Naujiena
Adrenalino dozė - plaukimas greitaeigiu kateriu į Baltijos jūrą
Nuo
20 €
1-13 asmenų
30 minučių
12 mėnesių
Galimas pradinis įnašas
7 n. Bulgarijoje, FESTA PANORAMA 4* + EKSKURSIJA DOVANŲ
Nuo
535 €
711 €
7 nakvynės
2021 08 mėn.
AI
Karštas pasiūlymas
5* SPA poilsis viešbutyje HARMONY PARK su lauko pramogomis
99 €
165 €
2 asmenys
1 nakvynė
iki 2021 09 30
Naujiena
Slidinėjimo bilietas Druskininkų arenoje
Nuo
20 €
23 €
1 asmuo
2-4 valandos
iki 2021 09 15
Karštas pasiūlymas
50 vnt. įvairių SUŠIŲ rinkinys
17.9 €
30.6 €
3-4 asmenys
4 mėn.
Karštas pasiūlymas
Gurmaniška 3-jų patiekalų vakarienė DVIEM
25 €
42 €
2 asmenys
6 mėnesiai
7 n. Turkijoje, 5* viešbutyje EFTALIA MARIN RESORT
Nuo
373 €
7 nakvynės
2021 08 - 09 mėn.
AI
Savaitės pasiūlymas
3 dienų poilsis Druskininkuose, pusryčiai ir vakarienė
Nuo
99 €
171 €
2 asmenys
2 nakvynės
iki 2021 12 24
Karštas pasiūlymas
VASAROS poilsis VYTAUTAS MINERAL SPA su pasirinkta fizioterapija
Nuo
94 €
2 asmenys
1-2 nakvynės
2021 07 26 - 09 30
TOP pasiūlymas
VASAROS VANDENS pramogos baseinų ir pirčių erdvėje ATOSTOGŲ PARKE Palangoje
Nuo
28 €
30 €
1 asmuo
2-3 valandos
iki 2021 09 30
7 n. poilsis Rodo saloje, viešbutyje LITO 3*
Nuo
479 €
519 €
7 nakvynės
2021 08 - 09 mėn.
RO/BB/HB/AI
Karštas pasiūlymas
TRYS limfodrenažo procedūros su CELLO gelio įvyniojimu
20 €
35 €
1 asmuo
45 minutės
4 mėnesiai
TOP pasiūlymas
3-5 nakvynių sveikatinamasis VASAROS poilsis su maitinimu ir procedūromis
Nuo
222 €
1-2 asmenys
3-5 nakvynės
iki 2021.08.19
TOP pasiūlymas
3 d.kruizas TALINAS – STOKHOLMAS – TALINAS aplankant Rygą
69 €
159 €
3 dienos
2021 08 mėn.
Be maitinimo
Savaitės pasiūlymas
2 nakvynių VASAROS sveikatinamasis poilsis UPA Medical SPA + DOVANA
Nuo
199 €
238 €
1-2 asmenys
2 nakvynės
iki 2021 08 24

Laisvalaikis yra neįkainojamas metas, turintis labai didelės įtakos gyvenimo kokybei. Tikslingai leidžiamas jis teiks platų naudų spektrą, pavyzdžiui: dovanos pažinimo džiaugsmą, leis maksimaliai atsipalaiduoti, suteiks progą aplankyti įdomias vietas savo šalyje ar už jos ribų, stiprinti tarpusavio ryšius su artimiausiais žmonėmis, laisvalaikis dovanoja milžinišką pasyvių ir aktyvių veiklų spektrą. Dovanų kuponai labai gera kaina padės lengvai bei efektyviai susiplanuoti laisvą dieną, artėjantį savaitgalį ir net ilgesnes atostogas.

Su Beta.lt laisvalaikis nebus nuobodus! Ką siūlome kiekvienam iš Jūsų?

Beta.lt laisvalaikio idėjų gausoje savo poreikius atitinkančių veiklų atrasite visi!

  • Moterų, o taip pat ir vyrų dėmesio laukia grožio paslaugos – jų spektras mūsų pasiūloje neįtikėtinas: procedūros vyrams ir moterims, taip pat orientuotos į plaukų priežiūrą, nagų dailumą, veido odą ar visą kūną. Nereikia nė sakyti, jog bene daugiausia dėmesio sulaukia visų dievinamos SPA procedūros, leidžiančios maksimaliai atsipalaiduoti.
  • Didelę dalį kuponų asortimento užima sveikatingumo paslaugos, orientuotis tiek į jaunus asmenis, tiek į brandaus amžiaus, taip pat ir senjorus. Nuo tyrimų, specialistų konsultacijų iki reabilitacijos, plastinės chirurgijos – labai didelę kuponų sveikatinimo paslaugoms įvairovę rasite mūsų svetainėje. Rinkitės paslaugas tik geriausiose klinikose, sulaukiančiose daug puikių atsiliepimų, savo sveikatą patikėkite tik čia dirbantiems profesionalams.
  • O koks gi laisvalaikis be aktyvių pramogų! Adrenalino gerbėjų laukia pačios smagiausios oro pramogos (nuo skrydžio oro balionu iki šuolio parašiutu), šiltuoju metų laiku pramogautojų simpatijas pelno šaunios vandens pramogos, tarp vyriškos lyties atstovų nepaprastai populiarios adrenalino ir variklių gausmo kupinos auto / moto pramogos, paaugliai ir mėgstantys mąstyti dievina galvosūkius bei pabėgimo kambarius. O laisvalaikiui su vaikais Jūsų laukia tokios aktyvios pramogos kaip nuotykių parkai, laipynės, batutai, dažasvydis, jodinėjimas ir labai daug kitų smagių, įsimintinų bei turiningų veiklų!
  • Kelionės – tobulas būdas pakeisti aplinką, atsiriboti nuo rutinos ir kokybiškai pailsėti. Jei domina kelionės Lietuvoje, kaimyninėse šalyse, Europoje ar egzotinės kelionės kur kas toliau, tai Beta.lt kuponų asortimente galėsite rinktis iš galybės pasiūlymų. Čia laukia kelionės vienam, su grupe, su šeima, dviem, kelionės lėktuvu, autobusu, įvairios trukmės išvykos – pasirinkimų laukas didžiulis.
  • Restoranai – juos irgi galime priskirti prie dažnų laisvalaikio veiklų. Mūsų dovanų čekiai suteiks plačias galimybes mėgautis romantiškomis vakarienėmis prabangiausiuose restoranuose, išbandyti skirtingų virtuvių siūlomus patiekalus, lepintis nuostabių desertų ir kitų patiekalų bei gėrimų degustacijomis ir tiesiog keliauti pačių įvairiausių skonių atradimo keliais.

Dovanų kuponai iš Beta.lt: kodėl verta pirkti čia?

Kuponai laisvalaikio veikloms bus tobulas pasirinkimas, kai renkate gerą dovaną brangiam žmogui. Juk smagios laisvalaikio veiklos dovanoja maksimalų poilsį, begalę teigiamų emocijų, gerina nuotaiką, padeda kurti ilgai išliksiančius prisiminimus ir kt.

Pirkdami mūsų el. parduotuvėje tikrai galite tikėtis patrauklios nuolaidos, leisiančios mokėti kur kas pigiau. Ar galite patikėti, jog dažniausiai kuponui taikoma akcija siekia net 30–50 proc.?

Pirkti mūsų el. parduotuvėje paprasta, saugu ir labai patogu. Su Beta.lt Jūsų poilsis bus tobulas, investuojant mažą kainą. Rinkitės tinkamiausią pasiūlymą ir mėgaukitės idilišku laisvu laiku!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: