GROŽIS Kitos grožio paslaugos Išsiplėtusių kojų venų gydymas Baltijos ir Amerikos klinikoje
Išsiplėtusių kojų venų gydymas Baltijos ir Amerikos klinikoje
DOVANOS Išsiplėtusių kojų venų gydymas Baltijos ir Amerikos klinikoje

Išsiplėtusių kojų venų (varikozės) gydymas bioklijais

BALTIJOS IR AMERIKOS KLINIKA, Vilnius

1085 € / 1550 €
-30 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Dalyviai – 1 asm.
 • Kuponas galios 3 mėn.
 • Aprašymas:


  BALTIJOS IR AMERIKOS terapijos ir chirurgijos klinika yra viena iš pirmaujančių privačių ligoninių Lietuvoje. Klinikoje teikiamos aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugos. Pagrindinis klinikos uždavinys – gerinti ir saugoti Jūsų sveikatą. Sveikatos būklę lemia profesionali medicinos priežiūra ir tinkama ligų prevencija, todėl specialistai yra pasirengę greitai ir efektyviai spręsti Jūsų sveikatos problemas. 

  Praėjusių metų spalį Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikoje pirmą kartą Lietuvoje buvo pristatyta minimaliai invazinė venų varikozių gydymo procedūra – kraujagyslių gydymas medicininiais bioklijais.

  Tarptautinėje konferencijoje, kurioje inovatyvų metodą pristatė užsienio partneriai,  dalyvavo mūsų klinikos kraujagyslių chirurgai Arūnas Grinkevičius,  Vaidotas Zabulis, Aušrinė Navickienė. Vadovaujami mokslų daktaro Merto Merico jie atliko pirmąsias operacijas trims klinikos pacientams.

  Pastaruosius du dešimtmečius visose chirurgijos srityse stebima tendencija – kiek įmanoma mažesnė intervencija pacientui. Tobulėjant instrumentams ir operavimo technikai, augant gydytojų kompetencijai, beveik visos operacijos ar procedūros tapo įmanomos atlikti minimaliai invazyvia metodika. Minimaliai invazyvių metodų privalumai neabejotinai įrodyti moksliniais klinikiniais tyrimais, operacijos mažiau traumuojančios, greitesnė reabilitacija, ženkliai geresnis kosmetinis efektas.

  Ne išimtis ir kraujagyslių chirurgija, pastaruoju metu minimaliai invazyvus venų varikozių gydymas tampa nauju standartu prieš klasikinę operaciją.

  Venų varikozių gydymo mediciniais klijais (arba cianoakrilatu) procedūros esmė uždaryti, patikimai suklijuojant, pažeistos, su nefunkcionuojančiais vožtuvais venos spindį. Procedūrai atlikti nereikalinga bendrinė anestezija ir kitas specialus pasiruošimas, tik vietiškai nujautrinama kateterio įvedimo vieta. Procedūra trunka iki 30 minučių su visu pasiruošimu, o rezultatas stebimas iškart. Po procedūros nebūtina dėvėti kompresinių priemonių ar taikyti kitas priemones.

  Varikozių gydymas klijais dar vienas laiptelis aukštyn link mažesnės intervencijos pacientui, o gydymo rezultatai, įrodyti klinikiniais tyrimais, nei kiek nenusileidžia, o ir lenkia kitus metodus.

  PAPILDOMOS SĄLYGOS:

  • gydytojo konsultacija į pasiūlymo kainą neįeina;
  • gydytojo konsultacija yra BŪTINA, kadangi ne visiems pacientams tinka šis operacijos būdas. Tai nusprendžia gydytojas;
  • jeigu pacientui šios operacijos atlikti negalima – jam grąžinami pinigai.

   

  Sąlygos:


 • PAPILDOMOS SĄLYGOS: gydytojo konsultacija į pasiūlymo kainą neįeina; gydytojo konsultacija yra BŪTINA, kadangi ne visiems pacientams tinka šis operacijos būdas. Tai nusprendžia gydytojas; jeigu pacientui šios operacijos atlikti negalima – jam grąžinami pinigai.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Kuponas galioja: 3 mėn.
 • Vieta: Vilnius
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  Paslaugų teikimo vieta:

  • place Nemenčinės pl. 54A, Vilnius, 8 52 342020, 8 698 52655, 8 682 14000 , „Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika",

  Pardavėjas:

  BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA UAB
  description Įmonės kodas: 110580798, PVM mokėtojo kodas: Nėra
  place Nemenčinės pl. 54A, Vilnius
  phone Telefonas 8 52 342020, 8 698 52655, 8 682 14000
  email El. pašto adresas info@bak.lt

  DAUGIAU PARTNERIO PASIŪLYMŲ

  arrow BALTIJOS IR AMERIKOS KLINIKA, Vilnius
  119
  150 €
  arrow Baltijos Amerikos klinika, Vilnius
  585
  727 €

  Jus gali sudominti

  DAUGIAUSIAI DĖMESIO SULAUKĘ PANAŠŪS PASIŪLYMAI

  -33%
  9
  13.5 €
  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!