SVEIKATA Kraujo tyrimai Profilaktinis tyrimas MOTERIMS arba VYRAMS

Akcijos laikas ribotas! Profilaktinis sveikatos patikrinimas MOTERIMS ir VYRAMS laboratorijų tinkle SOSDIAGNOSTIKA pasirinktame mieste

Profilaktinis sveikatos patikrinimas laboratorijų tinkle SOSDIAGNOSTIKA

16 € / 31.50 €
-49 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Tai, ką privalote atlikti kasmet!
 • Profilaktinis sveikatos patikrinimas VYRAMS arba MOTERIMS.
 • Vieta – SOSDIAGNOSTIKA, pasirinktas miestas.
 • Kuponas galios 2 mėn. nuo įsigijimo.

Aprašymas:


Laboratorijų tinklas SOSDIAGNOSTIKA atlieka platų spektrą laboratorinių tyrimų, ypatingą dėmesį skirdamas ligų prevencijai. Kokybiškai atliekami įvairūs diagnostiniai tyrimai leidžia laiku pastebėti net menkiausius organizmo pokyčius ir padeda užkirsti kelią rimtiems negalavimams bei sunkiems sveikatos sutrikimams.

Kraujo tyrimai – neskausminga ir paprasta sveikatos patikrinimo procedūra. Kad ir kokio amžiaus esate, tikrintis sveikatą turite bent vieną kartą per metus net ir gerai besijausdami. Tad siūlome greitą ir paprastą procedūrą – vos iš vieno kraujo mėginio sužinosite kone viską apie sveikatą ir būsite ramūs. Šie kraujo tyrimai yra skirti pačių pavojingiausių, dažnai simptomų neturinčių, tačiau didelį mirtingumą sukeliančių ligų prevencijai.

Pirkdami kuponą galite pasirinkti Jums palankiausią pasiūlymą už patrauklią kainą:

 • 16 € už 31,50 € kainuojantį minimalų profilaktinį MOTERS arba VYRO sveikatos patikrinimą, kraujo paėmimo procedūrą bei gydytojo išvadas ir rekomendacijas raštu. Bus atliekami bendraklinikiniai (bendras kraujo tyrimas BKT, gliukozė GLU), kepenų funkcijos (ALT, AST, GGT, ALP), širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimai (lipidograma – CHOL, MTL, DTL, TGL).
 • 33 € už 48 € kainuojantį bazinį profilaktinį VYRO patikrinimą, kraujo paėmimo procedūrą bei gydytojo išvadas ir rekomendacijas raštu. Bus atliekami  bendraklinikiniai (bendras kraujo tyrimas BKT, gliukozė GLU), kepenų funkcijos (ALT, AST, GGT, ALP), širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimai (lipidograma – CHOL, MTL, DTL, TGL), prostatos ir sėklidžių vėžio žymenų (PSA, AFP) tyrimai.
 • 36 € už 52,50 € kainuojantį bazinį profilaktinį MOTERS patikrinimą, kraujo paėmimo procedūrą bei gydytojo išvadas ir rekomendacijas raštu. Bus atliekami bendraklinikiniai (bendras kraujo tyrimas BKT, gliukozė GLU), kepenų funkcijos (ALT, AST, GGT, ALP), širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimai (lipidograma – CHOL, MTL, DTL, TGL), kiaušidžių ir krūtų vėžio žymenų (Ca 125, Ca 15-3) tyrimai.
 • 51 € už 72 € kainuojantį platų profilaktinį VYRO patikrinimą, kraujo paėmimo procedūrą bei gydytojo išvadas ir rekomendacijas raštu. Bus atliekami  bendraklinikiniai (bendras kraujo tyrimas BKT, gliukozė GLU, CRB), mikroelementų (K, Na, Mg, Ca), širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimai (lipidograma – CHOL, MTL, DTL, TGL), kepenų funkcijos (ALT, AST, GGT, ALP0), kasos funkcijos (P-AMYL), inkstų funkcijos (CREA, UREA, TP), prostatos ir sėklidžių vėžio žymenų (PSA, AFP) tyrimai.
 • 62 € už 91,35 € kainuojantį platų profilaktinį MOTERS patikrinimą, kraujo paėmimo procedūrą bei gydytojo išvadas ir rekomendacijas raštu. Bus atliekami  bendraklinikiniai (bendras kraujo tyrimas BKT, gliukozė GLU, CRB), mikroelementų (K, Na, Mg, Ca), širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimai (lipidograma – CHOL, MTL, DTL, TGL), kepenų funkcijos (ALT, AST, GGT, ALP0), kasos funkcijos (P-AMYL), inkstų funkcijos (CREA, UREA, TP), kiaušidžių ir krūtų vėžio žymenų (Ca 125, Ca 15-3) tyrimai.
Profilaktiniai tyrimai leidžia aptikti dažniausiai pasitaikančius sveikatos sutrikimus, kurie negydomi pasireiškia komplikacijomis, o dažnai baigiasi neįgalumu ar net mirtimi. Daugumos ligų galima išvengti, tačiau reikia laiku įvertinti rizikos veiksnius: cholesterolio ir gliukozės kiekio padidėjimo organizme, elektrolitų apykaitos sutrikimus, kepenų, kasos ir inkstų rodiklių pokyčius ar vėžio žymenų atsiradimą kraujyje. Patyrę gydytojai ir akredituotų laboratorijų tinklas SOSDIAGNOSTIKA kokybiškai, greitai ir neskausmingai pasirūpins Jūsų sveikata!

Plačiau apie laboratorinius tyrimus, kurie bus atliekami:

Bendras kraujo tyrimas (BKT). Atspindi bendrą organizmo būklę. Profilaktinis bendras kraujo tyrimas parodo eritrocitų (dėl mažakraujystės), trombocitų (dėl krešėjimo), leukocitų (dėl imuniteto, lėtinio ar ūminio uždegimo) kiekius ir pokyčius, jų tūrį, formą, pasiskirstymą pagal rūšį.

Gliukozė (GLU). Padidėjus gliukozės kiekiui kraujyje, nukenčia visas organizmas. Sergantiesiems cukriniu diabetu didėja koronarinės širdies ligos rizika, kraujagyslių ateroskleroziniai pažeidimai, dažniau ištinka širdies infarktas. 

C reaktyvus baltymas (CRB). Tyrimas leidžia nustatyti ar organizme yra uždegimas. Tai vienas geriausių uždegimo rodiklių, kadangi pokyčiai atsiranda praėjus vos 6 val. po uždegimo pradžios.  CRB padidėjimas gali įspėti apie riziką susirgti ūmiomis širdies ir kraujagyslių ligomis, audinių pažeidimus ir kitus sutrikimus.

Elektrolitų (K, Na, Mg, Ca) tyrimai atliekami siekiant įvertinti jų elektrolitų pusiausvyrą, funkcijas.  Sutrikus elektrolitų pusiausvyrai, sutrinka ir dauguma organizmo funkcijų (nervų ir raumenų, audinių gijimo, būtinų medžiagų pernešimo, įsisavinimo ir kt.). 

Lipidograma – cholesterolio ir jo frakcijų tyrimų rinkinys. Cholesterolio koncentracijos padidėjimas kraujyje yra vienas svarbiausių rizikos veiksnių, skatinančių aterosklerozės vystymąsi arterijose ir lemiančių kraujotakos sutrikimus širdyje, smegenyse. Lipidogramą sudaro:
 • bendrojo cholesterolio kiekis;
 • DTL cholesterolio („gerasis cholesterolis") kiekis;
 • MTL cholesterolio („blogasis cholesterolis") kiekis;
 • trigliceridų (TG ) kiekis.

Alaninė aminotransferazė (ALT) yra vienas jautriausių kepenų pažeidimo rodiklių, kuris padeda nustatyti kepenų pažeidimus ankstyvoje stadijoje, kadangi padidėja, kai kiti rodikliai dar būna normos ribose.

Asparaginė aminotransferazė (AST) yra fermentas, kurio padidėjimas parodo kepenų ar širdies ligas. AST padidėja vėliau nei ALT, tačiau ilgiau išlieka padidėjęs, todėl gali padėti nustatyti lėtines ligas.

Gamagliutamiltransferazės (GGT) itin jautrus kepenų tyrimas, kurio aktyvumas padidėja net 90 proc. ligonių, sergančių kepenų, tulžies, inkstų ar kasos ligomis.

Šarminė fosfatazė (ALP) – atrankinis tyrimas, atliekamas siekiant patikrinti ar stebėti kepenų bei kaulų funkcijos sutrikimus.

Pankreatinė amilazė (P-AMYL) – specifiškiausias kasos uždegimo rodiklis. Pankreatinė amilazė padidėja ir ūmaus, ir lėtinio kasos uždegimo atveju.

Kreatininas (CREA) – parodo inkstų funkcijos sutrikimus bei ligas. Tyrimą būtina profilaktiškai atlikti sergantiems cukriniu diabetu – sergant šia liga itin greitai vystosi inkstų funkcijos nepakankamumas.

Šlapalas (UREA) – pirminis inkstų funkcijos sutrikimo rodiklis. Tyrimas atliekamas kaip diagnostinis dėl medžiagų bei baltymų apykaitos ligų.

Bendras baltymas (TP) – rodiklis, kuris gali sumažėti dėl prastos mitybos, sergant žarnyno, kasos, kepenų ligomis, turint inkstų funkcijų sutrikimų. Rodiklis gali padidėti netekus skysčių, kai kurių autoimuninių susirgimų atvejais, sergant lėtiniu kepenų uždegimu.

Vėžio žymuo Ca 125 – pagrindinis profilaktinis moterų kiaušidžių vėžio žymuo. Rodiklis gali padidėti aptikti ir gerybines ginekologines ligas.

Vėžio žymuo Ca 15-3 – moterų krūties vėžio tyrimas, kuris gali padėti įvertinti riziką susirgti krūties vėžiu, padėti sekti esamos ligos eigą ar stebėti pooperacinio gydymo sėkmę. Žymens rodikliai taip pat gali padidėti esant kitoms vėžio formoms (bronchų, kiaušidžių, kasos, storosios kasos), kai kuriais nevėžinių susirgimų atvejais.

Prostatos specifinis antigenas (PSA) – tyrimas gali padėti aptikti prostatos vėžį, leidžia įvertinti riziką susirgti juo artimiausiu metu. Baltymo rodiklio padidėjimas taip pat parodo nevėžines ligas, pvz. prostatos uždegimą.

Alfa fetoproteinas (AFP) – kepenų ir vyrų sėklidžių vėžio žymuo. Žymens rodikliai pakinta sergant ir kitomis piktybinėmis ligomis – virškinamojo trakto bei plaučių vėžiu. Žymenys gali taip pat padidėto nepiktybinių ligų metu, pvz. ūmaus virusinio hepatito, lėtinio aktyvaus hepatito ar cirozės metu.

Laboratorinių tyrimų rezultatų vertinimas – tyrimo rezultatus įvertina gydytojas ir pateikia išvadas bei rekomendacijas raštu, kuriose nurodoma, kokie tyrimai buvo atlikti, kokių tyrimų rezultatai neatitinka normos ribų, kokios galimos ligos ar sveikatos surikimai, ir gydytojo rekomendacijos, ką reikėtų daryti toliau. Jums nebereikės gaišti laiko ir stovėti eilėse prie gydytojų kabinetų.

Yra dalykų, į kuriuos numoti ranka būtų mažų mažiausiai kvaila. Vienas jų – sveikata. Tad siūlome nestovėti ilgose eilėse prie gydytojų kabinetų ir profilaktinius sveikatos tyrimus atlikti greitai, patogiai bei išsamiai!

Sąlygos:


 • Kuponas galioja profilaktiniam sveikatos patikrinimui MOTERIMS ir VYRAMS laboratorijų tinkle SOSDIAGNOSTIKA pasirinktame mieste.
 • Pageidaujamą paslaugą pasirinksite pirkdami kuponą.
 • Kuponas galioja vienam asmeniui.
 • Dėmesio! Šiuose miestuose su laboratorijos „Sosdiagnostika“ kuponu tyrimai ir paslaugos atliekamos laboratorijoje „Antėja“: Alytus, Raseiniai, Palanga, Druskininkai, Vilkaviškis.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Kuponas galioja: 2 mėn.
 • Vieta: Pasirinktame mieste
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  Paslaugų teikimo vieta:

  • place VILNIUS. Viršuliškių g. 65A, SOSDIAGNOSTIKA, 8 700 44885, , I–V 7.00–19.00, VI 10.00–14.00
  • place KAUNAS. Savanorių pr. 138, SOSDIAGNOSTIKA (Šv. Luko medicinos centro patalpose), 8 700 44885, , I–V 8.00–16.00
  • place KLAIPĖDA. Taikos pr. 28, 4 a., 408 kab, SOSDIAGNOSTIKA („Vėtrungės pasažo“ pastate), 8 700 44885, , I–V 8.00–16.00
  • place ŠIAULIAI. Vytauto g. 108, SOSDIAGNOSTIKA, 8 700 44885, , I–V 8.00–17.00 VI 10.00–14.00
  • place PANEVĖŽYS. Vilniaus g. 25, SOSDIAGNOSTIKA (T. Barauskio budinti vaistinė), 8 700 44885, , I–IV 8.00–13.00
  • place MARIJAMPOLĖ. Kauno g. 62, SOSDIAGNOSTIKA, 8 700 44885, , I–V 8.00–16.00 * Bendro kraujo ir kraujo krešėjimo tyrimai imami iki 15 val.
  • place TAURAGĖ. Dariaus ir Girėno g. 28 A, 4 kab. SOSDIAGNOSTIKA, 8 700 44885, , I–V 8.00–17.00
  • place TELŠIAI. Turgaus aikštė 8, SOSDIAGNOSTIKA, 8 700 44885, , I–V 8.00–14.30*. *Bendro kraujo ir kraujo krešėjimo tyrimai imami iki 11.30 val.
  • place TRAKAI. Vytauto g. 19, SOSDIAGNOSTIKA (Trakų medicinos centro patalpose), 8 700 44885, , I–V 8.00–14.30
  • place KELMĖ. Vytauto Didžiojo g. 53, SOSDIAGNOSTIKA („VH odontologijos klinika“ patalpose, II a.), 8 700 44885, , I–V 8.00–16.00
  • place ALYTUS. Naujoji g. 48, SOSDIAGNOSTIKA, III a. 8 700 44885, , I-IV 8.00–16.00
  • place RASEINIAI. Daugirdo g. 8, III aukštas, 304 kab. ANTĖJA, 8 700 55511, , I–VI 8.00–13.00* *Bendro kraujo ir kraujo krešėjimo tyrimai šeštadieniais neimami.
  • place PALANGA. Vytauto g. 92, II a., 14 kab. ANTĖJA (Palangos ASPC patalpose), 8 700 55511, , I–V 8.00–12.00* * Kraujo mėginiai imami viena valanda trumpiau nei darbo laikas.
  • place DRUSKININKAI. M. K. Čiurlionio g. 65, ANTĖJA, 8 700 55511, , I-IV 8.00–15.00* V 8.00–14.00* * Kraujo mėginiai imami viena valanda trumpiau nei darbo laikas. * Bendro kraujo ir kraujo krešėjimo tyrimai penktadieniais imami iki 11.30 val.
  • place VILKAVIŠKIS. Statybininkų g. 3, ANTĖJA, 8 700 55511, , I–V 9.00–12.00* *Kraujo mėginiai imami viena valanda trumpiau nei darbo laikas.

  Pardavėjas:

  DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA UAB
  description Įmonės kodas: 300598351, PVM mokėtojo kodas: Nėra
  place Neries krantinė 16B, Kaunas
  phone Telefonas 8 700 44885
  email El. pašto adresas pagalba@sosdiagnostika.lt


  Jus gali sudominti

  Originalus fotopaveikslas ant drobės su porėmiu ir pasirinkta nuotrauka
  Liko laiko:
  48 VAL. PASIŪLYMAS
  Pasiūlymas galioja tik 48 val
  -56%

  DAUGIAUSIAI DĖMESIO SULAUKĘ PANAŠŪS PASIŪLYMAI

  arrow SYNLAB LIETUVA, Vilniaus, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Druskininkai, Utena
  255
  329 €
  -44%
  Nuo 25
  45 €
  arrow SYNLAB LIETUVA, Vilniaus, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Druskininkai, Utena
  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!