Jei ieškote įsimintinos gimtadienio ar kitos progos dovanos broliui, Beta.lt tikrai pasiūlys jums šaunių idėjų. Jums tereikia išsirinkti. O štai čia vėl skubame į pagalbą ir pažeriame vertingų patarimų, į ką svarbu atsižvelgti renkant dovaną broliui, ir kokios galimos dovanų idėjos atkreipiant dėmesį į esmines būdo savybes.

Dovanos broliui: kaip išsirinkti?

Pomėgiai

Norint, kad dovana tikrai nudžiugintų, verta atsižvelgti į dovanos gavėjo asmenybę, jo pomėgius, laisvalaikio leidimo būdus. Žinodami tai, neabejotinai įteiksite pačią šauniausią dovaną, kuri ilgam išliks broliui atmintyje ir asocijuosis su smagiais potyriais, išbandymais ir nuotykiais.

Jei brolis užkietėjęs aktyvių ir / ar ekstremalių veiklų gerbėjas, jam labai patiks adrenaliną garantuojančios dovanos, pavyzdžiui, keturračio, bagio vairavimas, driftas, šuolis parašiutu ar skrydis parasparniu, ekstremalus vairavimas slidžioje trasoje, lėktuvo pilotavimas su instruktoriumi ir kt.

Jei brolis neabejingas vandens pramogoms, tai dovanų kuponas vandens motociklo vairavimui, baseinų ir pirčių pramogų zonai, pramogoms Wake parke, čiuožimui vandenlente ar nardymui povandeniniais motoroleriais Baltijos jūroje tikrai suteiks pluoštą įspūdžių ir geriausių emocijų.

Taip pat broliui gali patikti abonementas sporto klubui, vyrams skirtos grožio procedūros, dovanų čekis atpalaiduojančiam masažui ar poilsiui sanatorijoje, SPA centre, virtualios realybės pramogos, pabėgimo kambariai, pažintinis nardymas su fotosesija, žvejyba ar kt.

Proga

Kiekviena šventė kelia tam tikras asociacijas – štai kodėl pati proga gali būti puikus dovanos pasirinkimo kriterijus.

Jei ieškote kalėdinės dovanos broliui, tiks mielos, jaukios dovanos, pavyzdžiui, vakarienė prabangiame restorane, gėrimų, maisto ar desertų degustacija, o gal kuponas kulinarijos kursams. Taip pat šia proga tiktų kuponai masažams, aromaterapijos procedūroms, poilsiui su nakvyne, kur galėtų vykti su antrąja puse ar šeima.

Ką padovanoti broliui gimtadienio proga? O čia, priklausomai nuo dovanos gavėjo būdo, gali tikti tiek rimtos, tiek ir linksmos dovanos. Atsižvelkite į brolio amžių, pomėgius, kaip jis mėgsta leisti laisvalaikį. Puiki dovana gali būti kuponai masažams, nuotykiams vandens parke, golfui ar jo pamokoms, auto, moto pramogoms, gėrimų degustacijai ar net automobilio plovimui, serviso paslaugoms. 20, 30 gimtadienio proga įteikite trumpą ar savaitės trukmės kelionę, o kitų jubiliejų proga dar tiktų ir su sveikata bei sveikatinimu susijusios dovanos, pavyzdžiui, tyrimai, gydomieji masažai, mitybos plano sudarymas, atpalaiduojanti viešnagė sanatorijoje ar kt.

O gal aktualios ne gimtadienio dovanos, o vestuvių dovanos? Broliui šia ypatinga proga įteikite tai, ką jis išbandys su antrąja puse. Tai gali būti poros fotosesija, savaitgalio poilsis prabangiame viešbutyje su SPA malonumais, egzotiška kelionė ir pan.

Kodėl verta pirkti internetu iš Beta.lt?

Beta.lt svetainėje – per tūkstantį dovanų idėjų, bet dovanos rinkimo proceso broliui tikrai nepavadinsite varginančiu, nes esame pasirengę padėti jums priimti geriausią sprendimą. Jūsų dėmesio laukia galybė įvairių dovanų kuponų, tarp kurių slypi ir Tas Ypatingasis, tobulai tiksiantis Jūsų broliui.

Pirkti internetu labai paprasta, greita, o svarbiausia – saugu. Negana to, daugelį maloniai nustebins ir kaina – ar galite pagalvoti, jog dovana broliui mūsų svetainėje gali kainuoti net pigiau, nei perkant tiesiogiai iš teikėjų?

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: