Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
13 litų už 30 litų vertės maudynėms skirtą vaikišką skrybėlaitę iš el. dovanų parduotuvės SuperDovana.lt
- 57%

13 litų už 30 litų vertės maudynėms skirtą vaikišką skrybėlaitę iš el. dovanų parduotuvės SuperDovana.lt

Kaina:
3.77 €
8.69 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Tegul maudynės teikia vien tik džiaugsmą ir geras emocijas — tiek vaikučiams, tiek tevėliams! Šiandien siūlome įsigyti maudynėms skirtą vaikišką skrybėlaitę iš el. dovanų parduotuvės SuperDovana.lt Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už neįtikėtinai gerą kainą.

Tegul maudynės teikia vien tik džiaugsmą ir geras emocijas — tiek vaikučiams, tiek tevėliams! Šiandien siūlome įsigyti maudynėms skirtą vaikišką skrybėlaitę iš el. dovanų parduotuvės SuperDovana.lt Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už neįtikėtinai gerą kainą.

Mieli tėveliai, el. dovanų parduotuvė SuperDovana.lt rūpinasi, kad Jūsų atžalos augtų laimingos ir be jokio streso! O šiandien SuperDovana.lt savo vaikučius mylinčioms mamoms bei rūpestingiems tėveliams siūlo įsigyti inovatyvų, kokybišką ir labai naudingą produktą, užtikrinantį smagias ir malonias maudynes.

Ne paslaptis, kad vieniems mažyliams maudynės duše ar vonioje kelia baimę, o kitiems mažiems padūkėliams tai labai smagi pramoga. Tačiau ir vienu, ir kitu atveju rūpesčių kyla, ypač tuomet, kai ateina laikas trinkti galvą — vaikai dažnai išsigąsta, nes bijo, kad vanduo, muilas ar šampūnas pateks į akis ir ims graužti. Vis dėlto, išeitis yra! :)

Pasinaudoję šauniu šios dienos pasiūlymu, įsigysite maudynėms duše ar vonioje skirtą vaikišką skrybėlaitę, kuri padės apsaugoti vaikučių veiduką, akytes, nosytę bei ausytes nuo vandens, muilo ir šampūno. Ir tai dar ne viskas — skrybėlaitė tiks ne tik maudynėms, bet ir kirpykloje, kad nukirpti vaikučio plaukai nekristų į akytes ir nekutentų veiduko.

Vaikiška skrybėlaitė, skirta Jūsų mažylio maudynėms be rūpesčių, išties verta dėmesio, nes:

 • skrybėlaitė tinka įvairaus amžiaus vaikams nuo 3 mėnėsių iki mokyklino amžiaus ar dar vyresniems, nes jos dydis reguliuojamas penkiomis padėtimis — nuo 36 cm iki 42 cm;
 • unikali skrybėlaitės forma užtikrina, kad grioveliais vanduo teka laisvai ir tolyn nuo veido;
 • skrybėlaitė pagaminta iš minkštos, elastingos, tvirtos, ilgaamžės ir netoksiškos medžiagos;
 • visiškai saugi naudoti (tik su suaugusiųjų priežiūra);
 • apsaugo vaiko veidą, akis, nosį, burną ir ausis nuo vandens, muilo, šampūno ir nukirptų plaukų;
 • galimos spalvos — žydra ir rožinė (pasirinkti galėsite pirkdami kuponą).

Siūlomą skrybėlaitę labai paprasta ir patogu naudoti:

 • nustatykite tinkamą srybėlaitės dydį;
 • uždėkite skrybėlaitę vaikučiui ant galvos iki ausų;
 • ištraukite plaukučius;
 • įsitikinkite, kad skrybėlaitė nespaudžia ir nėra per laisva;
 • po naudojimo nusausinkite ir išdžiovinkite;
 • saugokite nuo didelio karščio, ugnies ir tiesioginių saulės spindulių;
 • nemerkite į karštesnį nei 80 laipsnių vandenį.

Dėmesio! Įspėjame, kad maudynėms skirta skrybėlaitė yra ne žaislas, todėl nerekomenduojama naudoti be suaugusiųjų priežiūros.

Pasirūpinkite, kad maudynės Jūsų mažyliui nekeltų baimės ir teiktų tik didelį džiaugsmą, o su Beta.lt Jūsų vaikas patirs visus maudynių teikiamus malonumus už labai draugišką kainą.


Kuponas galioja: 2012 03 27 - 2012 04 10
Sąlygos:
 • Kuponas galioja vienai maudynėms skirtai vaikiškai skrybėlaitei iš el. dovanų parduotuvės SuperDovana.lt;
 • Pirkdami kuponą galėsite pasirinkti spalvą — žydros arba rožinės spalvos skrybėlaitę;
 • Skrybėlaitę, pateikę kuponą, atsiimti galite pirkimo metu pasirinktu adresu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose Grupinis.lt / Beta.lt prekių išdavimo skyriuje;
 • Kuponas į pinigus ar kitas prekes/paslaugas nekeičiamas, pinigai negrąžinami;
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Prekę (-es), pateikę kuponą arba gautą SMS žinutę, atsiimti galėsite pirkimo metu pasirinktu adresu.
 • Kuponas galioja: 2012 03 27 - 2012 04 10
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Prekių atsiėmimo vieta:

Pardavėjas
 • VILNIUS. Beta.lt / Grupinis.lt prekių išdavimo skyrius. Konstitucijos pr. 16, „Vilniaus centrinė universalinė parduotuvė“ (VCUP), IV a. , tel. 8 52 073000
 • KAUNAS. Beta.lt / Grupinis.lt prekių išdavimo skyrius. K. Mindaugo pr. 49, „Akropolio verslo centras“ (IV a., įėjimas prie Griunvaldo g. ir Gedimino g. kampo. Perėję pėsčiųjų perėją, pamatysite Beta.lt / Grupinis.lt duris) , tel. 8 652 37798
 • KLAIPĖDA. Beta.lt / Grupinis.lt prekių išdavimo skyrius. Naujojo sodo g. 1, „K centras“ (I a., tik įėję kairėje pusėje pamatysite Beta.lt / Grupinis.lt logotipą) , tel. 8 699 91123
 • ŠIAULIAI. Beta.lt / Grupinis.lt prekių išdavimo skyrius. Rūdės g. 27a, Pramogų klubas „Mega“, įėjimas iš kiemo pusės (šalia „Pop Cafe“), III a. , tel. 8 652 70288

Pardavėjas:

Pardavėjas:
Aurimas Gedminas
Patento numeris (SA21.13.2)S19-009-3120186
Adresas korespondencijai: Architektų g. 52-6, Šiauliai
Telefonas 8 674 94424
El. pašto adresas akcijos@superdovana.lt
Kaina:
3.77 € (13.02 Lt)
Pradinė kaina:
8.69 € (30.00 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės