GROŽIS Veido procedūros Jauninančios procedūros Išsiplėtusių kapiliarų arba raudonio šalinimas pasirinktai sričiai pačios naujausios kartos VBEAM PERFECTA lazeriu
GROŽIS Kitos grožio paslaugos Išsiplėtusių kapiliarų arba raudonio šalinimas pasirinktai sričiai pačios naujausios kartos VBEAM PERFECTA lazeriu
SVEIKATA Kitos medicinos paslaugos Išsiplėtusių kapiliarų arba raudonio šalinimas pasirinktai sričiai pačios naujausios kartos VBEAM PERFECTA lazeriu

Išsiplėtusių KAPILIARŲ arba raudonio ŠALINIMAS pasirinktai sričiai prestižinėje klinikoje ERA ESTHETIC

ERA ESTHETIC, Vilnius

Nuo 69 € / 102 €
-32 %

Akcijos laikas ribotas

Nupirkta: 195

 • Jau šiandien galite turėti sveiką ir skaisčią odą auksiniu standartu laikomo VBEAM PERFECTA lazerio dėka!
 • Procedūros metu pašalinamos ir gydomos visų tipų kraujagyslės apsaugant nuo atsinaujinimo ar naujų darinių susidarymo.
 • Galėsite pasirinkti procedūrą: nosies, skruostų, viso veido arba bet kuriai kitai kūno sričiai.
 • Kuponas galioja 3 mėn. nuo įsigijimo.

Aprašymas:


Daugeliui aktualų pasiūlymą parengė ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinika, siūlanti estetinės, lazerinės ir chirurginės dermatologijos paslaugas, pagrįstas efektyviais gydymo metodais. Visas diagnostines, gydomąsias ir lazerių procedūras atlieka didelę patirtį estetinėje ir lazerinėje dermatologijoje bei chirurgijoje turintys aukštos kvalifikacijos gydytojai dermatovenerologai, onkologai ir chirurgai, į pagalbą pasitelkdami pažangias lazerines technologijas.

Išsiplėtę kapiliarai ar raudonos dėmės — pastebimi odos defektai, kuriuos labai sunku užmaskuoti. Šias odos problemas sukelia rožinė — tai odos liga, kurios metu atsiranda išsiplėtusių kapiliarų ir kurią reikia gydyti. Daugeliu atveju vienintelis veiksmingas būdas pašalinti išsiplėtusius kapiliarus ar veido raudonį yra lazeris.

ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje šių odos problemų gydymui naudojamas auksiniu standartu laikomas kraujagyslinis pulsinis dažų lazeris „VBeam Perfecta", kuris pašalina ir gydo visa, kas RAUDONA: visų tipų kraujagysles, tiek pavienius kapiliarus, matomus odos paviršiuje, tiek išplitusį veido ar kūno raudonį, įgimtas vyno dėmes, hemangiomas, angiomas, veido ir kojų kraujagyslinius rezginius ir kt.

Beje, pačios naujausios kartos „VBeam Perfecta" lazeris apsaugo nuo atsinaujinimo. Procedūros metu šio lazerio impulsai stiprina jungiamąjį odos audinį, kuris padeda išvengti kapiliarų išsiplėtimo ateityje, t. y. šalina ir kapiliarų išsiplėtimo priežastis.

Taigi, pasinaudoję ypatingu pasiūlymu, turėsite galimybę atsikratyti jau seniai erzinančių ir neestetiškai atrodančių išsiplėtusių kapiliarių arba į nušalimus panašaus raudonio — Jums tereikia įsigyti kuponą:

 • 69 € už 102 € kainuojantį kapiliarų arba raudonio šalinimą lazeriu nosies srityje;
 • 106 € už 203 € kainuojantį kapiliarų arba raudonio šalinimą lazeriu skruostų srityje;
 • 199 € už 510 € kainuojantį kapiliarų arba raudonio šalinimą lazeriu viso veido srityje;
 • 26 € už 44 € kainuojantį kapiliarų, įgimtų kraujagyslinių dėmių šalinimą lazeriu bet kurioje kūno srityje (1 cm²). 
Procedūros yra efektyvios ir saugios. Jas atlieka tik patyrę gydytojai dermatologai. Beje, įsigijusiems šią paslaugą gydytojo dermatologo konsultacija dėl išsiplėtusių kapiliarų, raudonio, rožinės (rozacea, kuperozės) ar raudonos spalvos (vyno) dėmių — NEMOKAMA!
Lazerio „VBeam Perfecta" taikinys yra tiek matomos kraujagyslės, tiek patys smulkiausi išsiplėtę kapiliarai, kurie sukelia išplitusį raudonį ir odos „degimo" pojūtį, būdingą rožinei. Jis pašalina platų paviršutinišką paraudimą sudarantį smulkių kraujagyslių tinklą, pristabdo tolesnį ligos progresavimą ir mažina uždegimą. Taigi, po procedūros ženkliai pagerėja ir odos išvaizda, ir odos struktūra

„VBeam Perfecta" lazeriu galima išgydyti tokius kraujagyslinius darinius:

 • įvairių formų rožinė (rozacea), odos raudonis;
 • išsiplėtę kapiliarai (teleangiektazijos), pavienės arba daugybinės voratinklinės kraujagyslės;
 • veido ir kojų kraujagysliniai rezginiai, venos;
 • žvaigždinės ir kitos įvairios hemangiomos, angiomos;
 • vyno ir kitos įgimtos dėmės.
Procedūrų skaičius priklauso nuo ligos pažeidimų sunkumo: išsiplėtę kapiliarai, lengvas raudonis pašalinami 1—2 procedūrų metu, ryškus kapiliarų ar išplitusio raudonio sumažėjimas ar visiškas išnykimas, esant įsisenėjusiai rožinei, pasiekiamas atlikus 2—4 procedūras. 
 
Išsiplėtusių KAPILIARŲ arba raudonio ŠALINIMAS pasirinktai sričiai prestižinėje klinikoje ERA ESTHETIC

Daugiau informacijos apie kapiliarų šalinimą pulsiniu dažų lazeriu VBeam Perfecta, skaitykite ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos internetinėje svetainėje www.lazerineklinika.lt.

Šiandieniai grožio srities laimėjimai gali padėti išspręsti sudėtingas odos problemas, tad jei iki šiol nesėkmingai kovojote su išsiplėtusiais kapiliarais bei raudoniu, nepraleiskite pro akis šio pasiūlymo!

Sąlygos:


 • Kuponas galioja vienai išsiplėtusių kapiliarų arba raudonio šalinimo „VBeam Perfecta" lazeriu procedūrai lazerinės dermatologijos klinikoje ERA ESTHETIC Vilniuje (M. Valančiaus g. 7—57).
 • Konsultacijos metu paaiškėjus, kad procedūrų reikia mažiau, nei klientas nusipirko kuponų, pinigai už kuponus bus grąžinti. Paaiškėjus, kad procedūrų reikės daugiau, joms bus suteikiama 40 % nuolaida.
 • Jeigu konsultacijos metu paaiškės, kad paslaugos klientui negalima suteikti, pinigai už įsigytą kuponą bus grąžinti, tačiau reikės sumokėti 20,27 € už gydytojo dermatologo konsultaciją.
 • SVARBU! Atvykstant į kliniką būtina su savimi turėti rba atsispausdintą kuponą arba unikalaus kupono kodo nuotrauką.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Kuponas galioja: 3 mėn.
 • Vieta: Vilnius
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  Paslaugų teikimo vieta:

  • place M. Valančiaus g. 7—57, Vilnius ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinika (ant Tauro kalno) , I—V 9.00—20.00, VI 9.00—17.00

  Pardavėjas:

  ELDK UAB
  description Įmonės kodas: 301738710, PVM mokėtojo kodas: LT100004136315
  place M. Valančiaus g. 7—57, Vilnius


  Jus gali sudominti

  TIK 48 val.: 2 nakvynių poilsis mini liukse ir PROCEDŪROS dviem
  Liko laiko:
  48 VAL. PASIŪLYMAS
  Pasiūlymas galioja tik 48 val
  -70%

  DAUGIAUSIAI DĖMESIO SULAUKĘ PANAŠŪS PASIŪLYMAI

  -35%
  Nuo 39
  60 €
  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!