Prieš kurį laiką mergvakaris buvo daugiau siejamas su tradicijomis, simboliais, o šiandien ši šventė švenčiama kur kas linksmiau, trankiau ir tikrai įsimintiniau.
Tad jei ieškote smagios dovanos bernvakariui, mūsų pasiūlymų gausoje tikrai atrasite tai, kas Jūsų šventės tematikai tiks labiausiai. Tiesa, dovanų kuponas gali būti panaudotas bernvakario metu kaip viena iš pramogų arba įteiktas būsimam jaunikiui su galimybe paslaugas išbandyti vėliau.

Galimybė išmokti šio to naujo

Bernvakario metu vaikinai būsimam jaunikiui bando parodyti nepagražintą santuokinį gyvenimą, neva stengdamiesi jį atkalbėti nuo tokio žingsnio. Dažnai akcentuojama, jog po santuokos jaunikis taps priklausomas nuo žmonos, jam teks tvarkyti namus, rūpintis buitimi, gaminti valgyt ir pan. Visa tai pateikiama juoko formoje, todėl viena iš užduočių gali būti maisto gaminimo kursai būsimam jaunikiui arba viena maisto gaminimo pamoka, kurią jis išbandys jau bernvakario metu, stebint ir vertinant savo bičiuliams.
O gal žinote, jog draugas seniai nori išmokti kokios nors kalbos, tačiau vis neranda tam laiko ar kitų galimybių? Tuomet kalbos kursai irgi bus šauni dovana.

Maksimalius relaxas bernvakario metu

Tikriausiai daugelis sutiks, jog geriausias poilsis laukia SPA paslaugų kompleksuose, viešbučiuose, sanatorijose. Todėl pasilepinimą tokiomis procedūromis galite įtraukti į bernvakario programą arba įteikti jaunikiui dovanų kuponą, kuriuo jis pasinaudos jam patogiausiu metu. Tiesa, lepinimąsi SPA paslaugomis į pačią šventės programą dažniau įtraukia mergvakarį švenčiančios merginos, o vyrai daugiau linkę į aktyvias, ekstremalias veiklas.
Nors pietūs ar vakarienė restorane, besimėgaujant įspūdingais virtuvės šefų patiekalais, bus tobula solidaus bernvakario dalis.

Jei būsimas jaunikis neabejingas žvejybai, tai pramoginė žvejyba bus labai taikli dovana bernvakario proga. Ja gali pasimėgauti visi šventės dalyviai ir įtraukti tai į bernvakario programą. O kitas variantas – dovanų čekis įteikiamas būsimam jaunikiui, akcentuojant, kad tai bus jo tobulas pabėgimas poilsiui nuo buities.

Bernvakario programai idealiai tiktų ir alaus arba vyno degustacija!

Vienos dovanos bernvakariui yra skirtos tik vienam asmeniui, tačiau galima pirkti ir kuponą dviem. Jaunikis juo galės pasinaudoti kokybiškam poilsiui prieš vestuvių šventę su būsima nuotaka arba pasilepinti laiku drauge iškart po vestuvių. Porai puikiai tiks nakvynė prabangiame viešbutyje, savaitgalis sanatorijoje, SPA procedūros, masažai ir pan.

Kažkas ekstremalaus? Taip!

Kuris gi vyras abejingas adrenalinui? Jei ir Jūsų bičiulis negali atsispirti galingo variklio gausmui, greičiui, ekstremaliam laisvalaikiui, tuomet abejonių nekyla – bernvakario dovanos ieškokite tarp aktyvių pramogų. Kaip vienas iš šios šventės išbandymų gali būti šuolis parašiutu, skrydis parasparniu, šuolis su guma, orlaivio pilotavimas, keturračio vairavimas bekele, kartingai, sportinio automobilio vairavimas ir pan.
Labai populiarus pasirinkimas bernvakariui – skrydis motorizuotu parasparniu ir vaizdo įrašas danguje. Tokia pramoga palieka ne tik įsimintinas akimirkas, šaunų prisiminimą, tačiau drauge turėsite ir įrašą, kurį pažiūrėję visada galėsite dar kartą išgyventi tą jaudulį ir prisiminti bernvakario šventę.

Šuoliai su parašiutu – pelnytai galime vadinti vienu iš populiariausių pasirinkimų bernvakariui. Šią dovaną paprastai šventės „kaltininkas" gauna kaip staigmeną bernvakario metu ir tai jam tampa nepamirštamu nuotykiu.

Plačios pasirinkimo galimybės

Mūsų dovanos bernavkariui (jaunajam) idėjos apima platų spektrą: nuo gardžių dovanų, savęs tobulinimo iki adrenalino pliūpsnį dovanojančių veiklų!
Jei norite įteikti dovaną bernvakario proga, tačiau neapsisprendžiate, ką konkrečiai rinktis, išeitis – dovanų čekis. Pavyzdžiui, labai populiarūs SPA centrų čekiai už atitinkamą pinigų sumą – toks dovanų kuponas vyrui suteiks šansą pačiam pasirinkti konkrečias paslaugas, kurios jam aktualios ir kurių norėtų.

Elektroninis dovanų kuponas iš Beta.lt internetu – rinkitės patogumą!

Aktualus dovanų kuponas vyrui, švenčiančiam bernvakarį? Siūlome pirkti labai patogiai ir greitai! Pirkinys Jus pasiek vos po kelių akimirkų, tad tai gali būti tikrų tikriausias išsigelbėjimas, jei nepasirūpinote dovana iš anksto. Juk pasitaiko, kad kažkas lieka paskutinei minutei, tiesa? O geriausia tai, kad dovanų kuponas internetu neabejotinai stipriai nepaplonins piniginės – siūlome labai geras kainas ir progą pirkti pigiau kiekvienam! Pavyzdžiui, šuolio parašiutu kaina siekia vos daugiau kaip šimtą eurų!
Nustebinkite bičiulį, suteikite jam daug emocijų ir išskirtinės patirties. Su mūsų kuponais tai padarysite pigiai ir gera kaina. Dovanos bernavkariui - tai ko jums reikia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kokios yra geriausios dovanų idėjos?add

Kaip gali atrodyti geriausia dovana? Tai gali būti egzotinė kelionė, skrydis oro balionu, šuolis parašiutu ar tanko vairavimas. Taip pat grožio paslaugos, SPA malonumai ar masažai, po kurių Jūs arba Jūsų artimas žmogus jausis geriau ir labiau savimi pasitikintis. Jeigu norimų įspūdžių, pramogų arba paslaugų nerandate, siūlome dovanoti suminį dovanų kuponą ar dovanų rinkinį, galiojantį 12 mėnesių su galimybe prasitęsti. Dovanų rinkinys leis pasinaudoti bet kuria rinkinyje nurodyta paslauga ar pramoga.

Į ką verta atkreipti dėmesį prieš perkant dovanų kuponą?add

Prieš pirkdami dovanų kuponą iki galo įsitikinkite, kad jame siūlomos pramogos tikrai yra Jums, Jūsų artimam asmeniui, draugui arba šeimos nariui tinkamos. Be to, įsidėmėkite, kad Jūsų įsigytą dovaną visada bus galima pakeisti į kitą paslaugą arba pramogą. Todėl neskubėkite rinkdamiesi dovaną ir atidžiai susipažinkite su dovanų kupone esančiomis taisyklėmis. Ir jokiu būdu nepamirškite, kad dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo kupono įsigijimo datos ir prireikus visada gali būti pratęstas kupone nurodytomis sąlygomis. Į visus Jums rūpimus klausimus atsakys Beta.lt klientų aptarnavimo komanda, kai su ja susisieksite telefonu: 8 5 207 3000 arba el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI