LAISVALAIKIS Pamokos ir kursai Kalbų kursai London Institute of English parengti anglų kalbos kursai

London Institute of English parengti 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursai internetu anglų kalba

London Institute of English parengti 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursai internetu

9 € / 299 €
-97 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • London Institute of English parengti 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursai internetu.
 • Kuponas galios iki rugsėjo 30 d.

Aprašymas:


Be anglų kalbos šiandien — kaip be rankų: ji reikalinga ir studijuojant, ir dirbant, ir keliaujant, ir tiesiog plečiant akiratį. Tad jei jau seniai svarstote išmokti šią populiariausią pasaulyje kalbą ar norite patobulinti dar mokykloje įgytus įgūdžius, rinkitės The London Institute of English siūlomą novatorišką virtualią mokymosi platformą — tai greitas ir, svarbiausia, efektyvus būdas mokytis anglų kalbos.

Modernūs ir kiekvienam prieinami anglų kalbos kursai parengti remiantis Londono instituto anglų kalbos mokytojų ir gimtąja anglų kalba kalbančių specialistų patirtimi. Pagrindinis šių kursų tikslas yra patobulinti Jūsų gebėjimą rašyti ir kalbėti anglų kalba. Tiesia, iš pradžių Jums reikės atlikti anglų kalbos žinias patikrinantį testą, kuris padės pasirinkti tinkama mokymosi lygį.

Taigi, pasirinkę šiuos anglų kalbos kursus, Jūs įsitikinsite, kad išmokti anglų kalbą iš tikrųjų yra labai paprasta. Specialiai paruošta mokymosi platforma suteikia galimybę plėsti anglų kalbos žinias ir plėtoti konkrečius kalbinius įgūdžius. Be to, Jūs patys galėsite pasirinkti mokymosi tempą ir trukmę — nepatirsite  jokios streso ir spaudimo!

Siūlomi anglų kalbos kursai skirti užimtiems žmonėms, kuriems anglų kalbą reikia išmokti greitai ir mažomis laiko sąnaudomis. Novatorišką anglų kalbos mokymosi sistemą sudaro intensyvios pamokų serijos — visas jas rasite internete, užsiregistravę oficialioje London Institute of English svetainėje čia. Tai išties labai patogu!

Pamokų metu tobulinsite savo komunikacinius anglų kalbos gebėjimus (pokalbiai), praktikuosite klausymo supratimą (klausymo pratimai), atliksite įvairias interaktyvias užduotis, taip pat mokysitės praktinės anglų kalbos gramatikos ir visų kitų būtinų elementų, padėsiančių greitai perprasti ir suprasti anglų kalbą. Nė nepastebėsite, kaip greitai pradėsite kalbėti angliškai!

Kai baigsite pasirinktos trukmės Londono instituto parengtus anglų kalbos kursus, galėsite laikyti nemokamą žinių patikrinimo egzaminą. Sėkmingai išlaikius egzaminą bus įteiktas žinias įrodantis kursų baigimo sertifikatas, pripažintas tūkstančių tarptautinių korporacijų, tokių kaip: Volkswagen, Shell, General Motors, Carrefour, Esso, Texaco, Cargill, Nestle, FIAT, Unilever, Basf ir daug kitų.

P. S. Registracija į kursus vyksta čia. DĖMESIO! Kupono kodas turi būti įrašomas registracijos formavimo metu tam skirtame laukelyje: „Provide coupon code" (anglų k.). Kodas turi būti įrašomas VIENTISAS BE TARPŲ.

Filmukas apie London Institute of English parengtus kursus anglų kalba:


Sąlygos:


 • Kuponas galioja London Institute of English parengtiems 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursams internetu.
 • Į kursus būtina užsiregistruoti kupono galiojimo laikotarpiu internetinėje svetainėje http://www.institutelondon.co.uk/coupon.html
 • DĖMESIO! Kupono kodas turi būti įrašomas registracijos formavimo metu tam skirtame laukelyje: „Provide coupon code" (anglų k.). Kodas turi būti įrašomas VIENTISAS BE TARPŲ.
 • Visa mokymosi informacija pateikta anglų kalba.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2017 09 30
 • Kuponas galioja iki 2017 09 30
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  • place Anglų kalbos kursams ANGLŲ kalba registruotis čia: http://www.institutelondon.co.uk/coupon.html office@institutelondon.co.uk

  Pardavėjas:

  Kaleidoscope Global LLC
  description Įmonės kodas: 17112, PVM mokėtojo kodas: Nėra
  place Long Point Road, Horsford's Business Centre, PO Box 853, Suites 5 & 6, Charlestown, West Indies, Saint-Christopher & Nevis
  phone Telefonas -
  email El. pašto adresas office@academy-cambridge.org

  DAUGIAU PARTNERIO PASIŪLYMŲ


  Jus gali sudominti

  4-5 dienų kurortinis poilsis pajūryje SPA AMBER PALACE dviem
  Liko laiko:
  48 VAL. PASIŪLYMAS
  Pasiūlymas galioja tik 48 val
  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!