Grįžti į mobiliąją versiją »
LT RU
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.

Lieknėjimo procedūros

Rušiuoti pagal:
Beta.lt kviečia pasirūpinti kūno grožiu bei gera savijauta. Lieknėjimo procedūros skirtos ne tiksiekiančioms numesti nereikalingus riebaliukus, bet ir odai, bendrai savijautai. Limfodrenažinis masažas gali padėti pagerinti medžiagų apykaitą, miego kokybę, sumažinti patinimą. Taip pat šios procedūros gelbėja metant svorį, sumažinant celiulitą, gali padėti pagerinti odos būklę ir tai dar ne viskas. Išmėginkite šią naują ir efektingą technologiją, pajuskite kūno pasikeitimą jau po pirmo karto. 
Labai populiarios lieknėjimo procedūros vakuumu, tai veiksmingas būdas norint sulieknėti bei patobulinti kūno linijas. Gali padėti gydyti celiulitą, aktyvinti kraujotaką, valyti organizmą nuo toksinų ir šlakų. Itin efektyvus būdas norint sulieknėti, išmėginkite jau dabar, lieknėjimo procedūros sukurtos gerinti Jūsų savijautai.
- 35%
12.99
20 €
Nieko nerasta

Top
Registracija sėkminga!
El. paštas jau užregistruotas!
Sutinku su taisyklėmis
REGISTRUOTIS!

Aš Beta.lt dažniausiai lankausi, nes:

Galite pasirinkti iki 2 atsakymų

Kita:

Atsakykite
ir laimėkite

...

Prašome atsakyti į klausimus, kad galėtume pasiūlyti paslaugas, kurios Jums aktualiausios. Be to, atsakę į klausimus ir užsiregistravę, galėsite laimėti POILSĮ DVIEM BIRŠTONE mini liukso kambaryje su pusryčiais 4* viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE.

Registruokitės
ir laimėkite

...

POILSĮ DVIEM BIRŠTONE mini liukso kambaryje su pusryčiais 4* viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE