SVEIKATA Kitos sveikatos paslaugos Tyrimų paketas MAMAI
SVEIKATA Tyrimai Tyrimų paketas MAMAI
Dovanos Tyrimų paketas MAMAI

Specialiai MAMAI sukurtas tyrimų paketas

65 € / 115.90 €
-44 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Atsakymas pateikiamas per 1 – 2 d.d.
 • Kuponas galios iki 2018 m. birželio 15 d.
 • Pasirūpinkite savo brangiausio žmogaus – MAMOS – sveikata! Tai Jums atlikti padės SYNLAB Lietuva!
 • Paskubėkite: liko tik 72 val.
 • Aprašymas:


  SYNLAB Lietuva paruošė ypatingą pasiūlymą, kuriems sveikata — pirmoje vietoje! SYNLAB Lietuva priklauso didžiausiam Europoje laboratorinių paslaugų tinklui „SYNLAB". Įmonių grupė veikia 40 šalių, atlieka virš 5000 skirtingų tyrimų, turi daugiau nei 20 000 darbuotojų. SYNLAB siūlo aukštos kokybės laboratorinių tyrimų paslaugas, medicinos, veterinarijos ir aplinkos tyrimų. Nuo 2013 m. SYNLAB Lietuva yra akredituota pagal ISO 15 189:2012 standartą, taikomą medicinos laboratorijoms.

  „SYNLAB" –  tai atsidavusi komanda, mylinti savo darbą. Turime aiškią misiją – padėti žmonėms sužinoti daugiau apie savo ir savo šeimos narių sveikatą, teikiant kokybiškas ir patikimas paslaugas. SYNLAB suteikia šeimoms ir gydytojams informacijos laiku, kad būtų priimti tinkami sveikatai medicininiai sprendimai. SYNLAB tyrimus atlieka kokybiškai, konfidencialiai ir be gydytojo siuntimo, kad kiekvienam sveikata besirūpinančiam žmogui būtų patogu. SYNLAB Lietuva klientai — fiziniai asmenys ir klinikos.

  Paskubėkite: liko tik 72 val.

  Pasirūpinkite savo brangiausio žmogaus – MAMOS – sveikata! Tai Jums atlikti padės SYNLAB Lietuva!

  Specialiai MAMAI sukurtą tyrimų paketą sudaro šie tyrimai:

  Bendras kraujo tyrimas (BKT):

  Pats pirminis profilaktinis kraujo sudėties tyrimas, kuris parodo kraujo forminių elementų (eritrocitų, trobocitų, leukocitų) ir kitų netipinių ląstelių (LUC) kiekį, tūrį, formą, pasiskirstymą pagal rūšį. Bendras kraujo tyrimas parodo uždegimus, mažakraujystę, padeda atskirti bakterinės kilmės ir virusinės kilmės infekcijas. Nustačius tam tikrą patologiją rekomenduojamas išsamesnis ištyrimas.

  Eritrocitų nusėdimo greitis (ENG):

  Tai svarbus rodiklis, dažnai parodantis organizme slypinčią ligą. Padidėjęs eritrocitų greitis gali signalizuoti apie organizme vykstančią uždegimo reakciją, infekcinę ar navikinę ligą. ENG mažėja esant kraujotakos nepakankamumui. 

  Didelio jautrumo CRB:

  C reaktyvinis baltymas – vienas geriausių uždegimo aktyvumo rodiklių. „Ūmios uždegimo fazės" reakciją gali sukelti infekcija, audinių griuvimas, piktybinių navikų augimas, imunologinė patologija. C reaktyvus baltymo rodiklio pokyčiai atsiranda prėjus 5-10 val. nuo ūmaus uždegimo pradžios ir gali padidėti šimtus kartų. Rimstant uždegimui, CRB reikšmė greitai mažėja. 

  Tirotropino tyrimas (TTH):

  Skydliaukės hormonų sintezę ir sekreciją reguliuoja priekinės hipofizės (posmegeninė liauka) dalies gaminamas tirotropinis hormonas (TTH). Tai vienas svarbiausių skydliaukės funkcijos rodiklių. Pacientams, kurių pagumburio ir hipofizės funkcija nesutrikusi, TTH koncentracijos matavimas šiuolaikinėmis technologijomis leidžia įvertinti bendrą skydliaukės būklę. Tai pirmas tyrimas reikalingas skydliaukės aktyvumui įvertinti.

  Laisvojo tikroksino tyrimas (LT4):

  Skydliaukė sintetina ir sekretuoja hormonų tiroksino (T4) ir trijodtironino (T3) mišinį, kurie yra svarbūs normaliam organizmo vystimuisi ir medžiagų apykaitai.

  LT4 dažniausiai nustatomas kartu su TTH. Laisvo tiroksino padidėjimas ir tirotropino sumažėjimas yra padidėjusios skydliaukės funkcijos (hipertirozės) rodiklis. LT4 sumažėjimas ir TTH padidėjimas rodo nepakankamą skydliaukės funkciją (hipotirozę).

  Lipidograma - cholesterolio ir jo frakcijų tyrimai:

  Tai keturių tyrimų kompleksas, kurį sudaro:

  – bendrojo cholesterolio,

  – DTL cholesterolio (didelio tankio lipoproteinai),

  – MTL cholesterolio (mažo tankio lipoproteinai),

  – trigliceridų (TG ) koncentracijos nustatymas kraujo serume.

  Cholesterolio ir trigliceridų kiekiai turi būti nustatomi kiekvienam asmeniui, kuriam įtariama koronarinė širdies liga, miokardo infarktas ar periferinių kraujagyslių ligos.

  Be to, lipidų tyrimai turi būti atliekami asmenims, kurių šeimos nariai sirgo minėtomis ligomis ir tiems, kurie turi kitų rizikos veiksnių. Po ūmaus miokardo infartko priepolio, bendro cholesterolio, MTL ir DTL koncentracija kraujyje greitai mažėja, o TG ir gliukozės didėja. Norint įvertinti aterosklerozės vystymosi riziką, cholesterolį reikia nustatyti ne anksčiau kaip po 12 sav. nuo ūmaus epizodo pradžios.

  Gliukozės tyrimas:

  Tai yra svarbiausias organizmo angliavandenis (visi kiti angliavandeniai virškinimo metu yra verčiami gliukoze). Tai pagrindinis energijos šaltinis. Suaugusio žmogaus smegenys kasdien sunaudoja apie 120 g gliukozės. Gliukozės atsargos kaupiamos kepenyse glikogeno pavidalu. Nepavalgius, glikogeno atsargos sunaudojamos maždaug per 12-20 val. Kasos fermentas insulinas skatina gliukozės patekimą į ląsteles. Nesant insulino gliukozė negali patekti į daugelio audinių ląsteles. Priešingai insulinui veikia kiti hormonai – adrenalinas, augimo hormonas, gliukokortikoidai, kurie didina gliukozės koncentraciją kraujyje. Gliukozės koncentracija kraujyje ir priklauso nuo skirtingų hormonų veikimo pusiausvyros.

  Rekomenduojama gliukozės koncentracija kraujo serume (plazmoje) nevalgius yra 3,33-6,11 mmol/l. Gliukozės tyrimas laboratorijose paprastai atliekamas nevalgius. Jeigu tyrimas atliekamas skubios pagalbos atveju ir jo koncentracija neviršija 8 mmol/l – cukrinio diabeto greičiausiai nėra.

  KALCIS:

  • Būtinas kaulams ir sveikiems dantims;
  • Būtinas kraujo krešėjimui; 
  • Užtikrina raumenų veiklą; 
  • Trūkumas gali pasireikšti lėtiniu nuovargiu, kaulų, raumenų, sąnarių skausmais.

  MAGNIS:

  • Būtinas kaulams;
  • Dalyvauja angliavandenių metabolizme, baltymų sintezėje;
  • Užtikrina normalią raumenų ir nervų sistemos funkciją;
  • Trūkumas gali pasireikšti mėšlungiu, lėtiniu nuovargiu, atminties sutrikimu.

  Vitaminas D:

  Vitaminas D organizme atlieka eilę funkcijų:

  • būtinas normaliam kaulų ir dantų vystymuisi,
  • reguliuoja kalcio, magnio, fosforo apykaitą,
  • veikia imuninę sistemą,
  • skatina antiinfekcinio baltymo katelicidino gamybą,
  • stimuliuoja insulino sekreciją audiniuose,
  • reguliuoja genų, atsakingų už nekontroliuojamą ląstelių dauginimąsi, ekspresiją.

  Vitaminą D2 monocitai-makrofagai paverčia citokinais, kurie saugo organizmą nuo bakterinės infekcijos.

  Atsižvelgiant į sudėtingą vitamino D apykaitą ir poveikį medžiagų apykaitai vitamino D tyrimas yra svarbus tiek ligoniams, tiek sveikiems.

  CA 125 tyrimas - kiaušidžių vėžio laboratorinis rodiklis:

  Kartais leidžia aptikti vėžį I stadijoje, tačiau pasitaiko  retų atvejų, kai net ir IV stadijoje šis rodiklis nėra pakilęs.

  Sekant gydymo atsaką, CA 125 yra vienas geriausių onkologinių rodiklių.

  Rodiklio CA 125 nustatymas  naudingas tiek pirminei diagnostikai, tiek sergančiųjų kiaušidžių vėžiu stebėsenai. Šio žymens kiekis kraujyje pakyla sergant gimdos kaklelio, storosios žarnos, krūties ir plaučių vėžiu.

  CA 125 gali pakilti sergant gerybinėmis ginekologinėmis ligomis, endometrioze (gimdos audinio išvešėjimas), krūties ligomis, kepenų ciroze, pankreatitu (kasos uždegimu). Šio antigeno kiekis serume didėja normalaus nėštumo ir mėnesinių metu.

  Karcinoembrioninis antigenas (CEA):

  Tai vienas antigenų, gaminamas gleives išskiriančių liaukų epitelinėse besivystančio embriono ir vaisiaus ląstelėse. Pirmą kartą nustatytas embriono storosios žarnos audinyje. Po gimimo šio baltymo sintezė yra slopinama, ir suaugusiųjų organizme CEA koncentracija labai maža.

  CEA kiekis kraujo serume padidėja sergant virškinamojo trakto, kasos, krūties, plaučių, skydliaukės, šlapimo ir lytinių takų vėžiu. CEA koncentracija gali kiek padidėti sergant gerybinėmis ligomis: žarnų uždegimu, kepenų ciroze, pankreatitu (kasos uždegimu), pneumonija (plaučių uždegimu). Rūkančiųjų kraujyje CEA koncentracija yra didesnė, palyginti su nerūkančiųjų.

  Svarbiausia CEA nustatymo paskirtis – gydymo efektyvumo įvertinimas ir pacientų, sergančių virškinamojo trakto, kasos, krūties, plaučių, skydliaukės, šlapimo ir lytinių takų vėžiu, stebėsena vertinant ligos progresavimą.

  CA 19-9 – kasos vėžio žymuo:

  Vertinamas kartu su CEA kaip antrinis tulžies pūslės, storosios žarnos ir skrandžio vėžio žymuo, metastazių kepenyse atsiradimui. Pakilęs CA 19-9 kiekis  randamas sergant ūminiu hepatitu, lėtiniu aktyviuoju hepatitu, tulžies pūslės ir latakų ligomis, kasos uždegimu (pankreatitu), reumatu.

  Rodiklis CA 19-9 pasižymi 70-80 % klinikiniu jautrumu kasos vėžiui. Vyresniems nei 45 m. pacientams, kurie turi neaiškių nusiskundimų viršutinėje epigastriumo dalyje, o vangūs požymiai tęsiasi 2-3 savaites ir nepavyksta surasti jokių akivaizdžių patologinių procesų, rekomenduojama nustatyti CA 19-9 rodiklį.


  KAIP PASIRENGTI TYRIMŲ PAĖMIMUI? 

  • Kraujo ėminį tyrimui geriausiai priduoti ryte, tarp 8.00 iki 12.00 valandos;
  • 8-12 val. nevalgyti. Negerti saldžių gėrimų, stiprios kavos ar arbatos. Iš vakaro nevartoti alkoholinių gėrimų;
  • Prieš atliekant kraujo tyrimą, apie 15 min. pailsėti. Kelias valandas prieš priduodant tyrimą nerūkyti.

  Kraujo paėmimo paslauga į kainą išskaičiuota.

  Pasiūlymu galėsite pasinaudoti šiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose, Utenoje.

  Sąlygos:


 • Dėl sąskaitos faktūros išrašymo kreiptis el. paštu: pagalba@beta.lt
 • Pasibaigus kupono galiojimo terminui paslaugos nebus teikiamos.
 • Kraujo ėminį tyrimui geriausiai priduoti ryte, tarp 8.00 iki 12.00 valandos.
 • 8-12 val. nevalgyti. Negerti saldžių gėrimų, stiprios kavos ar arbatos. Iš vakaro nevartoti alkoholinių gėrimų.
 • Prieš atliekant kraujo tyrimą, apie 15 min. pailsėti. Kelias valandas prieš priduodant tyrimą nerūkyti.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Trukmė: Atsakymas pateikiamas per 1 – 2 d.d.
 • Kuponas galioja: iki 2018 m. birželio 15 d.
 • Vieta: Vilniaus, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Druskininkai, Utena
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Šis kuponas yra daugiatipis, jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu, jas galite pasikeistį į kitą (-as) to paties pardavėjo siūlomą (-as) tos pačios vertės ar brangesnę (-es) paslaugą (-as). Brangesnei (-ėms) paslaugoms taikoma priemoka.
 • Kontaktai:


  Paslaugų teikimo vieta:

  • place Kalvarijų g. 137A—15, Vilnius, LOFT TOWN, 8 52 491040, info@synlab.lt , I—V 8.00—19.00, VI 9.00—13.00
  • place A. J. Povilaičio g. 18, Vilnius, 8 52 195945, 8 615 28939, vilnius2@synlab.lt , I—V 8.00—19.00
  • place Savanorių pr. 245, Kaunas, klinika „Motina ir vaikas", 8 698 76 402, kaunas@synlab.lt , I—V 9.00—18.00
  • place Naujoji uosto g. 14, Klaipėda, 8 46 214521, 8 618 89502, klaipeda@synlab.lt , I—V 8.00—18.00 VI—10.00—13.00 val.
  • place Taikos pr. 141a—121, Klaipėda, VNT medicinos centras, II a. (PC BIG-2), 8 656 26628, klaipeda3@synlab.lt , I—V 9.00—16.00
  • place Taikos pr. 76, Klaipėda, III miesto poliklinika, 231 kab. (8 46) 273 853, (8 687) 31 443, klaipeda2@synlab.lt, , I—V 9.00—16.00
  • place Tilžės g. 11, Šiauliai, 8 41 417794, 8 618 33716, siauliai@synlab.lt , I—V 9.00—17.45
  • place M. K. Čiurlionio g. 82, Druskininkai, 8 313 55278, 8 616 01290, druskininkai@synlab.lt , I—V 8.00—16.00
  • place J. Basanavičiaus g. 54, Utena 8652 39713, utena@synlab.lt , I -V 8.00-16.00

  Pardavėjas:

  SYNLAB LIETUVA UAB
  description Įmonės kodas: 12537518*, PVM mokėtojo kodas: LT100002566111
  place Kalvarijų g. 137A-15, Vilnius
  phone Telefonas 8 52 491040, 8 615 28939
  email El. pašto adresas info@synlab.lt

  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  Noriu paklausti
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: