei jubiliejaus proga? 20, 25 ar 30 gimtadienio proga draugei įteikite kuponą grožio procedūrai, poilsiui SPA centre, skrydį oro balionu, jodinėjimą žirgais, šuolį parašiutu, makiažo pamoką ar kt. 50 proga tinkamiausia bus įspūdinga dovana. Gal tai bus kelionė Lietuvoje ar už jos ribų, savaitgalio poilsis sanatorijoje su pilnu SPA paslaugų komplektu, sveikatinimo procedūros. Ne paslaptis, jog šio jubiliejaus sulaukusios damos gali būti ir itin aktyvios bei mėgstančios iššūkius, tad jei Jūsų draugė būtent tokia, ją gali nudžiuginti ir šuolis parašiutu, skrydis parasparniu, ekstremalus vairavimas, vandenlentės ir kitos aktyvios pramogos, dovanojančios milžinišką pluoštą geriausių emocijų!

Kodėl verta pirkti internetu iš Beta.lt?

Jei ieškote išskirtinės dovanos draugei – Beta.lt dovanų kuponų idėjos atvers itin plačias pasirinkimo galimybes. Čia Jūsų laukia galybė dovanų kuponų Kalėdų, gimtadienio, vardadienio, mergvakario proga ar kt. Su Beta.lt pirkimas bus saugus, operatyvus ir sklandus. O galimybė mokėti pigiau nei perkant tiesiogiai iš teikėjų leidžia mūsų klientams džiaugtis itin patrauklia kuponų kaina.

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: