close moki3

Atsiskaitykite su MOKI 3 per 3 mėnesius, be pabrangimo

Latvijos pajūrys - Talsai, Kolka, Ventspilis, Liepoja (3 naktys)

79 €
79 € =
26.33 €

Mokėti iki
2020-12-30

+
26.33 €

Mokėti iki
2021-01-30

+
26.34 €

Mokėti iki
2021-03-30

MOKI 3 – tai atsiskaitymo būdas, leidžiantis už savo pirkinius atsiskaityti per 3 mėnesius, be pabrangimo, pirmąją įmoką atidedant. Jūsų krepšelio suma bus padalinta į 3 lygias įmokas kiekvienam mėnesiui. Jei praleisite ar nebegalėsite įmokų mokėti pagal 3 mėnesių grafiką, Jūsų patogumui, automatiškai jį pakeisime į 24 mėnesių.

Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 24,9 %, sutarties mokestis – 9,9 %, BVKKMN – 37,19 %, bendra mokėtina suma – 410,01 Eur, mėnesio įmoka – 17,08 Eur.

Daugiau apie MOKI3 skaitykite čia.

KELIONĖS Pažintinės kelionės Kelionė į Latvijos pajūrį
KELIONĖS Kelionės šeimai Pažintinės kelionės Kelionė į Latvijos pajūrį
Kelionė į Latvijos pajūrį
KELIONĖS Kelionės autobusu Kelionė į Latvijos pajūrį

Latvijos pajūrys - Talsai, Kolka, Ventspilis, Liepoja (3 naktys)

 • Išvykimas iš Vilniaus, Ukmergės, Panevėžio.
 • 3 nakvynės viešbutyje
 • Galimos ekskursijos už papildomą mokestį
 • Kelionės datos: spalio mėn.
 • 79€
  Atsiskaitykite su moki3 rules
  Pasirinkimai
  Kaina
  Kiekis
  Suma

  79€ 4 d. kelionę Latvijos pajūrys - Talsai, Kolka, Ventspilis ir Liepoja

  2020-08-13 2020-08-16
  Išparduota

  79€ 4 d. kelionę Latvijos pajūrys - Talsai, Kolka, Ventspilis ir Liepoja

  2020-08-26 2020-08-29
  Išparduota

  79€ 4 d. kelionę Latvijos pajūrys - Talsai, Kolka, Ventspilis ir Liepoja

  2020-09-03 2020-09-06
  Išparduota

  79€ 4 d. kelionę Latvijos pajūrys - Talsai, Kolka, Ventspilis ir Liepoja

  2020-09-17 2020-09-20
  Išparduota

  79€ 4 d. kelionę Latvijos pajūrys - Talsai, Kolka, Ventspilis ir Liepoja

  2020-10-01 2020-10-04
  Išparduota

  79€ 4 d. kelionę Latvijos pajūrys - Talsai, Kolka, Ventspilis ir Liepoja
  Išvykimas iš Vilniaus, Ukmergės, Panevėžio. Kilus klausimams dėl kelionės kreiptis tel. +370 5 2048488.

  2020-10-15 2020-10-18
  Išparduota

  Paslauga įdėta į krepšelį

  Paslauga įdėta į krepšelį

  Rekomenduojame įsigyti kartu su:

  add

  add

  Viso:

  Vasaros atostogas praleiskime kaimyninėje Latvijoje - prie Baltijos jūros - aplankykite Talsus, Kolką, Ventspilį ir Liepoją.

  Kelionės data: 

  • 10.15 - 10.18 - 79 Eur.
  • Kaina nurodyta be ekskursijų. Pageidaujant ekskursijų paketas kainuos 59 Eur/asm.

  Abejingų nepaliks turininga ir labai viliojanti programa:

  1 DIENA:

  • Ryte išvykstame iš Vilniaus, Ukmergės, Panevėžio. 
  • Vykstame į Talsus. 
  • Pakeliui pamatysime Jaunpilio pilį (papildomas mokestis ~ 4 €/asm.). 
  • Toliau vykstame į Pure šokolado muziejų (papildomas mokestis - ~7 €/asm.). 
  • Atvykstame į Talsus. 
  • Apžvalginė ekskursija po Talsus. 
  • Vykstame į viešbutį. 
  • Įsikūrimas viešbutyje. 
  • Nakvynė viešbutyje.
  Pakeliui į Talsus apžiūrėsime Jaunpilio pilį, kuri buvo pastatyta 1301 m. kaip Livonijos ordino tvirtovė, iš trijų pusių apsupta vandens. Iš pradžių čia gyveno maži riterių būriai, vėliau pilis buvo perstatyta, įreniant naują aukštą gynybinį bokštą ir papildomus aukštus. 1576 m. pilį įsigijo Recke klano atstovas Tiss von Recke. Šis klanas pilyje gyveno beveik 350 metų. Jaunpilio pilis yra viena rečiausių viduramžių pilių, puikiai išlaikiusi savo pirminę išvaizdą. Pure šokolado muziejus. Muziejuje išgirsite pasakojimą apie šokolado istoriją, susipažinsite su gaminių gamybos procesu, taip pat kūrybinėse dirbtuvėse galėsite pasigaminti saldumynų ir paragauti kartaus-saldaus šokolado. Taip pat greta esančioje parduotuvėje galėsite nusipirkti vietinio šokolado lauktuvėms. Talsai. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsime su šiuo nuostabiu miestu. Talsai buvo žinomi dar nuo XIII amžiaus. Talsai - miestas, stovintis ant devynių kalvų, jo gatvės išklotos akmenimis. Ten storiniai mediniai namai ir sutvarkytos gatvės bei parkai, o viename iš kalnų pakyla didingas dvaras, vadinamas Villa Hochheim, o Bažnyčios kalne yra trijų šimtų metų senumo liuteronų bažnyčia. Po ekskursijos laisvas laikas.

  2 DIENA:

  • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti). 
  • Laisvas laikas arba pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Kolka – Ruoja – Engurė" su aplankymu žvejų kaimelyje. Norintys turės galimybę papietauti žvejų kaimelyje už 12 €/asm. 
  • Poilsis prie jūros. 
  • Sugrįžtame į viešbutį. 
  • Nakvynė viešbutyje.
  Vyksime į šiauriausią Kuršžemės tašką - Kolkos kyšulį. Kolkos kyšulys arba „Kolkasrags" yra ryškiausias kyšulys Latvijos pakrantėje, kuris yra atviros Baltijos jūros ir Rygos įlankos susitikimo vieta. Pastebėtina, kad kyšulys skiria Irbensko sąsiaurį nuo Estijos Saremos salos. Ši vieta yra jūros, žemės ir žmogaus kūrybingumo erdvė. Pro Kolos kyšulį praeina daugybė jūrų laivų maršrutų. Paukščių migracijos laikotarpiu čia galite matyti dešimtis tūkstančių paukščių. Kolkasrags apylinkėse po vandeniu yra

  didžiausios laivų kapinės Baltijos jūroje. Plaukikams - ši vieta pavojinga dėl kintančių srovių ir judančio smėlio! Išvykstame į Ruoją. Senovės žvejų kaimelis - Ruoja pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėtas dar 1387 m. Šis nedidelis kaimas, kurį vietiniai gyventojai išdidžiai vadina miestu, yra Rygos įlankos Kuršžemės pakrantėje. Ruoja garsėjantis baltais paplūdimiais ir senu molu, kuris buvo pastatytas 1910 m., tačiau jo nauda nebuvo didelė - audros ir toliau mėtė valtis į krantą. Po susitikimo su Ruoja, vyksime į mažą kaimelį - Engurė, kur sustosime ir pasimėgausime nuostabiu, gamtos peizažu. Toliau vyksime į žvejų kaimą, esantį netoli Engurės, kur susipažinsime su šeima, kuri jau penkta karta užsiima žvejyba. Jie papasakos visas žvejybos išmintis. Viešnagės metu žvejų kaimelyje išgirsime įdomių pasakojimų apie žvejybos istoriją ir raidą šiame regione. Kai išalksime, šeimininkė paruoš mums žuvies vakarienę (sriuba, žuvies patiekalas, duona, vanduo ar nealkoholinis alus – už papildomą mokestį). Po pietų turėsite galimybę įsigyti įvairių žuvų, kurios bus maloniai pateiktos pardavimui. Bus galimybė pasimėgauti saule, jūra ir nuostabiu paplūdimiu.

  3 DIENA:
  • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti). 
  • Laisvas laikas arba pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Ventspilį. 
  • Poilsis prie jūros. 
  • Sugrįžtame į viešbutį. 
  • Nakvynė viešbutyje
  Uostamiestis Ventspilis - svajonių ir amžinos jaunystės miestas, įsikūręs prie Ventos upės žiočių Baltijos jūroje. Kažkada jis vaidino didžiulį vaidmenį Hanzos sąjungos prekyboje, o laivai iš čia plaukdavo po visą pasaulį, įskaitant Afriką ir Ameriką. Čia išsaugota senovės ordino pilis ir istoriniai kvartalai, įrengtas nuostabi promenadas su vaizdu į uostą ir nuostabios spalvingų karvių skulptūros. Jos yra visur ir turi įdomius pavadinimus, pavyzdžiui, prie įėjimo į miestą svečius pasitinka didžiulė skulptūra su pavadinimu „Gėlių karvė", o gatvėse galima sutikti „Karvė ant sūpynių", „Keliaujanti karvė ". Ir viskas tai dėl to, kad 2002 ir 2012 m. mieste vyko „Karvių paradas" - viešas meno renginys, kuris vėl vyks 2022 m. Miestas turi savo vidurinę mokyklą, pramogų parką, etnografinį muziejų ir planetariumą. Po ekskursijos siūlome nepamirštamą kelionę Hercogs Jēkabs laivu - tai vienas populiariausių maršrutų, leisiantis pamatyti ne tik miestą nuo vandens, bet ir vieną garsiausių Ventspilio laisvąjį uostą (kelionė užtrūks apie 1 valandą). Etnografijos muziejuje, arba kaip jis dar vadinamas, Ventspilio Pajūrio muziejumi po atviru dangumi, važiuoja traukinys Mazbānītis, pro kurio langą galima pamatyti inkarų parką ir paskutinę šio maršruto garsiąją „Kalns" stotelę.

  Vasarą čia yra rojus saulės vonių ir maudynių mėgėjams - virš paplūdimio išdidžiai kabo Mėlynoji vėliava. Tai gėlių, fontanų ir pramogų miestas su vienu geriausių vandens parkų po atviru dangumi. Bet kuriuo metų laiku miestas jus pasitiks sutvarkytomis gatvėmis, išklotomis šiuolaikiškomis plytelėmis, gražiais parkais, mažomis jaukiomis kavinėmis, nuostabiais fontanais ir ypatinga draugiškumo bei jaukumo atmosfera. Bus galimybė pasimėgauti saule, jūra ir nuostabiu paplūdimiu.

  4 DIENA:
  • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti) . 
  • Laisvas laikas arba pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Liepoją. 
  • Poilsis prie jūros. 
  • Vykstame atgal į Lietuvą.
  Liepoja dažnai vadinama „miestu, kuriame gimsta vėjas" ir himno lopšiu. Imanto Kalnino parašyta to paties pavadinimo daina (latv. pils, kurā piedzimst vējš) tapo miesto himnu. Taip pat Liepoja yra laikoma Latvijos roko gimtinė, todėl būtinai pasivaikščiosite po Latvijos muzikantų šlovės alėją. Pamatysime centrinį miesto turgų, dar žinomą kaip Petrovo turgus, kuris yra vienas gražiausių prekybos paviljonų Europoje. Šalia turgaus yra pati gražiausia Šventosios Trejybės katedra, kuri jus nustebins nepakartojamu vargonu. Vaikščiodami senosiomis gatvelėmis ir eidami link jūros, tikrai pateksite prie „Livov" medžio. Jis sukurtas iš 4000 metalinių strypų ir siekia 6 metrų aukščio. Prisėsite ant suolų, kurie jį supa, ir klausysite mėgstamų „Livov" grupės dainų. Tame pačiame parke, kuris yra vienas didžiausių parkų Baltijos šalyse, įrengtos didžiausi būgnai Latvijoje - tai yra vienas iš tų simbolių, kuris parodo, kad Liepoja laikoma šalies muzikine sostine. Kadangi parkas yra šalia Baltijos jūros, galėsite pamatyti dailų auksinį ir baltą smėlį su minkštu perėjimu į jūrą. Paplūdimio plotis kai kuriose vietose siekia 70 metrus. Paplūdimys gavo Mėlynąją vėliavą už savo unikalumą ir gerą priežiūrą. Carinės Rusijos laikais Liepojos paplūdimio smėlis, praktiškai be jokio filtravimo, buvo naudojamas smėlio laikrodžių gamyboje. Būtinai praeisime palei upės promenadą, kur yra įrengtas gintarinis laikrodis, o iš promenados atsiveria puikus vaizdas į uosto prieplaukas, laivus, jachtas ir koncertų salę „Lielais Dzintars", kuri pirmiems lankytojams duris atvėrė 2015 metų rudenį. Netoli centro yra stačiatikių Šv. Mikalojaus katedra, kuri taip pat vadinama jūrine. Jo pašventinime dalyvavo Nikolajus II. Laisvu laiku galėsite apsilankyti: netoli centro esančiame vandens parke, kuriame yra baseinai, SPA zonos, sūkurinė vonia, pirtis ir kitos poilsio zonos. Taip pat galėsite aplankyti buvusį karinį Karostos uostą, tai yra ypatinga vieta

  Liepojoje, ji yra ant tiek unikali, kad ji yra viena iš labiausiai neįprastų lankytinų vietų visoje Latvijoje! Jame yra fortai ir unikalus tiltas. Karosta yra vienintelis Europoje turistams skirtas garnizonų kalėjimas. Šiandien Karostos kalėjimas yra pripažintas nuostabiausiu viešbučiu pasaulyje, jame galėsite apsilankyti laisvu laiku. Be to, visi norintis galės sudalyvauti realybės šou „Už grotų" ar pabandyti išeiti iš uždarų kambarių, o nuotykių ieškotojams siūloma pernakvoti kalėjimo kameroje. Bus galimybė pasimėgauti saule, jūra ir nuostabiu paplūdimiu.

  Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė autobusu;
  • 3 nakvynės viešbutyje be pusryčių (TWIN tipo dviviečiuose kambariuose);
  • kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • kelionės vadovo-gido paslaugos;
  • apžvalginė ekskursija po Talsus.

  Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Ekskursijų paketas 59 €/asm., kurį sudaro:
  • ekskursinė išvyka „Kolka – Ruoja – Engurė" aplankant žvejų kaimelį;
  • norintys turės galimybę papietauti žvejų kaimelyje (papildomai už pietūs 12 €/asm.);
  • ekskursinė išvyka į Ventspilį;
  • ekskursinė išvyka į Liepoją;
  • 3 pusryčiai viešbutyje;
  • Pageidaujant:
  • jei keliaujate vienas yra priemoka už vienvietį kambarį (jei keliaujate trise, perspėkite kelionių agentūrą, kad pasirūpintų papildoma lova Jūsų dviviečiame kambaryje);
  • sveikatos draudimas kelionės metu.

  Pastabos:

  • Kilus klausimams dėl kelionės kreiptis tel. +370 5 2048488 arba [email protected]
  • Įsigijus kuponą privalote jį užregistruoti per 24 val. nuo įsigijimo. Registruotis ČIA.
  • Dėmesio! Kelionės pradžia yra laikoma bet kurios turizmo paslaugos, įtrauktos į organizuotą kelionę, teikimo pradžia. Kelionės pabaiga yra laikoma bet kurios turizmo paslaugos, įtrauktos į organizuotą kelionę, teikimo pabaiga. 
  • Kelionei reikalingas pasas/asmens tapatybės kortelė (dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės grįžimo).
  • Už ekskursijas, ekskursines išvykas ir kitas papildomai mokamas paslaugas turite atsiskaityti kelionių organizatoriaus biure, ne vėliau nei 30 dienų iki kelionės pradžios.
  • Kelionės išvykimo ir atvykimo laikai gali keistis – patikslinta informacija atsiunčiama į elektroninį paštą (2-3 dienas prieš kelionę).
  • DĖMESIO! Kelionės be ekskursijų paketo vietų skaičius yra ribotas! Teirautis kelionių organizatoriaus biure.
  • Lagaminas kuris dedamas į autobuso bagažinę, neturi sverti daugiau nei 25 kg.
  • Ausinukai ekskursijoje mokami papildomai.
  • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
  • Visi įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas nėra įskaičiuoti į kelionės kainą ir apmokami pačių keliautojų.
  • Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas keliautojų nelydi ir ekskursijų neveda.
  • Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba.
  • Kelionės vadovas (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia lietuvių kalba.
  • Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.
 • Įsigijus kuponą privalote jį užregistruoti per 24 val. nuo įsigijimo: https://beta.lt/keliautoju-registracija
 • Kuponas galioja kelionei Latvijos pajūrys Talsai, Kolka, Ventspilis ir Liepoja.
 • Kuponas galioja vienam asmeniui.
 • Įsigijus kuponą privalote jį užregistruoti per 24 val. nuo įsigijimo: https://beta.lt/keliautoju-registracija
 • Pageidaujamą kelionės variantą ir datą pasirinksite pirkdami kuponą.
 • Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; 3 nakvynės viešbutyje be pusryčių (TWIN tipo dviviečiuose kambariuose); kelionės dokumentų sutvarkymas; kelionės vadovo-gido paslaugos; apžvalginė ekskursija po Talsus.
 • Į kainą neįskaičiuota: Ekskursijų paketas 59 €/asm., kurį sudaro: ekskursinė išvyka „Kolka – Ruoja – Engurė“ aplankant žvejų kaimelį; norintys turės galimybę papietauti žvejų kaimelyje (papildomai už pietūs 12 €/asm.); ekskursinė išvyka į Ventspilį; ekskursinė išvyka į Liepoją; 3 pusryčiai viešbutyje; Pageidaujant: jei keliaujate vienas yra priemoka už vienvietį kambarį (jei keliaujate trise, perspėkite kelionių agentūrą, kad pasirūpintų papildoma lova Jūsų dviviečiame kambaryje); sveikatos draudimas kelionės metu.
 • Dėmesio! Kelionės pradžia yra laikoma bet kurios turizmo paslaugos, įtrauktos į organizuotą kelionę, teikimo pradžia. Kelionės pabaiga yra laikoma bet kurios turizmo paslaugos, įtrauktos į organizuotą kelionę, teikimo pabaiga.
 • Kelionei reikalingas pasas/asmens tapatybės kortelė (dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės grįžimo).
 • Už ekskursijas, ekskursines išvykas ir kitas papildomai mokamas paslaugas turite atsiskaityti kelionių organizatoriaus biure, ne vėliau nei 30 dienų iki kelionės pradžios.
 • Kelionės išvykimo ir atvykimo laikai gali keistis – patikslinta informacija atsiunčiama į elektroninį paštą (2-3 dienas prieš kelionę).
 • DĖMESIO! Kelionės be ekskursijų paketo vietų skaičius yra ribotas! Teirautis kelionių organizatoriaus biure.
 • Lagaminas kuris dedamas į autobuso bagažinę, neturi sverti daugiau nei 25 kg.
 • Ausinukai ekskursijoje mokami papildomai.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Visi įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas nėra įskaičiuoti į kelionės kainą ir apmokami pačių keliautojų.
 • Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas keliautojų nelydi ir ekskursijų neveda.
 • Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba.
 • Kelionės vadovas (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia lietuvių kalba.
 • Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.
 • Kelionės organizatorius – SIA INTERLUX TRAVEL, draustas „Baltic Insurance House“ kelionių organizatoriaus draudimu Nr. 63.01.500060. Latvijos respublikos turizmo agentūrų ir kelionių organizatorių duomenų bazėje TATO: http://tato.em.gov.lv/site/view?id=722. Kelionės organizatoriaus atstovas Lietuvoje – UAB INTERLUX TRAVEL.
 • Jeigu Jūs užsisakėte kelionę ir gavote patvirtinimą, tačiau norite kelionės atsisakyti, Jums taikomas 30 % kelionės kainos atšaukimo mokestis.
 • Kelionę atšaukiant likus 45–35 dienoms iki kelionės pradžios, taikomas 20 % kelionės kainos atšaukimo mokestis.
 • Kelionę atšaukiant likus 34–20 dienų iki kelionės pradžios, taikomas 40 % kelionės kainos atšaukimo mokestis.
 • Kelionę atšaukiant likus 19–14 dienų iki kelionės pradžios, taikomas 85 % kelionės kainos atšaukimo mokestis.
 • Kelionę atšaukiant likus mažiau nei 14 dienų iki išvykimo, taikomas 100 % kelionės kainos atšaukimo mokestis.
 • Nesutarimai tarp atsakingų kelionių organizatorių ir kliento sprendžiami derybų keliu.
 • Kelionių organizatorius nėra atsakingas už padarytą žalą dėl „force majeure“ aplinkybių.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Šis kuponas negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą.
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Trukmė: 4 dienos
 • Kuponas galioja: Spalio mėn.
 • Vieta: Latvija
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Šis kuponas yra daugiatipis, jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu, jas galite pasikeistį į kitą (-as) to paties pardavėjo siūlomą (-as) tos pačios vertės, pigesnę (-es) ar brangesnę (-es) paslaugą (-as). Tuo atveju, kai vienas kuponas yra keičiams į kitą (-us) pigesnį (-ius) kuponą (-us) – kuponų kainų skirtumas nėra grąžinamas. Brangesnei (-ėms) paslaugoms taikoma priemoka.
 • phone Telefonas +370 5 2048488
  El. pašto adresas [email protected]

  Pardavėjas

  SIA INTERLUX TRAVEL
  Įmonės kodas: 40103860236, PVM mokėtojo kodas: LV40103860236
  -

  DAUGIAU PARTNERIO PASIŪLYMŲ

  Naujieji LENKIJOJE: nakvynė 5* INTERCONTINENTAL WARSZAWA
  139
  9 d. kelionė į MALDYVUS su skrydžiu ir 5* viešbučiu
  GARANTUOTAS IŠVYKIMAS
  Nuo 995
  Lietuvos gotikos perlas – Trakai
  TOP pasiūlymas
  -50%
  15
  30 €
  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: