DOVANOS Pagal gavėją Dovanos moterims Profilaktinė MOTERS sveikatos ištyrimo programa + DOVANA
Profilaktinė MOTERS sveikatos ištyrimo programa + DOVANA
Profilaktinė MOTERS sveikatos ištyrimo programa + DOVANA
Profilaktinė MOTERS sveikatos ištyrimo programa + DOVANA
DOVANOS Pagal kategoriją Profilaktinė MOTERS sveikatos ištyrimo programa + DOVANA

Profilaktinė MOTERS sveikatos ištyrimo programa + DOVANA

Vieta: Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas

Telefonas: +370 5 2073000

Galiojimo laikas: 12 mėn.

Asmenų skaičius: 1 asmuo

Nuo 42.20 €
Dalinkis šiuo pasiūlymu
Dovanų kuponas Dovanų kuponas

Dėmesio! Dėl šalyje vykdomo karantino klinika laikinai nedirbs.

Sveikata - svarbiausias žmogaus turtas! Pasirūpinkite savo artimiausiais žmonėmis, padovanojant jiems viso organizmo ištyrimą!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Esant dideliam gyvenimo tempui svarbu nepamiršti pasirūpinti savimi ir reguliariai tikrintis savo sveikatą. Savo sveikata reikia rūpintis ir tada, kai atrodo, kad jaučiatės puikiai. Specialiai moterims sukurtos profilaktinės sveikatos ištyrimo programos gali padėti išvengti lėtinių ligų ir komplikacijų. Tereikia laiku pastebėti organizmo pokyčius. 

Kas sudaro šį pasiūlymą?

Įsigijus šį kuponą, galėsite rinktis iš trijų ALTAMEDA klinikos specialistų sudarytų programų:

 • pirminė profilaktikos programa moterims: ištyrimo programą sudaro patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai – įvertinama kasos, inkstų veikla, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, skydliaukės veikla. Į programą įeina: alfa-amilazė, kepenų fermentai (alaninaminotransferazė, aspartataminotransferazė), bendras kraujo tyrimas, bendras ir tiesioginis bilirubinas, lipidograma (visos cholesterolio frakcijos), gliukozė, kreatininas, šlapalas, pagrindiniai skydliaukės hormonai (TTH, FT4);
 • optimali ištyrimo programa moterims: šią programą sudaro svarbiausi ir dažniausiai skiriami laboratoriniai tyrimai – ištiriamos kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegiminiai rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitaminas D. Į programą įeina: alfa-amilazė, bendras baltymas, bendras kraujo tyrimas, bendras šlapimo tyrimas, bendro kraujo mikroskopavimas, bendras ir tiesioginis bilirubinas, chloras, lipidograma (visos cholesterolio frakcijos),  ENG (eritrocitų nusėdimo greitis), gliukozė, kepenų fermentai (gamagliutamiltransferazė, alaninaminotransferazė, aspartataminotransferazė), kalcis, kalis, kreatininas, natris, šlapalas, pagrindiniai skydliaukės hormonai (TTH, FT4), vitaminas D;
 • išplėstinė ištyrimo programa moterims: ši programa skirta toms moterims, kurios nori itin išsamaus organizmo ištyrimo – ištiriamos kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegiminiai rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D. Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, įvairius vėžinius žymenis. Į programą įeina: alfa-amilazė, bendras baltymas, bendras kraujo tyrimas, bendras šlapimo tyrimas, bendro kraujo mikroskopavimas, bendras ir tiesioginis bilirubinas, CA 125 (kiaušidžių vėžio žymuo), CA 15-3 (krūtų vėžio žymuo), CA 19-9 (kasos vėžio žymuo), CEA (karcinoembrioninis antigenas), Lipidograma (visos cholesterolio frakcijos) C-Reaktyvinis baltymas (CRB), didelio jautrumo CRB, feritinas, gliukozė, kepenų fermentai (gamagliutamiltransferazė, alaninaminotransferazė, aspartataminotransferazė), homocisteinas, kalcis, kalis, kreatininas, magnis, natris, šlapalas, pagrindiniai skydliaukės hormonai (TTH, FT4), vitaminas D.
DOVANA! Šeimos gydytojo tyrimų įvertinimas.

Svarbi informacija: 
 • tyrimų negalima atlikti sergant, kad nebūtų iškreipiami tyrimų rezultatai;
 • tyrimus rekomenduojama atlikti nevalgius, kad būtų tikslūs gliukozės ir cholesterolio rodikliai;
 • atliekant tyrimų programą, kurioje yra vitamino D tyrimas, rekomenduojama bent 4 paras nevartoti vitaminų, kurių sudėtyje yra vitamino D, žuvų taukų;
 • tyrimo programos, kuriose tiriamas eritrocitų nusėdimo greitis (ENG), atliekamos tik darbo dienomis iki 16:30.


Vieta:

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas

Galiojimo laikas:

12 mėn.

Asmenų skaičius:

1 asmuo

Telefonas:

+370 5 2073000


Altameda – pasirūpink savo artimųjų sveikata!

Turbūt kiekvienoje šeimoje yra asmenų, kurie metų metais neprisiruošia pasitikrinti sveikatos, kol nesusiduria su įvairiais sutrikimais. Kaip paskatinti artimą žmogų išsitirti? Padovanoti profilaktinę tyrimo programą Altameda klinikoje.

Altameda klinika įsikūrusi PPC Akropolis Kaune ir PC Mindaugo MAXIMA Vilniuje, tad bus patogu pasirinkti Jums artimiausią filialą ir atvykti. Be to, net nebūti registruotis, tačiau reikėtų žinoti, kad:

 • Tyrimai atliekami nevalgius;
 • Jei bus tiriamas D vitamino kiekis organizme, tuomet jo reikės nenaudoti nors 4 paras;
 • Nebūtina pateikti tikslius asmenybės duomenis.

Galima rinktis moters ar vyro profilaktinių tyrimų programas. Kraujo analizė parodys ne tik jo sudėtį, bet ir pagrindinių organų veiklos būklę. Šiuolaikinės medicinos galimybės labai plačios, todėl Altameda klinikojeatliekama net apie 200 įvairių tyrimų, nuo paprastų iki itin retų, taip pat skiepijama nuo įvairių ligų.

Gavus atsakymą, galima kreiptis dėl detalaus paaiškinimo į Altameda klinikos šeimos gydytoją.

Profilaktiniai tyrimai padės išvengti sunkesnių susirgimų ir pastebėti jų pradžią. Juk laiku pastebėtas sutrikimas daug lengviau pašalinamas, nei įsisenėjusi liga. Tad pasirūpinkite sveikata patys ir paraginkite šeimos narius, juk nuo to priklauso gyvenimo kokybė bei visų Jūsų laimė.

Sąlygos:


 • Dėmesio! Dėl šalyje vykdomo karantino klinika laikinai nedirbs.
 • Nereikia registruotis.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Kuponas galioja: 12 mėn.
 • Vieta: Vilnius, Kaunas
 • Dalyviai: 1 asmuo
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Šis kuponas yra daugiatipis, jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu, jas galite pasikeistį į kitą (-as) to paties pardavėjo siūlomą (-as) tos pačios vertės, pigesnę (-es) ar brangesnę (-es) paslaugą (-as). Tuo atveju, kai vienas kuponas yra keičiams į kitą (-us) pigesnį (-ius) kuponą (-us) – kuponų kainų skirtumas nėra grąžinamas. Brangesnei (-ėms) paslaugoms taikoma priemoka.

 • Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  Noriu paklausti
  close
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: