KELIONĖS Pažintinės Kelionė į PORTUGALIJĄ

8 dienų kelionė į Portugalijos sostinę Lisaboną

539 € / 619 €
-13 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Skrydis iš Rygos oro uosto.
 • Pradinis įnašas tik 100 €!
 • Kelionės datos kovo – liepos mėn.

Aprašymas:


Kelionės datos: 2018 m. kovo 30–balandžio 6 d., balandžio 10–17 d., balandžio 27–gegužės 4 d., gegužės 15–22 d., gegužės 25–birželio 1 d., birželio 22–29 d., birželio 29–liepos 6 d., liepos 3–10 d., liepos 13–20 d., liepos 27–rugpjūčio 3 d.

Kelionės programa:

1 DIENA:

 • Susitikimas oro uoste.
 • Išskridimas į Lisaboną. 
 • Atvykimas į Lisaboną. 

Oro uoste Jus pasitiks VRK Travel atstovas. Pervežimas į viešbutį ir apgyvendinimas. Laisvas laikas. Arba pagal pageidavimą už papildomą mokestį (55 eurų/žm.) apsilankymas keramikinių plytelių fabrike. Sužinosite garsiųjų portugališkų plytelių Azuležu sukūrimo istoriją, stebėsime jų gamybos ir tapybos rankiniu būdu procesą. Jums patiems pasiūlys, vadovaujant dailininkams, ištapyti plytelę, kurią Jūs galėsite pasiimti sau atminimui po to, kai ji bus išdegta. Draugiškoje, ramioje atmosferoje, su silpnu vynu ir sūriu Jūs nusiteiksite poilsio pradžiai. Prie fabriko yra muziejus - parduotuvė, kurioje Jūs pamatysite (galima ir nusipirkti) ne tik plytelių, bet ir įvairiausių gaminių iš keramikos - figūrėlių, žvakidžių, šviestuvų ir t.t. (Trukmė – apie 3 val.).

2 DIENA:

 • Pusryčiai viešbutyje. 
 • Ekskursija į  Lisaboną (įsigyjant ekskursijų paketą), išsidėsčiusią ant vaizdingų kalvų, Težo upės dešiniajame krante. Ypatingų kvapų ir nuotaikos miestas, nepalieka abejingais iš visų pasaulio kampelių atvykstančių keliautojų. Susipažinsite su Lisabona, jos ypatinga šventiško ir šviesaus miesto atmosfera. Garantuojame Jums puikią nuotaiką visai dienai. 

Ką pamatysite:

  1. Avenida da Liberdade  – platus bulvaras su daugybe žalių augalų, primenančių mums Paryžiaus bulvarus. 
  2. Alfama – istorinis rajonas, dėl uolinio grunto pergyvenęs katastrofišką 1755 metų žemės drebėjimą. Čia randasi Lisabonos katedra, Šv. Antano bažnyčia ir San Vicente de Fora vienuolynas. 
  3. Beleno rajonas, kuris yra glaudžiai susijęs su istoriniais atradimais. Būtent iš čia į keliones aplink pasaulį iškeliavo Henrikas Jūrininkas, Ferdinandas Magelanas, Vaskas da Gama, taip pat čia apsistodavo Kristupas Kolumbas. Jūs pamatysite XVI amžiaus paminklą – Beleno bokštą. Beleno bokštas (port. Torre de Bélem) Lisabonai yra toks pats simbolis, kaip Eifelio bokštas Paryžiui. 
  4. Šv. Jeronimo vienuolynas – ryškus manuelinistinio stiliaus atstovas, suderinantis savyje gotikos, renesanso, mauritanietiškų motyvų ir jūros tematikos mišinį. 
  5. Taip pat pamatysime Prekybos aikštę su paminklu karaliui José I, daugiaveidę ir skirtingą Rossio aikštę su monumentu imperatoriui Pedro IV, ir ilgesnį nei 17 km Vasko da Gamos tiltą per Tacho upę, kuris yra ilgiausias tiltas Europoje. 
  6. Vėliau Balandžio 25-osios tiltu keliausite į apžvalgos aikštelę prie Kristaus statulos, kuri yra išsidėsčiusi Težo upės kitame krante. Čia iš paukščio skrydžio atsiveria nepakartojama Baltojo miesto panorama. Padarytos čia įspūdingos nuotraukos dar ilgai primins Jums kelionę į Portugaliją.  

 • Ekskursijos pabaigoje pasimėgausite brazilišku „rodizio"  – gausūs pietūs iš 7-nių mėsos rūšių su gėrimais ir švedišku stalu. 
 • Grįžimas į viešbutį.
 • Laisvas laikas. 
 • Vakare nuvežimas į vakarienę, kurios metu skambės romansai „fadu" (pagal pageidavimą už papildomą mokestį – 65 €  su nuvežimu). 
 • Vakarienės metu jūs ne tik susipažinsite su tipiška portugališka virtuve ir vietiniu vynu, bet ir pasinersite į savitą portugalų buities ir gyvenimo būdo atmosferą, išreikštą „fadu" dainose. 

3 DIENA:

 • Pusryčiai viešbutyje. 
 • Laisvas laikas pasivaikščiojimams po miestą ir apsipirkimui, arba ekskursija autobusu po „Portugalijos Auksinį žiedą" (Obidos –  Batalja – Alkobasa – Tomaras) (trukmė – 8 val.).

Ekskursijos „Portugalijos Auksinis žiedas" (įsigyjant ekskursijų paketą) metu aplankysite:

  1. Obidos – vaizdingas miestelis, turi dar vieną neoficialų pavadinimą – „nuotakų miestas". Senovės laikais Obidose dažnai lankėsi portugalų karaliai, kad praleistų medaus mėnesį, o pilis buvo jų mėgstamiausia rezidencija. Monarchai mėgo kelti ten šventes, iškilmes ir vestuves. Išsiskiria mielais namais su raudonais stogais ir jaukiais kiemeliais. Pasivaikščiosite po senovines šio miestelio gatveles, pasigrožėsime vaizdingu ir elegantišku baltų namukų su raudonais stogais miesto peizažu. Paragausite vietinio vyšnių likerio Ginja šokolado puodeliuose. 
  2. Batalja – šiame mažame miestelyje randasi Santa Maria da Vitoria dominikonų vienuolynas.  Vienuolyno statybos pradėtos 1385 m. vykdant karaliaus Žoano I priesaiką, kaip padėkos ženklas Švč. Mergelei Marijai už iškovotą pergalę prieš kastiliečius. Statybos baigėsi tik 1517 metais. 
  3. Pietūs nacionaliniame restorane su vietiniu vynu ir nealkoholiniais gėrimais. 
  4. Alkobasa – ši vieta pritraukia romantikus ir įsimylėjusias poras, nes būtent čia, viduramžių abatijoje yra palaidoti Pedro I ir Inês de Castro. Ši liūdnai žinoma karališkoji pora dažnai vadinama Portugalijos Romeo ir Džuljeta. 
  5. Tomar – vaizdingas miestas, esantis ant  Nabano upės krantų, už 140 km nuo Lisabonos. Jis buvo įkurtas dar rekonkistų laikais ir daugelį amžių buvo didžiojo tamplierių ordino nuosavybe. Čia išsidėstęs vienas iš didžiausių Portugalijos architektūros paminklų – Kristaus riterių Ordino, tamplierių pasekėjų, šventykla. Pilį puošia garsieji langai, vieną iš kurių galima apžiūrėti. Vienu metu Anglija pasiūlė nurašyti visą Portugalijos valstybės skolą už vieną šį langą, bet išdidūs portugalai atsisakė šio pasiūlymo... 

 • Grįžimas į Lisaboną.

4 DIENA:

 • Pusryčiai viešbutyje. 
 • Laisvas laikas pasivaikščiojimams ir apsipirkimui. 
 • Galimybė užsisakyti papildomas ekskursijas.

5 DIENA:

 • Pusryčiai viešbutyje. 
 • Laisvas laikas pasivaikščiojimams ir apsipirkimui. 
 • Galimybė užsisakyti papildomas ekskursijas.

6 DIENA:

 • Pusryčiai viešbutyje. 
 • Laisvas laikas pasivaikščiojimams ir apsipirkimui. 
 • Ekskursija į Evorą (už papildomą 105 € mokestį) – vieną gražiausių ir senovinių Portugalijos miestų.
 • Pietūs nacionaliniame restorane ir laisvas laikas pasivaikščiojimui po senovinį miestą. 
 • Grįžimas į Lisaboną.

Evora, gavusi miesto-muziejaus statusą, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas išsidėstęs Alentežu provincijoje, 120 km nuo Lisabonos. Susipažinsinsite su miesto architektūros paveldu: Dianos šventykla,  pastatyta II a. m.e., Šv.  Pranciškaus bažnyčia su žymiąja iš žmonių kaulų statyta koplyčia. 

7 DIENA:

 • Pusryčiai viešbutyje. 
 • Ekskursija į Sintrą (įsigyjant ekskursijų paketą) – Portugalijos perlą – vieną iš mėgstamiausių Portugalijos monarchų ir aristokratų vietų. 
 • Aplankysite Quinta da Regaleira rūmus, kurie pelnytai laikomi viena iš pačių romantiškiausių vietų Sintroje. Daktaras Carvalho Monteiro, turintis didžiulį šeimos turtą, ir padidinęs jį Brazilijoje, nusipirko šiuos rūmus kavos ir brangakmenių prekybos monopolijos dėka. Būdamas Masonų ložės nariu jis užsimanė sukurti fantastišką vietą, kurioje jis galėtų surinkti simbolius, atspindinčius jo masoniškus interesus ir filosofiją. 4 ha žemės sklype aplink rūmus jis pastatė paslaptingus pastatus, paslepiančius simbolius, susijusius su alchemija, masonyste, tamplieriais ir rozenkreiceriais. Teritoriją aplink rūmus puošia parkas su ežerais, urvais, šuliniais, suoliukais, fontanais ir architektūrinėmis užgaidomis. Šis parkas iš pradžių buvo sugalvotas, kaip Edeno sodas, todėl čia buvo privežta daug egzotinių augalų. 
 • Pietūs su vynu nacionalinės virtuvės restorane. 
 • Po pietų keliausite į Roko kyšulį – labiausiai į vakarus nutolusį Europos tašką. Europa baigiasi čia, staiga, tarp skardžio ir Atlanto vėjo gūsių. Pajuskite šios vietos energiją, padarykite įsimintinas nuotraukas. Čia Jūs galėsite įsigyti „Žemės krašto aplankymo pažymėjimą". 
 • Toliau mūsų kelias veda į  Kaškaišą ir Estorilį, kurios pamėgtos vietinio boheminio jaunimo ir ne tik Lisabonos, bet ir visos Europos aristokratų. Lisabonos Rivjera - vieta, kur poilsiauja siela, džiaugiasi akis ir išsivalo plaučiai. Vieta iš kurios išvažiuoti visai nesinori. Galima be galo žiūrėti į kalnų kaskadas, kuriose, kaip brangakmeniai, išbarstyti rūmai, tvirtovės ir vilos; į beribį okeaną, kurio spalva keičiasi priklausomai nuo dangaus spalvos. Kartais atrodo, kad nematomas dailininkas, keisdamas dekoracijas, į vandenį prideda spalvų: tai juodos, tai baltos, tai žalios, tai apverčia stiklainį su turkiu, o kitoje vietoje dangų papuošia vaivorykšte. Sustosite prie uolos "Velnio nasrai”- paslaptingos ir nuostabios vietos, su kuria susiję daugybė legendų…
 • Grįžimas į Lisaboną.

8 DIENA:

 • Laisvas laikas pasivaikščiojimams ir apsipirkimui. 
 • Pažintis su provincine Portugalija (už papildomą 40 € mokestį). Iš pradžių aplankysite nedidelį žvejų miestelį - Ericeirą, kuris senais laikais buvo ketvirtąja karalystės muitine. Būtent iš čia, iš mažo kaimelio, 1910 metų spalio 5 dieną paskutinysis Portugalijos karalius išvyko į tremtį į Angliją, visiems laikams palikęs tėvynę. Dabar Ericeiros paplūdimiai - mėgiamiausia vietinių gyventojų ir banglentininkų iš viso pasaulio poilsio vieta. Po to nuvyksite į kaimelį Jose Franco – Portugaliją miniatiūroje, kur pasivaikščiosite siauromis žvejų gyvenviečių gatvelėmis ir susipažinsime su portugalų valstiečių buitimi XX amžiaus pradžios kaime. Užsuksite į jaukius namelius, senovinę pilį, cerkvę, malūną. Paragausite vietinės duonos su vytinta dešra ir naminiu vynu. Mafra – pagrindinė šio miesto įžymybė yra rūmai-vienuolynas, kuris buvo pastatytas karaliaus Žoano V įpėdinio gimimo garbei. Jis nusprendė įgyvendinti savo ambicingą svajonę — pralenkti ispanų Eskorialį.  Visas kompleksas užima 40 tūkst. kv. m. plotą, o marmurinė pilies bazilika išmatavimais prilygsta soborui. 
 • Pervežimas į oro uostą. 
 • Išskridimas į Rygą.
Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • skrydis Ryga – Lisabona – Ryga („Airbaltic" oro linijos);
 • rankinis bagažas (ne daugiau 8 kg svorio, maks. matmenys 55x40x20 cm); 
 • registruotas bagažas – 1 krepšys iki 20 kg svorio;
 • transporto paslaugos visos kelionės metu; 
 • apgyvendinimas 3* viešbutyje su pusryčiais, 7 nakvynės su pusryčiais, apgyvendinimas dviviečiame kambaryje;   
 • pervežimas maršrutu oro uostas – viešbutis – oro uostas. 

Ekskursijų paketas (dvi ekskursijos) – 99 €:

 • ekskursija po Lisaboną; 
 • ekskursija į Sintrą; 
 • 2 pietūs su gėrimais.

Papildomos mokamos ekskursijos:

 • apsilankymas keramikinių plytelių fabrike – 55 €/asmeniui (įskaičiuota: plytelė atminimui, silpnas vynas, sūris, sausainiai); 
 • ekskursija į Evorą – 105 €/asmeniui (į kainą įskaičiuoti pietūs);
 • provincinė Portugalija - Ericeira – Jose Franco kaimelis - Mafra – 40 €/asmeniui (įskaičiuota: lengvi pietūs su vietiniu vynu); 
 • ekskursija po „Auksinį žiedą" (Obidos –  Batalja – Alkobasa – Tomaras) – 99 €/asmeniui (įskaičiuotą: pietus su gėrimais. Įėjimo bilietai už papildomą mokestį).

Papildoma informacija:

 • priemoka už apgyvendinimą vienviečiam kambaryje visos kelionės metu – 80 €. Papildoma vieta autobuse + 75 €;
 • jei kelionės metu pageidausite triviečio kambario – būtina apie tai pranešti užsakant kelionę, patikslinsime galimybę užsakyti papildomą lovą Jūsų kambaryje;
 • kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos;
 • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis;
 • jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį;
 • kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos;
 • kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką;
 • keliautojo vardą, pavardę galima keisti ne vėliau nei likus 14 d. iki kelionės pradžios.

Dėmesio! Kompanija pasilieka teisę keisti ekskursijų pravedimo dieną ir laiką laikantis numatytos ekskursijų programos.

SVARBU:

 • apsistojant vienviečiame kambaryje taikoma priemoka – 190 €;
 • keliautojo vardą, pavardę galima keisti ne vėliau nei likus 14 d. iki kelinės pradžios;
 • jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelinių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį; 
 • informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti www.vrktravel.lt portalo skiltyje „Išvykimų laikai" likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios;
 • įėjimo bilietai į objektus ir kitos mokamos paslaugos apmokamos pagal faktą kelionės metu;
 • agentūroje galite įsigyti kelionės draudimą.
 • Dėmesio! Avansinis mokėjimas nėra grąžinamas.

 

Sąlygos:


 • Kuponas galioja 8 dienų kelionei į Portugalijos sostinę Lisaboną.
 • Kuponas galioja VIENAM ASMENIUI.
 • Kelionės datos – 2018 m. kovo 30–balandžio 6 d., balandžio 10–17 d., balandžio 27–gegužės 4 d., gegužės 15–22 d., gegužės 25–birželio 1 d., birželio 22–29 d., birželio 29–liepos 6 d., liepos 3–10 d., liepos 13–20 d., liepos 27–rugpjūčio 3 d.
 • Kuponą privalote užregistruoti per tris dienas el. paštu info@vrktravel.lt, nurodant kupono kodą, vardą, pavardę, gimimo datą, paso numerį, asmens dokumento išdavimo ir galiojimo datą, mobilaus telefono numerį, el. pašto adresą.
 • Pirkdami kuponą galėsite pasirinkti galimybę už kelionę mokėti dalimis be jokio pabrangimo: pradinė įmoka — tik 100 € (likusią įmoką (414 €) reikės sumokėti kelionės organizatoriui). Dėmesio! Avansinis mokėjimas nėra grąžinamas.
 • Informaciją apie kelionę teikia kelionių agentūra „VRK Travel" tel. 8 607 76550 / 8 655 42040 arba adresu A. Smetonos g. 3, Vilnius.
 • Kelionės organizatorius – SIA VRK Travel draustas AAS Balta kelionių organizatoriaus draudimu. Latvijos respublikos turizmo agentūrų ir kelionių organizatorių duomenų bazėje TATO: http://tato.em.gov.lv/site/view?id=810. Kelionės organizatoriaus partneris Lietuvoje — UAB VRK TRAVEL.Galioja iki 2018.08.10.
 • Su organizatoriaus sutarties sąlygomis galite susipažinti: http://vrktravel.lt/Naujausia-LT-elektronine-sutartis-LT.pdf
 • Į kainą įskaičiuota: skrydis Ryga – Lisabona – Ryga („Airbaltic“ oro linijos); rankinis bagažas (ne daugiau 8 kg svorio, maks.. matmenys 55x40x20 cm); registruotas bagažas – 1 krepšys iki 20 kg svorio; transporto paslaugos visos kelionės metu; apgyvendinimas 3* viešbutyje su pusryčiais, 7 nakvynės su pusryčiais, apgyvendinimas dviviečiame kambaryje; pervežimas maršrutu oro uostas – viešbutis – oro uostas.
 • Ekskursijų paketas – 99 €: ekskursija po Lisaboną; ekskursija į Sintrą; 2 pietūs su gėrimais.
 • Išvykimas iš Rygos oro uosto.
 • Visos ekskursijos vedamos rusų kalba.
 • Dėmesio! Kompanija pasilieka teisę keisti ekskursijų pravedimo dieną ir laiką laikantis numatytos ekskursijų programos.
 • Apsistojant vienviečiame kambaryje taikoma priemoka – 190 €;
 • Keliautojo vardą, pavardę galima keisti ne vėliau nei likus 14 d. iki kelinės pradžios;
 • Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelinių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį;
 • Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti www.vrktravel.lt portalo skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios;
 • Įėjimo bilietai į objektus ir kitos mokamos paslaugos apmokamos pagal faktą kelionės metu;
 • agentūroje galite įsigyti kelionės draudimą.
 • DĖMESIO! BŪTINA pasiimti asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę), galiojantį ne trumpiau nei 6 mėn. po grįžimo iš kelionės datos.
 • 0—6 metų vaikams, kai viešbutyje jiems NEBUS reikalinga pristatoma lovytė, taikoma: 100 % nuolaida ekskursijų paketui, 100 % nuolaida į kelionės kainą neįtrauktoms ekskursijoms.
 • 0—6 metų vaikams, kai viešbutyje jiems BUS reikalinga pristatoma lovytė, taikoma 50 % nuolaida į kelionės kainą neįtrauktoms ekskursijoms.
 • Jei vaikui (iki 5 m.) viešbutyje bus reikalinga pristatoma lovytė, apie tai būtina iš anksto informuoti agentūrą.
 • 6—12 metų vaikai viešbutyje apgyvendinami kaip suaugusieji – jiems taikoma 50 % nuolaida į kelionės kainą neįtrauktoms ekskursijoms.
 • 0—12 metų vaikams įėjimo bilietų kainos į mokamus lankomus objektus (muziejus, bažnyčias, parkus ir pan.) bus patikslintos tik kelionės metu.
 • Vaikams nuo 12 metų nuolaidos nebegalioja.
 • Jeigu Jūs užsisakėte kelionę ir gavote patvirtinimą, tačiau norite kelionės atsisakyti, Jums taikomas 30 % kelionės kainos atšaukimo mokestis.
 • Kelionę atšaukiant likus 45—35 dienai iki kelionės pradžios, taikomas 20 % kelionės kainos atšaukimo mokestis.
 • Kelionę atšaukiant likus 34—20 dienoms iki kelionės pradžios, taikomas 40 % kelionės kainos atšaukimo mokestis.
 • Kelionę atšaukiant likus 19—14 dienoms iki kelionės pradžios, taikomas 85 % kelionės kainos atšaukimo mokestis.
 • Kelionę atšaukiant likus mažiau nei 14 dienų iki išvykimo, taikomas 100 % kelionės kainos atšaukimo mokestis.
 • Nesutarimai tarp atsakingų kelionių organizatorių ir kliento sprendžiami derybų keliu.
 • Kelionių organizatorius nėra atsakingas už padarytą žalą dėl „force majeure“ aplinkybių.
 • Kilus bet kokiems klausimams, drąsiai kreipkitės tel. 8 607 76550 arba 8 655 42040 — Jums bus suteikta visa reikalinga informacija.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2018 08 06
 • Kuponas galioja iki 2018 08 06
 • Šis užsakymas nekeičiamas ir pinigai už įsigytą paslaugą negrąžinami.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  • place Išvykimas iš Rygos oro uosto.

  Pardavėjas:

  VRK TRAVEL
  place Kr. Barona iela 72a, Rīga, LV-1001, Latvija
  phone Telefonas 8 607 76550
  email El. pašto adresas info@vrktravel.lt

  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  Noriu paklausti
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: