PRAMOGOS Pramogos vaikams Vaikų stovyklos Dienos stovykla PLANETOS LOBIŲ SARGYBINIS

Dienos stovykla PLANETOS LOBIŲ SARGYBINIS

laikrodisPasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Galite rinktis 5 arba 10 d. stovyklą.
 • Skirta 7-14 m. vaikams.
 • 110€
  Pasirinkimai
  Kaina
  Kiekis
  Suma

  110€ dienos stovyklą PLANETOS LOBIŲ SARGYBINIS (5 dienos VILNIUJE)

  2019-06-10 2019-06-14
  Išparduota

  205€ dienos stovyklą PLANETOS LOBIŲ SARGYBINIS (10 dienų VILNIUJE, 11-14 m. vaikams)

  2019-07-15 2019-07-26
  Išparduota

  205€ dienos stovyklą PLANETOS LOBIŲ SARGYBINIS (10 dienų VILNIUJE, 7-10 m. vaikams)

  2019-07-29 2019-08-05
  Išparduota

  110€ dienos stovyklą PLANETOS LOBIŲ SARGYBINIS (5 dienos KAUNE)

  2019-07-08 2019-07-12
  Išparduota

  110€ dienos stovyklą PLANETOS LOBIŲ SARGYBINIS (5 dienos KAUNE)

  2019-08-05 2019-08-09
  Išparduota

  Paslauga įdėta į krepšelį

  Paslauga įdėta į krepšelį

  Rekomenduojame įsigyti kartu su:

  add

  add

  Viso:

  VŠĮ „Gatvės gyvos" jau ketvirtus metus kviečia vaikus į edukacines dienos stovyklas. Dienos stovyklų tikslas – kultūros edukacija per gyvas, įtraukiančias patirtis. Kaskart vis naujos stovyklų programos, kuriose su vaikais tyrinėjama istorija, menas, architektūra, literatūra ir daugybė kitų temų.

  Stovyklų programose:

  • kūrybiškos ekskursijos;
  • apsilankymai kultūros paveldo vietovėse;
  • įvairūs edukaciniai užsiėmimai, dirbtuvės;
  • susitikimai su kultūros, meno kūrėjais.

  Vasaros atostogų metu vaikai kviečiami į prasmingą, atradimų ir nuotykių kupiną pažintį su gamtos ir kultūros paveldo turtais. Dienos stovykloje „Planetos lobių sargybinis" per įvairias ekskursijas, žygius, edukacines ir kūrybines veiklas tyrinėsite mus supančią aplinką ir mokysitės, kaip galite išsaugoti visa, kas mums brangu, kaip galime visi kartu darniai gyventi savo mieste, savo šalyje ir visoje planetoje!

  Programa yra preliminari ir bus tikslinama. Galutinė programa tėveliams bus atsiunčiama likus savaitei iki stovyklos pradžios.


  Stovyklos programa VILNIUJE

  1-OJI SAVAITĖ Miesto lobiai: tiriu ir saugau!

  1-oji diena. Mūsų daržas!

  Tam, kad augintum daržoves, nebūtina važiuoti pas senelius į kaimą! Ir mieste esama daržų, kuriuos puoselėja bendruomenės – su šia idėja, jos nauda ir vertybėmis gyvai susipažinsite. Taip pat patys įsikursite savo daržiuką ir visos stovyklos metu jį stebėsite, rūpinsitės, auginsite.

  2-oji diena. Maisto kelionė.

  Iš kur pas mus atkeliauja apelsinai? Kaip prinoksta bananai? Susipažinsite, kaip mūsų mėgstami produktai atkeliauja iki parduotuvės lentynos ir kaip pasirinkti planetai draugiškesnį. Taip pat narpliosite pakuočių ir rūšiavimo pinkles!

  3-oji diena. Paveldo lobiai.

  Mieste mus supa vertingi pastatai, kuriuos būtina pažinti, saugoti, atnaujinti. Kartu su paveldo saugos iniciatyvos „Heritas" draugais mokysitės, kaip tai padaryti!

  4-oji diena. Pasislėpęs miestas.

  Nemaža paveldo turtų mums nematomi – laiko sluoksnių užkloti po parkų žeme, šaligatvių plytelėmis ar pastatų grindimis. Keliausite susipažinti su miesto archeologų darbu, pažiūrėti, kaip vyksta tikri tyrimai, o vėliau ir patys išbandysite save, ieškodami pasislėpusių lobių!

  5-oji diena. Gamtos planetoje.

  Gamtos pasaulis toks paslaptingas, o kartu ir toks trapus. Keliausite į žygį, kurio metu susipažinsite su įvairiais augalais ir medžiais, prisidėsite prie aplinkos sutvarkymo, o atlikę visas užduotis ir darbus kursite laužą ir kepsite skautišką duonelę!


  2-OJI SAVAITĖ Draugiškas miestas: kuriu ir tausoju!

  6-oji diena. Keliauju mieste.

  Pasaulio miestų gyventojams neretai tenka kvėpuoti automobilių stipriai užterštu oru. Kaip keliauti mieste, kad būtume draugiški aplinkai? Iš arčiau susipažinsite su sostinės troleibusais, taip pat išmoksite skaityti pasivaikščiojimo, dviračių takų žemėlapius ir bandysite patys pasigaminti savo ekologišką transporto priemonę!

  7-oji diena. Senas naujas rūbas.

  Pasaulyje kasdien prigaminama daugybė rūbų, o tai sukelia daug taršos mūsų planetai. Bet ką daryti, jei norisi naujai pasipuošti? Išmoksite, kaip galite susikurti naujus rūbelius, panaudojant senus. Kursite kostiumus ne šiaip sau – jie bus skirti scenos personažams, kuriuos patys suvaidinsite stovyklos teatre!

  8-oji diena. Atsakingi žaislai.

  Parduotuvių lentynos puikuojasi daugybe įvairiausių žaislų, tačiau juk daug įdomiau patiems juos pasigaminti! Kursite savo ekologiškus žaislus ir net muzikos instrumentus. O jų skambėjimu pasidalinsite su „Kristupo festivalio" komanda, kurie pakvies į muzikinę edukaciją.

  9-oji diena. Vėjo ir saulės galios.

  Įvairiai veiklai būtina energija – aiškinsitės, kaip ją gauti iš pačios gamtos draugiškais būdais. Vėliau ir patys pasitelksite vėjo galią smagiam laikui gamtoje – gaminsite ir danguje šokdinsite savo aitvarus!

  10-oji diena. Vanduo – gyvybė.

  Kokį kelią nueina vandens lašelis, kol papuola į mūsų stiklinę? Ar visi planetos gyventojai gali kada panorėję atsigerti? Ieškosite atsakymų į šiuos klausimus per edukacijas ir žaidimus, o vėliau pasigaminsite ir į keliones paleisite ekologiškus laivelius!


  Stovyklos programa KAUNE

  1-oji diena. Maisto kelionė.

  Iš kur pas mus atkeliavo įvairūs vaisiai ir daržovės? Susipažinsite su maisto kelio istorija, kaip šiandieną mūsų mėgstami produktai atkeliauja iki parduotuvės lentynos ir kaip pasirinkti planetai draugiškesnį! Taip pat patys įsikursite savo daržiuką ir visos stovyklos metu jį stebėsite, rūpinsitės, auginsite.

  2-oji diena. Gamtos planetoje.

  Gamtos pasaulis toks paslaptingas, o kartu ir toks trapus. Susipažinsite, ką svarbaus nuveikė garsus gamtininkas Tadas Ivanauskas, jo vardo muziejuje iš arčiau pažinsite žvėrelių gyvensenos paslaptis. Vėliau keliausite į gamtą, tęsite pažintį ir draugystę su įvairiais augalais ir medžiais, o atlikę visas užduotis žaisite ir piknikausite!

  3-oji diena. Vėjo ir saulės galios.

  Įvairiai veiklai mums būtina energija – aiškinsitės, kaip ją gauti iš pačios gamtos, draugiškais būdais. Vėliau ir patys pasitelksite vėjo galią smagiam laikui gamtoje – gaminsite ir danguje šokdinsite savo aitvarus bei vėjo malūnėlius.

  4-oji diena. Eko-dizaineris.

  Pasaulyje kasdien pagaminama daugybė daiktų, o tai sukelia daug taršos mūsų planetai. Tačiau galime jai padėti! Narpliosite pakuočių ir rūšiavimo pinkles, mokysitės, kaip galime perdirbti ir antrą kartą panaudoti įvairias medžiagas. Vėliau tapsite dizaineriais ir patys kursite savo eko žaislus!

  5-oji diena. Miesto paveldo lobiai.

  Mieste mus supa vertingi pastatai, kuriuos būtina pažinti, saugoti, atnaujinti. Keliausite susipažinti su miesto archeologų darbu, pažiūrėti, kaip vyksta tikri tyrimai, o vėliau ir patys išbandysite save, ieškodami pasislėpusių lobių!


  VILNIUJE

  Stovykloje galite dalyvauti nuo 5 iki 10 d.d. Galima dalyvauti vieną arba dvi savaites (nebūtinai paeiliui). Stovyklos programa skaidoma į dvi savaites, su dviem skirtingomis programomis, kurios išlaiko tą pačią tematiką.

  KAUNE

  Stovykla vyks 5 d.d.

 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Šis kuponas negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Trukmė: 5 arba 10 d.
 • Vieta: Vilnius, Kaunas
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Šis kuponas yra daugiatipis, jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu, jas galite pasikeistį į kitą (-as) to paties pardavėjo siūlomą (-as) tos pačios vertės, pigesnę (-es) ar brangesnę (-es) paslaugą (-as). Tuo atveju, kai vienas kuponas yra keičiams į kitą (-us) pigesnį (-ius) kuponą (-us) – kuponų kainų skirtumas nėra grąžinamas. Brangesnei (-ėms) paslaugoms taikoma priemoka.
 • Telefonas +370 5 2073000
  El. pašto adresas [email protected]
  Paslaugos teikėjo kontaktiniai duomenys bus matomi įsigijus paslaugą.

  Paslaugų teikimo vieta:

  • Trakų g. 9, Vilnius,
  • Vilniaus g. 22, Kaunas,

  Pardavėjas

  Gatvės gyvos VŠĮ
  Viršilų 13-30, Vilnius

  Pasiūlymą panaudosi

  Pasiūlymą panaudosi

  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  Noriu paklausti
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: