LAISVALAIKIS Pamokos ir kursai Kalbų kursai OXFORD ENGLISH parengti anglų kalbos kursai

OXFORD ENGLISH parengti 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursai internetu anglų kalba (galėsite pasirinkti ir 12, 36 ar net 60 mėn. trukmės kursus)

OXFORD ENGLISH parengti 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursai internetu anglų kalba

9 € / 299 €
-97 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • OXFORD ENGLISH profesionaliai parengti anglų kalbos kursai.
 • Kursai vyksta internetu www.oxford-english.org.uk anglų kalba.
 • Galėsite pasirinkti 6, 12, 36 arba 60 mėn. trukmės kursus.
 • Anglų kalbos kursai – puiki dovana kiekvienam siekiančiam tobulėti!
 • Kuponas galios iki 2017 m. balandžio 30 d. 

Aprašymas:


Anglų kalbos mokėjimas – didelis privalumas kiekvienam šiuolaikiškam žmogui. Juk ji kone kasdien reikalinga įvairiose gyvenimo srityse: darbe, plėtojant verslą, mokantis, studijuojant, keliaujant, pramogaujant, žiūrint filmus, klausant muzikos, naršant internete... Tad jei esate neužtikrinti dėl sugebėjimų bendrauti, skaityti ar rašyti anglų kalba, nepraleiskite progos investuoti į sėkmingesnę savo ateitį jau dabar!

Išmokti populiariausią pasaulyje kalbą ar patobulinti dar mokykloje įgytus įgūdžius padės OXFORD ENGLISH siūloma novatoriška virtuali mokymosi programa, kurią profesoriai ir programų kūrėjai sukūrė pasitelkę specialią Oksfordo Natūralios imersijos techniką. ONIT – revoliucinis būdas, leidžiantis mokytis anglų kalbos be didelių pastangų ir greitai!

Modernūs ir kiekvienam prieinami anglų kalbos kursai sudaryti iš įvairių užduočių: pokalbių ir frazių, įdomių dialogų, specialių straipsnių, gramatikos ir testų. Pagrindinis kursų tikslas yra patobulinti Jūsų gebėjimą rašyti ir kalbėti anglų kalba. Tiesia, iš pradžių reikės atlikti anglų kalbos žinias patikrinantį testą, kuris padės pasirinkti tinkama mokymosi lygį.

Taigi, pasirinkę šiuos anglų kalbos kursus, Jūs įsitikinsite, kad išmokti anglų kalbą iš tikrųjų yra labai paprasta. Specialiai paruošta mokymosi platforma suteikia galimybę plėsti anglų kalbos žinias ir plėtoti konkrečius kalbinius įgūdžius. Be to, Jūs patys galėsite pasirinkti mokymosi tempą ir trukmę – nepatirsite jokio streso ir spaudimo!

Pirkdami šį kuponą galėsite pasirinkti pageidaujamos trukmės kursus:

 • 9 € už 299 € kainuojančius 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursus;
 • 19 € už 499 € kainuojančius 12 mėn. trukmės anglų kalbos kursus;
 • 39 € už 1299 € kainuojančius 36 mėn. trukmės anglų kalbos kursus;
 • 49 € už 1999 € kainuojančius 60 mėn. trukmės anglų kalbos kursus.

Siūlomi anglų kalbos kursai skirti užimtiems žmonėms, kuriems anglų kalbą reikia išmokti greitai ir mažomis laiko sąnaudomis. Novatorišką anglų kalbos mokymosi sistemą 6 lygiai – juos rasite internete, užsiregistravę oficialioje OXFORD ENGLISH svetainėje čia. Tai išties labai patogu!

Pamokų metu tobulinsite komunikacinius anglų kalbos gebėjimus (pokalbiai), praktikuosite klausymo supratimą (klausymo pratimai), atliksite interaktyvias užduotis, taip pat mokysitės praktinės anglų kalbos gramatikos ir kitų būtinų elementų, padėsiančių greitai perprasti ir suprasti kalbą. Nė nepastebėsite, kaip greitai pradėsite kalbėti angliškai!

Kai baigsite pasirinktos trukmės OXFORD ENGLISH parengtus anglų kalbos kursus, galėsite laikyti nemokamą žinių patikrinimo egzaminą. Sėkmingai išlaikius egzaminą bus įteiktas žinias įrodantis tarptautinis kursų baigimo sertifikatas, pripažintas geriausių tarptautinių korporacijų, tokių kaip: BP, „Volkswagen", „Samsung", „Toyota", „Phillips", „General Motors", LG, „Allianz", „Statoil", AXA, „Hewlett-Packard", „Fiat", „Tesco", IBM ir kt.

OXFORD ENGLISH parengti 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursai internetu anglų kalba (galėsite pasirinkti ir 12, 36 ar net 60 mėn. trukmės kursus)

P. S. Registracijos nuorodą rasite čia. DĖMESIO! Kupono kodas turi būti įrašomas registracijos formavimo metu tam skirtame laukelyje – „Provide coupon code" (anglų k.). Kodas turi būti įrašomas VIENTISAS, t. y. BE TARPŲ.

Be anglų kalbos šiandien – kaip be rankų, tad pats metas pasiryžti ir šią kalbą pagaliau išmokti! Juk yra Jūsų laiko neribojantis pažangus ir patogus metodas – mokytis be didelių pastangų ir greitai Jums padės OXFORD ENGLISH parengti kursai už stulbinančiai gerą Beta.lt kainą. Svarbiausia, naudingos pamokos bus prieinamos 24 valandas per parą!

Filmukas apie OXFORD ENGLISH parengtus kursus anglų kalba:

Sąlygos:


 • Kuponas galioja OXFORD ENGLISH parengtiems 6, 12, 36 arba 60 mėn. trukmės anglų kalbos kursams internetu — tinkamiausią variantą už atitinkamą kainą pasirinkite pirkdami kuponą.
 • Visa mokymosi medžiaga pateikiama anglų kalba.
 • Į kursus būtina užsiregistruoti kupono galiojimo laikotarpiu internetinėje svetainėje http://www.oxford-english.org.uk/Coupon/MakeNewLogin.aspx.
 • DĖMESIO! Kupono kodas turi būti įrašomas registracijos formavimo metu tam skirtame laukelyje — „Provide coupon code" (anglų k.). Kodas turi būti įrašomas VIENTISAS, t. y. BE TARPŲ.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2017 04 30
 • Kuponas galioja iki 2017 04 30
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  • place Registracijos į anglų kalbos kursus ANGLŲ kalba nuoroda — http://www.oxford-english.org.uk/Coupon/MakeNewLogin.aspx office@oxford-english.org.uk

  Pardavėjas:

  Kaleidoscope Global LLC
  description Įmonės kodas: 17112, PVM mokėtojo kodas: Nėra
  place Long Point Road, Horsford's Business Centre, PO Box 853, Suites 5 & 6, Charlestown, West Indies, Saint-Christopher & Nevis
  phone Telefonas -
  email El. pašto adresas office@academy-cambridge.org

  DAUGIAU PARTNERIO PASIŪLYMŲ


  Jus gali sudominti

  4-5 dienų kurortinis poilsis pajūryje SPA AMBER PALACE dviem
  Liko laiko:
  48 VAL. PASIŪLYMAS
  Pasiūlymas galioja tik 48 val
  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!