Alergijos arba maisto netoleravimo tyrimai NEIŠEINANT IŠ NAMŲ

 • Tyrimas atliekamas per 5-6 d. d.
 • Dalyviai - 1 asm.
 • Kupono galiojimas - 6 mėn.
 • Nuo 23.80€ 34€
  Pasirinkimai
  Kaina
  Kiekis
  Suma

  23.8€ 34€ kainuojantį kūdikių ir vaikų maisto alergijos tyrimą AllergoBABY
  www.allergomedica.lt +370 640 65680, [email protected]

  23.80 €
  remove add
  0.00 €

  59€ 99€ kainuojantį maisto alergenų tyrimą AllergoSTANDART FOOD
  www.allergomedica.lt +370 640 65680, [email protected]

  59.00 €
  remove add
  0.00 €

  59€ 99€ kainuojantį įkvepiamųjų alergenų tyrimą AllergoSTANDART INHALANT
  www.allergomedica.lt +370 640 65680, [email protected]

  59.00 €
  remove add
  0.00 €

  78€ 130€ kainuojantį maisto netoleravimo tyrimą ALLERG4Y LINE80
  www.allergomedica.lt +370 640 65680, [email protected]

  78.00 €
  remove add
  0.00 €

  197€ 237€ kainuojantį molekulinį maisto ir įkvėpiamųjų alergenų tyrimą AllergoEXPERT 300
  www.allergomedica.lt +370 640 65680, [email protected]

  197.00 €
  remove add
  0.00 €

  Paslauga įdėta į krepšelį

  Paslauga įdėta į krepšelį

  Rekomenduojame įsigyti kartu su:

  add

  add

  Viso:

  ALLERGOMEDICA KLINIKA – vieta, kur galite kreiptis ir sulaukti visapusiškos, profesionalios pagalbos. Išskirtinė klinikos specializacija yra alerginių ligų diagnostika ir gydymas. Allergomedica" klinikos laboratorijoje atliekami kraujo, odos ir odos lopo alergijos tyrimai padės ligą diagnozuoti, o specialisto konsultacija – parinkti Jums tinkamiausią ligos suvaldymo ar gydymo planą. Gydytojai alergologai ir klinikiniai imunologai, laboratorijos specialistai ir mokslininkai dirba drauge spręsdami kiekvieno paciento individualią problemą.


  Pasinaudoję šiuo išskirtiniu pasiūlymu, galėsite rinktis Jums ar Jūsų artimiesiems reikalingiausius tyrimus, o juos atlikti net neiškėlus kojos iš namų! Tai padės padaryti AllergoSMART" kraujo paėmimo rinkinys:

  • Rinkinį pasiimkite artimiausiame OMNIVA paštomate.
  • Rinkinyje rasite išsamias instrukcijas ir priemones viskam saugiai atlikti.
  • Mėginį išsiųskite OMNIVA paštomatu atgal į laboratoriją NEMOKAMAI.

  APIE PASIŪLYMĄ:

  • Kraujo mėginio paėmimo rinkinys AllergoSmart" Jums bus atsiųstas per OMNIVA paštomatą.
  • Pasiruošimas tyrimui: specialaus pasiruošimo nereikia. Pacientas gali būti pavalgęs, alerginių vaistų (antihistamininių) vartojimo nutraukti taip pat nereikia.
  • Tyrimo atlikimo laikas: tyrimas atliekamas per 5-6 darbo dienas nuo tos dienos, kai kraujas yra pristatomas į „Allergomedica" laboratoriją.
  • Rezultatų įvertinimas: tyrimo rezultatus gausite į nurodytą el. paštą. Priklausomai nuo pasirinkto tyrimo, kartu gausite ir gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo (atlikus ALLERGOEXPERT 300 tyrimą) arba specialisto (atlikus STANDART tyrimus) komentarą/vertinimą. 

  Galėsite rinktis iš šių tyrimų:

  ALLERGOBABY – KŪDIKIŲ IR VAIKŲ ALERGIJOS MAISTUI IŠTYRIMĄ:

  Tėveliams, kurių mažuosius vargina virškinamojo trakto simptomai, tokie kaip pilvo pūtimas, vėmimas, viduriavimas, ar net sunkios ir gyvybiškai pavojingos sisteminės (anafilaksinės) reakcijos, visada pirmiausia siūloma pasitikrinti dėl maisto alergijos dažniausiems alergenams, sukeliantiems vaikų alergiją kūdikiams ir vaikams iki 5-erių metų: kiaušiniams, pienui ir kviečiams. Apie šiuos tyrimus derėtų pagalvoti ir tiems, kurių mažuosius vargina sunkiai suvaldomos odos ligos: egzema arba atopinis dermatitas. Šis tyrimas taip pat naudojamas ligos eigos periodiniam stebėjimui, siekiant įvertinti alergijos išaugimą.

  Alergijos tyrimo rezultatai bus pateikti TOKIA FORMA

  ĮKVEPIAMŲJŲ ALERGENŲ TYRIMĄ ALLERGOSTANDART INHALANT:

  Šį tyrimą rekomenduojama rinktis, kai vargina įkvepiamiems alergenams būdingi simptomai: tekanti, užsikimšusi nosis, čiaudulys, niežtinčios akys, apsunkintas kvėpavimas, dusulys ir kt. Kadangi paletėje yra ir pagrindiniai maisto produktai, tyrimas gali padėti išsiaiškinti tokių simptomų kaip bėrimai, skrandžio problemos priežastį.

  AllergoSTANDART INHALANT įkvepiamųjų alergenų paletė – atrankinis tyrimas, kurio metu nustatomas paciento bendras IgE kiekis, ištiriamas įsijautrinimas 57 atskiriems, 6 mišinyje esantiems alergenams, taip pat atliekami du papildomi pavieniai alergenai su IMMUNOCAP PHADIA analizatoriumi.

  AllergoSTANDART INHALANT įkvepiamųjų alergenų paletę sudaro:
   
  • bendrieji alergenai (bendras IgE, namų dulkių erkės D. pteronyssinus ir D. farinae, kačių epitelis ir pleiskanos, šunų pleiskanos, kiaušinio baltymas, pienas, tarakonai, žemės riešutai, sojos pupelės, kviečiai, alksnis, beržas, ąžuolas, paprastoji ambrozija, japoninis apynys, paprastasis kietis, pelėsinis grybas Alternaria alternata);
  • esantys patalpoje (maisto erkės Acarus siro ir Tyrophagus putrescentiae);
  • žiedadulkės ir pelėsiai (žolių mišinys: kvapioji gardunytė, sodo žolė, paprastoji nendrė, smilga, bermudų žolė, motiejukas, Penicillium notatum, Candida albicans, lazdynas, alyvmedis, klevalapis platanas, gluosnis, medvilnės medis, baltasis uosis, baltoji pušis, japoninis kedras, akacija, baltoji ramunė, kiaulpienė, gyslotis, rusiškasis dagys, paprastoji rykštenė, šiurkštusis burnotis);
  • vabzdžiai (bičių nuodai, vapsvų nuodai);
  • gyvūnai (pelė / žiurkė, triušis, jūrų kiaulytė, avis, žiurkėnas, arklys);
  • kiti (lateksas).
  Tokia paletės sudėtis leidžia ne tik nustatyti įsijautrinimą įkvepiamiems alergenams, bet ir įtarti kryžmines reakcijas su maisto produktais. Taip pat į šią alergenų paletę įeina CCD, kurio pagalba galima atmesti kliniškai nereikšmingus teigiamus rezultatus.

  Detalų tiriamų alergenų sąrašą galite pamatyti atsakymo pavyzdyje ČIA.

  MAISTO ALERGENŲ TYRIMĄ ALLERGOSTANDART FOOD:

  Tai atrankinis tyrimas, kurio metu nustatomas paciento bendras IgE kiekis, ištiriamas įsijautrinimas 52 atskiriems, 19 mišinyje esantiems alergenams ir, panaudojant „aukso standarto" PHADIA technologiją, patikslinamas įsijautrinimas 2 dažniausiai klaidingai teigiamas arba klaidingai neigiamas reakcijas rodantiems alergenams.

  Paletę sudaro tiek dažniausiai maisto alergiją sukeliantys maisto produktai, tiek rečiau pasitaikantys, tačiau galimai sukeliantys alergines reakcijas vaisiai, daržovės ir kiti maisto produktai. Į paletės sudėtį be gausaus maisto alergenų sąrašo taip pat įeina pagrindiniai įkvepiamieji alergenai (pavyzdžiui, namų dulkių erkės, naminiai gyvūnai, beržų žiedadulkės). Taip pat į šią alergenų paletę įeina CCD, kuris leidžia atmesti kliniškai nereikšmingus teigiamus rezultatus. Tokia paletės sudėtis leidžia įvertinti įsijautrinimą ne tik maisto produktams, bet ir pagrindiniams įkvepiamiesiems alergenams.

  Šį tyrimą rekomenduojama rinktis, kai vargina maisto alergenams būdingi simptomai: bėrimai, egzema, dilgėlinė, skrandžio problemos, burnos gleivinės niežėjimas ir dilgčiojimas ir kt. Kadangi paletėje yra ir pagrindiniai įkvepiamieji alergenai, tyrimas gali padėti išsiaiškinti tokių simptomų, kaip tekanti, užsikimšusi nosis, čiaudulys, niežtinčios akys, apsunkintas kvėpavimas, priežastį.

  Detalų tiriamų alergenų sąrašą galite pamatyti atsakymo pavyzdyje ČIA.

  ALLERGOEXPERT 300 - MOLEKULINĮ MAISTO IR ĮKVEPIAMŲJŲ ALERGENŲ TYRIMĄ:

  AllergoEXPERT 300 yra naujos kartos diagnostinė programa, apimanti didžiausią iki šiol prieinamą molekulinių alergenų paletę bei gydytojo specialisto komentarą apie tyrimo rezultatus bei rekomendacijas ką daryti toliau. Tyrimo metu nustatomas paciento įsijautrinimas daugiau negu 117 alergenų, 178 molekuliniams alergenų komponentams ir išmatuojamas bendras IgE (iš viso ištiriamos mažiausiai 296 analitės). Vieno tyrimo metu nustatomas labai platus paciento įsijautrinimo profilis!

  AllergoEXPERT 300 programa yra unikali ne tik dėl itin didžiausio tiriamų alergenų skaičiaus viename tyrime. Vienas svarbus AllergoEXPERT programos privalumas yra tai, kad tyrimo metu inhibuojami prie karbohidratinės determinantės (CCD) besijungiantys antikūnai todėl tyrimo įvertinimas pacientams, kurie turi CCD antikūnų, labai palengvėja ir yra išvengiama gausybės kliniškai nereikšmingų teigiamų atsakymų. Mokslininkų nustatyta, kad daugiau kaip 20% visų alergiškų žmonių kraujyje aptinkami specifiniai imunoglobulinai E, nukreipti prieš CCD.

  Į AllergoEXPERT 300 programą įeina dažniausiai alergines reakcijas sukeliantys, bei rečiau pasitaikantys, bet taip pat ypatingai svarbią diagnostinę reikšmę turintys, tiek įkvepiamieji, tiek maisto alergenai. Detalų tiriamų alergenų sąrašą galite pamatyti tyrimo atsakymo pavyzdyje.

  Tam, kad pacientui tyrimų atsakymai būtų aiškūs ir suprantami, paciento gautus tyrimų rezultatus įvertina alergologas ir klinikinis imunologas. Taip pat, esant poreikiui, atliekami tikslinamieji tyrimai su „Phadia 200" analizatoriumi, kuris laikomas „auksiniu" standartu. Gydytojas, atsižvelgdamas į paciento anketoje nurodytus nusiskundimus, gautus rezultatus ir papildomus tyrimu, aptaria Jūsų atliktus tyrimus, jų rezultatus bei sąsajas su jaučiamais simptomais, pateikia savo rekomendacijas, apžvelgia specifinės imunoterapijos taikymo galimybes.

  AllergoEXPERT 300 programa puikiai tinka tiek norintiems išsiaiškinti savo tikrąją alergijos priežastį, tiek norintiems sužinoti platesnį savo įsijautrinimo profilį, tiek pacientams, svarstantiems apie specifinę imunoterapiją (ASIT). Tyrimo metu yra tiriami alergenai molekuliniame lygmenyje, tad tyrimo rezultatai gali duoti daug naudingos informacijos ir pacientams, jau žinantiems savo įsijautrinimo priežastį, kadangi AllergoEXPERT 300 programa padeda atsakyti į tokius klausimus kaip, ar pacientas gali valgyti termiškai apdorotą maisto produktą, ar jis yra potencialiai pavojingas paciento sveikatai, ar patiriami simptomai nėra dėl kryžminių reakcijų, ar pacientui tiktų specifinė imunoterapija?

  Detalų tiriamų alergenų sąrašą galite pamatyti tyrimo atsakymo pavyzdyje ČIA

  MAISTO NETOLERAVIMO TESTĄ ALLERG4Y LINE80:

  Vienas iš tyrimų, kuriuo nustatomas netoleravimas maisto produktams, yra IgG4 poklasio antikūnų tyrimas prieš įvairius maisto produktus. Tyrimas yra plačiai paplitęs ir taikomas įvairiose pasaulio šalyse. Svarbu paminėti, kad tyrimas yra ne diagnostinis, t. y. jis nediagnozuoja ligos ir neparodo organizmo būklės. Šio tyrimo rezultatai gali pacientui padėti suprasti, kurių maisto produktų vertėtų atsisakyti arba vartoti mažesniais kiekiais. Į tyrimą įeina NET 80 skirtingų maisto produktų, kuriuos kiekvieną dieną naudojame savo racione: įvairūs vaisiai, uogos, prieskoniai, daržovės, riešutai, grūdai, pienas ir jo produktai, žuvys, jūros gėrybės, kiaušiniai, mėsa ir kiti produktai (kava, kakava, gliutenas, kepimo mielės). Tiriamų maisto produktų sąrašą rasite ČIA

  Maisto netoleravimo tyrimo atsakymas pateikiamas visiems suprantama ir aiškia kalba. Pagal aptiktų IgG4 antikūnų kiekį kiekvienam maisto produktui priskiriama tam tikra klasė (nuo 0 iki 6). 0 klasė reiškia, kad IgG4 antikūnų prieš šį maisto produktą nėra ir tą maisto produktą galite vartoti. Kuo didesnis IgG4 antikūnų kiekis nustatytas maisto produktui, tuo jis įvertinamas didesne klase ir tuo šio produkto rekomenduojama vartoti mažiau arba visai atsisakyti.

  Maisto netoleravimo rezultatai bus pateikti TOKIA FORMA

 • Kuponas galioja pirkimo metu pasirinktam tyrimui.
 • Visi tyrimai, išskyrus maisto netoleravimo, tinka vaikams nuo 1 metų.
 • Kaip atlikti pirkimą: puslapyje www.allergomedica.lt įsidėkite į krepšelį Beta.lt pirktą tyrimų paketą. Beta.lt kupono kodą įveskite į langelį "Nuolaidos kodas" ir Jums bus pritaikyta nuolaida. Toliau tęskite užsakymą pagal instrukciją.
 • Kraujo mėginio paėmimo rinkinys „AllergoSmart" Jums bus NEMOKAMAI atsiųstas į artimiauisą OMNIVA paštomatą.
 • Paėmę kraujo mėginį, išsiųskite jį atgal į laboratoriją OMNIVA paštomatu NEMOKAMAI (tam Jums bus suteiktas specialus kodas).
 • Tyrimas atliekamas per 5-6 darbo dienas nuo tos dienos, kai kraujas yra pristatomas į „Allergomedica" laboratoriją.
 • Tyrimo rezultatus su gydytojo komentaru gausite į nurodytą el. paštą. Priklausomai nuo pasirinkto tyrimo, kartu gausite ir gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo (atlikus ALLERGOEXPERT 300 tyrimą) arba specialisto (atlikus STANDART tyrimus) komentarą/vertinimą.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Trukmė: Tyrimas atliekamas per 5-6 d. d.
 • Kuponas galioja: 6 mėn.
 • Vieta: Visa Lietuva
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Šis kuponas yra daugiatipis, jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu, jas galite pasikeistį į kitą (-as) to paties pardavėjo siūlomą (-as) tos pačios vertės, pigesnę (-es) ar brangesnę (-es) paslaugą (-as). Tuo atveju, kai vienas kuponas yra keičiams į kitą (-us) pigesnį (-ius) kuponą (-us) – kuponų kainų skirtumas nėra grąžinamas. Brangesnei (-ėms) paslaugoms taikoma priemoka.
 • Telefonas +370 5 2073000
  El. pašto adresas [email protected]
  Paslaugos teikėjo kontaktiniai duomenys bus matomi įsigijus paslaugą.
  • www.allergomedica.lt

  Pardavėjas

  IMUNODIAGNOSTIKA UAB
  Įmonės kodas: 303064228, PVM mokėtojo kodas: LT100008020911
  Vilniaus r. sav. Didžiosios Riešės k. Molėtų g. 16, LT- 14260

  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: